Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
A ket part egyutt nem erne el 5%-ot a 22-es valasztasokon sztem....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
szocik sem álltak be:

 telex.hu/belfold/2021/10/08/lmp-rendkivul-szomoru-helyzet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
A múltkori sajtóklubban valami olyat nyomtak már, hogy tök mindegy ez a színjáték, mert a miniszterelnököt a parlament választja, és majd nem szavazzák meg a jelöltet és jön Gyurcsány. Nem olyan nagyon erős megoldás, de ne üljön le az ember Sajtóklubbot nézni ha nagy igényei vannak. 😀
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
A NER mediaban zavart ereznek az eroben. Erre meg nem volt, nincs de tuti lesz vmi hamubasult fassag amit a papagajkommando ismetelgethet. Karacsony gyavasagarol ideig oraig meg lehet bullshiteket mantrazni, de surgeto szukseg lesz vmi egybites uzenetet kidolgozni M-Z-P karaktere ellen es ha erre is csak Gyurcsanyozos licencek hullanak be az otletladaba, akkor mar nagy lesz a baj.

Ezsaias konyve 4.24: "Es O1G nepe hon imadkozanak ezutan Klara asszonyer' es isten latta hogy ez jo...nagy baromsag, es a vilag megerett a pusztulasra, pedig csak most keszule el vele, a picsaba is vala"

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
"A valóság persze az, amit már megírt az Origo: elégedetlen vele főnöke, Gyurcsány Ferenc, ezért Márki-Zayt választotta helyette a Gyurcsány-show folytatásához."

Nincs itt semmi látnivaló 😊
FLZOLI
Táncsics díjat neki…
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
"A valóság persze az, amit már megírt az Origo: elégedetlen vele főnöke, Gyurcsány Ferenc, ezért Márki-Zayt választotta helyette a Gyurcsány-show folytatásához."

Nincs itt semmi látnivaló 😊
FLZOLI
ez már tegnap esti info

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Mire gondolsz?
Mikey
Hogy elvekben nem nagyon különbözik a kormányon lévő garnitúrától, és akár közük is lehet egymáshoz. Egy jobboldali, vallásos, konzervatív emberről beszélünk. Számomra ezek a tulajdonságok nem igazán szimpatikusak, de együtt a három nekem már nagyon para.
Duff
Nekem is vannak fenntartásaim vele szemben ezek miatt.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
"A valóság persze az, amit már megírt az Origo: elégedetlen vele főnöke, Gyurcsány Ferenc, ezért Márki-Zayt választotta helyette a Gyurcsány-show folytatásához."

Nincs itt semmi látnivaló 😊

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Valaki itt írta korábban, hogy azért nem szavaz rá, mert loose cannon, orbántól meg tudja mit vár. Pont ezért kéne. orbántól tudod, hogy BIZTOS nem lesz változás. Lehet mzp-től se lesz, de ez csak LEHET. És az már jobb, mint a semmi, mert az a minimális esély ott van.
Duff
én írtam, és nem így értettem. OV bedob politikai érdekekből megosztó dolgokat, viszont MZPnél nem vagyok biztos, hogy tényleg csak politikai érdeke van, hanem tényleg a rasszizmusából adódóan listázni akar. de amúgy Schiffer fogalmazta meg jól: jövő áprilisban megküzd a populista jobboldal meg a progresszív jobboldal a hatalomért.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ha végül befut mzp, akkor vigasztaljon mindenkit a tudat, hogy adofizetoi milliardokbol sikerult egy eddig teljesen haszontalan lejarato kampanyt gyartani es lehet nekiallni az ujnak 🤣🤣🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Roppant mód kíváncsian várom, hogyan fogják megpróbálni besározni Márki-Zayt.
Mikey
Nekem amúgy kicsit gyanús, hogy őt gyakorlatilag egyáltalán nem baszogatják. Rossz előérzetem van a csávóval kapcsolatban, de ne legyen igazam.
Duff
Hogymicsoda????
A polgármestersége óta annyi mocskot öntöttek az ő és családja nyakába amit max Gyurcsi meg Soros bácsi kapott.
Országosan azért nem mozdultak még rá mert nem gondolták, hogy bejut a második körbe.
Bazzani
Jójó, értem. 😀 Országosan gondoltam.
Mire gondolsz?
Mikey
Hogy elvekben nem nagyon különbözik a kormányon lévő garnitúrától, és akár közük is lehet egymáshoz. Egy jobboldali, vallásos, konzervatív emberről beszélünk. Számomra ezek a tulajdonságok nem igazán szimpatikusak, de együtt a három nekem már nagyon para. De tökmindegy, ha ő a jelölt, akkor ő, nem nyavalygok. Lehet, sőt valszeg csak egy elbaszott feltételezés részemről. Viszont, szerintem KG-nek jár a respect.

Valaki itt írta korábban, hogy azért nem szavaz rá, mert loose cannon, orbántól meg tudja mit vár. Pont ezért kéne. orbántól tudod, hogy BIZTOS nem lesz változás. Lehet mzp-től se lesz, de ez csak LEHET. És az már jobb, mint a semmi, mert az a minimális esély ott van.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Vicces lesz, ha a NER bérnyuggerek majd tömegével mennek szavazni a Stop Gyurcsány standtól a DK-ra előválasztó cirkuszhoz 😊

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na visszalépett KariGeri ezért pacsi!
Toca
Első körben KG-re szavaztam, a 2.-ban MZP-re fogok.
(egyébként is erősen gondolkodtam rajta, ha hárman indultak volna)
Aki itt KG-t jelölt az elsőben, az hasonlóan tesz most?
Klaci79
Én igen, nálam is MZP lesz a második fordulóban.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
gulyás geri kicsit mást mondott 1 hete 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
amúgy röhej, de ha MZP nyer, akkor tényleg Fegyőr volt a királycsináló ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Megnéztem, erről az ügyről beszélhetek bővebben, mivel nem üzleti felhasználás volt, ezt a NDA-m nem tiltja 😊

Másrészről rávetted őket, oké, lett 1 millió roma hivatalosan. Elkezd az állam statisztikákat gyártani, aztán mondjuk, teszem azt, véletlenül kijön, hogy az alacsony értékben elkövetett lopások, az idősek ellen elkövetett rablások meg ilyen "piti" bűncselekmények vidéken, mondjuk 93,7%-ban roma elkövetőktől jön.
MC12
Nagyon érdekes dolog ez. Egy egyik kollégám Amerikában végzett kutató volt, dolgozott többek között Dan Ariely mellett is, és rendszeresen kaptunk megkeresések kutatásmódszer kidolgozására is. Az egyik ilyen projekt pont a roma bűnelkövetőkről szólt. Egyrészt volt a munkának egy olyan része, hogy mintavétellel megállították, hogy mennyi roma büntetésvégrehajtási intézetben (és erre már nem emlékszem pontosan a számra).

Aztán dolgoztunk ki egy kísérletet egy kutató csapat számára, ahol azt kérdeztük egyes hírekről, hogy szerintük roma vagy nem roma volt az elkövető. Kiderült, hogy sokkal nagyobb számban neveznek meg roma elkövetőket a típusosan (szándékosan nem tipikusan-t írtam, tudományos alaposságú munkáról beszélek) nem roma bűncselekményeknél (droggal való visszaélés, nemi erőszak (!), kiskorúak ellen elkövetett erőszak, gazdasági bűncselekmények). Amikor volt a verekedés a Deák téren, ott is egyből ment a cigányozás, és hát kiderült, hogy ez nem igaz.

De nem ennyiből állt a kutatás! Mutattak mugshotokat roma és nem roma elkövetőkről, és azt kérték a kísérletben résztvevőktől, hogy válasszák ki a valódi és a nem valódi bűnözőket. Átlagosan 70-80%-át a romáknak bűnözőnek mondták, a nem romák esetében 10-15%-t. A kísérlet érdekessége az volt, hogy a romák közül senki nem volt valódi bűnelkövető, nagyrészük mosolygott a képen, szándékosan barátságosabb arcot vágott, míg a fehér bőrűek mindegyiket valódi mugshot volt.

Ezután, amikor szembesítették a két kérdőív eredményével a megkérdezett embereket, a szégyen minden szintje a tagadástól a felháborodott kirohanáson át a sírásig meg volt.

Azt gondolom, ha nyíltan leírható lenne, hogy ez vagy az az elkövető roma vagy "kaukázusi" vagy fekete vagy arab vagy akár, akkor kevesebb sztereotípia élne a fejekben. Megint visszaértünk a szokásos dolgomhoz: "Hogy a dolgok úgy nem működnek, ha csak elvárják."

(Kerestem online, mert emlékszem, hogy melyik egyetemnek csináltuk, de valahogy nem találom)

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Na visszalépett KariGeri ezért pacsi!
Toca
Első körben KG-re szavaztam, a 2.-ban MZP-re fogok.
(egyébként is erősen gondolkodtam rajta, ha hárman indultak volna)
Aki itt KG-t jelölt az elsőben, az hasonlóan tesz most?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
 news.sky.com/story/e-coli-warning-as-tap-water-in-thousands-of-homes-in-surrey-and-kent-could-be-contaminated-officials-say-12428882

angliában meg közben csapvíz fertőzödhetett meg ecolival

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Mi szükség van erre a terjengős hagymázas beszédre?
KG pipa, menjen vissza, aztán dolgozzon tovább. Amatőr ez a mesedélután.
Lecsó
Neked nem tűnt fel, hogy kampány van? Meglepődsz, hogy kampány alatt kampányol?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Ez most nagyon erős belépő Mzp-től, nagyon jol beszél .
nando89
Prédikátor, nem kell papír 😊
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Hagyjuk már ezt...gazsi ugyanúgy a rendszer része mint tiborcz...az hogy nincsenek olyan képességei amit viktor elvárna, nem menti fel semmi alól.
thebeke
ez így nettó hülyeség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
főni már tolja

 www.facebook.com/photo/?fbid=411509100346694&set=a.347694613394810

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Mi szükség van erre a terjengős hagymázas beszédre?
KG pipa, menjen vissza, aztán dolgozzon tovább. Amatőr ez a mesedélután.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Ez most nagyon erős belépő Mzp-től, nagyon jol beszél .
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/belfold/2021/10/08/orban-karacsony-visszalepeserol-pech

Majd kiderül mekkora és kinek 😛