GM Javaslatok

9 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1) Vagy nagyobb penaltyt -minimum a szerződés évében és valamivel csökkentve a következő évben- kell alkalmazni, vagy amit gabo mond, hogy az egész penalty az adott évre íródik (bár adott esetben ez könnyebbség is lehet). Ha szeretnénk a túlfizetéseket visszafogni, akkor félre kell tenni, hogy juj de akkor több megy el a cap-ből, mert szerintem ez az egyetlen igazán hatásos módszer erre. De természetesen csak az idéntől kötött szerződésekre érvényes ez.

2) Free Agency

Emlékeim szerint kevesebb túlfizetés volt a régi FA rendszerben. És nem mellesleg nevetségesen irreális a jelenlegi nyílt "rendszer".

- Titkos ajánlatok
Értelemszerű. Van 1 (vagy több) ember, aki megkapja az ajánlatokat, és kezeli azokat.
- Licitkorlátozás
3 napig tartó licit, napi 1 ajánlattal. IRL sem úgy működik, hogy a játékos felhívja a csapatot, hogy "Figyu, a Chiefs rádobott még egy zsák krumplit, te jössz". És az sincs, hogy "á az a +300k már nem számít", amivel nagyon könnyen kúszik fel 1-2 millával az ár.
- Nincs nyílt összeg.
A beérkezett ajánlatokat a nap végén a kijelölt illető megnézi, megmondja kié a legjobb, és ki van pl. 75%-on belül. (esetleg olyat is lehet, hogy aki 60%-on kívül van, az nem ajánlhat többet, 2. nap végén aki 75%-on kívül van az sem ajánlhat többet, kivéve aki előtte vezetett) Erre szerintem nem olyan nehéz írni egy excel táblát, amibe csak az ajánlatokat kell beleírni és megmondja a frankót.
- Posztonként haladás
Ennek maradni kéne értelemszerűen, hogy ne 3 nap legyen az FA, és hogy aki kezeli ne rohadjon meg abban a 3 napban.
- Cap penalty beszámítás
Bevezetném, hogy szoros ajánlatoknál, pl. 100k különbségen belül az a jobb ajánlat, amelyik csapatnál kisebb a penalty (hiszen akkor az a GM kevésbé meggondolatlan, jobban értékeli az igazolásait). Persze csak úgy, hogy ha az a különbség mittudomén legalább 500k a penaltyban.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. gabokocka
Nem vagyok otthon most.. jövő héten írok még a fizusrül ha van bármi kérdés. Röviden már elővezettem ezt is, meg az UDFA-st is (sőt, utóbbit elég hosszan is....), ezt tessék átnézni már. UDFA-ról többet nem írok.. ha valakinek ötlete/kér(d)ése/problémája van, az nyugodtan írjon.. esetleg tesztelte/nézegette a rendszert. Az ilyen jellegű hsz-eket várok.
Ha nincs, ennyit az új UDFA rendszer, ahhoz többet már nem kell hozzátenni 😛

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM Javaslatok - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Toca nem szavazott ha jól nézem rá dobtam egy PM-et, mert ő aktív, sztem tovább fog játszani. Visivel nem tudom mi van, fetomy és JJ akkor kiszáll?
Én nem annyira támogatnám ezt a népvándorlást, bár ha többen nagyon szeretnének váltani felőlem tegyék.
Ahogy nézem a veteránminimum, RFA tenderek témában az IRL cap és a mi capünk százalékosan megfelelő aránya volna az ideális (ha a cap 90%-a az IRL-nek, akkor az RFA tender és a vetmin is). Sztem a legtöbben ezzel egyetértettünk. Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. A Madden rating belövő bizottság okés sztem, ha vmit kihagytam akkor sikítsatok.gabokocka
Köszönöm az érdeklődést,de 2 hete szavaztam még mielőtt inaktívnak tűnnék pedig rendszeresn olvasom az ötleteket.
Jah és szívesen átveszem a Vikingst hogy ezt a pacit végre kidobhassam a nevem alól 😀
Toca
Elnézést, benéztem, vmiért kihagytalak... sorry.gabokocka
No para 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Toca nem szavazott ha jól nézem rá dobtam egy PM-et, mert ő aktív, sztem tovább fog játszani. Visivel nem tudom mi van, fetomy és JJ akkor kiszáll?
Én nem annyira támogatnám ezt a népvándorlást, bár ha többen nagyon szeretnének váltani felőlem tegyék.
Ahogy nézem a veteránminimum, RFA tenderek témában az IRL cap és a mi capünk százalékosan megfelelő aránya volna az ideális (ha a cap 90%-a az IRL-nek, akkor az RFA tender és a vetmin is). Sztem a legtöbben ezzel egyetértettünk. Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. A Madden rating belövő bizottság okés sztem, ha vmit kihagytam akkor sikítsatok.gabokocka
Köszönöm az érdeklődést,de 2 hete szavaztam még mielőtt inaktívnak tűnnék pedig rendszeresn olvasom az ötleteket.
Jah és szívesen átveszem a Vikingst hogy ezt a pacit végre kidobhassam a nevem alól 😀
Toca
Elnézést, benéztem, vmiért kihagytalak... sorry.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem szavazzunk


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legyen 100 milla a cap. 😛

Fetomy: hát nincs nagy tülekedés érte 😂Stez
Sztem a cap meghatározása Höri dolga, vagy tán szavaztunk, esetleg a kettő kombinációja, már nem emlékszem 😊gabokocka
Előző évben szavaztunk és az átlag lett a cap, két éve meg Höri megmondta minden pöcsölés nélkül.
Ezt mondjuk pont tőle kell megkérdezni, mi a terve, mert ha nem akar önállóskodni, akkor akár még manapság ki is írhatod a szavazást, úgyis az előzőt is te indítottad el.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Toca nem szavazott ha jól nézem rá dobtam egy PM-et, mert ő aktív, sztem tovább fog játszani. Visivel nem tudom mi van, fetomy és JJ akkor kiszáll?
Én nem annyira támogatnám ezt a népvándorlást, bár ha többen nagyon szeretnének váltani felőlem tegyék.
Ahogy nézem a veteránminimum, RFA tenderek témában az IRL cap és a mi capünk százalékosan megfelelő aránya volna az ideális (ha a cap 90%-a az IRL-nek, akkor az RFA tender és a vetmin is). Sztem a legtöbben ezzel egyetértettünk. Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. A Madden rating belövő bizottság okés sztem, ha vmit kihagytam akkor sikítsatok.gabokocka
Köszönöm az érdeklődést,de 2 hete szavaztam még mielőtt inaktívnak tűnnék pedig rendszeresn olvasom az ötleteket.
Jah és szívesen átveszem a Vikingst hogy ezt a pacit végre kidobhassam a nevem alól 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
szerintem meg ne változtassunk a capen, maradjon ennyi, és a kövi években már ne is emelkedjen 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Legyen 100 milla a cap. 😛

Fetomy: hát nincs nagy tülekedés érte 😂Stez
Sztem a cap meghatározása Höri dolga, vagy tán szavaztunk, esetleg a kettő kombinációja, már nem emlékszem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legyen 100 milla a cap. 😛

Fetomy: hát nincs nagy tülekedés érte 😂

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy nekem azt mondta kiszáll, és tudtommal JJ is bejelentette már.Stez
Már ha valaki hajlandó lesz átvenni a csapatomat... 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Toca nem szavazott ha jól nézem rá dobtam egy PM-et, mert ő aktív, sztem tovább fog játszani. Visivel nem tudom mi van, fetomy és JJ akkor kiszáll?
Én nem annyira támogatnám ezt a népvándorlást, bár ha többen nagyon szeretnének váltani felőlem tegyék.
Ahogy nézem a veteránminimum, RFA tenderek témában az IRL cap és a mi capünk százalékosan megfelelő aránya volna az ideális (ha a cap 90%-a az IRL-nek, akkor az RFA tender és a vetmin is). Sztem a legtöbben ezzel egyetértettünk. Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. A Madden rating belövő bizottság okés sztem, ha vmit kihagytam akkor sikítsatok.gabokocka
Igen, de ha most emelünk is mondjuk egy 98 millióig, akkor is csak 80 százalék lesz ez az arány (csak a számok miatt, de szerintem is így kéne csinálni)Wyatt
Csak hasraütésre mondtam számot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fetomy nekem azt mondta kiszáll, és tudtommal JJ is bejelentette már.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Toca nem szavazott ha jól nézem rá dobtam egy PM-et, mert ő aktív, sztem tovább fog játszani. Visivel nem tudom mi van, fetomy és JJ akkor kiszáll?
Én nem annyira támogatnám ezt a népvándorlást, bár ha többen nagyon szeretnének váltani felőlem tegyék.
Ahogy nézem a veteránminimum, RFA tenderek témában az IRL cap és a mi capünk százalékosan megfelelő aránya volna az ideális (ha a cap 90%-a az IRL-nek, akkor az RFA tender és a vetmin is). Sztem a legtöbben ezzel egyetértettünk. Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. A Madden rating belövő bizottság okés sztem, ha vmit kihagytam akkor sikítsatok.gabokocka
Igen, de ha most emelünk is mondjuk egy 98 millióig, akkor is csak 80 százalék lesz ez az arány (csak a számok miatt, de szerintem is így kéne csinálni)

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Toca nem szavazott ha jól nézem rá dobtam egy PM-et, mert ő aktív, sztem tovább fog játszani. Visivel nem tudom mi van, fetomy és JJ akkor kiszáll?
Én nem annyira támogatnám ezt a népvándorlást, bár ha többen nagyon szeretnének váltani felőlem tegyék.
Ahogy nézem a veteránminimum, RFA tenderek témában az IRL cap és a mi capünk százalékosan megfelelő aránya volna az ideális (ha a cap 90%-a az IRL-nek, akkor az RFA tender és a vetmin is). Sztem a legtöbben ezzel egyetértettünk. Igor majd elővezeti részletesen a fizus tervét és sztem az FA dolgokat is ahhoz igazítjuk, illetve UDFA-rendszerre is kidolgozott már vmit ha jól emlékszem. A Madden rating belövő bizottság okés sztem, ha vmit kihagytam akkor sikítsatok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De a Maddenben csak a 2007-es idény HC-aival lehet csere-berélni normálisan, nem?adam8
Editorral meg lehet piszkálniFarky
Szóval őket is mi lőjük be?

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
De a Maddenben csak a 2007-es idény HC-aival lehet csere-berélni normálisan, nem?adam8
Editorral meg lehet piszkálni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De a Maddenben csak a 2007-es idény HC-aival lehet csere-berélni normálisan, nem?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg ne csapjuk oda mindenkinek az IRL HC-ját akkor már, hanem induljon FA-ról az összes, aztán akinek ez sokat ér, licitáljon érte.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ezt a HC vásárt támogatom, de egyebek mellett lehessen vele extrán hosszabbítani.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
javaslatom lenne az utobbi es egy szavazasi tetelhez hozzaszolnek.
1., a szerzodes atstruktulasa nem egyenlo azzal, hogy vki az elbaszott szerzodeset negligalja. mivel ingyen visszavonultatas mar nincs ezert az osszegek mindenkepp bentragadnak. akkor lenne a strukturalas a rakurasbol olcso menekves ha lehetne ingyen visszavonultatni. nem ? ezt sztem paran nemannyira gondoltak at ...
2., ha maddenezunk (amit gyanitok, hogy igy lesz), akkor javaslom, hogy hct is kelljen szerzodtetni ugyanugy mint jatekost. legyen ugyanugy x eves szerzodese, penzzel ami beleszamit a capbe, mintha jatekos volna. a maddenban plane kurvara nem mindegy h ki az edzod, mert semmit nem lehet a gameplanekbe belepiszkalni es annyira nem lenne sztem korrekt/eletszeru ha a., bemondasra bofogne be mindenki az edzo szemelyet b., mindenki megkapna az irl hct. cserelni edzot termeszetesen nem lehetne, csak kibaszni cutbuntivel, vmint FAzni oket.
ha van erre kis nyitottsag akkor leirom pontosan is nem csak korvonalakban, h hogyan gondolnam.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd valamikor átfutom az eddigi ötleteket, és utána szavazok (lehet, hogy csak jövő héten valamikor, most eléggé ritkán kerülök netközelbe, akkor se túl sokáig)
Egy javaslatom lenne azonban gyorsan, méghozzá, mivel valszeg ismét Madden lesz, valamelyik nethuszár által feltolt változásokkal, célszerűnek tartanék valamifelé rating ellenőrző bizottságot, mert nem értékelném, ha Hali megint 80-assal rohangálna, mert az aktuális készítő nem látta játszani (nekem akkor is számít a sim is, ha már toljuk, ennyit lehet rá figyelni)
Nem tudom mi lenne az épeszű, bele nem rokkanós kategória, de csapatonkénti 3 (5?) ember felvetését mindenképpen javasolnám, annyi faszság mindig szokott lenni

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Általában szokott szavazás lenni, de aztán Höri megmondja a frankót, tehát nem ügydöntő, csak véleménynyilvánító szavazásról van szó 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A capet eddig közösen szavaztuk meg? Nekem úgy dereng hogy Höri simán kihirdette 😊 Meg nem is igazán tudom elképzelni hogy hogyan szeretnénk, lesz X számú lehetőség? Mert ha mindenki benyög egy számot és átlagolunk abból vicces szitu alakulhat 😊Rataxes
Tavaly már szavaztunk, és úgy jött ki a 94 milla asszem.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A capet eddig közösen szavaztuk meg? Nekem úgy dereng hogy Höri simán kihirdette 😊 Meg nem is igazán tudom elképzelni hogy hogyan szeretnénk, lesz X számú lehetőség? Mert ha mindenki benyög egy számot és átlagolunk abból vicces szitu alakulhat 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes