OFF topik

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Szerintem rohadt jól néz ki. És egyből előjöttek az emlékek:



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Micsoda cim

 offmedia.hu/bulvar/veletlenul-csuszott-gumibot-a-ferfi-fenekebe
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem senki ne mondja, hogy a horoszkóp nem igazi tudomány.
A három leggazdagabb csillagjegy:
1. Mérleg, 2. Skorpió, 3. Oroszlán, 4. Vízöntő
 colore.hu/a-harom-leggazdagabb-csillagjegy-te-koztuk-vagy/
nagylaza
nagyon szűk családi körben van egy mérleg, 2 skorpió és egy oroszlán 😀 lehet én vagy Mészáros Lőrinc és szabadidőmben itt irogatok 😉 Hajrá Fidesz azt lefelejtettem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Nekem senki ne mondja, hogy a horoszkóp nem igazi tudomány.
A három leggazdagabb csillagjegy:
1. Mérleg, 2. Skorpió, 3. Oroszlán, 4. Vízöntő
 colore.hu/a-harom-leggazdagabb-csillagjegy-te-koztuk-vagy/
nagylaza

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Nekem senki ne mondja, hogy a horoszkóp nem igazi tudomány.
A három leggazdagabb csillagjegy:
1. Mérleg, 2. Skorpió, 3. Oroszlán, 4. Vízöntő
 colore.hu/a-harom-leggazdagabb-csillagjegy-te-koztuk-vagy/
nagylaza
Három féle ember létezik: aki tud számolni, és aki nem 😀
warr_b
10 féle, aki ismeri a kettes számrendszert, meg aki nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem senki ne mondja, hogy a horoszkóp nem igazi tudomány.
A három leggazdagabb csillagjegy:
1. Mérleg, 2. Skorpió, 3. Oroszlán, 4. Vízöntő
 colore.hu/a-harom-leggazdagabb-csillagjegy-te-koztuk-vagy/
nagylaza
Három féle ember létezik: aki tud számolni, és aki nem 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Nekem senki ne mondja, hogy a horoszkóp nem igazi tudomány.
A három leggazdagabb csillagjegy:
1. Mérleg, 2. Skorpió, 3. Oroszlán, 4. Vízöntő
 colore.hu/a-harom-leggazdagabb-csillagjegy-te-koztuk-vagy/
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy nem lesz helyette valami? Így olyan a kinézet, mintha nem lennék belépve. Gyászos.
warr_b
Lehetne helyette mondjuk egy Giants logó XD
empty taxi
Inkább mint egy tehenész 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amúgy nem lesz helyette valami? Így olyan a kinézet, mintha nem lennék belépve. Gyászos.
warr_b
Lehetne helyette mondjuk egy Giants logó XD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy nem lesz helyette valami? Így olyan a kinézet, mintha nem lennék belépve. Gyászos.
warr_b
Lehet túl sokat vagy fenn az oldalon, ha ez zavar 😀
adam8
Lehet 😀
Megszoktam azt a bordós csíkot ott fent, na.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy nem lesz helyette valami? Így olyan a kinézet, mintha nem lennék belépve. Gyászos.
warr_b
Lehet túl sokat vagy fenn az oldalon, ha ez zavar 😀

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy nem lesz helyette valami? Így olyan a kinézet, mintha nem lennék belépve. Gyászos.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pedig valaki kicsinálta, most nézhetem az uncsi zöld füvet, mehh.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
a washington football teamnek tudna valaki új fejlécet kreálni?
r.baggio
Én biztos nem sajna. És itt is elnézést kérek mindenkitől, de továbbra sincs időm teljesíteni a kéréseket. Viszont nincsenek elfelejtve.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a washington football teamnek tudna valaki új fejlécet kreálni?
r.baggio
Nagyon zavarja a mindennapjaidat? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
a washington football teamnek tudna valaki új fejlécet kreálni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
 infostart.hu/tudomany/2021/02/20/egy-heteves-diak-feltette-a-terkepre-magyarorszagot
Nagy gratula a Kiscsávellónak!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 brightside.me/wonder-curiosities/20-perfect-pics-that-are-worthy-of-a-chefs-kiss-799391/?utm_source=tsp_pages&utm_medium=fb_organic&utm_campaign=fb_gr_5_minute_crafts&fbclid=IwAR0yMe04_hKP-Gy6DJ1mQhhceIDMvBYsgmvybCfQz16iJrW3LAet-fdlRxw


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az igazi pókember.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Gondolom sokan hallottatok a Gyatlov-rejtélyként elhíresült incidensről:

 konteo.blogrepublik.eu/2011/11/12/a-djatlov-incidens-ujratoltve/

Anno tiborunál szó szerint éveken át ment az ötletelés, nyomozás (a mai napig bőven a legtöbb kommenttel rendelkező bejegyzés a blogon). Amikor kijött a film ( m.imdb.com/title/tt1905040/?ref_=nv_sr_srsg_0), a készítőkkel is felvettük a kapcsolatot, elküldtük nekik a kidolgozott elméleteket (erre amúgy roppant büszke vagyok, volt amit én fordítottam angolra, és Pataricza Eszter barátommal lektoráltattam, aki kifejezetten szép munkának minősítette 😊), szóval rengeteg meló volt beletéve.

