Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor mindeki nyugodjn le a pcsába, lehet a draftra készülni 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
Azért az h meg Budapesten is 10+%kal lentebb hozzák a számokat az előrejelzésekhez képest elég vicces

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ugyanazt a 3 vidéki körzetet hozza az ellenzék, mint 2018-ban.

Mondtam pár hete itt, hogy van kb. 60 klasszikus kisvárosi körzet a 106-ból.
Ha azokat legalább 30-40%-ban nem viszi az ellenzék, nem nyerhet.
Kampman
4 év alatt egy kibaszott körzetet nem voltak képesek megnyerni maguknak, miről beszélgetünk?

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
az a legdurvább, hogy ma ov még egyéniben is nyert volna

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
A magyarok nagy része az, akinek ha Orbán levágja a kezét, a másikkal rá szavaz.
Vrij6
Általában máshogy szoktam megfogalmazni ezt, de a lényege pont ez, amit írsz 😀
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek
csebi
Elképzeltem, fordult egyet a gyomrom, hogy engem ez a faszparaszt képvisel akárhol, aztán rájöttem, hogy lassan tényleg nem lep meg semmi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
A magyarok nagy része az, akinek ha Orbán levágja a kezét, a másikkal rá szavaz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Képzeljétek el, ha utólag kiderülne, hogy nem is ezek az eredmények születtek, az NVI-ben is a fideszek irányítanak mindent 😊
NB2
valami ilyesmi jutott eszembe
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Na ha már az érdemi kérdések eldőltek. Tippek a Kossuth induló után, idén milyen performance-szal örvendeztett meg minket V. Iktor? 🥲🥲
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Képzeljétek el, ha utólag kiderülne, hogy nem is ezek az eredmények születtek, az NVI-ben is a fideszek irányítanak mindent 😊
NB2

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 818 — Kinek mit intézett a kormánya
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek
csebi
ez még nem cáfolata annak hogy egy idióta f@sz, bár ha így történik akkor legalább a külügyminiszter ugyanakkora f@sz marad
Cuchulain82
Akkor Peti meccseinek lesz már házon belüli kommentátora is? 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek
csebi
ez még nem cáfolata annak hogy egy idióta f@sz, bár ha így történik akkor legalább a külügyminiszter ugyanakkora f@sz marad
Cuchulain82
Csak írtam h készüljünk fel. Lesz pár érdekes név az új kormányban

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Ugyanazt a 3 vidéki körzetet hozza az ellenzék, mint 2018-ban.

Mondtam pár hete itt, hogy van kb. 60 klasszikus kisvárosi körzet a 106-ból.
Ha azokat legalább 30-40%-ban nem viszi az ellenzék, nem nyerhet.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek
csebi
ez még nem cáfolata annak hogy egy idióta f@sz, bár ha így történik akkor legalább a külügyminiszter ugyanakkora f@sz marad
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Én meg azt nem, hogy Kósa hogy a búbánatos k.a istenbe tud nyerni, mikor kibebaszottul leszerepelt az elmúlt években. DE NAGYON!
shagi0206
Azért is nyilván mert itt emberekről beszéltek de egy parlamenti választáson pártokra szavazol leginkább. Akkor is amikor egyénire rakod az Xet. Szerintem az emberek ~50%a nem tudja megmondani az egyéni képviselő nevét 2 héttel a választások után. Ha egy olyan helyen mint Debrecen egy 18 éves srácot indítasz aki április 2án lett 18 éves akkor is megnyeri a körzetet.
Ld.Borkai pedig az önkormányzati választás volt és egy polgármester személyen nagyságrendekkel fontosabbnal látszik mint egy parlamenti gombnyomogató f@szé...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek
csebi
Az még Szíjjashoz képest is visszalépés lenne. 😀

Nem baj, igazgathatja majd Vengriya Oblasztyot.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Képzeljétek el, ha utólag kiderülne, hogy nem is ezek az eredmények születtek, az NVI-ben is a fideszek irányítanak mindent 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
azt hittem a sajtiparban vagy,
bocs csak iszom mint az állat
Tactful Cactus
Abban vagyok.
Kampman
igen ezért volt fura, hogy kommentátorként

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
megvannak rajzolva azok a körzetek na 😀
pár hete apámmal autóztunk Pest környékén, az öreg teljesen ki volt akadva hogy hogyan sikerült ilyen körzeteket összehozni /menet közben a 10es úton kb háromszor váltotta egymást a plakátokon a menczer meg valami szőke fideszes csaj/
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
MZP-t Lázár beleállítja a földbe.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
azt hittem a sajtiparban vagy,
bocs csak iszom mint az állat
Tactful Cactus
Abban vagyok.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
azt hittem a sajtiparban vagy,
bocs csak iszom mint az állat

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Én meg azt nem, hogy Kósa hogy a búbánatos k.a istenbe tud nyerni, mikor kibebaszottul leszerepelt az elmúlt években. DE NAGYON!