NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha esetleg valaki mobilról nézegetné az oldalt, akkor ezt hagy másoljam be ide, az oldalt futó hírsávból, ne csak az én retinám égesse meg mégegyszer:

Alvin Kamara: 152 yard
Minden más Saints-játékos: 104 yard.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Én egészen egyszerűen nem vagyok hajlandó nyilatkozni a meccsről. A jóízlés határain belül valószínűleg nem is tudnék.

Úgyhogy megkérném Helmutot, hogy az imént látottakat ezúttal ő elemezze holnap.

Lenne pár kérésem is, amire külön kitérhetnél:
-Carroll/Schotty
(Redzoneban 3&6ra inside run 1 yardért, a saját 28ason 4&1re 50 yardos boom passz a 4.számú WRnek, egyáltalán van-e még a tankban egy SB runhoz?)
-Ifedi
(16x ültették seggre, a nagyon fontos pillanatokban kivétel nélkül mindig átengedte az embert)
-Carson
(A fumble-prone: mítosz vagy valóság?)
akdestroyer
Nem néztem, mert dolgoztam, majd pótlom. De pár kérdésre tudok a meccs nélkül is válaszolni.
Ifedi nem ide való/ Carson fumble prone.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Én kb. az utolsó 3 Seahawks drive-ot láttam a végén, nagyjából nem volt olyan snap, ahol Cam Jordan ne lett volna 0,8 másodpercen belül Ifedi mögött... A csávó ennyire képes, Jordan meg az egyik legjobb DE, akkor nem teszek oda edzőként egy plusz TE-et, vagy a futót arra az oldalra besegíteni???

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mondanám hogy jó reggelt, de egyenlőre próbálom eltüntetni kedvenc csapatom éjszakai hentesmunkájának az idegrendszeremen megmaradt nyomait.

Wilson hazai pályán fut 2 TD-t meg hajít 2 TD-t és tulajdonképpen simán kikapunk. Na ez sem egy Sedacur forte.

Carson fumble hegyek, mögötte meg a nagy büdös űr. A védelem még most is Kamarát zavarássza, miközben Teddy meredten néz, hogy még csak hozzá se nyúlt a meccshez mégis nyertek.

Mindeközben PC időt kér, mert a félidő végén elfelejtette, Shotty meg rutinból behívja 3 és sokra a belső futást.

Ha pedig még ez sem lenne elég, akkor tekintsük meg együtt az éjszakai miss tackle bemutató fontosabb jeleneteit.

Szóval nehéz lesz eltüntetni ennek a meccsnek a nyomait.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én egészen egyszerűen nem vagyok hajlandó nyilatkozni a meccsről. A jóízlés határain belül valószínűleg nem is tudnék.

Úgyhogy megkérném Helmutot, hogy az imént látottakat ezúttal ő elemezze holnap.

Lenne pár kérésem is, amire külön kitérhetnél:
-Carroll/Schotty
(Redzoneban 3&6ra inside run 1 yardért, a saját 28ason 4&1re 50 yardos boom passz a 4.számú WRnek, egyáltalán van-e még a tankban egy SB runhoz?)
-Ifedi
(16x ültették seggre, a nagyon fontos pillanatokban kivétel nélkül mindig átengedte az embert)
-Carson
(A fumble-prone: mítosz vagy valóság?)

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A legirritálobb meccs ez a fajta, amijor nem a Saints ver minket agyon, hanem mi saját magunkat.
Ami mégis nekem legjobban bántotta a szemem, hogy mennyire veszélytelenek voltunk Teddyre... Jövőre első kör elitpassrusher kell.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdekes egy meccs volt, ekkora különbség nem volt, rohadt nagy bénázások (punt return, carson fumble, woods a FGnál, ) ezeken 3TDt szoptunk, aztán béna playcall a félidő végén vagy 4.downon.
Nyerhető meccs volt a különbség ellenére, de ez egy ritkamod elkúrt meccs volt. Minden fronton..

playoff nem lesz, bőven szar a csapat.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
SP van olyan koponya, hogy a csere QB-ra
osszerak egy olyan gameplant amivel minket megver. Elozo meccsen Teddy szuksegbol allt be, igazabol szerintem arra szamitott, hogy Brees mogott eluldogel egesz evben a padon, es majd a cointossokra bemegy max.
Szoval egy teljesen mas Saintset fogunk latni vasarnap.
En Kamaratol jobban felek mint Thomastol, nagyon be fogjuk szivni 3&10-re a trukkos RB passzokat, meg ilyeneket.
Szoval nem latom eselyesnek most a hawksot. De kivanom, hogy ak nyerjen penzt! 😊
funkyparduc
Szerintem nézd meg Teddyt tavaly a Panthers ellen, vagy az idei előszezon meccseit és jobban fogsz bizakodni 😁
kapitnono
Sajnos igazam lett!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Carson cut
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Brees nélkül a NO, muszáj nyerni, Teddy nem szívathat ,főleg nem hazai pályán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ugye este mindenki jön aki számít?

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?
undisputedly
Kíváncsi vagyok vajon a Steelers fanok ezt szívmelengető dícséretként, vagy tőrdöfésként értelmezik majd. 😊
peterk2005
Konténerek vagyunk. Azok. LegionofBoom or Buszt: Bowl or Nothing. Lehet eső, lehet hó, a TúróRudi nagyon jó!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
SP van olyan koponya, hogy a csere QB-ra
osszerak egy olyan gameplant amivel minket megver. Elozo meccsen Teddy szuksegbol allt be, igazabol szerintem arra szamitott, hogy Brees mogott eluldogel egesz evben a padon, es majd a cointossokra bemegy max.
Szoval egy teljesen mas Saintset fogunk latni vasarnap.
En Kamaratol jobban felek mint Thomastol, nagyon be fogjuk szivni 3&10-re a trukkos RB passzokat, meg ilyeneket.
Szoval nem latom eselyesnek most a hawksot. De kivanom, hogy ak nyerjen penzt! 😊
funkyparduc
Szerintem nézd meg Teddyt tavaly a Panthers ellen, vagy az idei előszezon meccseit és jobban fogsz bizakodni 😁


több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
SP van olyan koponya, hogy a csere QB-ra
osszerak egy olyan gameplant amivel minket megver. Elozo meccsen Teddy szuksegbol allt be, igazabol szerintem arra szamitott, hogy Brees mogott eluldogel egesz evben a padon, es majd a cointossokra bemegy max.
Szoval egy teljesen mas Saintset fogunk latni vasarnap.
En Kamaratol jobban felek mint Thomastol, nagyon be fogjuk szivni 3&10-re a trukkos RB passzokat, meg ilyeneket.
Szoval nem latom eselyesnek most a hawksot. De kivanom, hogy ak nyerjen penzt! 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Szerintem lassan beszéljünk a Saints elleni meccsről.

A NO Brees nélkül kb hasonló nehézségű ellenfél lesz mint a Pittsburgh volt Ben nélkül.
Szóval nem dőlök be a fogadóirodáknak (1,40-2,55), ezt is egy abszolút 50-50 meccsnek gondolom, ami ismét egy labdabirtoklással dőlhet el.

Sokat fog számítani hogy kiélezett pillanatokban ki lesz éles, és ettől én félek. És nemcsak a fumble prone miatt, hanem azért is, mert előző két meccsel ellentétben most olyan edzői gárda lesz a másik oldalvonalon, aki felveszi a versenyt Carrollal, sőt.

És ezeket az apróságokat, amik egy ilyen kiélezett találkozón akár a W sorsáról is dönthetnek, Tomlinnal ellentétben Sean Payton pont hozzá tudja tenni.

Konkrétabb párharcokat nézve:

D#-ben nyílvánvalóan Michael Thomas semlegesítése lesz a kulcs. Leírni egyszerű, a csapatok 80%-nak mégse szokott sikerülni.

Amibe kapaszkodhatunk, hogy mögötte meg nem nagyon van senki. Breesel a fedélzeten mindenki korrekt skillplayer benyomását tudja kelteni, de most Teddy passzainál könnyen kijöhet, hogy Thomas mögött túl nagy a kráter.
Ezt Payton sémával tudja maszkolni, de ha ez nem jön össze akkor nagyon szar napja lesz a Saintsnek.

Teddyvel a célkeresztben a védőfalnak is jó napja lehet, mert nyomásra az ő teljesítménye könnyen összeomlik, kár, hogy egy kurva jó támadófal mögött játszik.
Ami jó hír, hogy ő nem fog 2mp alatti release time-al dobálgatni, mint kezdő kollegája tette volna, lesz esély odaérni. Parádéra azért ne számítsunk.
Reed nagyon hiányozni fog.

A földön, a tavalyi félelmetes kétfejű-futósárkány már a múlté, de Kamarára azért magában is nagyon kell figyelni. Nullázni úgy se tudjuk, de a nagyobb megiramodásokat nem szabad hagyni.

O#-ben nagyon kíváncsi leszek mit kezd a DK-Lockett páros a secondaryval.

De ha választani lehet, akkor én a boom játékok helyett inkább a múlt heti tiki-takát választanám.
Jobban fog kinézni az OL is, valamint a Saints LB sor a leggyengébb talán, érdemes azt támadni. Ebben az esetben Disslynek megint jó napja meg sok targetje lehet.

Tipp: Ezúttal kikapunk. Tartok tőle hogy Sean Payton ki fogja matekozni, hogy az arany-feketébe öltözött Daltonnal hogy tudja feltörni a védelmet, a másik oldalon meg megfoltja a futójátékunkat, és igazából ennyi.

Meg ugye a Steelers ellen kiderült hogy működik a passzjáték, és Wilson tud nekünk meccset nyerni akkor is, ha döcög a szekér - csak adjuk neki a labdát... de én teljesen biztos vagyok benne hogy megint jön a brainfart, és kivesszük a kezéből, és futunk, és futunk, 2 yardért illetve -2 yardért felváltva, akár 10+ pont hátrányban is.

Nem tudom hogy történhet ez meg, de a Dallas ellen se tudtam volna elképzelni, hogy 45percig csak handoffokra használjuk Wilsont, aztán mégis. 😀

Seahawks-Saints 17-23

Azért a mixen megpakolom magunkat egy ötezressel. 😀
akdestroyer
Szépen összefoglalva, annyi hogy szerintem az lb sorsunk davissel, Alonso val, kleinel szerintem egész korrekt. Viszont csak a szurkoló mondatja velem hogy győzhetünk, ha a realitásokat nézzük, akkor Brees nélkül, teddyvel nem sok közünk lesz a meccshez, hacsak valami csoda folytán nem indul be a futójátékunk.


több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem lassan beszéljünk a Saints elleni meccsről.

A NO Brees nélkül kb hasonló nehézségű ellenfél lesz mint a Pittsburgh volt Ben nélkül.
Szóval nem dőlök be a fogadóirodáknak (1,40-2,55), ezt is egy abszolút 50-50 meccsnek gondolom, ami ismét egy labdabirtoklással dőlhet el.

Sokat fog számítani hogy kiélezett pillanatokban ki lesz éles, és ettől én félek. És nemcsak a fumble prone miatt, hanem azért is, mert előző két meccsel ellentétben most olyan edzői gárda lesz a másik oldalvonalon, aki felveszi a versenyt Carrollal, sőt.

És ezeket az apróságokat, amik egy ilyen kiélezett találkozón akár a W sorsáról is dönthetnek, Tomlinnal ellentétben Sean Payton pont hozzá tudja tenni.

Konkrétabb párharcokat nézve:

D#-ben nyílvánvalóan Michael Thomas semlegesítése lesz a kulcs. Leírni egyszerű, a csapatok 80%-nak mégse szokott sikerülni.

Amibe kapaszkodhatunk, hogy mögötte meg nem nagyon van senki. Breesel a fedélzeten mindenki korrekt skillplayer benyomását tudja kelteni, de most Teddy passzainál könnyen kijöhet, hogy Thomas mögött túl nagy a kráter.
Ezt Payton sémával tudja maszkolni, de ha ez nem jön össze akkor nagyon szar napja lesz a Saintsnek.

Teddyvel a célkeresztben a védőfalnak is jó napja lehet, mert nyomásra az ő teljesítménye könnyen összeomlik, kár, hogy egy kurva jó támadófal mögött játszik.
Ami jó hír, hogy ő nem fog 2mp alatti release time-al dobálgatni, mint kezdő kollegája tette volna, lesz esély odaérni. Parádéra azért ne számítsunk.
Reed nagyon hiányozni fog.

A földön, a tavalyi félelmetes kétfejű-futósárkány már a múlté, de Kamarára azért magában is nagyon kell figyelni. Nullázni úgy se tudjuk, de a nagyobb megiramodásokat nem szabad hagyni.

O#-ben nagyon kíváncsi leszek mit kezd a DK-Lockett páros a secondaryval.

De ha választani lehet, akkor én a boom játékok helyett inkább a múlt heti tiki-takát választanám.
Jobban fog kinézni az OL is, valamint a Saints LB sor a leggyengébb talán, érdemes azt támadni. Ebben az esetben Disslynek megint jó napja meg sok targetje lehet.

Tipp: Ezúttal kikapunk. Tartok tőle hogy Sean Payton ki fogja matekozni, hogy az arany-feketébe öltözött Daltonnal hogy tudja feltörni a védelmet, a másik oldalon meg megfoltja a futójátékunkat, és igazából ennyi.

Meg ugye a Steelers ellen kiderült hogy működik a passzjáték, és Wilson tud nekünk meccset nyerni akkor is, ha döcög a szekér - csak adjuk neki a labdát... de én teljesen biztos vagyok benne hogy megint jön a brainfart, és kivesszük a kezéből, és futunk, és futunk, 2 yardért illetve -2 yardért felváltva, akár 10+ pont hátrányban is.

Nem tudom hogy történhet ez meg, de a Dallas ellen se tudtam volna elképzelni, hogy 45percig csak handoffokra használjuk Wilsont, aztán mégis. 😀

Seahawks-Saints 17-23

Azért a mixen megpakolom magunkat egy ötezressel. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
undisputedly
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?

Masreszt nem hozunk senkit szerintem, habar egy PO runhoz nem lesz eleg ez a secondary.
[/quote]Egyébként nekem is ugyanez jutott eszembe. Ha ez a jelenség állandósul, kiegészítve a folyamatos szerződés hisztikkel és hold outokkal, a ligának gyorsan kezdenie kell majd valamit. Nem lenne túl hatékony, ha a fizikai, statisztikai és pszihés paraméterek mellett a drafton még egy "mennyire vagy hisztispicsa/óvodás" felmérőt is le kéne tennie a csapatoknak...

Még most kellene megállítani ezt, mielőtt a dominó effektus elindul, mert egyelőre "röhögni" lehet a többi csapaton, de ha vasárnap mondjuk sackelik 15x Wilsont, és ő is bemondja, hogy mennyivel szívesebben menne a Steelersbe JuJunak dobálgatni... akkor majd sírhatunk mi is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?
undisputedly
Kíváncsi vagyok vajon a Steelers fanok ezt szívmelengető dícséretként, vagy tőrdöfésként értelmezik majd. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
FS kell, nem SS, még ha Adams a legnagyobb király is
braxa88
Töredelmesen megvallom, akkor én itt tárgyi tévedésben voltam. 😀
Hagyd a faszba John, vissza az egész! 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
FS kell, nem SS, még ha Adams a legnagyobb király is
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀
akdestroyer
Azt, hogy ez egy nagyon kartekony tendencia. Ezentul barmelyik csapat rossz kezdesekor a legjobb jatekosai trade-eltetik magukat egy contenderhez?

Masreszt nem hozunk senkit szerintem, habar egy PO runhoz nem lesz eleg ez a secondary.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jamal Adams is kikövette twitteren a Jetset, és várhatóan 2 héten belül tol egy Fitzpatrickot.

Nyílván csak megfelelő ellenértékért engednék el, szóval itt szeretnék üzenni Schneidernek
- John, ha ezt olvasod, őt is nagyon szívesen látnánk halászsas-kékben, szóval legyél szíves az első körünket+némi aprót gondolkodás nélkül hozzávágni a Jetshez. Köszi. Puszi. xxx.

Azért félve megkérdezem, ti mit gondoltok? 😀

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Ha szerda, akkor képregény-day! A kalandok folytatódnak! 😀

akdestroyer
áruld már el a dílered nevét priviben 😀