NBA

31 feliratkozó

több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
néztem a Spurs elleni meccs 4. negyedét, azt mondta Török Péter, hogy úgy dobja a 3-asokat, mint más a ziccert 😀

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 5 234 — Invisible man
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 547 — TODDHERREMANS79
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
És ami még jobb, hogy nálam van. 😊

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals Wisconsin Badgers 9 316
Nyomorék Woodson nem ért a csapatépítéshez sem. 😊

Denny Hamlin // 2016 and 2019 Daytona 500 champion
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 11 738 — Vikings fan
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Woodson tavalyig bezárólag 6 éven át a Hawks edzője volt. Szóval aránylag sikeres, csak a vezetés többet várt volna a kerettől, mint a stabil playoff hely. Charlotte-ban viszont az előrelépés lenne.Höri
Woodson 6 évéből minimum utolsó 3 évben mindenki el akarta takarítani mert irtó hülye döntései vannak. Mondjuk csapatépítéshez talán ért, de nyerni soha nem fog semmit. Én mondjuk nem alkalmaznám sehol 😀
több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 807 — 2 & done, here we come
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Silas lett a befutó nem egy rossz edző, de nem is hatalmas mágus ő volt már edző Charlotteban mikor még a Hornets játszott ott. A 2000-01-es szezonja volt tán a legsikeresebb konf elődöntőig vitte a Hornetst a Baron Davis - David Wesley - Jamal Mashburn - PJ Brown - Elden Campbell kezdő 5össel. 4-3-ra kaptak ki a George Karl (pff...) vezette Milwaukeetól (Sam Cassell - Ray Allen - Glenn Robinson - Tim Thomas - Ervin Johnson)

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Megvertük az OKC-t :cool:
Fields hasznosságára nincsenek szavak, nekem nem kéne Mayo a helyére.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Woodson tavalyig bezárólag 6 éven át a Hawks edzője volt. Szóval aránylag sikeres, csak a vezetés többet várt volna a kerettől, mint a stabil playoff hely. Charlotte-ban viszont az előrelépés lenne.

több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönöm

több mint 8 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊a.kacsa
Favors. Nem Favours. Ne adjuk el! Nagyon bírom a csávót. Vuja 6th mannek tökéletes. Murphyt kell felpörgetni, Hump nem kezdő szint. Graham meg addig jó, amig Morrow nem jön vissza. 😛szaba
bocs elírtam. én murphyt nem bírom annyira, morrow meg vujasic sztem ugyanaz. igazából mindkettő padról lenne az igazi, csak vkinek kezdeni isk ell 😊
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 124
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊a.kacsa
Favors. Nem Favours. Ne adjuk el! Nagyon bírom a csávót. Vuja 6th mannek tökéletes. Murphyt kell felpörgetni, Hump nem kezdő szint. Graham meg addig jó, amig Morrow nem jön vissza. 😛
több mint 8 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊
több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 807 — 2 & done, here we come
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.szaba
Szerintem Carter legyen a kezdő center, mert ha kettes poszton nyomja, a Suns nem lehet bajnok. 😛
Viccen kívül remélem Gortat kezd, nem csak fantasy, hanem ésszerűségi okokból is: a lengyel jelenleg és potenciál tekintetében is jobb, mint a kis Lopez.
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.marci
Ja, én is bírom Warrickot, olcsó Amare' a srác. Jókat húz, sztem beleillik a Suns sémájába. Fryet nem tudom hová tenni, nagyon jól néznek ki a fadeaway triplái - 10 meccsből 2-n bemennek - de sokkal lustább a mozgása, talán palánk alatt se olyan hűdenagy vmi - mondjuk sztem nem szar - szóval nem értem mire fel tolják őt.szaba
Frye konkrétan irgalmatlan lusta. Látszik a pályán is a dolgaiból, illetve azon is h alig szedett fel izmot mióta NBA-játékos lett.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 12 110 — Why is Baker?
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.eaglesmcnabb
A Nets-et kihagytad 😛szaba
Valentin napon játszunk a Spurs-el, addig még van idő 😛 😀

több mint 8 éve
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.eaglesmcnabb
A Nets-et kihagytad 😛
több mint 8 éve
Black_Adder
Ezt a negyedet csak a szép játék miatt emeltem ki.
Eddig 24-3 a mérlegünk... Kicsit túlzó, ez tény, de jelenleg max. 3 csapat (Boston, Lakers, Mavericks) jobb csak a Spursnél.
Persze az is benne van a pakliban, hogy 27 meccsből 24-et elcsaltunk 😛
Az egészben az a legdurvább, hogy úgy hozzuk a meccseket, hogy a nagy neveink meccsenként alig lépik át a 30 perc játékidőt 😊

Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.szaba
Szerintem Carter legyen a kezdő center, mert ha kettes poszton nyomja, a Suns nem lehet bajnok. 😛
Viccen kívül remélem Gortat kezd, nem csak fantasy, hanem ésszerűségi okokból is: a lengyel jelenleg és potenciál tekintetében is jobb, mint a kis Lopez.
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.marci
Ja, én is bírom Warrickot, olcsó Amare' a srác. Jókat húz, sztem beleillik a Suns sémájába. Fryet nem tudom hová tenni, nagyon jól néznek ki a fadeaway triplái - 10 meccsből 2-n bemennek - de sokkal lustább a mozgása, talán palánk alatt se olyan hűdenagy vmi - mondjuk sztem nem szar - szóval nem értem mire fel tolják őt.
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.
több mint 8 éve
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Nuggets meccs, meg akárhogy szépíted el volt csalva. És csak úgy nyertetek. Nem keresek összeesküvés elméletet, kibaszottul szar a bíráskodás minden meccsen lassan (és nem is csak az NBA-ben) és most (is) mi húztuk a rövidebbet, de ettől tény, h a meccset egy óriási bírói tévedés döntötte el. Ez tény.
És pont emiatt a spurs Nuggets elleni győzelmét 2 dolognak lehet tekinteni, máknak vagy csalásnak. Szóval, ha szerintetek nem mák, csak egy opció marad...

Szerdán remélem nagyon elverünk titeket, kijár már egy, de inkább több zakó oda 😛Black_Adder
1. Láttad annak a meccsnek az utolsó egy-két percét vagy csak Melo belemenését?
2. Hogy a ***** ******* lehet bírói tévedés befújni egy támadót, amikor időben odaér a védő, már áll, jó helyen áll és Melo nem fölé ugrik, nem hamarabb kezdi el a dobást és csak a leérkezésnél ütköznek össze, hanem simán keresztül megy rajta?
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 7 160
a tájékozatlanabbak hajlamosak máknak beállítani a Spurs sikereitatapapa
A közös meccsünket nézve nekem teljesen egyértelmű, hogy csak a mák és a bírók miatt vezetik a ligát. Majdnem annyira egyértelműen sehol nem lennének ezek nélkül, mint a mákersz, amelynek maga a lételeme hasonló kétségekre épül, és tíz éve kb bűnözés szinten működnek. 😛

Szerdára nagy eséllyel jöhet vissza Birdman és K-Mart, szóval reszkethetnek a csalók, meg fogják kapni, ami jár nekik, az eredmény annyira nem fontos, inkább csak durva helybenhagyást akarok látni, hogy a mészárások perfect munkát végezzenek. 😀TheMileHighCity
nézted a Suns elleni 3. negyedet? ha nem akkor valahonnan szerezd be 😉
egyébként sohasem értettem hogyan lehet egy csapat teljesítményét 1 meccsből megítélni. 😊eaglesmcnabb
És a Carter, Gorbat, Pietrus trió továbbra se játszott még nálunk, akik meg mentek értelem szerűen már nem. OK 40pont az 40pont, de egyszerűen jókor játszottatok ellenünk. //Csak nem mázlitok volt? 😛

A Nuggets meccs, meg akárhogy szépíted el volt csalva. És csak úgy nyertetek. Nem keresek összeesküvés elméletet, kibaszottul szar a bíráskodás minden meccsen lassan (és nem is csak az NBA-ben) és most (is) mi húztuk a rövidebbet, de ettől tény, h a meccset egy óriási bírói tévedés döntötte el. Ez tény.
És pont emiatt a spurs Nuggets elleni győzelmét 2 dolognak lehet tekinteni, máknak vagy csalásnak. Szóval, ha szerintetek nem mák, csak egy opció marad...

Szerdán remélem nagyon elverünk titeket, kijár már egy, de inkább több zakó oda 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
több mint 8 éve
A közös meccsünket nézve nekem teljesen egyértelmű, hogy csak a mák és a bírók miatt vezetik a ligát. Majdnem annyira egyértelműen sehol nem lennének ezek nélkül, mint a mákersz, amelynek maga a lételeme hasonló kétségekre épül, és tíz éve kb bűnözés szinten működnek. 😛

Szerdára nagy eséllyel jöhet vissza Birdman és K-Mart, szóval reszkethetnek a csalók, meg fogják kapni, ami jár nekik, az eredmény annyira nem fontos, inkább csak durva helybenhagyást akarok látni, hogy a mészárások perfect munkát végezzenek. 😀TheMileHighCity
nézted a Suns elleni 3. negyedet? ha nem akkor valahonnan szerezd be 😉
egyébként sohasem értettem hogyan lehet egy csapat teljesítményét 1 meccsből megítélni. 😊

több mint 8 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor

Szerdára nagy eséllyel jöhet vissza Birdman és K-Mart, szóval reszkethetnek a csalók, meg fogják kapni, ami jár nekik, az eredmény annyira nem fontos, inkább csak durva helybenhagyást akarok látni, hogy a mészárások perfect munkát végezzenek. 😀

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring