Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Norbi vazze nem tudja Russell nyitni!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
8 kör alatt 5mp előnyt autóz ki Max teli tankkal. 120% izgalom lesz ez a szezon is.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
1. hogy a rákba nem Verstappené a leggyorsabb kőr?
2. azért látszik, hogy megint rohadtul nem lehet valaki mögött menni, a célegyenesig simán összesezdnek 7-8 tizedet, még drs-sel sincs esély előzni, ez így dög unalom lesz
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Ez megint egy ilyen nagyon izgi szezon lesz?
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 480 — No one likes us, cause no one like us
Bazdmeg Stroll de komolyan, úgy tudtam hogy ez a retardált is fog párszor kibaszni Aloval, mint a csigazabáló tavaly...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
csipkelli 3 333
Alonsonak egyszemélyes csapatban kéne tolnia. Nincs csapattárs, aki kibasszon vele.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Alonsot nem szeretik az f1 istenei 😊
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Előre a 2. helyért 😎
Forza Leclerc.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 056 — Kinek mit intézett a kormánya

Na akkor GO ALO
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Wéberék megint vakon voltak. 😀 Sainznak és a két Red Bullnak volt még friss szettje azért jöttek ki még egy körre.
Jughead
Sok sportot nem nézek mostanában, de ilyen rossz közvetítést rég hallottam.

A másfél óra alatt egyetlen olyan információ hangzott el, ami nem volt amúgy kiírva a képernyőre (három óra helyett kettőt lehet csak a gumikat melegíteni), pedig tudtommal ez az első futam az évben... a Wéber melletti srác verebesi szintet hozott, néha percekig meg se szólalt, beleélés zéró
r.baggio
Érzelem is nulla, hajamat fogtam anno, hogy az első időmérő után képes voltam sisak alapján megkülönböztetni versenyzőket (nem egy nagy dolog), és hogy ez Palikéknak soha nem ment, néha még a kocsikat se sikerült...de mégis fényévekkel jobb élményt adtak egy-egy futamnak, mint ez a két "szakértő".

Angolul kéne nézni ezt is...
Eazzy
Nagy Danit bírom, világosan beszél, érthetően és nem bullshitel sokat.

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 480 — No one likes us, cause no one like us
Wéberék megint vakon voltak. 😀 Sainznak és a két Red Bullnak volt még friss szettje azért jöttek ki még egy körre.
Jughead
Sok sportot nem nézek mostanában, de ilyen rossz közvetítést rég hallottam.

A másfél óra alatt egyetlen olyan információ hangzott el, ami nem volt amúgy kiírva a képernyőre (három óra helyett kettőt lehet csak a gumikat melegíteni), pedig tudtommal ez az első futam az évben... a Wéber melletti srác verebesi szintet hozott, néha percekig meg se szólalt, beleélés zéró
r.baggio
Érzelem is nulla, hajamat fogtam anno, hogy az első időmérő után képes voltam sisak alapján megkülönböztetni versenyzőket (nem egy nagy dolog), és hogy ez Palikéknak soha nem ment, néha még a kocsikat se sikerült...de mégis fényévekkel jobb élményt adtak egy-egy futamnak, mint ez a két "szakértő".

Angolul kéne nézni ezt is...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az öreg Bautista azért még tudja mi az a motor.
Coolearie
Sokan elfelejtik, hogy jó volt Ő MotoGPben is, főleg 2013 környékén, ahol szinte folyamatosan dobogó közelben tudott lenni egy privát Hondával.

Oké 2019 nagyon nem mutatott jól és bevallom én se hittem azután, hogy valaha Ő még akárhol VB lehet de tavaly rám cáfolt. Most nagyon egyben van a technikával az biztos.
Cowboykarcsi90
Olvastam vele interjút, azt mondta hogy most érzi magát a legjobban a karrierje során, és ő is azt hitte hogy WSB-be már nem lehet megújulni, de mégis sikerült neki.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
az a kérdés, hogy lesz e valaki verstappenhez képest 0,5 mp-n belül
peach
ok,perez megoldotta, leclerc hozta az extrát. a többi nagyjából bejött 😞



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az öreg Bautista azért még tudja mi az a motor.
Coolearie
Sokan elfelejtik, hogy jó volt Ő MotoGPben is, főleg 2013 környékén, ahol szinte folyamatosan dobogó közelben tudott lenni egy privát Hondával.

Oké 2019 nagyon nem mutatott jól és bevallom én se hittem azután, hogy valaha Ő még akárhol VB lehet de tavaly rám cáfolt. Most nagyon egyben van a technikával az biztos.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az öreg Bautista azért még tudja mi az a motor.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Wéberék megint vakon voltak. 😀 Sainznak és a két Red Bullnak volt még friss szettje azért jöttek ki még egy körre.
Jughead
Sok sportot nem nézek mostanában, de ilyen rossz közvetítést rég hallottam.

A másfél óra alatt egyetlen olyan információ hangzott el, ami nem volt amúgy kiírva a képernyőre (három óra helyett kettőt lehet csak a gumikat melegíteni), pedig tudtommal ez az első futam az évben... a Wéber melletti srác verebesi szintet hozott, néha percekig meg se szólalt, beleélés zéró


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Az autóversenyzőknek meg kellene tiltani, hogy síeljenek, snowboardozzanak. Most Chase Elliott sérült meg snowboardozás közben, elvileg eltörte a lábát, bár ezt megerősítve nem olvastam még. Ami biztos hogy műtik. Josh Berry vezeti a #9-es Chevyt Las Vegasban.
Mikey
Sípcsonttörés, ebből adódóan "több hét" kihagyás. Megnézném azért Rick Hendrick fejét most.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Fura volt, hogy sokan az idö letelte elött nem is mentek újra, Lecler se, Alonso is úgy lett idözítve, hogy csak egy szett. Gondolom gumik miatt.
Eazzy
Alonsonak igy utolag jo dontes volt Leclerc nem lett volna meg, Mercik meg nem tudtak bejonni ele.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 480 — No one likes us, cause no one like us
Fura volt, hogy sokan az idö letelte elött nem is mentek újra, Lecler se, Alonso is úgy lett idözítve, hogy csak egy szett. Gondolom gumik miatt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Igazabol ez lehetett volna egy tavalyi qualy is, Alonsot leszamitva de hat o is kapott 6 tizedet..
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Wéberék megint vakon voltak. 😀 Sainznak és a két Red Bullnak volt még friss szettje azért jöttek ki még egy körre.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Gecc használ gumi...abból maximim gyerek lesz....itt meg Energiaitalos domanancia

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
a végére azért ki lettek osztva a különbségek
1. kérdés milyen lesz a verseny, ki hogy bírja, akár az autó, akár a versenyző, milyen lesz a gumikezelés
2. Vettel vajon mit érezhet ilyenkor?😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
wégének nem esett le, hogy LEC kiszállásával game over

nah most egy perc után sikerült nekik
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Miért szállt ki?