Erre most az utóbbi időben kijelentik, hogy lavina volt 🤣

 telex.hu/kulfold/2021/01/30/ujabb-reszletek-elmelet-hatborzongato-halaleset-rejtely-szovjet-hatvan-evvel-ezelotti

Sőt, egyenesen a Jégvarázs című mese segített megoldani a 60 éves rejtélyt 🤣😁😜

 m.hvg.hu/kultura/20210208_A_Jegvarazs_cimu_rajzfilm_is_segitett_megoldani_a_Gyatlovrejtelyt

Hát szóval, izé 😂
warr_b
Na tessék.
Még egy Gyatlov-drukker.
Tele van velük a fórum. 😉

sutianap
Nem gondoltad volna, mi?
Sobri Jóska
egyik kedvenc rejtélyem.....izgalmasak az ilyen dolgok!
valszeg az Amire nincs magyarázat könyv olvasása terelt errefelé! 😊

de sajnos mint mindenre erre is van ésszerű magyarázat !
valszeg valóban lavina lehetett a menekülést kiváltó ok!
yooker
jaj lavina, vagy a monster szél ami nagyon ment konteo blogon.

erre a kettőre pont nem tippelnék

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
 mocool.eu/25-utcai-graffiti-melyekre-annyira-jok-lettek-hogy-nem-tudjuk-azt-mondani-rajuk-hogy-rongalas/?fbclid=IwAR0XJDTHuJ_kCM5MAgZc5wFIDVbmS326tSm-PFHzZjPj6ecXWsYWz5zKxv0
Matthew99
Sajna a graffnek tobb aga van.
A firkalas /tageles abszolut nem szep.
Az illegal bombingnak sincs sok ertelme, a metrot fullra telenyomni az is csak egy adrenalin rush..
A legal helyeken szuletnek szep dolgok magyarorszagon is.
Illetve az egyik leghiresebb magyar graffes nikon hollywoodi filmeken / filmekben is dolgozott.sok graffes lep feljebb es kamatoztatja a tudasat.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 mocool.eu/25-utcai-graffiti-melyekre-annyira-jok-lettek-hogy-nem-tudjuk-azt-mondani-rajuk-hogy-rongalas/?fbclid=IwAR0XJDTHuJ_kCM5MAgZc5wFIDVbmS326tSm-PFHzZjPj6ecXWsYWz5zKxv0


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért az is elég horror filmesen creepy, amikor késő este a tök sötét lakásban párosítanád a bluetooth hangfalat az okos tévével, az meg benyögi, hogy a konnektálás sikeres volt az asszony iphonejával, aki 80 kmel arréb talrtózkodik épp 😂😂😂

De azért gyorsan ráírtam massangeren, hátha itt pittyen a teló, ő meg vörös arcal kénytelen lenne kimászni a kredencből 😀😀
Cowboykarcsi90
nem rossz. 😀
nagy haz.
vihar, nincs aram.
mesz be az egyik szobaba, ahol az automata "amipur kikopi az illatot" hanggal egyutt hirtelen barna lett a gatyam 😀
YoungZeeZee
te jártál ambipurban?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Azért az is elég horror filmesen creepy, amikor késő este a tök sötét lakásban párosítanád a bluetooth hangfalat az okos tévével, az meg benyögi, hogy a konnektálás sikeres volt az asszony iphonejával, aki 80 kmel arréb talrtózkodik épp 😂😂😂

De azért gyorsan ráírtam massangeren, hátha itt pittyen a teló, ő meg vörös arcal kénytelen lenne kimászni a kredencből 😀😀
Cowboykarcsi90
nem rossz. 😀
nagy haz.
vihar, nincs aram.
mesz be az egyik szobaba, ahol az automata "amipur kikopi az illatot" hanggal egyutt hirtelen barna lett a gatyam 😀
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért az is elég horror filmesen creepy, amikor késő este a tök sötét lakásban párosítanád a bluetooth hangfalat az okos tévével, az meg benyögi, hogy a konnektálás sikeres volt az asszony iphonejával, aki 80 kmel arréb talrtózkodik épp 😂😂😂

De azért gyorsan ráírtam massangeren, hátha itt pittyen a teló, ő meg vörös arcal kénytelen lenne kimászni a kredencből 😀😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!