Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 710 — Cowboys fan
 dunakeszipost.hu/auto-rohant-a-jatszoterre-dunakeszin/

Az ilyenekről beszéltem a múltkori jogsis dologkor...
warr_b
Elképesztő dolgokra képesek. Teszem hozzá köztük elég sok a kiugró rossz példa, de az általános közlekedési morál is sokat romlott az elmúlt 10 évben. A szeniorokon kívül töméntelen friss jogsis sügér is van aki nem tud vezetni, és ezt pofával szeretné kompenzálni. Persze aki menthetetlenül hülye annak mindegy mikor szerezte a vezetői engedélyét.
gyeek
annak idején valamelyik oktató azt mondta, hogy az 1000 km körülötti friss jogsisok a legveszélyesebbek, mert azt hiszik, hogy már nagyon tudnak vezetni, pedig lényegében lófasz tapasztalatuk sincs.
slowmotion
1000km? Az másfél tank benzin. 10.000 lesz az. Kb egy év után.
vpi
nem, ezer volt az.
az ezer az már egy látható mennyiség, kilométerben soknak is tűnik (kezdőként), de statisztikailag nem releváns minta, és Bátorság bácsi meg is gyün - mert az ezer azért ezer, de mert jó eséllyel még nem találkoztak nehéz körülménnyel.

butapesten például 1000 km az mondjuk húsz-harminc nagyobb út (Keresztúr-Moszkva tér vagy Csepel-Árpád híd oda-vissza), vagy hatvan-nyolcvan-száz kisebb, az pont elég arra, hogy már Hamiltonnak érezzék magukat. hatvanszor elmentél a teszkóig meg vissza baj nélkül? akkor tuti mágus vagy 😊

nekem is jött volna a magabiztosság, de mondjuk én nagyrészt úgy vezettem le az első ezert (meg azóta még pár tízezret), hogy általában a hátsó ülésen ott figyelt egy vagy két hordozó és/vagy gyerekülés, úgy meg az ember azért igyekszik odafigyelni.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
 dunakeszipost.hu/auto-rohant-a-jatszoterre-dunakeszin/

Az ilyenekről beszéltem a múltkori jogsis dologkor...
warr_b
Elképesztő dolgokra képesek. Teszem hozzá köztük elég sok a kiugró rossz példa, de az általános közlekedési morál is sokat romlott az elmúlt 10 évben. A szeniorokon kívül töméntelen friss jogsis sügér is van aki nem tud vezetni, és ezt pofával szeretné kompenzálni. Persze aki menthetetlenül hülye annak mindegy mikor szerezte a vezetői engedélyét.
gyeek
annak idején valamelyik oktató azt mondta, hogy az 1000 km körülötti friss jogsisok a legveszélyesebbek, mert azt hiszik, hogy már nagyon tudnak vezetni, pedig lényegében lófasz tapasztalatuk sincs.
slowmotion
1000km? Az másfél tank benzin. 10.000 lesz az. Kb egy év után.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 710 — Cowboys fan
 dunakeszipost.hu/auto-rohant-a-jatszoterre-dunakeszin/

Az ilyenekről beszéltem a múltkori jogsis dologkor...
warr_b
Elképesztő dolgokra képesek. Teszem hozzá köztük elég sok a kiugró rossz példa, de az általános közlekedési morál is sokat romlott az elmúlt 10 évben. A szeniorokon kívül töméntelen friss jogsis sügér is van aki nem tud vezetni, és ezt pofával szeretné kompenzálni. Persze aki menthetetlenül hülye annak mindegy mikor szerezte a vezetői engedélyét.
gyeek
annak idején valamelyik oktató azt mondta, hogy az 1000 km körülötti friss jogsisok a legveszélyesebbek, mert azt hiszik, hogy már nagyon tudnak vezetni, pedig lényegében lófasz tapasztalatuk sincs.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 dunakeszipost.hu/auto-rohant-a-jatszoterre-dunakeszin/

Az ilyenekről beszéltem a múltkori jogsis dologkor...
warr_b
Elképesztő dolgokra képesek. Teszem hozzá köztük elég sok a kiugró rossz példa, de az általános közlekedési morál is sokat romlott az elmúlt 10 évben. A szeniorokon kívül töméntelen friss jogsis sügér is van aki nem tud vezetni, és ezt pofával szeretné kompenzálni. Persze aki menthetetlenül hülye annak mindegy mikor szerezte a vezetői engedélyét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
 dunakeszipost.hu/auto-rohant-a-jatszoterre-dunakeszin/

Az ilyenekről beszéltem a múltkori jogsis dologkor...
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=-fM5sWQlsjQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 dunakeszipost.hu/auto-rohant-a-jatszoterre-dunakeszin/

Az ilyenekről beszéltem a múltkori jogsis dologkor...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
A Kőműves vagy bármely más szaki, az pont olyan, mint egy NFL játékos. Van közöttük QB, RB, falember, stb. Nem mindegy kivel hoz össze a sors. Ők csak ki akarják maxolni a lehetőségeiket. Vannak közöttük olyanok akik hosszútávú projektekben gondolkoznak és vannak akik egy ‘sérüléstől’ félve harácsolnak. Egy dolog a közös bennük, mindegyik pénzt akar keresni. Van akinek sikerül, van akinek meg még jobban. A nézőket leszarják, a főnök pedig csak addig érdekes, amíg nem talál magának egy nap alatt új brigádot /csapatot/

(Megrendelés pedig pont annyi van, hogy ha valamelyiket aznap elqrja, akkor is marad még elég, amit nem fog tudni teljesíteni, pedig már megcsinált egy csomót)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
amúgy biztos velem van a baj, de én megértem ha nem akar valaki 4 után dolgozni
Negritis
ja csak ugyanezek a népek tudnak telefonálni vasárnap hajnalban meg péntek éjjel mikor orvos kell meg gyógyszer, neféjj mindenik szám evan mentve, kétháromévmúlva hirtelen eszébejutokám
sutianap
nyilván vannak olyan munkák ahol nem megoldható hogy 4-5ig van meló

de nekem haverom pl burkoló ő 8-16 között vállal be munkát és ennyi
mondjuk benne van annyi gerinc, hogy:
- megy mikorra megbeszélik
- ha megcsúszik odaszól
jobban keres arányában mint 10 éve, pedig jóval kevesebbet dolgozik
Negritis
Nincs ezzel baj ha vki azt mondja h ekkor tud csak akkor rendben van. De az utóbbi egy évben kb annyiszor meg szívtam már h nem vagyok hajlandó 8-16ban gondolkozni pl szabit veszek ki de elfelejtettek vagy fel 9re jön 10 perces munkára aham 10 után ért oda, stb.
csebi
én a samsungosokkal és az invitelesekkel is beszoptam szóval értem a frusztrációt
csak van jópár "mesterember" ismerős/rokon és értem miért vannak vele úgy hogy 8-16

a gond tényleg az aki beleszarik abba amit megbeszélnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
amúgy biztos velem van a baj, de én megértem ha nem akar valaki 4 után dolgozni
Negritis
ja csak ugyanezek a népek tudnak telefonálni vasárnap hajnalban meg péntek éjjel mikor orvos kell meg gyógyszer, neféjj mindenik szám evan mentve, kétháromévmúlva hirtelen eszébejutokám
sutianap
nyilván vannak olyan munkák ahol nem megoldható hogy 4-5ig van meló

de nekem haverom pl burkoló ő 8-16 között vállal be munkát és ennyi
mondjuk benne van annyi gerinc, hogy:
- megy mikorra megbeszélik
- ha megcsúszik odaszól
jobban keres arányában mint 10 éve, pedig jóval kevesebbet dolgozik
Negritis
Nincs ezzel baj ha vki azt mondja h ekkor tud csak akkor rendben van. De az utóbbi egy évben kb annyiszor meg szívtam már h nem vagyok hajlandó 8-16ban gondolkozni pl szabit veszek ki de elfelejtettek vagy fel 9re jön 10 perces munkára aham 10 után ért oda, stb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
amúgy biztos velem van a baj, de én megértem ha nem akar valaki 4 után dolgozni
Negritis
ja csak ugyanezek a népek tudnak telefonálni vasárnap hajnalban meg péntek éjjel mikor orvos kell meg gyógyszer, neféjj mindenik szám evan mentve, kétháromévmúlva hirtelen eszébejutokám
sutianap
nyilván vannak olyan munkák ahol nem megoldható hogy 4-5ig van meló

de nekem haverom pl burkoló ő 8-16 között vállal be munkát és ennyi
mondjuk benne van annyi gerinc, hogy:
- megy mikorra megbeszélik
- ha megcsúszik odaszól
jobban keres arányában mint 10 éve, pedig jóval kevesebbet dolgozik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
amúgy biztos velem van a baj, de én megértem ha nem akar valaki 4 után dolgozni
Negritis
ja csak ugyanezek a népek tudnak telefonálni vasárnap hajnalban meg péntek éjjel mikor orvos kell meg gyógyszer, neféjj mindenik szám evan mentve, kétháromévmúlva hirtelen eszébejutokám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
amúgy biztos velem van a baj, de én megértem ha nem akar valaki 4 után dolgozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Nekem volt egy kiba jó villanyászom. fiatal gyerek, gyorsan, pontosan dolgozott. el is tűnt :/
petey
Megcsapta az áram? 😀
kishaszi
hát csak nem 😀 de már mindegy is, túlléptem rajta 😀 jöhet az új

