Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...Gabesz92
a te csapatod nincs véletlenül egy csoportban a Pápával?
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
NB II hogy pontosítsak. 😉 Egyébként az. Minden egyes hétvégén ez van. Lehet, hogy csak minket szopatnak, nem tudom. De nagyon unom, hogy a meccseink nagy része rajtuk (is) megy el. Tudom én, hogy meg kell adni a haza pályát, meg a Veszprémi Egyetemnek van neve mint kézilabda csapat, na de hát akkor is nonszensz amit művelnek. Ifi meccsen is, felnőtt meccsen. Borzalmas. :/

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...Gabesz92
Elég komoly lelki megterhelés lehet ez a kézilabda NB1/B. Tényleg iylen szörnyű a helyzet, mint az ilyen beírásaid számából tűnik?

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hogy szarna sünt az a két kis geci játékvezető. Hogy lehetnek valakik ennyire fogalmatlanok? Rohadna meg mindkettő ott ahol van...

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
+ha nem minőségre mész,akkor ebből még 5 bebaszás is kijön
ha még lejjebb adod,akkor több 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na jó. akkor egy szó rinyálást nem akarok.

vegyünk abszolút értéket.
minden egyetemista számára a legfontosabbat.
én 2002-ben kaptam életemben egyedül ösztöndíjat. 4,4-re 3 800 forintot.
ez akkoriban jóindulattal 2 bebaszásra volt elég.

most te kapsz 3,8-ra 17 000-t
ez 3,5 bebaszás mai árfolyamon

semmi okod a rinyára 😛haromt
ha pedig nem a tanulással kúrod el az időd, akkor a sok haverod majd minden nap meghív bebaszni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na jó. akkor egy szó rinyálást nem akarok.

vegyünk abszolút értéket.
minden egyetemista számára a legfontosabbat.
én 2002-ben kaptam életemben egyedül ösztöndíjat. 4,4-re 3 800 forintot.
ez akkoriban jóindulattal 2 bebaszásra volt elég.

most te kapsz 3,8-ra 17 000-t
ez 3,5 bebaszás mai árfolyamon

semmi okod a rinyára 😛haromt
Te ELTE-BTK-s voltál?F.Schleck
persze
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Úgy értem, hogy a tavalyi első félév utánival, nyilván felesleges a második félévessel. Durva, hogy mennyivel kevesebbet szántak bsc-s ösztöndíjakra (bár hozzáteszem, még így is több, mint a legtöbb egyetemen, ahol 4.5re kapsz 6ezret)tenorx
De nem véletlenül van kevesebb ösztöndíj azokon a hhelyeken.
Gondolom azért a hök-ösök és haverjaik nem jártak rosszul ezzel se... Minden beleszólásukat elvenném az ösztöndíjosztásból.F.Schleck
Hát miután nekünk a tankörvezető elmondta, hogy kurva sok pénzt kapnak meg szolgálati kocsit! én már semmin nem lepődök meg. Nem véletlen, hogy mindenki ott arra megy hogy épp meglegyen az nx15 😛

Tibi 3,83ra kapom.tenorx
ha ez megnyugtat nálunk is csak egy 5össel kapnál érte többet...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na jó. akkor egy szó rinyálást nem akarok.

vegyünk abszolút értéket.
minden egyetemista számára a legfontosabbat.
én 2002-ben kaptam életemben egyedül ösztöndíjat. 4,4-re 3 800 forintot.
ez akkoriban jóindulattal 2 bebaszásra volt elég.

most te kapsz 3,8-ra 17 000-t
ez 3,5 bebaszás mai árfolyamon

semmi okod a rinyára 😛haromt
Te ELTE-BTK-s voltál?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na jó. akkor egy szó rinyálást nem akarok.

vegyünk abszolút értéket.
minden egyetemista számára a legfontosabbat.
én 2002-ben kaptam életemben egyedül ösztöndíjat. 4,4-re 3 800 forintot.
ez akkoriban jóindulattal 2 bebaszásra volt elég.

most te kapsz 3,8-ra 17 000-t
ez 3,5 bebaszás mai árfolyamon

semmi okod a rinyára 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az őszivel hülyeség összehasonlítani, de a tavalyi tavaszihoz képest is rohadt alacsony. Basszák meg magukat.... Bár szerintem ez mutatja azt, hogy működött a katalógusos idétlenség.F.Schleck
Úgy értem, hogy a tavalyi első félév utánival, nyilván felesleges a második félévessel. Durva, hogy mennyivel kevesebbet szántak bsc-s ösztöndíjakra (bár hozzáteszem, még így is több, mint a legtöbb egyetemen, ahol 4.5re kapsz 6ezret)tenorx
De nem véletlenül van kevesebb ösztöndíj azokon a hhelyeken.
Gondolom azért a hök-ösök és haverjaik nem jártak rosszul ezzel se... Minden beleszólásukat elvenném az ösztöndíjosztásból.F.Schleck
Hát miután nekünk a tankörvezető elmondta, hogy kurva sok pénzt kapnak meg szolgálati kocsit! én már semmin nem lepődök meg. Nem véletlen, hogy mindenki ott arra megy hogy épp meglegyen az nx15 😛

Tibi 3,83ra kapom.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fantasztikus, faszául levitték az ösztöndíjösszegeket erre a félévre, a tavalyi őszihez képest. 24-25k körülről lett 17.tenorx
Az őszivel hülyeség összehasonlítani, de a tavalyi tavaszihoz képest is rohadt alacsony. Basszák meg magukat.... Bár szerintem ez mutatja azt, hogy működött a katalógusos idétlenség.F.Schleck
Úgy értem, hogy a tavalyi első félév utánival, nyilván felesleges a második félévessel. Durva, hogy mennyivel kevesebbet szántak bsc-s ösztöndíjakra (bár hozzáteszem, még így is több, mint a legtöbb egyetemen, ahol 4.5re kapsz 6ezret)tenorx
De nem véletlenül van kevesebb ösztöndíj azokon a hhelyeken.
Gondolom azért a hök-ösök és haverjaik nem jártak rosszul ezzel se... Minden beleszólásukat elvenném az ösztöndíjosztásból.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
17k az így is kurva sok. és gondolom nem full kitűnőre kapsz ennyit 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fantasztikus, faszául levitték az ösztöndíjösszegeket erre a félévre, a tavalyi őszihez képest. 24-25k körülről lett 17.tenorx
Az őszivel hülyeség összehasonlítani, de a tavalyi tavaszihoz képest is rohadt alacsony. Basszák meg magukat.... Bár szerintem ez mutatja azt, hogy működött a katalógusos idétlenség.F.Schleck
Úgy értem, hogy a tavalyi első félév utánival, nyilván felesleges a második félévessel. Durva, hogy mennyivel kevesebbet szántak bsc-s ösztöndíjakra (bár hozzáteszem, még így is több, mint a legtöbb egyetemen, ahol 4.5re kapsz 6ezret)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fantasztikus, faszául levitték az ösztöndíjösszegeket erre a félévre, a tavalyi őszihez képest. 24-25k körülről lett 17.tenorx
Az őszivel hülyeség összehasonlítani, de a tavalyi tavaszihoz képest is rohadt alacsony. Basszák meg magukat.... Bár szerintem ez mutatja azt, hogy működött a katalógusos idétlenség.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fantasztikus, faszául levitték az ösztöndíjösszegeket erre a félévre, a tavalyi őszihez képest. 24-25k körülről lett 17.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mocskos fasszopó coveritlive bazmeg

sírok és közben szétverem a szobát

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Hát ja, nektek Avs faneknek is valami hasonló az első három. 😀

De Theodore (akit szintén szerettek) is megbaszhatja. Kb. élete meccse volt a tegnapi. :mad:
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Búúúzi Mineszóóóta Vájd.

A ma hajnali meccs után előléptek NHL-es utálati listám első helyére. Pedig eddig a Wings-Kings duó toronymagasan első kettő volt.Mikey
Üdv a klubban 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Búúúzi Mineszóóóta Vájd.

A ma hajnali meccs után előléptek NHL-es utálati listám első helyére. Pedig eddig a Wings-Kings duó toronymagasan első kettő volt.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Anyum nemrég vett új telefont, új előfizetéssel. Minden hónapban rendszeresen jön (az előző tulajnak szóló) SMS a CIB banktól, hogy megjött a fizetése az XY cégtől, meg megérkezett a családi pótlék az államkincstártól. Az előző hónapban meg már két felszólítás is érkezett valahonnan, hogy az elmaradt 20e Ft törlesztését haladéktalanul fizesse be. Persze felhívta a CIB bankot is, meg a másik számot ahonnan a felszólítás jött, hogy ezen a számon már nem az az előfizető van akit keresnek, mondanom sekell, hogy nagy ívben szartak arra, hogy szólt.
Nem tudom, hogy mennyi időt kell várnia a szolgáltatóknak, hogy kiadják a számot újra, de gyanítom, hogy nem túl sokat.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ezek a telefonos sztorik nagyon jók, nincs még több? 😀 😀JC6
nekem pont máról van... új kolléganő tegnap megkapta a céges mobilt, céges kártyával ugyebár, nos, kiderült, hogy az előző kolléga a mai napig ebben a telefonszámban gondolkodik, mert szegény csajszit ma kétszer keresték eladó telefon ügyben, illetve kapott két smst az otp-től 😀JSanyo
én is mikor megkaptam céges telót, kaptam pár érdekes hívást/sms-t elődöm révén... 😊Divat
Ezek szerint ez tipikus. Nekem volt egy virtuális barátnőm is a céges telefonon aki textekben kérdezgette, hogy hogy vagyok meg mit fogok csinálni, amikre legjobb tudásom szerint válaszoltam is. 😀

Aztán volt egy másik nőszemély aki néha felhívott és valami Robertet keresett. A text az vicces dolog, de a telefonos zaklatás mégiscsak más, elég sok hívás kellett ahhoz, hogy a nő végre kitörölje a számot. :/ 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Engem egyszer szerdai buli után másnap reggel a rendőrségtől kerestek... 😂 Hát elsőre hoppá. Aztán mondták a vonal túlsó végén, hogy édesapámat keresik, mivel sulijukban vmelyik gyerek összehozott vmit. Hihetetlen mennyire nem fogtál fel, édesapámék sulijában, hogy a számot én fogom használni és nem édesapám.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ezek a telefonos sztorik nagyon jók, nincs még több? 😀 😀JC6
nekem pont máról van... új kolléganő tegnap megkapta a céges mobilt, céges kártyával ugyebár, nos, kiderült, hogy az előző kolléga a mai napig ebben a telefonszámban gondolkodik, mert szegény csajszit ma kétszer keresték eladó telefon ügyben, illetve kapott két smst az otp-től 😀JSanyo
én is mikor megkaptam céges telót, kaptam pár érdekes hívást/sms-t elődöm révén... 😊

|
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ezek a telefonos sztorik nagyon jók, nincs még több? 😀 😀JC6
nekem pont máról van... új kolléganő tegnap megkapta a céges mobilt, céges kártyával ugyebár, nos, kiderült, hogy az előző kolléga a mai napig ebben a telefonszámban gondolkodik, mert szegény csajszit ma kétszer keresték eladó telefon ügyben, illetve kapott két smst az otp-től 😀