Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Megdönthetetlen bizonyíték valóban nem volt, csak 99%-ig biztos.
dawyd728
szurkolótól ha jól tudom vehet fel, csak nem ajánlott. Ha nem akkor mea culpa
szerk.: ja hogy RIgo is szurkolótól vett, akkor passz

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Újra a zsűri alakítja a versenyt a Tour de France-on...

Gratulálok.
Mikey
bardet azért nem kapott büntit mert nem ivott bele, szemben urannal és bennettel.

Ettől persze még faszság.
eaglesmcnabb
Megdönthetetlen bizonyíték valóban nem volt, csak 99%-ig biztos.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Újra a zsűri alakítja a versenyt a Tour de France-on...

Gratulálok.
Mikey
bardet azért nem kapott büntit mert nem ivott bele, szemben urannal és bennettel.

Ettől persze még faszság.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Egyrészt nagyon helyes, másrészt jó látni hogy az UCI következetesen csinál bohócot magából.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Újra a zsűri alakítja a versenyt a Tour de France-on...

Gratulálok.
Mikey
 twitter.com/Vaughters/status/885785512128253952
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Újra a zsűri alakítja a versenyt a Tour de France-on...

Gratulálok.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
én a trek helyében valamelyik hegyi szakaszon diktálnám a tempót hogy kittelt fogja meg valahogy a limit, különben degenkolb egy szakaszt nem fog idén nyerni :d
pcm-ben mindig bevált ez a taktika :d

szerk.: mondjuk így hogy szökik így nehéz lesz :d
eaglesmcnabb
Erre volt jo valasz a MCavendish interju verseny kozben. Pontosan szamoljak a limitet es idezem " hulye lennek 7 percre kikapni ha lehet fel orara is". 😊
no
ez igaz, de mondjuk volt pár tourja amit nem fejezett be az angol, és kittelnek is. Rövid szakaszon ahol sok a hegy már az elején azért volt rá példa hogy menés volt már az elején (pl. alpe d' huez 2011-ben).

más: contadort rossz nézni, remélem visszavonul év végén, mert GT-n már a büdös életben nem fog dobogóra állni.

az idei mezőny nekem gyengének tűnik, attól függetlenül hogy a sky bivalyerős, (lehet hogy csak az idő szépíti meg) de a 8-10 évvel ezelőtti tourok hegyi szakaszai sokkal színvonalasabbak voltak szerintem verseny szempontjából. És az armstrong érát már fel sem hozom.
Most is ha hamarabb indulnak egy km-el simán hozhattak volna egy percet az angolon. 22 mp-re beordibálja a kommentátor hogy nagyon sokat kap froome. LOL
eaglesmcnabb
Sokat filóztam én is azon, hogy Arunk mikor kellett volna borítani az utolsó brutál emelkedőn. Nyilván látva a tegnapi eredményt bennem is felmerült, hogy mehetett volna már akár az uccsó kilométeres kapunál is. Viszont én is azt vártam, hogy a Sky vonat leamortizálja a mezőnyt, olyan tempót mennek, amit Froome meghatároz, és a végén Froome még be is aláz azzal, hogy az uccsó x száz méteren ellép a többiektől.

Utólag már könnyebb azt mondani, hogy mehettek volna hamarabb. Nyilván, ha hamarabb mennek, és visszafelé sül el, az meg nagyon cink lett volna.

Jó volt ez így, engem is meglepett a fejlemények alakulása.

A mai napon én is azt sajnálom, hogy viszonylag hamar lemegy a 3 emelkedő... hegyi befutónak kellene ma is lenni...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Ha valamelyik szakasz vonalvezetése hibás, akkor az a mai. Jól hangzik a három 1. kategóriás hegy, de az utolsótól még 27 km a cél, ami túl sok.

Amúgy abban is van valami, amit a kommentátorok mondtak. Az sem tesz jót a versenynek, hogy többen olyan hozzáállással tekernek, hogy jobb egy biztos top 5 helyezés, mint egy kétséges első és ezért nem mernek támadni akkor sem, amikor lehetne.
Mikey
Szakaszokat kibeszéltük, h mindenre jók, csak az izgalmas GC csatákra nem. Volt eddig kB 3 hegyi szakasz? A maival van még 3.

Amúgy egyre inkább visszaüt az ASO terve. A kevés GC-t befolyásoló szakasszal ugye az idő előtt (Froome miatt) lefutottá való versenyt akarták "szorosabbá" tenni. Ezzel a jelenlegi szakaszokkal inkább azt érték el, h ugyan közel marad egymáshoz az élmezőny, de egy korábbi évekhez képest gyengébb Froome-ot is nehezebbé valik verni, mert nincs hol ráverni. ITT során 1 perc előnye van kB mindenkivel szemben. Van még a rodezi fal, ami Valverde/Martin és hasonlókra lett kitalálva és az Izoard, ahol lehet rá verni, ha ő is úgy gondolja. A mai és a jövő szerdai szakaszon 25-30 km van, ahol egy esetleg megrogyott Froome-nak lesz esélye a gyors regenerálódásra, és látva a csapatát, még segítsége is lenne az üldözéshez. Itt csak akkor győzhetik le a kenyait, ha csúnyán eléhezik, bukik, vagy egyéb nem várt fordulat következik be.

Második bekezdést adom. Nekem sem tetszik. Érthetetlen ez a tutista hozzállás.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Rohadt unalmas ez a Sky felvezetés. Tényleg nem tudom mi kéne, h a szakaszok izgalmasabbak legyenek.
dawyd728
Mindösszesen annyi, hogy pl. Nieve, Landa, Henao ne elégedjen meg a segítő szerepkörrel, hanem másik csapatban elsőszámú ember legyen. Vagy csúnyábban kifejezve ne a pénzért kerékpározzanak, hanem az eredményekért.
Mikey
szerintem itt a szakasz vonalvezetese a hibas, mindenki a leges legvegere vart ( joggal), de 400 perc az 400 perc.
no
Ha valamelyik szakasz vonalvezetése hibás, akkor az a mai. Jól hangzik a három 1. kategóriás hegy, de az utolsótól még 27 km a cél, ami túl sok.

Amúgy abban is van valami, amit a kommentátorok mondtak. Az sem tesz jót a versenynek, hogy többen olyan hozzáállással tekernek, hogy jobb egy biztos top 5 helyezés, mint egy kétséges első és ezért nem mernek támadni akkor sem, amikor lehetne.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
én a trek helyében valamelyik hegyi szakaszon diktálnám a tempót hogy kittelt fogja meg valahogy a limit, különben degenkolb egy szakaszt nem fog idén nyerni :d
pcm-ben mindig bevált ez a taktika :d

szerk.: mondjuk így hogy szökik így nehéz lesz :d
eaglesmcnabb
Erre volt jo valasz a MCavendish interju verseny kozben. Pontosan szamoljak a limitet es idezem " hulye lennek 7 percre kikapni ha lehet fel orara is". 😊
no
ez igaz, de mondjuk volt pár tourja amit nem fejezett be az angol, és kittelnek is. Rövid szakaszon ahol sok a hegy már az elején azért volt rá példa hogy menés volt már az elején (pl. alpe d' huez 2011-ben).

más: contadort rossz nézni, remélem visszavonul év végén, mert GT-n már a büdös életben nem fog dobogóra állni.

az idei mezőny nekem gyengének tűnik, attól függetlenül hogy a sky bivalyerős, (lehet hogy csak az idő szépíti meg) de a 8-10 évvel ezelőtti tourok hegyi szakaszai sokkal színvonalasabbak voltak szerintem verseny szempontjából. És az armstrong érát már fel sem hozom.
Most is ha hamarabb indulnak egy km-el simán hozhattak volna egy percet az angolon. 22 mp-re beordibálja a kommentátor hogy nagyon sokat kap froome. LOL
eaglesmcnabb
Biztos elszamoljak neha, de C-t ezert is birom, mert oszinten elmondta ok nem rosszabbak a hegyen annyival amennyivel kikapnak altalaban, de neha bizony igen. A lejton ok jobbak. A masik hogy vegig se akarnak menni, mert 6 hegyi szakasz utan meg van 2 sprintbefuto es nem eri meg ( pl Oroszlan ), a csapat esetleg masban is erdekelt es nem fogjak megosztani az erejuket. A zoldert hajtok persze mennek de ok ritkan a legjobb sprinterek ( Zabel, ha mar C-t hoztam az elobb). Amugy a zold trikos a leggyorsabb labu akik vegig tud menni hegyen-volgyon is agresszivan-a szakaszgyoztesek a Tour elejen a legyorsabbak akik egy 200 km-es szakasz utan kepesek sprintelni a leggyorsabban- de a sprintkiraly az epitett palyak sprintszamainak a gyoztese. Ezert a "sprint" szocska nem az igazi A peldat tovabb, Zabel kb10- Cip kb30 futam gyozelem
Contador-nak mar reg lefott es at kellene adnia a helyet egy fasza 2.hegedusnek.
Akkor lefejeztek a kerekpart. Nekem is jobban tetszett es raadasul most sem mernek merget venni ra hogy nincs dopping.
Hazai gyerek, az egy mp is sok nekik 😊
Amugy a sky tokeletes nap, de Froom gyengenek talaltatott es ebbe lehet kapaszkodni, meg soha senki nem vette le rola a sarga trikot. Lehet hogy egy lelektani hatar attoreset lattuk.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Micsoda befejezés
Kampman
Micsoda kuffer? 😀

Az ilyenek nem lesznek elég Froome ellen sajna...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én a trek helyében valamelyik hegyi szakaszon diktálnám a tempót hogy kittelt fogja meg valahogy a limit, különben degenkolb egy szakaszt nem fog idén nyerni :d
pcm-ben mindig bevált ez a taktika :d

szerk.: mondjuk így hogy szökik így nehéz lesz :d
eaglesmcnabb
Erre volt jo valasz a MCavendish interju verseny kozben. Pontosan szamoljak a limitet es idezem " hulye lennek 7 percre kikapni ha lehet fel orara is". 😊
no
ez igaz, de mondjuk volt pár tourja amit nem fejezett be az angol, és kittelnek is. Rövid szakaszon ahol sok a hegy már az elején azért volt rá példa hogy menés volt már az elején (pl. alpe d' huez 2011-ben).

más: contadort rossz nézni, remélem visszavonul év végén, mert GT-n már a büdös életben nem fog dobogóra állni.

az idei mezőny nekem gyengének tűnik, attól függetlenül hogy a sky bivalyerős, (lehet hogy csak az idő szépíti meg) de a 8-10 évvel ezelőtti tourok hegyi szakaszai sokkal színvonalasabbak voltak szerintem verseny szempontjából. És az armstrong érát már fel sem hozom.
Most is ha hamarabb indulnak egy km-el simán hozhattak volna egy percet az angolon. 22 mp-re beordibálja a kommentátor hogy nagyon sokat kap froome. LOL

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Rohadt unalmas ez a Sky felvezetés. Tényleg nem tudom mi kéne, h a szakaszok izgalmasabbak legyenek.
dawyd728
Mindösszesen annyi, hogy pl. Nieve, Landa, Henao ne elégedjen meg a segítő szerepkörrel, hanem másik csapatban elsőszámú ember legyen. Vagy csúnyábban kifejezve ne a pénzért kerékpározzanak, hanem az eredményekért.
Mikey
szerintem itt a szakasz vonalvezetese a hibas, mindenki a leges legvegere vart ( joggal), de 400 perc az 400 perc.
A segitok ott vannak hogy legyen aki felveszi a tamadasokat, de ugyse tamadtak volna. A sky sok penzt tesz bele es tud fizetni jobban, de elsoszamukent nem keresnenek rosszabbul. Az eredmeny meg relativ, 11.-nek lenni vezerkent vagy csapatgyoztesnek 2.szamukent es esetleg ennel lehetne vezer ha erosebbnek bizonyul. Amugy GT a nagy veszteseg Froom-nak, vele lehetett volna keverni a kartyat jobban.
Szerda-csutortok kivont karddal
Holnapi szakasz Bardet-nak lett kiirva, minden korulmeny es mindenki francia sikert akar ( tuti nemet siker lesz vagy angol 😊 )
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
én a trek helyében valamelyik hegyi szakaszon diktálnám a tempót hogy kittelt fogja meg valahogy a limit, különben degenkolb egy szakaszt nem fog idén nyerni :d
pcm-ben mindig bevált ez a taktika :d

szerk.: mondjuk így hogy szökik így nehéz lesz :d
eaglesmcnabb
Erre volt jo valasz a MCavendish interju verseny kozben. Pontosan szamoljak a limitet es idezem " hulye lennek 7 percre kikapni ha lehet fel orara is". 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Rohadt unalmas ez a Sky felvezetés. Tényleg nem tudom mi kéne, h a szakaszok izgalmasabbak legyenek.
dawyd728
Mindösszesen annyi, hogy pl. Nieve, Landa, Henao ne elégedjen meg a segítő szerepkörrel, hanem másik csapatban elsőszámú ember legyen. Vagy csúnyábban kifejezve ne a pénzért kerékpározzanak, hanem az eredményekért.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Bardet megérdemelte, ahogy Aru is.

Rohadt unalmas ez a Sky felvezetés. Tényleg nem tudom mi kéne, h a szakaszok izgalmasabbak legyenek. Élvezzük ki minden napot, amikor nem Froome van az élen. Párizsban úgy is ő lesz elől.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Bardet szakaszgyőzelem, Aru sárga trikó => ilyen egy tökéletes Tour szakasz.

Holnap kitől vársz támadást?😀
Vrij6
Hát ha ma nem fog támadni minden esélyes, akkor nem tudom mikor fognak. Nem nagyon lehet támadásra alkalmasabb profilú szakaszt kitalálni a mainál.

BTW reménykedem egy Aru sárga trikóban. 😊
Mikey
Miben reménykedsz még?😀 😀
Vrij6
Hihi. 😀 Egyelőre megtartom magamnak. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Holnap kitől vársz támadást?😀
Vrij6
Hát ha ma nem fog támadni minden esélyes, akkor nem tudom mikor fognak. Nem nagyon lehet támadásra alkalmasabb profilú szakaszt kitalálni a mainál.

BTW reménykedem egy Aru sárga trikóban. 😊
Mikey
Miben reménykedsz még?😀 😀

Meglepődtem, nem ezt vártam a szakasz végén, de örülök neki! 😀

Remélem Uran benne lesz a legjobb 3-ban a végén.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ezaz bardet, holnap lehet menni a sárgáért!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Micsoda befejezés
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 814 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
YESSSSSSS!!!!! Bardet hogy megnyerte, Aru sárgában lesz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez megint de Gendtnek all ez a szakasz.. de nem zavar, mert kedvelem (szinten PCM miatt, Vacansoleil ftw 😀)
Igor
ja, csak kár hogy nem 5 perc hátrányból szökik mint anno a giron, úgy izgalmasabb lenne.
de mindegy is, mert ha beérnek úgy is gautier nyeri. 😀
eaglesmcnabb
Viszonylag jól tippeltünk, de nem úgy néz ki... innentől hajrá George Bennett! 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ez megint de Gendtnek all ez a szakasz.. de nem zavar, mert kedvelem (szinten PCM miatt, Vacansoleil ftw 😀)
Igor
ja, csak kár hogy nem 5 perc hátrányból szökik mint anno a giron, úgy izgalmasabb lenne.
de mindegy is, mert ha beérnek úgy is gautier nyeri. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ez megint de Gendtnek all ez a szakasz.. de nem zavar, mert kedvelem (szinten PCM miatt, Vacansoleil ftw 😀)
Igor
Kivéve ha valamelyik nagytudású (főleg Contador vagy Quintana) kellően elkeseredett és rájön, hogy sz*rt se ér, ha az utolsó 3 km-en akcióznak, hanem nekiesnek a mezőnynek egy heggyel korábban (mármint a HC emelkedőn).
somoskovig
Ilyen kb 3 példa volt osszes versenyen az elmult 10 evben? Es Conta sztem gyenge.. Quintanatol logikus lenne de nem ugy tunik a dolog.
Igor
Ja, tudom, hogy újabban a megyünk együtt gyorsan aztán aki nem bírja, leszakad a módszer, csak hátha rájönnek, hogy ezzel elég nehéz megverni Froome-ot.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez megint de Gendtnek all ez a szakasz.. de nem zavar, mert kedvelem (szinten PCM miatt, Vacansoleil ftw 😀)
Igor
Kivéve ha valamelyik nagytudású (főleg Contador vagy Quintana) kellően elkeseredett és rájön, hogy sz*rt se ér, ha az utolsó 3 km-en akcióznak, hanem nekiesnek a mezőnynek egy heggyel korábban (mármint a HC emelkedőn).
somoskovig
Ilyen kb 3 példa volt osszes versenyen az elmult 10 evben? Es Conta sztem gyenge.. Quintanatol logikus lenne de nem ugy tunik a dolog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)