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem volt egy kiba jó villanyászom. fiatal gyerek, gyorsan, pontosan dolgozott. el is tűnt :/
petey
Megcsapta az áram? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Áprilisban előcsövezte burkolás előtt az emberünk a klímát. Abban maradtunk festés után szólok és jön felrakni a bel és kültérit. Emberünk eltűnt a picsába, annyit nem sikerült közölnie, hogy menj a francba hülyegyerek nem csinálom meg. Utána még 4en játszották el, hogy megbeszéltük telefonon, hogy mikor jön de azért pár nappal előre még csörögjünk össze. Egyik sem hívott se vissza, se fel nem vette, hogy legalább annyi vér lett volna a f*szába, hogy közölje, hogy mégsem csinálja meg. A 6. ember teljesen korrekt módon ott volt mikorra megígérte, így július 12.-e óta van klíma. Cirka 3 hónap alatt elintéztem 😀 és mindezt úgy, hogy az összes tahóhoz ismerős által kerültem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Nekem a kedvencem az mikor húzzák a szájukat h délután 4 után vhova is menjenek. Nagy nehezen le dumálom 5re majd 6kor mikor felhívom ő van meg sértődve h jön, 5 perc. Egy SMS-t nem tud írni h bocs késem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Klimaszerelok, mint a tarsadalom oramu pontossaggal mukodo elemei.

“-Dankó Dávid a (...) utcabol, erdeklodnek, mikorra varhato, hogy ideernek?
-Csutortokon?
-Kedden.
-Jaa, igen, kedden, felhivom a kollegakat.
-Mindenesetre harom orarol volt szo..
-Hat igen, de a kollegak reggel hatkor jottek a felszerelesert es dolgoznak”

Itt feladtam, megadtam magam a rendszernek. Megkertem, hivja fel oket es esetleg szoljon vissza, hany napi elelmet rendeljek a netpinceren, vagy legalabbis mennyire surgos a lakasban egy ideiglenes agy osszerakasa. Nagyjabol 20 perce varom. Azt hiszem, gyumolcsozo kapcsolat lesz ebbol is.
dankodavid
Nekem délre volt megbeszélve h ideérnek. Munkából elkéretőztem. 1kor hívom hogy mi a helyzet. Azt mondják kicsit megcsúsztak és még egy óra. Kérdezem hogy nem kellett volna szólni mert így kár volt eljönnöm előbb!? De legalább mikor ideértek akkor gyorsan, pontosan megcsinálták.
Matthew99
Ugyanez volt a második fele nálam is.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Klimaszerelok, mint a tarsadalom oramu pontossaggal mukodo elemei.

“-Dankó Dávid a (...) utcabol, erdeklodnek, mikorra varhato, hogy ideernek?
-Csutortokon?
-Kedden.
-Jaa, igen, kedden, felhivom a kollegakat.
-Mindenesetre harom orarol volt szo..
-Hat igen, de a kollegak reggel hatkor jottek a felszerelesert es dolgoznak”

Itt feladtam, megadtam magam a rendszernek. Megkertem, hivja fel oket es esetleg szoljon vissza, hany napi elelmet rendeljek a netpinceren, vagy legalabbis mennyire surgos a lakasban egy ideiglenes agy osszerakasa. Nagyjabol 20 perce varom. Azt hiszem, gyumolcsozo kapcsolat lesz ebbol is.
dankodavid
Nekem délre volt megbeszélve h ideérnek. Munkából elkéretőztem. 1kor hívom hogy mi a helyzet. Azt mondják kicsit megcsúsztak és még egy óra. Kérdezem hogy nem kellett volna szólni mert így kár volt eljönnöm előbb!? De legalább mikor ideértek akkor gyorsan, pontosan megcsinálták.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Nekem volt egy kiba jó villanyászom. fiatal gyerek, gyorsan, pontosan dolgozott. el is tűnt :/

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Klíma, fűtés, és villanyász témában csakis ismerőst - vagy azon keresztül - szabad hívni, ez alap. Még itt is lehet grimbusz, mivel tekintettel a honi helyzetre: aki jó szerelő, fosásig van munkával. Ergo még pajtiknak is sokszor nehezen, csúszással tudnak teljesíteni, ezek az emberkék ugyanis általában szerződött munkából élnek. Vagyis el vannak kötelezve - akár kis, de lehet bazinagy cég is a megrendelő, pl. Telekom szintű - vállalatoknak, ahol benne van, hogy hajnalban lehet munkát végezniük, és/vagy állandó ügyelettartás, normál munakrenden túli állandó készenlét, és hibaelhárítás. ehhez jönnek a vis major esetek, amikor be van lőve, hogy pl. reggel 10-ig van szerződött melója, de ott a helyszínen kiderül, hogy még x másik hibával is kell foglalkozni. => Ez simán boríthat nem csak egynapi, hanem több hetes ütemtervet is.
Fusizós klímaszerelő már nem nagyon van, mármint üzletszerűleg maszekolós. Vagy ha van, akkor az nehezen megtalálható, pláne, ha jó is abban, amit csinál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
No offense, de ha most találtad ki nyáron, akkor ne csodálkozz.
NB2
Ez a megjegyzes akkor lenne relevans szerintem, ha azon rinyalnek, hogy nincs szakember. Nem kell ezt ennyire komolyan venni😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
No offense, de ha most találtad ki nyáron, akkor ne csodálkozz.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Klimaszerelok, mint a tarsadalom oramu pontossaggal mukodo elemei.

“-Dankó Dávid a (...) utcabol, erdeklodnek, mikorra varhato, hogy ideernek?
-Csutortokon?
-Kedden.
-Jaa, igen, kedden, felhivom a kollegakat.
-Mindenesetre harom orarol volt szo..
-Hat igen, de a kollegak reggel hatkor jottek a felszerelesert es dolgoznak”

Itt feladtam, megadtam magam a rendszernek. Megkertem, hivja fel oket es esetleg szoljon vissza, hany napi elelmet rendeljek a netpinceren, vagy legalabbis mennyire surgos a lakasban egy ideiglenes agy osszerakasa. Nagyjabol 20 perce varom. Azt hiszem, gyumolcsozo kapcsolat lesz ebbol is.
dankodavid


előbb nyer a 9ers SB-t btw
petey
Nem is az a baj, ha csusznak, az benne van, de bassza meg az, akinel az alap hozzaallas, hogy meg rohangassz utanuk, ha csusznak, es legyel kurva halas, za egyaltalan kijonnek.
dankodavid
Ez ma már minden szakinál így megy.

Mondjuk pont klímást leakasztani nyáron, az télleg a mission impossible. Legkésőbb áprilisban időpontot kell foglalni.
warr_b
Persze, de akkor meg nem tudtam, hogy kelleni fog, ahogy azt sem, hova kell hivnom 😊 Masreszt attol meg, hogx ez a gyakorlat, meg nem elfpgadhato, sem pedig nem kevesbe duhito.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 879 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Klimaszerelok, mint a tarsadalom oramu pontossaggal mukodo elemei.

“-Dankó Dávid a (...) utcabol, erdeklodnek, mikorra varhato, hogy ideernek?
-Csutortokon?
-Kedden.
-Jaa, igen, kedden, felhivom a kollegakat.
-Mindenesetre harom orarol volt szo..
-Hat igen, de a kollegak reggel hatkor jottek a felszerelesert es dolgoznak”

Itt feladtam, megadtam magam a rendszernek. Megkertem, hivja fel oket es esetleg szoljon vissza, hany napi elelmet rendeljek a netpinceren, vagy legalabbis mennyire surgos a lakasban egy ideiglenes agy osszerakasa. Nagyjabol 20 perce varom. Azt hiszem, gyumolcsozo kapcsolat lesz ebbol is.
dankodavid


előbb nyer a 9ers SB-t btw
petey
Nem is az a baj, ha csusznak, az benne van, de bassza meg az, akinel az alap hozzaallas, hogy meg rohangassz utanuk, ha csusznak, es legyel kurva halas, za egyaltalan kijonnek.
dankodavid
Ez ma már minden szakinál így megy.

Mondjuk pont klímást leakasztani nyáron, az télleg a mission impossible. Legkésőbb áprilisban időpontot kell foglalni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Klimaszerelok, mint a tarsadalom oramu pontossaggal mukodo elemei.

“-Dankó Dávid a (...) utcabol, erdeklodnek, mikorra varhato, hogy ideernek?
-Csutortokon?
-Kedden.
-Jaa, igen, kedden, felhivom a kollegakat.
-Mindenesetre harom orarol volt szo..
-Hat igen, de a kollegak reggel hatkor jottek a felszerelesert es dolgoznak”

Itt feladtam, megadtam magam a rendszernek. Megkertem, hivja fel oket es esetleg szoljon vissza, hany napi elelmet rendeljek a netpinceren, vagy legalabbis mennyire surgos a lakasban egy ideiglenes agy osszerakasa. Nagyjabol 20 perce varom. Azt hiszem, gyumolcsozo kapcsolat lesz ebbol is.
dankodavid


előbb nyer a 9ers SB-t btw
petey
Nem is az a baj, ha csusznak, az benne van, de bassza meg az, akinel az alap hozzaallas, hogy meg rohangassz utanuk, ha csusznak, es legyel kurva halas, za egyaltalan kijonnek.

Pulvis et umbra sumus.