Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ez megint de Gendtnek all ez a szakasz.. de nem zavar, mert kedvelem (szinten PCM miatt, Vacansoleil ftw 😀)
Igor
Kivéve ha valamelyik nagytudású (főleg Contador vagy Quintana) kellően elkeseredett és rájön, hogy sz*rt se ér, ha az utolsó 3 km-en akcióznak, hanem nekiesnek a mezőnynek egy heggyel korábban (mármint a HC emelkedőn).

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Hm, nem is tudtam, hogy Cummings Liverpool szurkoló. Eddig nem tudtam, miért tartozik a kedvencek közé, de most már tudom. 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez megint de Gendtnek all ez a szakasz.. de nem zavar, mert kedvelem (szinten PCM miatt, Vacansoleil ftw 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én mág bízok bardet-ban, hátha a mai napot kibírja, holnap meg el tud gurulni :d bár annyit úgyse tudna amennyi kéne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Szerintem ma Froome csúnyán kiosztja a perceket. Ne legyen igazam, de az eddigi látszólagos izgalmaknak ma lesz vége.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én a trek helyében valamelyik hegyi szakaszon diktálnám a tempót hogy kittelt fogja meg valahogy a limit, különben degenkolb egy szakaszt nem fog idén nyerni :d
pcm-ben mindig bevált ez a taktika :d

szerk.: mondjuk így hogy szökik így nehéz lesz :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Holnap kitől vársz támadást?😀
Vrij6
Hát ha ma nem fog támadni minden esélyes, akkor nem tudom mikor fognak. Nem nagyon lehet támadásra alkalmasabb profilú szakaszt kitalálni a mainál.

BTW reménykedem egy Aru sárga trikóban. 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Kittel ezt megint honnan hozta fel, az nem igaz.
Vrij6
Valaki leüthetné már biciklipumpával...

Csóri Bodnar, 200 m-rel a vége előtt érik utol egy egésznapos szökés után. 😕
Mikey
Bodnart sajnáltam én is.

Volt egy pillanat, amikor kb megállt, aztán mégis beletaposott megint, kiadott mindent magából.

Holnap kitől vársz támadást?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Kittel ezt megint honnan hozta fel, az nem igaz.
Vrij6
Valaki leüthetné már biciklipumpával...

Csóri Bodnar, 200 m-rel a vége előtt érik utol egy egésznapos szökés után. 😕
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Krézi még Sipivel jó volt szvsz, sport tv-n meg nem nézek bicajt, mert 80%-ban abból áll a közvetítés hogy Aurél nagyképűsködik és mellé szopkodja Sagant.

Lantiéknak az orgánuma nem tetszik, az új generációból nálam Székely Dávid volt a legjobb.
eaglesmcnabb
Egyetértek a Sipi - Krézi résszel is(Sipinek utólag jár még egy nagy gratula, hogy Jenről el tudta hitetni, hogy jó kommentátor). A Székely Dávidos résszel is. Ő meg Rév Dani nagyon jó páros lett volna, ha marad az Eurón.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Kittel ezt megint honnan hozta fel, az nem igaz.

Contadornak meg ez volt 3. bukása, az sosem jó előjel...

Mindenesetre szerintem holnap támadni fog.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
(Nekem) nagyon hiányzik a mezőnyből!

 www.youtube.com/watch?v=pKcyBf5vR2Y
steelwolf
amióta visszavonult nincs is kinek drukkolni, pedig 99 ótas mindig volt/voltak kedvenceim. Azért drukkolok Dumoulinnak meg a franciáknak de ez már rég nem olyan...

Rév Dani

Amúgy részemről bárki jöhet, csak ne Víg Aurél és Crazy Jenci legyen.
dawyd728
Krézi még Sipivel jó volt szvsz, sport tv-n meg nem nézek bicajt, mert 80%-ban abból áll a közvetítés hogy Aurél nagyképűsködik és mellé szopkodja Sagant.

Lantiéknak az orgánuma nem tetszik, az új generációból nálam Székely Dávid volt a legjobb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár Lanti helyett mondjuk el tudnám képzelni Rév Dávidot, de összességében rendben van a kommentálás szerintem is.
iktriad
Rév Dani
dawyd728
Hogy miért keverem állandóan Székely Dávidot és Rév Danit, az nagy rejtély számomra.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
(Nekem) nagyon hiányzik a mezőnyből!

 www.youtube.com/watch?v=pKcyBf5vR2Y
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
@no Bodrogi kint él Franciaországban. Szeghalmi Bálint volt eddig pár alkalommal a szakértő.

A közvetítés szerintem korrekt, néha befigyel pár hiba, de amúgy kellő mennyiségben van "szakmázgatás," sztorizgatás, ismertetés a városokról, vidékekről... mondjuk a kerékpárosok felismerése nagyon nem megy Lantiéknak, de hát annyi baj legyen.

---

Kiváló sport valóban a kerékpár, ahhoz kepest hogy "csak fel kell ulni a bicajra es a leheto leggyorsabban kell tekerni", nagyon nehezen bírom is, hogy jó ideje már nem, és jó ideig még nem ülhetek fel a kerékpáromra... 😥
Mikey
Bár Lanti helyett mondjuk el tudnám képzelni Rév Dávidot, de összességében rendben van a kommentálás szerintem is.
iktriad
Rév Dani

Amúgy részemről bárki jöhet, csak ne Víg Aurél és Crazy Jenci legyen.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Gaviria is ennyire verné az itteni mezőnyt?
Heisman Trophy
Nem. Kittel más kategória. Giro sprinterei egy szinttel gyengébbek voltak idén, mint a TDF-é. Az is nagy dolog, ahogy onnan kiemelkedett, de szerintem csak 1-1 győzelemre lenne esélye. Plusz a Giron a csapata legtöbbször szépen fel tudta neki vezetni a hajrát. Itt azért sokkal jobb vonatok vannak.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gaviria is ennyire verné az itteni mezőnyt?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@no Bodrogi kint él Franciaországban. Szeghalmi Bálint volt eddig pár alkalommal a szakértő.

A közvetítés szerintem korrekt, néha befigyel pár hiba, de amúgy kellő mennyiségben van "szakmázgatás," sztorizgatás, ismertetés a városokról, vidékekről... mondjuk a kerékpárosok felismerése nagyon nem megy Lantiéknak, de hát annyi baj legyen.

---

Kiváló sport valóban a kerékpár, ahhoz kepest hogy "csak fel kell ulni a bicajra es a leheto leggyorsabban kell tekerni", nagyon nehezen bírom is, hogy jó ideje már nem, és jó ideig még nem ülhetek fel a kerékpáromra... 😥
Mikey
Bár Lanti helyett mondjuk el tudnám képzelni Rév Dávidot, de összességében rendben van a kommentálás szerintem is.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
@no Bodrogi kint él Franciaországban. Szeghalmi Bálint volt eddig pár alkalommal a szakértő.

A közvetítés szerintem korrekt, néha befigyel pár hiba, de amúgy kellő mennyiségben van "szakmázgatás," sztorizgatás, ismertetés a városokról, vidékekről... mondjuk a kerékpárosok felismerése nagyon nem megy Lantiéknak, de hát annyi baj legyen.

---

Kiváló sport valóban a kerékpár, ahhoz kepest hogy "csak fel kell ulni a bicajra es a leheto leggyorsabban kell tekerni", nagyon nehezen bírom is, hogy jó ideje már nem, és jó ideig még nem ülhetek fel a kerékpáromra... 😥
Mikey
Hat abban segit a szamozas, meg a mezek kulonbozosege 😊 Annak orulok ha minosegi magyarazat, elemzes...stb van otthon es hat nem vagyunk egy kerekpar nagyhatalom szoval jonak tunik.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
@no Bodrogi kint él Franciaországban. Szeghalmi Bálint volt eddig pár alkalommal a szakértő.

A közvetítés szerintem korrekt, néha befigyel pár hiba, de amúgy kellő mennyiségben van "szakmázgatás," sztorizgatás, ismertetés a városokról, vidékekről... mondjuk a kerékpárosok felismerése nagyon nem megy Lantiéknak, de hát annyi baj legyen.

---

Kiváló sport valóban a kerékpár, ahhoz kepest hogy "csak fel kell ulni a bicajra es a leheto leggyorsabban kell tekerni", nagyon nehezen bírom is, hogy jó ideje már nem, és jó ideig még nem ülhetek fel a kerékpáromra... 😥
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy elképzelem, hogy jelen esetben volt mondjuk 10 km hátra, jelezték nekik, hogy kívül kerültek a limiten, lehet 1-2 segítője ha odatapos, akkor beért volna limitidőn belül. Vagy bejöttek együtt, úgy, hogy tudták, hogy kizárás lesz a sorsuk? Ilyen esetben nem szólhat 1-2 csapattársa, hogy de én erősebb vagyok, betudnék érni limitidőn belül, had tapossak már bele?😀 Vagy ki van adva az ukáz, és kész?
Vrij6
Az biztos hogy a kerekes nem donthet ha azt mondjak neki akkor azt csinalja. Ritkan megengedik, meg a JUllrich fele idokben egy sikeres csoport szokes utan valaki ( talan 2.-3. ember ) egy GC eselyes csapatbol megkaparintotta a sarga trikot 2-3 perc elonnyel, nagy kegyesen megengedtek neki hogy kuzdhet erte ( termeszetesen ) egyedul ( hat ott igazan latszott mit szamitanak a segitok ). Ez egy csapatsport, meghatarozott cellal mennek versenyezni es ha az elerhetetlen utana nagyon nehez mashol sikeresnek lenniuk 1-2 csapat kivetelevel, aki tud tobb vasat tartani a tuzben. Lehet hogy csak stilusosan leptek vissza, mert a limitidore biztos eleg erosek lettek volna de masra nem valoszinu.
Ettol fuggetlenul D-nak be kellett volna ulnie a kocsiba es a tobbieket hagynia kuzdeni.
no
jelen esethez hozzátartozik, hogy már az elején a hegyeken+síkon akkora hátrányuk volt hogy utána az utolsó hegyen+ az az utáni egyenesen kb az élmenőkkel egyenlő tempót kellett volna menniük hogy limiten belül érkezzenek meg. Szóval az ott már az elején halott volt mikor megúsztak az első valamirevaló hegyen. Ráadásul egyik sem az a kimondott hegyimenő volt, akik alapesetben is kb a kittel csoporttal érkeztek volna meg.
Fdj-nek így lőttek idén... Pont egy Sandy Casar hiányzik nekik évek óta hogy ebből a szar helyzetből is ki tudjanak hozni valamit
eaglesmcnabb
ez oke, de tudtak volna menni a mezonnyel, de utana mar meleg volt igy, ezert irtam ha lett volna ver a pucajaban beul a kocsiba, mert elfogyott a szufla es kesz. Attol fuggetlenul a csapatnak a celjai eleresehez keves eselye lett volna veluk is.

Amugy milyen otthon a kozvetites? Kik a szakertok? Bodrogi?
En imadom ezt a sportot. Ugyesen van kitalalva, hogy sok "dologert" lehet kuzdeni es mindegyik egy kulon verseny aadott szakaszon es osszesegeben is. Lenyugozoen osszetett ahhoz kepest hogy "csak fel kell ulni a bicajra es a leheto leggyorsabban kell tekerni"
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Ez konkrétan alázás volt Kitteltől... 😐
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy elképzelem, hogy jelen esetben volt mondjuk 10 km hátra, jelezték nekik, hogy kívül kerültek a limiten, lehet 1-2 segítője ha odatapos, akkor beért volna limitidőn belül. Vagy bejöttek együtt, úgy, hogy tudták, hogy kizárás lesz a sorsuk? Ilyen esetben nem szólhat 1-2 csapattársa, hogy de én erősebb vagyok, betudnék érni limitidőn belül, had tapossak már bele?😀 Vagy ki van adva az ukáz, és kész?
Vrij6
Az biztos hogy a kerekes nem donthet ha azt mondjak neki akkor azt csinalja. Ritkan megengedik, meg a JUllrich fele idokben egy sikeres csoport szokes utan valaki ( talan 2.-3. ember ) egy GC eselyes csapatbol megkaparintotta a sarga trikot 2-3 perc elonnyel, nagy kegyesen megengedtek neki hogy kuzdhet erte ( termeszetesen ) egyedul ( hat ott igazan latszott mit szamitanak a segitok ). Ez egy csapatsport, meghatarozott cellal mennek versenyezni es ha az elerhetetlen utana nagyon nehez mashol sikeresnek lenniuk 1-2 csapat kivetelevel, aki tud tobb vasat tartani a tuzben. Lehet hogy csak stilusosan leptek vissza, mert a limitidore biztos eleg erosek lettek volna de masra nem valoszinu.
Ettol fuggetlenul D-nak be kellett volna ulnie a kocsiba es a tobbieket hagynia kuzdeni.
no
jelen esethez hozzátartozik, hogy már az elején a hegyeken+síkon akkora hátrányuk volt hogy utána az utolsó hegyen+ az az utáni egyenesen kb az élmenőkkel egyenlő tempót kellett volna menniük hogy limiten belül érkezzenek meg. Szóval az ott már az elején halott volt mikor megúsztak az első valamirevaló hegyen. Ráadásul egyik sem az a kimondott hegyimenő volt, akik alapesetben is kb a kittel csoporttal érkeztek volna meg.
Fdj-nek így lőttek idén... Pont egy Sandy Casar hiányzik nekik évek óta hogy ebből a szar helyzetből is ki tudjanak hozni valamit

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
hülye Madiot, eleve szarul van demare, és kb esélytelen hogy beér limit alatt, erre pluszban hátulhagyja a fél csapatot hogy ők is tuti kiessenek.
eaglesmcnabb
Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy elképzelem, hogy jelen esetben volt mondjuk 10 km hátra, jelezték nekik, hogy kívül kerültek a limiten, lehet 1-2 segítője ha odatapos, akkor beért volna limitidőn belül. Vagy bejöttek együtt, úgy, hogy tudták, hogy kizárás lesz a sorsuk? Ilyen esetben nem szólhat 1-2 csapattársa, hogy de én erősebb vagyok, betudnék érni limitidőn belül, had tapossak már bele?😀 Vagy ki van adva az ukáz, és kész?
Vrij6
Az biztos hogy a kerekes nem donthet ha azt mondjak neki akkor azt csinalja. Ritkan megengedik, meg a JUllrich fele idokben egy sikeres csoport szokes utan valaki ( talan 2.-3. ember ) egy GC eselyes csapatbol megkaparintotta a sarga trikot 2-3 perc elonnyel, nagy kegyesen megengedtek neki hogy kuzdhet erte ( termeszetesen ) egyedul ( hat ott igazan latszott mit szamitanak a segitok ). Ez egy csapatsport, meghatarozott cellal mennek versenyezni es ha az elerhetetlen utana nagyon nehez mashol sikeresnek lenniuk 1-2 csapat kivetelevel, aki tud tobb vasat tartani a tuzben. Lehet hogy csak stilusosan leptek vissza, mert a limitidore biztos eleg erosek lettek volna de masra nem valoszinu.
Ettol fuggetlenul D-nak be kellett volna ulnie a kocsiba es a tobbieket hagynia kuzdeni.
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Amilyen szenya volt Aru, ezt meg is érdemelte...
NB2
Ez egy kicsit Hamilton-Vettel esetre hajaz. Az előzmény sportszerűtlen, de szabályos...a folytatás parasztág és szabálytalan 😕 Egy figyelmeztetés minimum kijárt volna!
clbass
Vagy ha következetes az UCI, akkor kizárják Froome-ot is. Ezek szerint nem a szándékosságot büntették Sagan esetében sem, mert az itt is egyértelmű...

Nagyon nem szeretem a kettős mércét.
Mikey
Sagan is egyensúlyát vesztette, de Froome is azért könyökölt, mert majdnem elesett Dan Martin kerekében...