Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
az insta celebekkel/influenszerekkel annyi jött be hogy most már nagyrészt nem modell ügynökségeken keresztül készülnek az adott reklámok hanem jóval közvetlenebbül
ennek köszönhetően annak a generációnak aki most nő fel ez a normális
annak pedig aki azon nőtt fel hogy lát egy reklámot amiben valaki danone-t eszik úgy gondolják hogy ez mennyivel őszintébb
ugyanarról van szó csak az eszközök változtak

ma nem a TV-ben megy a FA reklám ahol a csaj tusol, hanem tusolás után kirak egy képet hogy ezzel tusoltam
olcsóbb, gyorsabb az előállítás, hatékonyabb az üzenet és valszeg a marketing költség is kevesebb
Negritis
Pont szerettem volna kérdezni, hogy van bármilyen piaci felmérés vagy becslés arról (pl.: közvéleménykutatás, elégedettségi kutatás, etc.), hogy XY influencer követői közül hányan vették meg az általa hirdetett, promózott, kirakott- berakott terméket? Mármint mennyire effektív ez a fajta gerillamarketing?
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
En valami azsiai kiscsajt lattam a hirekben, aki annyira ujat akyrt mutatni, hogy eg, elo polipot probalt magaba tuszkolni, aki nagy banatara elkapta, majdnem a szemere tapadt, aztan alig tudta lerangatni magarol, eloben, nagy siras kozepette. Ha a szemet kapja el, lazan ra is baszott volna.

Na, eletemben kb pont ezzel az eggyel talalkoztam, es ezt is azert neztem meg, hogy rohogjek. Aki hulye, az megerdemli.
Stez
De van is ilyen okosság, nem? HOgy élve eszik a polipot, oszt ha megkapaszkodik a nyelőcsőben, akkor meg is tudsz fulladni?! Tuti volt már ilyen darwindíjas maestro.

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
A nagy vadfeldolgozóknál az az ügymenet, hogy minden lőtt vadat átvesznek, de ami emberi fogyasztásra nem alkalmas, (mert mondjuk haslövést kapott, és ezért a hús bélsárral szennyezett) abból állateledelt készítenek. Például kutyatápot, macskakonzervet... 😀
Jan
Lényegében tehát egy véleményformáló influencer arra buzdít, hogy egyek vadszart!??

Megìrom neki kommentben, hátha felveszi, ahogy okádik😁
Fast Willie
Az csak egy példa, vannak meredekebb dolgok is, amiket most nem részleteznék. 😊

Szerintem egyébként ezekre az állateledelekre rá van írva valahol, hogy emberi fogyasztásra nem alkalmas. És az nem véletlenül van rajta.

szerk: most mondja a feleségem, hogy szerinte van amelyik fogyasztható , csak nem mindegyik - szóval én azért nem ennék belőle
Jan
Gyerekkoromban gyakran kellett influenszelnem a rottweilerünket, mert nem volt ínyére a száraz kutyatáp. Nem volt rossz és hatott a kutyára is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 488
erdei ember bolti fóliás szalonnával 😊))
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 328 — The Mathematician
Óóó nekem rendszeresen dobája a youtube azt a csatornát, ahol az amerikai csávó ilyen 60-70 éves katonia MRE (Meal Ready to Eat) kosztokat tesztel 😀 . Zseniális, ahogy az 1945-ös vietnámi fejadagból kerített légzárt keksz még mindig ehető, és előadja hogy hát igen kicsit penész íze van, de azért nem hal bele.
MarioAna
Hülye ez kell, linket 😀
Hanni
https://www.youtube.com/watch?v=vz5Y2Zg5w84
MarioAna
nézzetek Papicát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En valami azsiai kiscsajt lattam a hirekben, aki annyira ujat akyrt mutatni, hogy eg, elo polipot probalt magaba tuszkolni, aki nagy banatara elkapta, majdnem a szemere tapadt, aztan alig tudta lerangatni magarol, eloben, nagy siras kozepette. Ha a szemet kapja el, lazan ra is baszott volna.

Na, eletemben kb pont ezzel az eggyel talalkoztam, es ezt is azert neztem meg, hogy rohogjek. Aki hulye, az megerdemli.

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Óóó nekem rendszeresen dobája a youtube azt a csatornát, ahol az amerikai csávó ilyen 60-70 éves katonia MRE (Meal Ready to Eat) kosztokat tesztel 😀 . Zseniális, ahogy az 1945-ös vietnámi fejadagból kerített légzárt keksz még mindig ehető, és előadja hogy hát igen kicsit penész íze van, de azért nem hal bele.
MarioAna
Hülye ez kell, linket 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
A nagy vadfeldolgozóknál az az ügymenet, hogy minden lőtt vadat átvesznek, de ami emberi fogyasztásra nem alkalmas, (mert mondjuk haslövést kapott, és ezért a hús bélsárral szennyezett) abból állateledelt készítenek. Például kutyatápot, macskakonzervet... 😀
Jan
Lényegében tehát egy véleményformáló influencer arra buzdít, hogy egyek vadszart!??

Megìrom neki kommentben, hátha felveszi, ahogy okádik😁
Fast Willie
Az csak egy példa, vannak meredekebb dolgok is, amiket most nem részleteznék. 😊

Szerintem egyébként ezekre az állateledelekre rá van írva valahol, hogy emberi fogyasztásra nem alkalmas. És az nem véletlenül van rajta.

szerk: most mondja a feleségem, hogy szerinte van amelyik fogyasztható , csak nem mindegyik - szóval én azért nem ennék belőle

Szerkesztette: Jan
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
A nagy vadfeldolgozóknál az az ügymenet, hogy minden lőtt vadat átvesznek, de ami emberi fogyasztásra nem alkalmas, (mert mondjuk haslövést kapott, és ezért a hús bélsárral szennyezett) abból állateledelt készítenek. Például kutyatápot, macskakonzervet... 😀
Jan
Lényegében tehát egy véleményformáló influencer arra buzdít, hogy egyek vadszart!??

Megìrom neki kommentben, hátha felveszi, ahogy okádik😁
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
A nagy vadfeldolgozóknál az az ügymenet, hogy minden lőtt vadat átvesznek, de ami emberi fogyasztásra nem alkalmas, (mert mondjuk haslövést kapott, és ezért a hús bélsárral szennyezett) abból állateledelt készítenek. Például kutyatápot, macskakonzervet... 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
Sajnos, én nem vagyok ilyen szerencsés, lányaim már többször nézték (így néha én is) már ahogy pl. slime-ot készítettek a videóiban. Ha nem tudnád mi, az a nyúlos műtakony állagú szar, amit valamiért a gyerekek imádnak. Ezen felül, nyilván nem a reklámértéke miatt, pl. vak kóstolás volt Mekis és Burger Kinges hamburgerekkel. Mónika jól kihasználja, hogy ismert arc és a gyerekekre épít. Ügyes
csi77
Tudom, hogy mi az a szar, hetente szedem le a plafonról😂
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
Fast Willie
Sajnos, én nem vagyok ilyen szerencsés, lányaim már többször nézték (így néha én is) már ahogy pl. slime-ot készítettek a videóiban. Ha nem tudnád mi, az a nyúlos műtakony állagú szar, amit valamiért a gyerekek imádnak. Ezen felül, nyilván nem a reklámértéke miatt, pl. vak kóstolás volt Mekis és Burger Kinges hamburgerekkel. Mónika jól kihasználja, hogy ismert arc és a gyerekekre épít. Ügyes

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Ez csak a bizonyíték arra, hogy mennyire nincs felkészülve még most sem az átlag tinédzser az internetre (vagyis csak remélem, hogy a 462 ezerből legalább 80% 18 év alatti tini, és nem szavazóképes "felnőtt") 😀 .

Ha belegondolsz, hogy pl. előadásokat lehet (sokszor ingyen) meghallgatni világhírű egyetemeken tanító professzoroktól és effektíve értékes szakmai dolgokat elsajátítani a jövődhöz, helyette meg megy az átlag fiatalok által a minecraft youtuberek nézése napi több órában + az ilyen influenszerek támogatása közvetett módon így.
Az mondjuk számomra is felfoghatatlan, hogy hogy a francba lehet a marketing-reklám szakmában ekkora pénz, mikor konkrétan én fizetnék azért (effektív reklámblokkolók pl) , hogy ne tolják a pofámba őket...igaz én nem számítok átlag usernek és egy magamfajtára jön 20 agyhalott minden reklámot beszopó fogyasztó.
MarioAna
Nem monta a mamád, hogy ne Aurórát hallgass hanem Goombay Dance Bandet?!

ecce homo, punxnotdead

 youtu.be/iRVtFcYDSqs
sutianap
Késő. Amikor meghallottam először az Előre kurvák, gengsztereket a kocka el volt vetve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Az mondjuk mas teszta, hogy a celebcsajok java kurva, akire ha van penzed, rohogve hazavihetsz egy ejszakara. Es nem, ez nem vicc.
Stez
Ez igaz a nemceleb csajokra is.
Mi ebben a novum?
A pénznek ugyanolyan vonzereje van, mint a jóképűségnek, sármnak, humornak, értelemnek. Mindenkire ezek más kombinációja hat leginkább.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.
braxa88
Ez csak a bizonyíték arra, hogy mennyire nincs felkészülve még most sem az átlag tinédzser az internetre (vagyis csak remélem, hogy a 462 ezerből legalább 80% 18 év alatti tini, és nem szavazóképes "felnőtt") 😀 .

Ha belegondolsz, hogy pl. előadásokat lehet (sokszor ingyen) meghallgatni világhírű egyetemeken tanító professzoroktól és effektíve értékes szakmai dolgokat elsajátítani a jövődhöz, helyette meg megy az átlag fiatalok által a minecraft youtuberek nézése napi több órában + az ilyen influenszerek támogatása közvetett módon így.
Az mondjuk számomra is felfoghatatlan, hogy hogy a francba lehet a marketing-reklám szakmában ekkora pénz, mikor konkrétan én fizetnék azért (effektív reklámblokkolók pl) , hogy ne tolják a pofámba őket...igaz én nem számítok átlag usernek és egy magamfajtára jön 20 agyhalott minden reklámot beszopó fogyasztó.
MarioAna
Nem monta a mamád, hogy ne Aurórát hallgass hanem Goombay Dance Bandet?!

ecce homo, punxnotdead



Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 610 — Patriot
Nálam most ezek miatt van 200-as vérnyomás:

 hvg.hu/itthon/20190918_Jogeros_jar_a_karterites_a_gyongyospatai_roma_diakoknak_a_szegregacio_miatt
 hvg.hu/itthon/20190918_Lopott_arammal_okoztak_gyermekuk_halalat_ertelmi_kepessegeikre_hivatkozva_mentettek_fel_oket
NB2
Remelem az első cikk azért került be mert szegény gyerekek nem mehettek fel az emeletre WC-re miközben náluk nem működött a mosdó ...
csebi
szerintem inkább cigányozott egy kicsit...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 127 — Lucas Scott
Nálam most ezek miatt van 200-as vérnyomás:

 hvg.hu/itthon/20190918_Jogeros_jar_a_karterites_a_gyongyospatai_roma_diakoknak_a_szegregacio_miatt
 hvg.hu/itthon/20190918_Lopott_arammal_okoztak_gyermekuk_halalat_ertelmi_kepessegeikre_hivatkozva_mentettek_fel_oket
NB2
Remelem az első cikk azért került be mert szegény gyerekek nem mehettek fel az emeletre WC-re miközben náluk nem működött a mosdó ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
Nálam most ezek miatt van 200-as vérnyomás:

 hvg.hu/itthon/20190918_Jogeros_jar_a_karterites_a_gyongyospatai_roma_diakoknak_a_szegregacio_miatt
 hvg.hu/itthon/20190918_Lopott_arammal_okoztak_gyermekuk_halalat_ertelmi_kepessegeikre_hivatkozva_mentettek_fel_oket
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
Halmosi Péter EMBÉEGGGYESS FOCISTA és HÁLAADÁS LEGENDA gyermekét is Maddoxnak hívják. Gondolom nem Steelers drukker (Tommy Maddox ex-QB).
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
A Youtube-om értesítése szerint Erdélyi Mónika, alias Maúóóónika influencer lett és ajánl egy videót: macskakonzerveket kóstolgatnak a lányával.

Most nem tudom, hogy a Youtube miért gondolta, hogy engem ez érdekel, de nem fogok macskakonzerveket enni.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 328 — The Mathematician
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.





(király volt Málta, jó idő volt)
braxa88
mi a bajod az influencerekkel? 😮
vagy csak Edina böki a csőrödet?
shawnka
mindkettő 😀
zsebrevágnak egy havi kereset azért hogy kiraknak a picsájukról meg egy tescoskonzervről egy képet a gyönyörő instagramra... ne mond hogy ez szimpatikus 😀
Ez a töktehetségtelen, csúnyácska, nagyképű csaj meg különösen irritál
braxa88
én 2 éve dolgozok egy olyan ügynökségnél, ahol intergrált influencer/youtuber kampányokat csinálunk 😀 😀

mondjuk instával én nem foglalkozok, csak YT-val és nekem nagyon kevés rossz tapasztalatom van (mondjuk ami van az nagyon rossz), de szerintem 2k19-ben az, hogy létezik egy ilyen iparág, az teljesen oké. a pénzek meg azért ekkorák, mert az ügyfelek hajlandóak ennyire a zsebükbe nyúlni egy-egy arc miatt.
shawnka
ja csak amíg a youtube-on néha azért legalább (legtöbbször nincs) van valami tartalom, addig ez a csaj kb. minden képen ugyanúgy néz ki, max más a ruha.
Nyom egy tükörszelfit (nem is tudtam, hogy még mindig divat), majd aláírja hogy "izgalmas napon vagyok túl, nektek hogy telt a hétvégétek?" sok paraszt meg odaírja, hogy farhátot sütöttem rizsával (mintha elolvasná a kismillió kommentet 😀 )
Ne az legyen már a tartalom hogy valaki szépen veri vissza a fényt. (mondjuk ízlés kérdése, nekem se jön be)
eaglesmcnabb
Nezd, a csaj felismerte, miben van lehetosege, a kinezeteben, innentol pedig ezt kihasznalta es elt vele. Tetszik vagy sem, azert talpraesett, mert feltalalta magat. Lehet, hogy egyebkent segghulye (mint az ilyenek tobbsege), de igazabol jol csinalja.

Az mondjuk mas teszta, hogy a celebcsajok java kurva, akire ha van penzed, rohogve hazavihetsz egy ejszakara. Es nem, ez nem vicc.
Stez
 www.facebook.com/PoenBomb/videos/985332824920618/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.life.hu/sztarok/20190916-kulcsar-edina-elarulta-mennyit-keres-az-influenszerkedessel.html

gyűlölöm ezt a világot
arról a 462ezer emberről is megvan a véleményem.





(király volt Málta, jó idő volt)
braxa88
mi a bajod az influencerekkel? 😮
vagy csak Edina böki a csőrödet?
shawnka
mindkettő 😀
zsebrevágnak egy havi kereset azért hogy kiraknak a picsájukról meg egy tescoskonzervről egy képet a gyönyörő instagramra... ne mond hogy ez szimpatikus 😀
Ez a töktehetségtelen, csúnyácska, nagyképű csaj meg különösen irritál
braxa88
én 2 éve dolgozok egy olyan ügynökségnél, ahol intergrált influencer/youtuber kampányokat csinálunk 😀 😀

mondjuk instával én nem foglalkozok, csak YT-val és nekem nagyon kevés rossz tapasztalatom van (mondjuk ami van az nagyon rossz), de szerintem 2k19-ben az, hogy létezik egy ilyen iparág, az teljesen oké. a pénzek meg azért ekkorák, mert az ügyfelek hajlandóak ennyire a zsebükbe nyúlni egy-egy arc miatt.
shawnka
ja csak amíg a youtube-on néha azért legalább (legtöbbször nincs) van valami tartalom, addig ez a csaj kb. minden képen ugyanúgy néz ki, max más a ruha.
Nyom egy tükörszelfit (nem is tudtam, hogy még mindig divat), majd aláírja hogy "izgalmas napon vagyok túl, nektek hogy telt a hétvégétek?" sok paraszt meg odaírja, hogy farhátot sütöttem rizsával (mintha elolvasná a kismillió kommentet 😀 )
Ne az legyen már a tartalom hogy valaki szépen veri vissza a fényt. (mondjuk ízlés kérdése, nekem se jön be)
eaglesmcnabb
Nezd, a csaj felismerte, miben van lehetosege, a kinezeteben, innentol pedig ezt kihasznalta es elt vele. Tetszik vagy sem, azert talpraesett, mert feltalalta magat. Lehet, hogy egyebkent segghulye (mint az ilyenek tobbsege), de igazabol jol csinalja.

Az mondjuk mas teszta, hogy a celebcsajok java kurva, akire ha van penzed, rohogve hazavihetsz egy ejszakara. Es nem, ez nem vicc.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
azé' kellett ilyen nevet adni a gyereknek, mert Andzselina Dzsoli is ezt a nevet adta, és hát ugye Andzselina nagyon sikeres, és főleg rengeteg nő számára példakép, gondolom Kulcsár Edina számára is az. innen meg nem is volt kérdés.
slowmotion
A kicsi magyar influenszert influenszálta a nagy amerikai influenszer ezek szerint? 😊

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 870 — Cowboys fan
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
azé' kellett ilyen nevet adni a gyereknek, mert Andzselina Dzsoli is ezt a nevet adta, és hát ugye Andzselina nagyon sikeres, és főleg rengeteg nő számára példakép, gondolom Kulcsár Edina számára is az. innen meg nem is volt kérdés.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 328 — The Mathematician
Nekem még facebookom sincs, nemhogy instám, meg egyéb szarom. Mégis élek, dolgozom, családom van. Javaslom. Próbáljátok ki egy hónapra elfelejteni ezeket az oldalakat. Na jó a bowl.hu maradjon. Hátha túlélitek.
Apropó ki az a kulcsaredina...
BigBaltazar
Nekem van minden iylen szar. Mégse tudom ki ez a picsa.
kishaszi
Csakhogy nehogy hülyén halljunk meg. Szabó-Kulcsár Edina magyar szépségkirálynő, modell, műsorvezető. És a gyermekét Madoxnak hívják. Könyörgöm Annyi szép "magyar" név van, miért kell ilyen nevet adni a gyereknek. Tudom ám miért. Az gondolják, hogy ha ritka, különleges nevet adok a gyerekemnek akkor az én gyerekem különleges lesz. Az is lesz, de nem a név miatt, hanem mert az én gyerekem, és nekem ő a legfontosabb.
BigBaltazar
ha a videót néztétek volna nem csak:
"ki ez a picsa?" ott pont ugyanez elhangzik

a névválasztás meg olyan hogy kinek mi a gázos
én pl nem hívnám a lányobat Erzsébetnek mert szerintem utálná
aztán mégis milyen szép magyar név

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!