Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
RTLen most mondta az mcc-s szakértő h több vidéki körzetben rosszabbul all az előválasztáson győztes jelölt mint mikor mki indult. Na ha ez végleges lesz akkor soha többe nem lesz összefogás

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
Kampman
Komolyan még MOST felmerül hogy többségben lesz-e a Fidesz? Nemár...
bobi0092
A Fidesz 62-ről 58-ra ment le, az ellenzék pedig jön fel.
Kampman
A 2/3ad ellen ez elég de a győzelemhez sajnos lepkefing... én a 2/3ad elkerülését sikernek könyvelem el.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hol vannak a részeredmények az országos népszavazásról? Tűkön ülök, hogy mi lesz a nemátalakításokkal

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Budapest legyen független állam, vidék meg örüljön a Fidesznek, amíg tönkre nem megy.
Jughead
naigen, azért ez megint furcsa 4 év lesz, Budapesten halálra nyerte magát az ellenzék, és ellenzékben lesz a teljes város
Szerintem húzni fogják a billegőt, és nem lesz fideszes BP-n kerület, de megint lesz egy Fürjes Balázs, megint politikai kérdések/eszültségek lesznek...
mintha egy másik világ lenne
sapka
az is, és remélem elkezdődik egy autonomia kialakitasa
Adirotor
Régi vágya Pest megyének, hogy legyen saját székhelyük.
Kampman
Tegyék át Debrecenbe a fővárost és kész... úgyis volt terv ~10 éve. Tavaly voltam ott drágábban parkoltam mint a Margitszigeten vagy a Várban 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
Kampman
Komolyan még MOST felmerül hogy többségben lesz-e a Fidesz? Nemár...
bobi0092
kurvára megy hozzá az avatarod

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
Kampman
Komolyan még MOST felmerül hogy többségben lesz-e a Fidesz? Nemár...
bobi0092
A Fidesz 62-ről 58-ra ment le, az ellenzék pedig jön fel.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
Kampman
Komolyan még MOST felmerül hogy többségben lesz-e a Fidesz? Nemár...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Én megháláltam nekik a CSOK-ot meg a babavárót, anélkül még mindig albérletben laknánk.
Csak a Fidesz!

Ja meg a 2.5M kocsi támogatás 😃
#JC6
Ja, ezért mentek fel az ingatlanárak az egekbe.
Aki alapból is minimum 4-5 millióért vesz kocsit , annak minek 2,5 Milla támogatás ?? 2,5 m-bol olyan kocsit vehetsz amiben már minden kényelem megvan, a többi úrizálás, minek azt támogatni.
Remelem a kocsidat is a vidám vasárnap használja 😃
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
Kampman
Hát, én azt nézem, hogy még nagyobb is lett a difi

több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 273 — Omar's Coming Yo!
Budapest legyen független állam, vidék meg örüljön a Fidesznek, amíg tönkre nem megy.
Jughead
naigen, azért ez megint furcsa 4 év lesz, Budapesten halálra nyerte magát az ellenzék, és ellenzékben lesz a teljes város
Szerintem húzni fogják a billegőt, és nem lesz fideszes BP-n kerület, de megint lesz egy Fürjes Balázs, megint politikai kérdések/eszültségek lesznek...
mintha egy másik világ lenne
sapka
Ha igazak a pletykák akkor Fürjest indítják Karácsony ellen, és nagyon kell nekik Pest is.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Budapest legyen független állam, vidék meg örüljön a Fidesznek, amíg tönkre nem megy.
Jughead
naigen, azért ez megint furcsa 4 év lesz, Budapesten halálra nyerte magát az ellenzék, és ellenzékben lesz a teljes város
Szerintem húzni fogják a billegőt, és nem lesz fideszes BP-n kerület, de megint lesz egy Fürjes Balázs, megint politikai kérdések/eszültségek lesznek...
mintha egy másik világ lenne
sapka
az is, és remélem elkezdődik egy autonomia kialakitasa
Adirotor
Régi vágya Pest megyének, hogy legyen saját székhelyük.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
Hagyjuk már ezt.
Volt ismerős több is aki ezt tolta.
Valakinek el kell kezdeni, a politikus sem csak úgy terem készen.
Solymi
Aki ezt mondja olyan szinten nem érti, hogy miről szól a politika, mintha a labdarúgásnál a lesszabály megértésénél leragadna
r.baggio
"nem mutatták meg hogy tudnának kormányozni"
ez a kedvenc érvem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Budapest legyen független állam, vidék meg örüljön a Fidesznek, amíg tönkre nem megy.
Jughead
naigen, azért ez megint furcsa 4 év lesz, Budapesten halálra nyerte magát az ellenzék, és ellenzékben lesz a teljes város
Szerintem húzni fogják a billegőt, és nem lesz fideszes BP-n kerület, de megint lesz egy Fürjes Balázs, megint politikai kérdések/eszültségek lesznek...
mintha egy másik világ lenne
sapka
az is, és remélem elkezdődik egy autonomia kialakitasa
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Innentol felesleges szerecsenmosdatni, ahogy sobri mondta ennek az orszagnak fidesz kell, akinek meg nem tetszik el tud menni kulfoldre.
Ennyi, teljesen felesleges barmifele egyeb varakozas.
gabokocka
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
ennél még a lőtéri kutya is jobb alternatíva, aki ezt nem látja az vak, vagy hüyle mint a faszom
eaglesmcnabb
Mondjuk sokan ugyanezen a véleményem vannak a NER-ről.
Sose fog kiderülni kinek van igaza. De míg egyik nem bizonyított a másik 3 db 2/3-al viszi a lejtőn az országot.
Toca
nerre értettem, bocs, tényleg nem volt egyértelmű
eaglesmcnabb
Jaa mea culpa, én meg nem néztem nevet. 😀
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Budapest legyen független állam, vidék meg örüljön a Fidesznek, amíg tönkre nem megy.
Jughead
naigen, azért ez megint furcsa 4 év lesz, Budapesten halálra nyerte magát az ellenzék, és ellenzékben lesz a teljes város
Szerintem húzni fogják a billegőt, és nem lesz fideszes BP-n kerület, de megint lesz egy Fürjes Balázs, megint politikai kérdések/eszültségek lesznek...
mintha egy másik világ lenne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Innentol felesleges szerecsenmosdatni, ahogy sobri mondta ennek az orszagnak fidesz kell, akinek meg nem tetszik el tud menni kulfoldre.
Ennyi, teljesen felesleges barmifele egyeb varakozas.
gabokocka
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
ennél még a lőtéri kutya is jobb alternatíva, aki ezt nem látja az vak, vagy hüyle mint a faszom
eaglesmcnabb
Mondjuk sokan ugyanezen a véleményem vannak a NER-ről.
Sose fog kiderülni kinek van igaza. De míg egyik nem bizonyított a másik 3 db 2/3-al viszi a lejtőn az országot.
Toca
nerre értettem, bocs, tényleg nem volt egyértelmű

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
M1, TV2, HírTv-n amikor megnyugtató fidesz előnyről beszélnek az olyan áthallásos

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kedden megyünk a lanyomhoz Lisszabonba.
Eddig úgy terveztük, visszajövünk...
🥴
zemanla
kíváncsi vagyok a Duna északi partján /az a néhány km még nem lenne nagy távolság/ mennyiért lehet kecót venni 😀
bár a szlovák nyelv nem barátom 😕
Cuchulain82
Most változott a szlovák állampolgársági tv....
Nekem vannak felmenőim...
zemanla
a tótok már sejtettek valamit?😀
amíg vitya ki nem léptet minket az euból addig minek nekem állampolgárság?
sváb lévén rokonság alapján kicsit nyugatabbra kellene mennem, az unokatestvéremék is németben élnek /nem is jönnek vissza, igazuk is van/
Cuchulain82
EU-s útlevél...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
Hagyjuk már ezt.
Volt ismerős több is aki ezt tolta.
Valakinek el kell kezdeni, a politikus sem csak úgy terem készen.
Solymi
Aki ezt mondja olyan szinten nem érti, hogy miről szól a politika, mintha a labdarúgásnál a lesszabály megértésénél leragadna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Innentol felesleges szerecsenmosdatni, ahogy sobri mondta ennek az orszagnak fidesz kell, akinek meg nem tetszik el tud menni kulfoldre.
Ennyi, teljesen felesleges barmifele egyeb varakozas.
gabokocka
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
ennél még a lőtéri kutya is jobb alternatíva, aki ezt nem látja az vak, vagy hüyle mint a faszom
eaglesmcnabb
Mondjuk sokan ugyanezen a véleményem vannak a NER-ről.
Sose fog kiderülni kinek van igaza. De míg egyik nem bizonyított a másik 3 db 2/3-al viszi a lejtőn az országot.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
'14-es választás után mondtam, h addig marad a Fidesz, amíg Orbán él, a kérdés csak az h a halála Kádáréra vagy Ceaucescuéra fog hasonlítani.
 www.youtube.com/watch?v=A-lomG4ndfc
empty taxi
remélem az utóbbi
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Innentol felesleges szerecsenmosdatni, ahogy sobri mondta ennek az orszagnak fidesz kell, akinek meg nem tetszik el tud menni kulfoldre.
Ennyi, teljesen felesleges barmifele egyeb varakozas.
gabokocka
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
Sose lesz "rendes" alternatíva. A fidesz is egy nagy fos, az nem zavarja az embereket

Perception is reality.
több mint 2 éve
csipkelli 3 269
58% bazmeg, de legyen csak 55 a végén.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Én megháláltam nekik a CSOK-ot meg a babavárót, anélkül még mindig albérletben laknánk.
Csak a Fidesz!

Ja meg a 2.5M kocsi támogatás 😃
#JC6
Íme tessék, ha valaki szeretné megérteni az újabb kétharmadot

A jó atyuska mindenkinek ad valamit, amit a hálás kölök szépen meg is köszön, erre lettünk nevelve

 youtu.be/xwhBRJStz7w
r.baggio

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv