Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Amúgy vicces belegondolni, hogy mikor Gulyás Marci kierőszakolta MZP-ből az akár katonákat is küldünk mondatot, akkor gyakorlatilag eldöntötte a választást. Oké nyilván MZP volt a fasz, hogy belement, mert nem kellett volna semmit se mondani erre, hiszen úgyse ő döntene ebben, de Marci a nagyobb nézettség/súlyosabb mondatok érdekében ezt csak kihúzta belőle.
Jughead
Nem ott ment el ez a szavazás. Nézz rá a pesti eredményekre, lesznek olyan helyek ahol kevesebb szavazatot kapnak úgy h együtt indultak …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nem baj, nagymutterék örülhetnek, mert előzetesen izgultak, nehogy itt váltás legyen és menjek a frontra.
Vrij6
én is úgy tudtam, hogy az idősek frontérzékenyek

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Amúgy vicces belegondolni, hogy mikor Gulyás Marci kierőszakolta MZP-ből az akár katonákat is küldünk mondatot, akkor gyakorlatilag eldöntötte a választást. Oké nyilván MZP volt a fasz, hogy belement, mert nem kellett volna semmit se mondani erre, hiszen úgyse ő döntene ebben, de Marci a nagyobb nézettség/súlyosabb mondatok érdekében ezt csak kihúzta belőle.
Jughead
-Gyurcsány
-Elmaradott vidékiek
-Gulyás Marci

Eddig 3 felelőst számoltam 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem baj, nagymutterék örülhetnek, mert előzetesen izgultak, nehogy itt váltás legyen és menjek a frontra.
Vrij6
nálunk anyós is nyugodtan alhat, hiszen jön a nyugdíjprémium és az emelt nyugdíj. Az MZP meg egy baromállat.

M1-et nem kell néznünk, mert amikor kimegyünk hozzá hallom, hogy mit tol a propaganda.

több mint 2 éve
focilap 32
Azért az h meg Budapesten is 10+%kal lentebb hozzák a számokat az előrejelzésekhez képest elég vicces
csebi
Az összefogás a jobbikkal együtt és így hogy mzp lett a miniszterelnökjelölt kész csőd. A jobbik semmi pluszt nem hozott, mert a mi hazánkra és a fideszre szavaztak, mzp pedig elijesztett jó pár balost. Még fejér 4et is bukni fogják. A 4 évvel ezelőtti taktikai szavazásos rendszer jobban működött...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Amúgy vicces belegondolni, hogy mikor Gulyás Marci kierőszakolta MZP-ből az akár katonákat is küldünk mondatot, akkor gyakorlatilag eldöntötte a választást. Oké nyilván MZP volt a fasz, hogy belement, mert nem kellett volna semmit se mondani erre, hiszen úgyse ő döntene ebben, de Marci a nagyobb nézettség/súlyosabb mondatok érdekében ezt csak kihúzta belőle.
Jughead
Marci óriási arc, Fegyőrt is kicsinálta 😀
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
arra tényleg senki nem gondol, hogy itt vagyunk kb 30-an és kb a denveri fickó volt az egyetlen narancssárga
ergo -» szétcsalják a szavazatszámlálást?
Adirotor
Tekintettel a (tapasztalatra) 80-20 arányban vagyunk itt állandóan ellenzékiek, semmit nem lehet belőlünk levonni.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
arra tényleg senki nem gondol, hogy itt vagyunk kb 30-an és kb a denveri fickó volt az egyetlen narancssárga
ergo -» szétcsalják a szavazatszámlálást?
Adirotor
Vagy nem mondja el mindenki.
Látod hogy milyen itt az atmoszféra.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Amúgy vicces belegondolni, hogy mikor Gulyás Marci kierőszakolta MZP-ből az akár katonákat is küldünk mondatot, akkor gyakorlatilag eldöntötte a választást. Oké nyilván MZP volt a fasz, hogy belement, mert nem kellett volna semmit se mondani erre, hiszen úgyse ő döntene ebben, de Marci a nagyobb nézettség/súlyosabb mondatok érdekében ezt csak kihúzta belőle.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Nem baj, nagymutterék örülhetnek, mert előzetesen izgultak, nehogy itt váltás legyen és menjek a frontra.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Dévényi István facebookjáról, tanulságos.
Vidéken volt szavazatszámláló.

Épp újraszámolunk. 🤪
Tudtam, hogy fontos, és tanulságos nap lesz. Rengeteg jó fej embert ismertem meg, nagyokat dumáltunk a bizottságban, rengeteget röhögtünk. Pecsételtem, striguláztam, köszöntöttem az első szavazókat, és még mozgóurnázram is.
Vagy kéttucat analfabéta szavazónak segítettem behúzni az ikszet a Fideszre, azt kellett kérdezni tőlük, hogy van-e elképzelésük, melyik pártra akarnak szavazni; akadt, aki annyit tudott válaszolni, hogy hát arra. Sokak helyett én szignáltam egy társammal a névjegyzéket, mert nem tudták még a nevüket se leírni, és ez csak a jéghegy csúcsa, de majd megírom a Magyar Hangba.
Minálunk amúgy egyéniben 78, listán 83%-ot szerzett a Fidesz.
Aztán, ha végzünk az összesítéssel, eszek egy jó szatmári töltöttkáposztát, mert azzal készültek a helyiek nekünk, szavazatszámlálóknak. Hajnali kettő-háromkor meg vissza Budapestre.
Holnaptól pedig, azt mondják, visszatér a tavasz. Már nagyon várom.

több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
arra tényleg senki nem gondol, hogy itt vagyunk kb 30-an és kb a denveri fickó volt az egyetlen narancssárga
ergo -» szétcsalják a szavazatszámlálást?

lehet csak en képzelgek, de azért ennyire házhoz menni a szopásért elég elképzelhetetlen

Szerkesztette: Adirotor
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S úgy tűnik megvan Messi utódja is (Pedri), úgyhogy valóban semmi probléma 😀 (irónia)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Azért elég érdekes h az nvi beállt 134 fideszes képviselőre és azóta az nem változik. Mi hazanktol már elment egy meg talán az osszefogastol is de a Fidesz tart mint a taft …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Ugyanazt a 3 vidéki körzetet hozza az ellenzék, mint 2018-ban.

Mondtam pár hete itt, hogy van kb. 60 klasszikus kisvárosi körzet a 106-ból.
Ha azokat legalább 30-40%-ban nem viszi az ellenzék, nem nyerhet.
Kampman
4 év alatt egy kibaszott körzetet nem voltak képesek megnyerni maguknak, miről beszélgetünk?
Kenny
Nem sok mindent kell ehhez hozzáfűzni, elég annyit: az ellenzék bűn gyenge, és ennyi!
Nem tudom mikor lesz itt valamikor is ellenfele ezeknek a mocskoknak (úgy gondoltam az elmúlt szavazásokon, hogy a Jobbik hosszú távon ott lehet - de azok is megbuktak), meg egyáltalán, hogy mit kellene ezeknek csinálni ahhoz, hogy ne nyerjenek 2/3-dal? Felgyújtani a fél országot? Vagy még az se lenne elég?
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na, a Mi hazánk a mi posványunkban, Nógrádban a legerősebb.
zacknorb
részvétem
ezt egykori maconkai srácként írom.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 811 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, a Mi hazánk a mi posványunkban, Nógrádban a legerősebb.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Ugyanazt a 3 vidéki körzetet hozza az ellenzék, mint 2018-ban.

Mondtam pár hete itt, hogy van kb. 60 klasszikus kisvárosi körzet a 106-ból.
Ha azokat legalább 30-40%-ban nem viszi az ellenzék, nem nyerhet.
Kampman
4 év alatt egy kibaszott körzetet nem voltak képesek megnyerni maguknak, miről beszélgetünk?
Kenny
Amíg OV és Feri a politikában van addig a Fidesz fog nyerni. Jöhet ide bmi: covid, háború, elképesztő árak, összefogás semmi.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor mindeki nyugodjn le a pcsába, lehet a draftra készülni 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Azért az h meg Budapesten is 10+%kal lentebb hozzák a számokat az előrejelzésekhez képest elég vicces

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ugyanazt a 3 vidéki körzetet hozza az ellenzék, mint 2018-ban.

Mondtam pár hete itt, hogy van kb. 60 klasszikus kisvárosi körzet a 106-ból.
Ha azokat legalább 30-40%-ban nem viszi az ellenzék, nem nyerhet.
Kampman
4 év alatt egy kibaszott körzetet nem voltak képesek megnyerni maguknak, miről beszélgetünk?

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
az a legdurvább, hogy ma ov még egyéniben is nyert volna

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
A magyarok nagy része az, akinek ha Orbán levágja a kezét, a másikkal rá szavaz.
Vrij6
Általában máshogy szoktam megfogalmazni ezt, de a lényege pont ez, amit írsz 😀
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
én azt nem értem, hogy az a csicska menczer hogy a faszomba nyeri a körzetét, egyetlen egy fideszes embert sem ismerem akinek szimpatikus lenne, nemhogy ellenzékit
eaglesmcnabb
Kommentátorként én kedveltem.
Kampman
Húbazmeg. Ennyire ne legyünk már igénytelenek. Annak rosszabb volt mint most felszopónak...
peach
Pedig a csávó sztem külügyminiszter lesz ha Peti megy külgazdasági miniszternek
csebi
Elképzeltem, fordult egyet a gyomrom, hogy engem ez a faszparaszt képvisel akárhol, aztán rájöttem, hogy lassan tényleg nem lep meg semmi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
A magyarok nagy része az, akinek ha Orbán levágja a kezét, a másikkal rá szavaz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
  Felkapott fórum témák