Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
500 yardot passzolt Ben a Ravens D ellen. Emellett futkorásztunk is. Azért volt a csúcs, mert ez kellett és megcsináltuk. Kellett a végén két D stop is ehhez és ez is jött.
Csakis ez a fontos, engem más nem érdekel. Az agyament utolsó driveunk (3 passz FG távolságban) ellenére mondom ezt.

Igen és láttuk, hogy Saci nélkül a zóna védekezésünk borzalmas, de ebben semmi különleges nincs. Van 3 meccsünk, hogy ezt valahogy kimunkáljuk, de az, hogy az O jön most, hogy nagyon kell az nagyon jó jel és erre bezony lehet építeni.
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 894
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
mert a futas a palyan belul ert veget es ready-re indult az ora.
a ravens meg nem volt erre felkeszulve.
xtaki
erre? Flacco-val egy spike annyi ido, hogy DBrees 2 jatekot csinal belole.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Here is the exact rule on why the final eight seconds ticked off after Ravens' final play Sunday in Pittsburgh:

ARTICLE 2. SCRIMMAGE DOWN. Following any timeout (3-37), the game clock shall be started on a scrimmage down when the ball is next snapped, except in the following situations:

(f) If a fumble or backward pass by any player goes out of bounds, the game clock starts when an official places the ball at the inbounds line, and the Referee signals that the ball is ready for play.

több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
mert a futas a palyan belul ert veget es ready-re indult az ora.
a ravens meg nem volt erre felkeszulve.
xtaki
Előre fumbli volt?
sutianap
igen
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A 66 passzkísérlet a 6. legtöbb volt az NFL történelmében.
A 44 completions pedig a 2. 😀
85 támadójátékunk volt tegnap ez 2002 dec 8 óta a legtöbb....akkor 6 pontot szereztünk ennyiből...
ja..És Joe Haden nem rövid karrierje során első alkalommal csoportgyőztes 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
mert a futas a palyan belul ert veget es ready-re indult az ora.
a ravens meg nem volt erre felkeszulve.
xtaki
Előre fumbli volt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
Sack volt, ami futóórát jelent.
Soldados
Az hogy kiment oldalt a labda az sem állítja meg az órát?
bcsarli
Ebben nem vagyok biztos, hogy jól tudom, de szerintem csak addig állítja meg, amíg kimegy a labda, amint leteszik a labdát a bírók a helyére, sztem megy tovább, mert sack volt, ami ugye futó órát jelent.
Soldados
Ha jól tudom/emlékszem ilyenkor nem megy tovább az óra, hanem valamennyi másodpercet egyben lepörgetnek az órából...kb mintha futna tovább az óra.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
Sack volt, ami futóórát jelent.
Soldados
Az hogy kiment oldalt a labda az sem állítja meg az órát?
bcsarli
Ebben nem vagyok biztos, hogy jól tudom, de szerintem csak addig állítja meg, amíg kimegy a labda, amint leteszik a labdát a bírók a helyére, sztem megy tovább, mert sack volt, ami ugye futó órát jelent.
Soldados
OK, így már érthető, de nagyon furcsa volt.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
Sack volt, ami futóórát jelent.
Soldados
Az hogy kiment oldalt a labda az sem állítja meg az órát?
bcsarli
Ebben nem vagyok biztos, hogy jól tudom, de szerintem csak addig állítja meg, amíg kimegy a labda, amint leteszik a labdát a bírók a helyére, sztem megy tovább, mert sack volt, ami ugye futó órát jelent.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
Sack volt, ami futóórát jelent.
Soldados
Az hogy kiment oldalt a labda az sem állítja meg az órát?

