Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Quin nem ezt akarta megnyerni...a nagyobb csalódás Nibali! Ezt a 100. Giro-t szerintem vinni szerette volna. Kövezzetek meg, de Dum-nak én nem örülök...egy gyengébb kiadású Froome, aki a hegyen csak tapad és két időfutamon nyer meg egy háromhetest...nekem nem jön be ez az irány 😩
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Innen azért Dumoulin-nek illene behúzni. Attól függetlenül, hogy nekem nagyon nem szimpi a picsogó stílusa és a Froome másoló végig ülve tekerős kerekezés, jó új arcokat is látni végre a végső esélyesek között.

Egyetértek, Quintana nagyon halovány volt, van egy olyan érzésem, hogy a "nagyon kitalált" Giro-Tour felkészülésben a padok közé fog esni, és egyiken se fog igazán villogni

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Quintana borzasztóan gyenge volt ezen a Giro-n, pedig ezt a mezőnyt be kellett volna darálnia simán. Na mindegy legalább Tom megnyeri. 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Pinot-é a szakasz, Doom pedig favorit holnapra, komoly szakasz volt! 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Sajnos csak az utóbbi három napban kapcsolódtam be igazán, de nem bírok felkelni előle, pedig tanulni kéne 😀 Remek tekerés lehet a holnapi, de én azért szurkolok, hogy Ne Q és ne Nbali húzzon nyerőt 😊 Persze ettől még legyen nagyon élvezetes és kiszámíthatatlan utolsó két nap.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Nagy szakasz volt. Nem hittem volna, h egy hegyen több mint egy percet vernek majd ezen a Giron Dumoulinnek. Ha holnap is ennyit tudna adni Quintana akkor kB 50-50 közöttük. Sőt Nibali és Pinot is harcban vannak még. Talán 10-15 másodperccel közelebb kellene kerülniük Quintanához holnap, h veszélyesek lehessenek rá a TT-n.
Ha ők mind a hárman 1,5, de inkább 2,0 percet hoznak holnap Dumoulinen, onnantól négyen indulnának kB azonos esélyekkel Monzából, ami kB a valaha volt legizgalmasabb 3 hetest jelentené.

Csak kérdes hol fognak a többiek ennyit hozni, mert olyan meredekségű hegy, mint ez a Piancavallo, nem lesz. Sőt az utolsó hegyihajrá után van még 10-15 km sík. Ha az utolsó hegy lábánál együtt kezdik az emelkedőt, én nem látom hogyan kapna ott 1,5 percet. Remélem vmi hasonlót húznak elő a többiek, mint a Vuelta utolsó előtti szakaszán az Astana 2015-ben. Csak akkor az utolsó előtti hegy tetején támadta be Aru, itt a vége nem olyan meredek, így a Monte Grappa első harmadában kell megrogyasztani.

Ha most kell esélyeket tippelni a végső győztesre, akkor 35%, Dumoulin, 25% Quintana és 20-20 % Nibali-Pinot. Nagyon nézős lesz a holnapi szakasz. Aki eddig nem nézte, nézze. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nibali a favorit. Hozott ő már ennyit egy hegyen. 😊

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
A mai szakasz csak papíron volt nehéz. Egyszerűen az utolsó 50-en van 15 km hegymenet, az is két részletben. És csak 3-4 km 7% felett, ott nem lesz nyílt támadások sorozata, a szélárnyék fontosabb.

Innentől 2 napra maradt 3 perc behozatala a Nibali-Quintana párosnak. Holnapi hegy nagyon hosszú és nehéz, csak ugye azt nem előzi meg ennyi hegy. Kérdés képes lesznek 1-nél többet hozni, de a mait látva lehet nem is fognak tudni egyáltalán. Nálam ma billent át először a mérleg nyelve és már Dumoulint mondanám favoritnak.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Nibaliban sose tudok csalódni, de Quintana ma sportszerű volt szóval benne tudtam pozitívan csalódni.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Nem mindennapi kronológiája volt a szakasznak. Végül Dumoulin kb annyival megúszta, ahonnan még bármi lehet. Quintana és Nibali között ez a 40 sec különbség semmi. Ledolgozható kategória. Innentől 3 hegyi szakaszon kell mindkettejüknek 3 percet hozni Dumoulinen. Nem lesz egyszerű. Itt is látszott, amint újra kezdtek tempózni az élen, onnantól csak 1 percet kapott a célig, pedig 35km-t ment egyedül. Lejtmenet során látszódott sokat kivett belőle a szakasz. Szerencséjére, az utolsó héten a holnapi számít a legkönnyebbnek. Többiek szerintem elszálltak. Esetleg még Zakarin lehet tényező..
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Dumoulin szó szerint szar helyzetben van. 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Remélem ezen a main valami klasszikus láthatunk.

Nézegettem a héten hátralevő szakaszokat, és valahogy azt érzem nagyobb a füstje mint a lángja ezeknek.

5 hegyi szakaszból inkább csak 4 valódi hegyi. Abból a mai és a csütörtöki a legdurvább. Viszont azért a main csak nem hegyi befutó van. A szerdai kb nem igazi hegyi szakasz. A sok hegyes csütörtökin pedig az utolsó 50-en van 15 km hegymenet, 2 hegyen elosztva, hegyi befutóval. A péntekin megint csak a szakasz első felében van a több hegy, és a második 90 km-en csak 15 km hegymenet. A szombati az már jobb abból a szempontjából, h az elején egyáltalán nincs hegy, a második felében meg 30-40 km hegymenet, csak kérdés elég meredekek azok a hegyek. Vasárnap meg időfutam.

Persze kerékpárban nincs olyan, h a viszonylag könnyebb hegyi szakaszon ne tudna fejre állni bárki. Elég csak a tavalyi Vueltára gondolni, amikor előzetesen egy ártalmas szakasznak tűnőn vesztette el Froome az összetett. De én mégis azt érzem, ha bármit akar Quintana, akkor ma kell a Movistarnak egy olyan taktikát kitalálni, amikor nem az utolsó hegy utolsó harmadában kezdi a támadást, hanem már a Stelvion. Hasonlóan a 2015-ös Vuelta utolsó előtti szakaszán alkalmazott Astana taktikához előre kell küldjön a Movistar, de akár a többi csapat is, csapatonként 2-3 segítőt, h sikeres támadás esetén lefelé a Stelvioról ne tudjon feljönni a rózsaszín trikós.

Nálam paraszt hajszállal még mindig Quintana a favorit. Ahhoz, h nap végén is annak tartsam min. 2 percet kell szerintem hoznia. Érdekes lesz. 😊

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Gaviria nem viccel. Jó öreg Mapei kerete viszont brutális.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Jön a magyar körre az Astana.

| Úgy látszik Szijjártó keleti turnéi kezdik meghozni a gyümölcsüket. Csak aztán nehogy junior fiatalokkal jöjjön a kazah csapat. |
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na fel van adva a lecke a Movistar-nak rendesen. Mondjuk a hegyeken szerintem megeszik reggelire a Sunweb egyletet...

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Kíváncsi vagyok Dumoulin csapatára. Szerintem jól fogja magát tartani bármelyik hegyen. Viszont lesz 1 olyan szakasz, mint a 2015-ös Vuelta utolsó előttije, ahol az Astana nagyon csúnyán megrajzolta őt és csapatát. 1 balul elsült szakaszon, ahol az utolsó 60-70 km-re magára marad, ott akár 5-10 percet is kioszthatnak neki.
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dumoulin szépen ment. Quintana meg rendesen lefőtt. Persze ez még nem egetrengető nagy különbség, de bármi előfordulhat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Dumoulin átveszi a sárgát, és rápakol vagy 2 percet remélem :d akkor lesz igazán jó.
Hajrá Thibaut és Tom!
eaglesmcnabb
milyen sárgát ?
Heisman Trophy
akkó rózsaszínt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 709 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dumoulin átveszi a sárgát, és rápakol vagy 2 percet remélem :d akkor lesz igazán jó.
Hajrá Thibaut és Tom!
eaglesmcnabb
milyen sárgát ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Etna unalma után nem gondoltam volna, ennyi minden fog történni. Szerencsére az esti összefoglalót az ES ölég faszán megvágta. Csak a hegy közepe maradt ki, de nem gond, hiszen akkor nem volt akció. Oh wait...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Dumoulin átveszi a sárgát, és rápakol vagy 2 percet remélem :d akkor lesz igazán jó.
Hajrá Thibaut és Tom!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bukás! közte Landa, Thomas, Yates
Heisman Trophy
A motoros bekaphatja. Ekkora idiótát. Kiütötte a Sky mindkét kapitányát, Dumoulin fő segítőjét, Keldermant, picit Yatest is.

Quintana nem volt semmi, remélem a keddi időfutamon Pinot, Dumoulin és Nibali is tud visszaadni neki jelentősen, és akkor nagyon jó lehet a Giro idén.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 709 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
bukás! közte Landa, Thomas, Yates

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pibernik szépen beégett. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit többet vártam volna.
dawyd728
Azért Polanc előtt le a kalappal így is.