NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 245
Bell hetfon nem jelent meg a csapatnal, pedig ezt sejtettek sokan eddig.
Stez
Friss hír szerint megvárja október végét, hátha elcserelik. Egyre érdekesebb a dolog...nagyon megszívta a srác eddig. Egy 2. és egy 3. körért a tied. Én már inkább Connerben gondolkodom 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bell hetfon nem jelent meg a csapatnal, pedig ezt sejtettek sokan eddig.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Furcsa egy ,crossover' álmom volt!
Bell-t eltradeltük a Breaking Bad-hez, egy 2. körös pickért!

Ilyen az, amikor 2 világ összemosódik! 😁
steelwolf
Jó cuccot tolsz 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Éééééés máris vezetjük a csoportot! Mi akkor vagyunk a legjobbak, ha nem játszunk 😀
bcsarli
még 2 hétig bájvikeltek és behozhatatlannlesz az előnyötök
gedam
Szerintem ne is játszunk többet idén, csak küldjék a gyűrűket a szezon végén 😊

több mint 5 éve
gedam 5 695
Éééééés máris vezetjük a csoportot! Mi akkor vagyunk a legjobbak, ha nem játszunk 😀
bcsarli
még 2 hétig bájvikeltek és behozhatatlannlesz az előnyötök
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Furcsa egy ,crossover' álmom volt!
Bell-t eltradeltük a Breaking Bad-hez, egy 2. körös pickért!

Ilyen az, amikor 2 világ összemosódik! 😁
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Éééééés máris vezetjük a csoportot! Mi akkor vagyunk a legjobbak, ha nem játszunk 😀

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 245
Te jó ég, mi dráma volt a Ravens Saints meccsen...érdemes megnézni, akár az egészet is, mert nagyon jó csata volt...
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
Klaci79
Beváltottam volna ezt a 112k -t egy teljes szezonra. Esélyes, hogy így is vérfürdő lesz a következő meccs.
Razi
A 17. hétig még simán eltiltathatja magát 😋
bcsarli
Megteszi. Képes rá
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
Klaci79
Beváltottam volna ezt a 112k -t egy teljes szezonra. Esélyes, hogy így is vérfürdő lesz a következő meccs.
Razi
A 17. hétig még simán eltiltathatja magát 😋

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 508 — kheanton@gmail.com
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
Klaci79
Beváltottam volna ezt a 112k -t egy teljes szezonra. Esélyes, hogy így is vérfürdő lesz a következő meccs.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 245
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.cbssports.com/nfl/news/2018-nfl-trade-deadline-when-it-is-what-you-need-to-know-latest-on-leveon-bell/


Na itt mar elojott az a dolog amit irtam ev eleje ota. Most irjak, hogy talan bell ahogy logikusnak tunt (ha nincs csere) akkor csak a trade deadline utan irhat talan ala. Nem is ertettem miert irt volna ala korabban, ha nem nyer vele. Mindegy.

Ezert irtam ev elejen azt, hogy vigyazzunk azzal, hogy 1 meg masodik koros picket kapunkhatunk erte, mert ha nem akarja, nem segiti a csapatot hozza hogy elcsereljek. Kiveve ha oneki is erdeke. De az hogy pl ufa legyen az lehet az egyik legnagyobb erdeke, vagy hogy nagy szerzodest kapjon. Akar meg most is pitt tol. Steelers meg most is 1st roundot ker erte persze, de iden egy masik kezdo 1000 yardos rb trade kereteben 5 koros picket kapott. Persze browns. Carlos Hyde to the Jaguars in exchange for a 2019 fifth-round draft pick. De ez lehet lejjebb viheti a bell trade arat. Meg hat amugy is fel szezon, meg egy eves eltiltas, meg nem is jatszott iden, meg stb...

Lehet conner sejt valamit, mert James Conner says Le'Veon Bell texts him supportive messages, doesn't think Bell is selfish
Conner defended Bell as Bell's standoff with the Steelers continues well into the season.

Ez is erdekesseg nekem, marmint hogy bellrol conner azt mondja hogy nem bekepzelt, vagy csak sajat hasznara gondolo... Es meg is vedi. Bar neki jol jott hogy nem jatszik...

De ha alairt volna korabban bell, akkor a csapat ki is tudott volna tolni vele hogy elcserelik barhova es mondjuk nem oda ahova akarja...Hacsak nem kotnek szerzodest a harom fel. De miutan ugy tunik erdeklodes keves van/volt, es eddig senki nem akart nagy penzt es meg korai picket is adni a mondjuk fel szezonra. Ez lehet ezutan sem valtozik.

De Van meg ido 30. aig 4 pm ig es valoszinuleg lesznek pletykak is, mint ahogy most a philly vel is van. Szoval meglatjuk.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég pesszimista voltam itt idáig a védelemmel kapcsolatban, de újra megnézve a Bengals elleni meccset azért sok pozitív dolgot is láttam. Ez a védelem egy jó Safety és egy jó belső Lb-re van egy elég jó védelemtől. Nem sok hiányzik a kirakósból. egyre jobban karcol a d line, Watt (nem elkiabálva) de kimondottan érett és produktív játékot tol, Haden szintén, a többiek is egyre jobban mozognak. Talán Burns az aki erősen átlag alatti. A támadók pedig lassan leverik a rozsdát magukról. az viszont látszik , hogy ha az O line egészséges akkor határ a csillagos ég. Egyre bizakodóbb vagyok. A csoport győzelem teljesen a mi kezünkben lehet, ugyan nem leszünk harcban a pihenő hétért a rájátszásban, de talán nem is lesz az baj.
pfefe8
Ez utóbbi megállapításodban csak azért nem vagyok biztos, mert ugye a Patriots sem a régi jelenleg és a KC meg köztudottan az erős kezdés után vissza szokott valamennyire esni. Nem érzek az AFC-ben jelenleg kiemelkedő csapatot. Ettől még persze abszolút nem lenne baj, ha pihenőhét nélkül mennénk PO-ba, sőt mindegy, csak menjünk valahogy...elvileg képesnek kell lennie ennek a csapatnak a PO-ra.
Klaci79
Ha a Chiefsnél írod, hogy erős kezdés után vissza szokott esni, akkor a Patsnél is nyugodtan megemlíthetnéd, hogy a szokásos lassú kezdés után fel szokott pörögni a csapat, amióta nem Hogan az első számú WR (és Dorsett meg Patterson a 2-3.), azóta a csapat 38, 38, 43 pontot szerzett, úgy, hogy bőven hagyott benne, mert valóban nem működik még tökéletesen a gépezet.

Viszont én emiatt nem lennék annyira nyugodt, tekintve, hogy így is három W és pontorgia ezerrel, ha ez tényleg jobb lesz még, ahogyan szokott, akkor több mint furcsa lenne, ha nem lenne kiemelkedő csapat az AFC-ben

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 245
Elég pesszimista voltam itt idáig a védelemmel kapcsolatban, de újra megnézve a Bengals elleni meccset azért sok pozitív dolgot is láttam. Ez a védelem egy jó Safety és egy jó belső Lb-re van egy elég jó védelemtől. Nem sok hiányzik a kirakósból. egyre jobban karcol a d line, Watt (nem elkiabálva) de kimondottan érett és produktív játékot tol, Haden szintén, a többiek is egyre jobban mozognak. Talán Burns az aki erősen átlag alatti. A támadók pedig lassan leverik a rozsdát magukról. az viszont látszik , hogy ha az O line egészséges akkor határ a csillagos ég. Egyre bizakodóbb vagyok. A csoport győzelem teljesen a mi kezünkben lehet, ugyan nem leszünk harcban a pihenő hétért a rájátszásban, de talán nem is lesz az baj.
pfefe8
Ez utóbbi megállapításodban csak azért nem vagyok biztos, mert ugye a Patriots sem a régi jelenleg és a KC meg köztudottan az erős kezdés után vissza szokott valamennyire esni. Nem érzek az AFC-ben jelenleg kiemelkedő csapatot. Ettől még persze abszolút nem lenne baj, ha pihenőhét nélkül mennénk PO-ba, sőt mindegy, csak menjünk valahogy...elvileg képesnek kell lennie ennek a csapatnak a PO-ra.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Elég pesszimista voltam itt idáig a védelemmel kapcsolatban, de újra megnézve a Bengals elleni meccset azért sok pozitív dolgot is láttam. Ez a védelem egy jó Safety és egy jó belső Lb-re van egy elég jó védelemtől. Nem sok hiányzik a kirakósból. egyre jobban karcol a d line, Watt (nem elkiabálva) de kimondottan érett és produktív játékot tol, Haden szintén, a többiek is egyre jobban mozognak. Talán Burns az aki erősen átlag alatti. A támadók pedig lassan leverik a rozsdát magukról. az viszont látszik , hogy ha az O line egészséges akkor határ a csillagos ég. Egyre bizakodóbb vagyok. A csoport győzelem teljesen a mi kezünkben lehet, ugyan nem leszünk harcban a pihenő hétért a rájátszásban, de talán nem is lesz az baj.

Steelers fan
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Cards egyébként is hagyományosan a Steelers "fiókcsapata".
Én nagyon bírtam Lefty-t, ha nem lett volna üvegtestű, akkor komolyabb karriert tudhatna maga mögött.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 245
A minapi Peterson ügy margójára, a Cards tulaj kijelentette hogy PP nem eladó. Maradjon csak, úgyis kedvelem a vörös tengert. Főleg így Leftwich-el a fedélzeten 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 318 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Baloldaliboszorkány OC lett a pintyeknél
zzz888
A Bájron gyerek?

több mint 5 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Baloldaliboszorkány OC lett a pintyeknél
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De bell mint irtam korabban nem tudom miert Jonne vissza a trade deadline elott hacsak nem egyeznek meg egy tradeben a harom fel.

Ami okt 30. Es ha csak utana Jonne vissza akkor ufa lenne. Szoval ha visszajon korabban akkor annak oka kell end Hogy legyen a trade elott.

Mondjuk h eselyt adjon csapatoknak bejelentkezni. Ha meg nem jonnek akkor johet vissza Nov 1 tol.

De ez megintcsak sajat eszmefuttatas. Szoval egy ember tudja bell max meg az ugynoke.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 steelerswire.usatoday.com/2018/10/19/james-conner-on-when-leveon-bell-is-returning-no-clue/

Fo ujabb nem fizetunk Ezen a heten miatt is talan, de meg nem tudok rola h visszajott volna.

De itt meg Koran van 10 ora reggel.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/10/18/james-conner-says-leveon-bell-regularly-sends-him-supportive-texts/
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/Steelers-werent-obligated-to-pay-LeVeon-Bell-this-week-123454949/