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
Sack volt, ami futóórát jelent.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 813
De miért indult el az óra a végén?
bcsarli
mert a futas a palyan belul ert veget es ready-re indult az ora.
a ravens meg nem volt erre felkeszulve.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De miért indult el az óra a végén?

több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Eccpereccet én elengedtem. Mióta nézem nem tudtunk kitalálni semmit a bré és Co. ellen, tök mindegy mi volt. Sajnos hiába lenne itt pusztító OLB játék, azt se lehet folyton tartani, akkor meg szétszed mindig a rövidpasszos meg TE játékkal mindig. Ehhez egy SEAsec kéne, az meg sosenem volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ja, és nem szakadt meg valami nagy sorozatunk 😊
(talán hogy +14-ről még nem kaptunk még ki a Heinz-en, vagy valami ilyesmiről volt szó a TV-ben)
bcsarli
Egyrészt, igen, hazai pályán még nem kaptunk ki +14-ről, másrészt 90 valamennyivel összességében (tehát nem csak otthon) is az NFL történetének 4. leghosszabb sorozatában vagyunk, hogy +14-ről nem kapunk ki.
Soldados
Innen egyszerű, gyorsan el kell menni 14:0-ra (mint ma) akkor úgyis meglesz (valahogy 😊)
bcsarli
Szerintem tegnap is ez volt a stratégia
Spy
Meg is lett (valahogy)

több mint 8 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Ja, és nem szakadt meg valami nagy sorozatunk 😊
(talán hogy +14-ről még nem kaptunk még ki a Heinz-en, vagy valami ilyesmiről volt szó a TV-ben)
bcsarli
Egyrészt, igen, hazai pályán még nem kaptunk ki +14-ről, másrészt 90 valamennyivel összességében (tehát nem csak otthon) is az NFL történetének 4. leghosszabb sorozatában vagyunk, hogy +14-ről nem kapunk ki.
Soldados
Innen egyszerű, gyorsan el kell menni 14:0-ra (mint ma) akkor úgyis meglesz (valahogy 😊)
bcsarli
Szerintem tegnap is ez volt a stratégia
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ja, és nem szakadt meg valami nagy sorozatunk 😊
(talán hogy +14-ről még nem kaptunk még ki a Heinz-en, vagy valami ilyesmiről volt szó a TV-ben)
bcsarli
Egyrészt, igen, hazai pályán még nem kaptunk ki +14-ről, másrészt 90 valamennyivel összességében (tehát nem csak otthon) is az NFL történetének 4. leghosszabb sorozatában vagyunk, hogy +14-ről nem kapunk ki.
Soldados
Innen egyszerű, gyorsan el kell menni 14:0-ra (mint ma) akkor úgyis meglesz (valahogy 😊)

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja, és nem szakadt meg valami nagy sorozatunk 😊
(talán hogy +14-ről még nem kaptunk még ki a Heinz-en, vagy valami ilyesmiről volt szó a TV-ben)
bcsarli
Egyrészt, igen, hazai pályán még nem kaptunk ki +14-ről, másrészt 90 valamennyivel összességében (tehát nem csak otthon) is az NFL történetének 4. leghosszabb sorozatában vagyunk, hogy +14-ről nem kapunk ki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ja, és nem szakadt meg valami nagy sorozatunk 😊
(talán hogy +14-ről még nem kaptunk még ki a Heinz-en, vagy valami ilyesmiről volt szó a TV-ben)

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze TB még nem játszotta le a maga meccsét, de akkor is jól néz ki, hogy BB vezet passzolt, Bell futott és AB elkapott yardokban. 😊

Annyira, de annyira szeretném, hogy egyszer végre ne QB legyen az MVP... Persze szép álom (Ez Watt esetében kiderült), de AB annyira megérdemelné.
Soldados
Pontosan, akartam épp őt mondani, hogy ha Watt nem kapta meg, akkor szerintem dobálózhatunk Brownnal, Julióval, Bell-lel, bárkivel, ha van nagyon magas szintű QB-teljesítmény (most pedig van bőven), akkor irányító fogja kapni.



Amire számíthatunk, hogy Bradyék meg jobban rá fognak játszani Shazier hiányára, és félő hogy erre nem fogunk tudni igazán felkészülni.
A védelemtől meg több kell, sokkal több. De voltak jelek amik tetszettek, de ennyi büntetés egyszerűen nem fér bele. Burns DPI-je mondjuk nevetséges volt, de gondolom a holloknal is volt hasonló furcsa ítélet.

Klaci79
Mondjuk ebben a párharcban tényleg kifejezetten szerencsétlen, hogy pont ő szenvedett ilyen súlyos sérülést, mert amúgy vele együtt is valszeg a futók mozgásával és a TE-játékkal próbálkoznánk végig (azért Gronknak kb eddig csak állat meccsei voltak a Steelers ellen – emlékből), így meg azért alapból hátrányban lehet az az LB, aki megy a szélre White-tal pl (Sacinak durva módon a sebessége még meg is lett volna), vagy akinek épp Gronk jut (nem tudom, mennyire fogjátok pl őt duplázni a meccsen, de annyira nem bánom pl, hogy nincs azért új Pola itt 😊 )

több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Utóbbi 2 nem fog változni, BB lehet "csak" 2. lesz a forduló végére 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze TB még nem játszotta le a maga meccsét, de akkor is jól néz ki, hogy BB vezet passzolt, Bell futott és AB elkapott yardokban. 😊

Annyira, de annyira szeretném, hogy egyszer végre ne QB legyen az MVP... Persze szép álom (Ez Watt esetében kiderült), de AB annyira megérdemelné.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Abszte jó volt a gameplan, a végén csak azt nézték Szagkapitányék, mikor mehetnek ki egy kis levegőt venni az oldalvonalhoz, szószerint felőröltük őket. A TE-s játék bivaly volt ehhez hozzászorzódik a Bell elleni brusztolás és a kergetőzés Antónióval, kifingtak mita zegyszeri gyalogbéka a fődieper fejelgetéstől...
Azt még Jujut berakjuk a mozsártörővel, akkor jó ha három negyedet bírnak.
sutianap
😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Én nem szidnám Bryantet, ha nincs lyuk semmi értelme bele gázolni a vedokbe, mert pont csak fumble lenne belőle. Neki is nagyon fontos szerepe, fontos elkapásai vannak. Mint ahogy most Eli Rogers is tetszett, ő is hozta amit neki kell. Nagyon sajnalnam, ha McDonald nem tudna játszani. Komoly szerepe van ebben az offensben és Jesse James teljesítményére is jó hatással van, ahogy Bell futojatekara is.

Amire számíthatunk, hogy Bradyék meg jobban rá fognak játszani Shazier hiányára, és félő hogy erre nem fogunk tudni igazán felkészülni.
A védelemtől meg több kell, sokkal több. De voltak jelek amik tetszettek, de ennyi büntetés egyszerűen nem fér bele. Burns DPI-je mondjuk nevetséges volt, de gondolom a holloknal is volt hasonló furcsa ítélet.

Nyilván jó lenne ha nem engednénk TB-t pályára lépni, és ehhez meg is van minden, vagyis 4 yardot haladni minden playben. De ez egy remek erőpróba lesz.

Őszintén szólva hálás vagyok a sorsnak, hogy ezt a Bell gyereket élőben láthattam focizni. Egyre kevésbé gondolom, hogy maradna, mert meg fogja kapni a No1RB-No2-WR fizetését több helyen is akar.
De hogy mennyire nem érdemes a PO-val foglalkozni, íme Wentz sérülése. Hatalmas balszerencse számukra.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Abszte jó volt a gameplan, a végén csak azt nézték Szagkapitányék, mikor mehetnek ki egy kis levegőt venni az oldalvonalhoz, szószerint felőröltük őket. A TE-s játék bivaly volt ehhez hozzászorzódik a Bell elleni brusztolás és a kergetőzés Antónióval, kifingtak mita zegyszeri gyalogbéka a fődieper fejelgetéstől...
Azt még Jujut berakjuk a mozsártörővel, akkor jó ha három negyedet bírnak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak