NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Egyébént visszacsatolva egy pár oldallal ezelőtti témához, a magyar használt luxusóra csoportokban a face-en pár hete elkezdték ojróban kiírni az árakat az eladók a 3-4 milliótól kezdődő órák szegmensèben 😊 (feldobtak egy Submariner Hulkot 30k euróért ha érdekel valakit)
MC12
Most már kezdek kíváncsi lenni, hogy mekkora állami csöcsöt fejhetsz te vajon, hogy ilyen facebook csoportokba jársz. 😀
peterk2005
Sztem csak simán luxus óra spekuláns
csebi
Spekuláns a fene, pont az a baj a nejem szerint, hogy én csak veszek az aktuális hobbijaimban de eladni sose vagy ritkán adok el 😊 ugyan nem luxus óra, de egy elképesztően szép, vintage ‘58-as kézi felhúzós Doxa Jumbo-t lőttem egy hasonló csoportban nemrég kemény 45 ezer forintért. Azóta le se szakad a kezemről.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Egyébént visszacsatolva egy pár oldallal ezelőtti témához, a magyar használt luxusóra csoportokban a face-en pár hete elkezdték ojróban kiírni az árakat az eladók a 3-4 milliótól kezdődő órák szegmensèben 😊 (feldobtak egy Submariner Hulkot 30k euróért ha érdekel valakit)
MC12
Most már kezdek kíváncsi lenni, hogy mekkora állami csöcsöt fejhetsz te vajon, hogy ilyen facebook csoportokba jársz. 😀
peterk2005
Koldusszegényen is látogathatsz ilyen Fb-csoportokat, nincs abban semmi.😊
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Wow... adóztassuk rommá a repjegyeket, mert akkor csak a gazdagok fognak repülni, a koszos plebek maradhatnak otthon, és megoldottuk a környezetszennyezést.

So green, such innovation, much planet saving.

Hagy tegyek javaslatot különadók bevezetésére Magyarországon, az alábbi luxuscikkekre, amiknek ökológiai lábnyoma feltételezem a repkedés környékén lehet, simán tudsz nélkülük élni, akinek pedig lételeme, az simán ki fogja fizetni érte a 3x árat.

Tegyünk mondjuk 500%-os luxusadóterhet az alábbiakra:
- csokoládé
- kávé
- cigaretta
- EU-n kívüli szállítás bármire
- egzotikus gyümölcsök-zöldségek
- tengeri halak

Úristen, hol vehetem át a Greta Thunberg díjamat?
Hanni
nana, el a kezekkel a kávétól!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Egyébént visszacsatolva egy pár oldallal ezelőtti témához, a magyar használt luxusóra csoportokban a face-en pár hete elkezdték ojróban kiírni az árakat az eladók a 3-4 milliótól kezdődő órák szegmensèben 😊 (feldobtak egy Submariner Hulkot 30k euróért ha érdekel valakit)
MC12
Most már kezdek kíváncsi lenni, hogy mekkora állami csöcsöt fejhetsz te vajon, hogy ilyen facebook csoportokba jársz. 😀
peterk2005
Sztem csak simán luxus óra spekuláns

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébént visszacsatolva egy pár oldallal ezelőtti témához, a magyar használt luxusóra csoportokban a face-en pár hete elkezdték ojróban kiírni az árakat az eladók a 3-4 milliótól kezdődő órák szegmensèben 😊 (feldobtak egy Submariner Hulkot 30k euróért ha érdekel valakit)
MC12
Most már kezdek kíváncsi lenni, hogy mekkora állami csöcsöt fejhetsz te vajon, hogy ilyen facebook csoportokba jársz. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Be kell szedni kb. 2 ezer milliárdnyi plusz adót, mert hiányos a büdzsé. Te mit adóztatnál meg inkább?
peterk2005
Nem kellett volna agyatlanul osztogatni?
Eljátszuk megint a tücsök és a hangya sztoriját egy egész országgal.

Amúgy nem akarom a béna csontigrágott kliséket ismételgetni, de mi is indokolja, hogy a kaszinók és közbeszerzések mentesek? Bumm találtunk is péntek délután a fotelben ülve pár koszos százmilliárdot.
Hanni
Mindkettővel kapcsolatosan igazad van. Nem kellett volna agyatlanul osztogatni, de ha már így történt, akkor a kaszinók és közbeszerzések is nyugodtan megterhelhetőek lennének. Meg még jópár egyéb ágazat, illetve csoport, amelyik nagy nyertese ennek a rendszernek.

A kérdésemmel csak arra utaltam, hogy ha már elbasztak ennyi pénzt az újraválasztásukra, és be kell most kaparni ezt a 2 ezer milliárdot, akkor - a kaszinók, bankok és "extraprofitolók" mellett - inkább a repülőgépjegyre kerüljön rá még némi plusz adó, mint hogy pl. az 5% ÁFA kör csökkenjen le, vagy a 27% legyen 28%. (Máshogy mondva, a repülőjeggyel legalább nem emelik négyzetre a baromságot.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Ha már a könyvhéten jártam, egy-két pénzváltót is megtekintettem a Váci utcában: az egyiknél 403, a másiknál 406 volt az euró.
(Ja, és Hobónál állt a legnagyobb sor. A testbeszédéből úgy vettem ki, hogy nem a dedikálás a kedvenc műfaja.)
nagylaza
A turistákon kívül ki vált ott pénzt?!
Van amelyiknél 30-40 forint a marzs, míg a körúton 4 meg 5.
Így mennyire releváns, hogy 406-ért adnak es 370-ért vesznek eurót?
Ha pl a DM-ben akarsz euróval fizetni, akkor 350-ben számolják.
Mi következik ebből?
Sobri Jóska
Nem állítottam, hogy releváns, egyszerűen csak leírtam, amit láttam. Megtisztelő, hogy ekkora jelentőséget tulajdonítasz ennek a mondatomnak (is), de nem következik belőle semmi. Nyugi.
Egyébként korábban azon a helyen váltottam, amit te javasoltál, a volt Bástya mozinál.🙂
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Ha már a könyvhéten jártam, egy-két pénzváltót is megtekintettem a Váci utcában: az egyiknél 403, a másiknál 406 volt az euró.
(Ja, és Hobónál állt a legnagyobb sor. A testbeszédéből úgy vettem ki, hogy nem a dedikálás a kedvenc műfaja.)
nagylaza
A turistákon kívül ki vált ott pénzt?!
Van amelyiknél 30-40 forint a marzs, míg a körúton 4 meg 5.
Így mennyire releváns, hogy 406-ért adnak es 370-ért vesznek eurót?
Ha pl a DM-ben akarsz euróval fizetni, akkor 350-ben számolják.
Mi következik ebből?

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Egyébént visszacsatolva egy pár oldallal ezelőtti témához, a magyar használt luxusóra csoportokban a face-en pár hete elkezdték ojróban kiírni az árakat az eladók a 3-4 milliótól kezdődő órák szegmensèben 😊 (feldobtak egy Submariner Hulkot 30k euróért ha érdekel valakit)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
 24.hu/belfold/2022/06/10/nyersanyagok-globalis-krizis-klimavaltozas-gelencser-andras-interju/?fbclid=IwAR0s0I5xMV_lPkpg-YMu2gC15rwyNqNuANvK-c03z9EYPu8nZOzivtL4WbQ
Lecsó
1972 óta ezt hallgatjuk. Imádom, hogy ő is elmondja

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vásárhelyen elkezdődtek a költségcsökkentő kirúgások a két legjelentősebb helyi Fidesz médiánál (Promenád24, Rádió7).
Nagyon elfogyhatott a pénz hamár ezeket is meg kell szüntetni.

több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
 24.hu/belfold/2022/06/10/nyersanyagok-globalis-krizis-klimavaltozas-gelencser-andras-interju/?fbclid=IwAR0s0I5xMV_lPkpg-YMu2gC15rwyNqNuANvK-c03z9EYPu8nZOzivtL4WbQ
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
(A könyvhéten megvettem a Deficit mítoszt, kiváncsi vagyok. Meg a Chicago a Dimitirov téren-t is ha már a Napvilág standjánál voltam. És a Hadifinanszírozás gazdasági alapjai című Zrínyi kiadós kötetet biztos ami biztos 😆)
MC12
(Chicago-t hozhattál volna nekem egy példányt, ha arra jártál. Nyilván nem mondtam 😀 Most rendeltem a Napvilágtól, de valahogy kihagytam a kosárból, és nem akarom a GLS-t támogatni egy könyv miatt.

A Deficit... egy fontos könyv, de sajnos a gyakorlatban Mo-n a következő 10-12 évben nem fogod látni működni. Majd meglátod miért 😊 )
Gyurma Pappa
Én ma beruháztam a Bostonra Politicsra (a bookline-on akartam, de csak előjegyezhető volt). Úgyse vettem még olyan könyvet, amit az MCC és az Alapjogokért Központ adott ki.😊 Holnap terveim szerint körbenézek a Napvilágnál is.
Ha már a könyvhéten jártam, egy-két pénzváltót is megtekintettem a Váci utcában: az egyiknél 403, a másiknál 406 volt az euró.
(Ja, és Hobónál állt a legnagyobb sor. A testbeszédéből úgy vettem ki, hogy nem a dedikálás a kedvenc műfaja.)
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Be kell szedni kb. 2 ezer milliárdnyi plusz adót, mert hiányos a büdzsé. Te mit adóztatnál meg inkább?
peterk2005
Nem kellett volna agyatlanul osztogatni?
Eljátszuk megint a tücsök és a hangya sztoriját egy egész országgal.

Amúgy nem akarom a béna csontigrágott kliséket ismételgetni, de mi is indokolja, hogy a kaszinók és közbeszerzések mentesek? Bumm találtunk is péntek délután a fotelben ülve pár koszos százmilliárdot.
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 3 074
Wow... adóztassuk rommá a repjegyeket, mert akkor csak a gazdagok fognak repülni, a koszos plebek maradhatnak otthon, és megoldottuk a környezetszennyezést.

So green, such innovation, much planet saving.

Hagy tegyek javaslatot különadók bevezetésére Magyarországon, az alábbi luxuscikkekre, amiknek ökológiai lábnyoma feltételezem a repkedés környékén lehet, simán tudsz nélkülük élni, akinek pedig lételeme, az simán ki fogja fizetni érte a 3x árat.

Tegyünk mondjuk 500%-os luxusadóterhet az alábbiakra:
- csokoládé
- kávé
- cigaretta
- EU-n kívüli szállítás bármire
- egzotikus gyümölcsök-zöldségek
- tengeri halak

Úristen, hol vehetem át a Greta Thunberg díjamat?
Hanni
Ez egy nézőpont. Legalább kétféle van.
Én tudok érvelni amellett, hogy tegyük széles rétegek számára elérhetővé a repülést. Biztos te is találsz valami pozitívumot abban, hogy kevesebb környezetszennyezést okozzon egy iparág.
Amúgy az adóztatásra kiszemelt termékcsomagod egész jó...

Szerkesztette: Lecsó
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow... adóztassuk rommá a repjegyeket, mert akkor csak a gazdagok fognak repülni, a koszos plebek maradhatnak otthon, és megoldottuk a környezetszennyezést.

So green, such innovation, much planet saving.

Hagy tegyek javaslatot különadók bevezetésére Magyarországon, az alábbi luxuscikkekre, amiknek ökológiai lábnyoma feltételezem a repkedés környékén lehet, simán tudsz nélkülük élni, akinek pedig lételeme, az simán ki fogja fizetni érte a 3x árat.

Tegyünk mondjuk 500%-os luxusadóterhet az alábbiakra:
- csokoládé
- kávé
- cigaretta
- EU-n kívüli szállítás bármire
- egzotikus gyümölcsök-zöldségek
- tengeri halak

Úristen, hol vehetem át a Greta Thunberg díjamat?
Hanni
Be kell szedni kb. 2 ezer milliárdnyi plusz adót, mert hiányos a büdzsé. Te mit adóztatnál meg inkább?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Wow... adóztassuk rommá a repjegyeket, mert akkor csak a gazdagok fognak repülni, a koszos plebek maradhatnak otthon, és megoldottuk a környezetszennyezést.

So green, such innovation, much planet saving.

Hagy tegyek javaslatot különadók bevezetésére Magyarországon, az alábbi luxuscikkekre, amiknek ökológiai lábnyoma feltételezem a repkedés környékén lehet, simán tudsz nélkülük élni, akinek pedig lételeme, az simán ki fogja fizetni érte a 3x árat.

Tegyünk mondjuk 500%-os luxusadóterhet az alábbiakra:
- csokoládé
- kávé
- cigaretta
- EU-n kívüli szállítás bármire
- egzotikus gyümölcsök-zöldségek
- tengeri halak

Úristen, hol vehetem át a Greta Thunberg díjamat?
Hanni
Simpsonék már megcsinálták.

(volt jövedéki adó emelés)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Wow... adóztassuk rommá a repjegyeket, mert akkor csak a gazdagok fognak repülni, a koszos plebek maradhatnak otthon, és megoldottuk a környezetszennyezést.

So green, such innovation, much planet saving.

Hagy tegyek javaslatot különadók bevezetésére Magyarországon, az alábbi luxuscikkekre, amiknek ökológiai lábnyoma feltételezem a repkedés környékén lehet, simán tudsz nélkülük élni, akinek pedig lételeme, az simán ki fogja fizetni érte a 3x árat.

Tegyünk mondjuk 500%-os luxusadóterhet az alábbiakra:
- csokoládé
- kávé
- cigaretta
- EU-n kívüli szállítás bármire
- egzotikus gyümölcsök-zöldségek
- tengeri halak

Úristen, hol vehetem át a Greta Thunberg díjamat?
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
Állítólag az EB elfogadja a magyar tervet és csak a kifizetéseket tartja vissza, ameddig nem látják ennek megvalósulását.
Így most átmenetileg a 399,56-os EUR 397-ig erősödött vissza.
az USD viszont rekordot jelentő 379 körül mozog...ez mondjuk elsősorban az USD/EUR pár miatt mozog ennyire negatívan
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Személy szerint a nulla rezsicsökkentés híve vagyok, de annyira, hogy én egy nagyon-nagyon-nagyon kicsi rétegen kívül, akik tényleg a legrászorultabbak, senkinek nem adnék, és az üzemanyag is mehet piaci áron is nyugodtan. Cserébe az én állammodellemben az állam is nagyon kicsi, az adók rendkívül alacsonyak és az állami szociális háló mint olyan, hát finoman szólva se túl sűrű szövésű, hogy úgymondjam, tehát nincs - vagy nagyon szűk - ingyenes egészségügy, nincs - vagy nagyon szűk - ingyen oktatás stb., olyasmi meg az én államomban, hogy nyugdíjasok ingyen utazgatnak jobbra-balra vagy visszaadjuk a befizetett adót, hát, elképzelhetetlen lenne....

.....de politikailag nem lenne túl sok szavazatom a családomon meg a barátaimon kívül - maximum - a fentebbi programmal, viszont OV a 4. 2/3-át rakta össze az enyémtől homlokegyenest eltérő gondolatisággal, szóval el kell ismernem, hogy sokkal ügyesebb nálam...
MC12
A működő társadalomról való elképzelésünk elég közel állhat egymáshoz úgy látom. Én ugyan az államot nem töpöríteném azért agyon, a 21. században szükség van rá, mint egy nagyon nagy szolgáltatóra (és biztosítóra), így a szociális hálót is erősen tartanám. Erősen, de célzottan. A felesleges szociális pénz szórás az, amikor az elesetteknek szívószálat adunk, hogy a víz alatt kapjanak némi levegőt. Ezzel csak annyit érünk el, hogy nem fulladnak meg, de ők se érzik jobban magukat, a víz fölé meg végképp képtelenek jutni. A "sokat" én arra költeném, hogy amennyit lehet a víz fölé emelni, hogy utána saját lábán meg tudjon állni. Onnantól ő már nem szorul rá más pénzére. A közösre sem. (A másik oka annak, hogy én megtartanám a relative nagy államot, az az, hogy én megtartanám az erős újraelosztást. A világ annyira torz, annyi verseny előnyt biztosít az egyébként is előnyből indulónak, hogy ha nem osztod újra folyamatosan a vagyont, akkor az lesz belőle ahogy a nyugat járt az utóbbi 30-50 évben. Leszakad a középosztály, teljesen szétnyílnak az ollók és szétszakad a társadalom. Hosszú távon senkinek nem jó ez. Még az elitnek sem.)

Ja, és még az a különbség közöttünk, hogy én nem dícsérgetem a tolvajt. 😊 A tolvaj az tolvaj, ha ügyes, ha nem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
csupan azt kerdezem kedves taxis barataimtol, hogy a 480as benzin mellett miert is kellett nekik emelni?
csebi
4 éve nem volt áremelés a taxisoknál, ehhez képest a 33%-os áremelés teljesen rendben van.
Jughead
legnagyobb maffia a szememben. nulla innovacio, a taxisok nagy resze a mai napig arra jatszik, hogy atverje az utast, raadasul az utakon is gyasz, ahogy viselkednek. talan vmivel jobbak, mint az egyiptomi taxisok, de nem sokkal.
csebi
Kurva nagy sztorit meséltek az egyik, pár hónapja.

Az egyik pesti taxitársaságnál valami innovatív faszi kitalálta, hogy megszervezi a sofőröknek tömbösítve a kötelező kresz vizsgát, hogy szépen, egyben, csapatosan letehessék a skacok.

Igen ám, de menet közben ez is digitálissá vált, így a régi jó öreg, "okosba beixeljük" a papíron csoportosan az nem jött be. Értsd úgy kreszvizsgáztak, mint mi, közönséges földi halandók.

A 30 fős truppból 28 megbukott a vizsgán.

Oszt' jónapot.
Amadeus
biztosan elrontottak a muszaki kerdeseket 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
csupan azt kerdezem kedves taxis barataimtol, hogy a 480as benzin mellett miert is kellett nekik emelni?
csebi
4 éve nem volt áremelés a taxisoknál, ehhez képest a 33%-os áremelés teljesen rendben van.
Jughead
legnagyobb maffia a szememben. nulla innovacio, a taxisok nagy resze a mai napig arra jatszik, hogy atverje az utast, raadasul az utakon is gyasz, ahogy viselkednek. talan vmivel jobbak, mint az egyiptomi taxisok, de nem sokkal.
csebi
Kurva nagy sztorit meséltek az egyik, pár hónapja.

Az egyik pesti taxitársaságnál valami innovatív faszi kitalálta, hogy megszervezi a sofőröknek tömbösítve a kötelező kresz vizsgát, hogy szépen, egyben, csapatosan letehessék a skacok.

Igen ám, de menet közben ez is digitálissá vált, így a régi jó öreg, "okosba beixeljük" a papíron csoportosan az nem jött be. Értsd úgy kreszvizsgáztak, mint mi, közönséges földi halandók.

A 30 fős truppból 28 megbukott a vizsgán.

Oszt' jónapot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
csupan azt kerdezem kedves taxis barataimtol, hogy a 480as benzin mellett miert is kellett nekik emelni?
csebi
4 éve nem volt áremelés a taxisoknál, ehhez képest a 33%-os áremelés teljesen rendben van.
Jughead
semmi bajom nem lenne a taxisok emelésével, mert jogos...csak nagyon kellene ez az über vissza mellette
Klaci79
Pedig betiltották az illegális tevékenységeket.

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
csupan azt kerdezem kedves taxis barataimtol, hogy a 480as benzin mellett miert is kellett nekik emelni?
csebi
4 éve nem volt áremelés a taxisoknál, ehhez képest a 33%-os áremelés teljesen rendben van.
Jughead
legnagyobb maffia a szememben. nulla innovacio, a taxisok nagy resze a mai napig arra jatszik, hogy atverje az utast, raadasul az utakon is gyasz, ahogy viselkednek. talan vmivel jobbak, mint az egyiptomi taxisok, de nem sokkal.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
csupan azt kerdezem kedves taxis barataimtol, hogy a 480as benzin mellett miert is kellett nekik emelni?
csebi
4 éve nem volt áremelés a taxisoknál, ehhez képest a 33%-os áremelés teljesen rendben van.
Jughead
semmi bajom nem lenne a taxisok emelésével, mert jogos...csak nagyon kellene ez az über vissza mellette