Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
nagylaza
Mégis holnap.
nagylaza
Ezzel biztossá is vált a jövő évi fideszes győzelem. Amúgy eszem megáll.
csebi
Ha KariGeri visszalép ? Vagy ha nem ? Vagy ha mégis?
Toca
Ezekben az esetekben.
Bármi történik bármikor az mindig Orbán malmára hajtja a vizet.
Sobri Jóska
Igen. Engem ezzel el is vesztettek. Leszavazok Klarikamra legyen meg az Orbán vs Gyurcsány huszadszor is, én meg megyek a kutyák hoz jövőre mert ok az akik tényleg le akarjak váltani Orbant. Nem MZP, nem a Momentum nem a Jobbik. Sok sikert hozza nekik.
csebi
Hát mondjuk ennyi erővel Fideszre is szavazhatnál.
Egyébként nem értem mi a bajotok, ez megy USAban is csak kicsit profibban.
Szerintem tök jól játszották a politika hadszínterén. Aztán van valami amit várhatóan sose fogunk tudni mi ami dönt.

Aki meg végig tolja a 3 évet, hogy váltsuk le a Fideszt, emellett tüntessük el Ferkót szlogennel, majd egy ilyen miatt átszavaz rájuk az számomra elég érdekes.

De hát mindenki eldönti kinek mi fér bele.
Én rohadtul örülnék ha nem megint a 2 szarból kéne választani…
Toca
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni. Hónapokkal ezelőtt szimpi volt nekem is MZP (írtam itt is). De amit azóta le művelt az nagyon gaz, és nekem nem fer bele h egy rasszista szalonbuzizora szavazzak, akkor ennyi erővel szavazhatnék a Fideszre, mert abban Joskanak igaza van, hogy ok legalább ezek mellett vhogy el működtetik az országot míg MZPnel ezt nem látom. Az első alkalomnal ha hasonló ilyet nyom le egyet miniszterelnökként mint amit a héten akkor jön a kormányválság az újabb választás és az újabb 2/3 a Fidesznek.

Azt is vegyük figyelembe h a 2. Fordulóban a részvétel kb 400 ezer fo lesz és főleg ott fog visszaesni ahol MZP lenne az erősebb, nem Budapesten ahol köröket verne ra Karácsony.
De vhohy ezt senki sem hangoztatja.


Azt meg főleg nem értem h ezután Karácsonyon röhögnek aki azért lep vissza h ne Gyurcsanyne legyen a jelölt …
csebi
Ha 400k lesz a reszvetel akkor Karacsonynak se lenne semmi eselye mert a DK hozni fogja a szamait.

Nagyon erdekes az erzelmi utvonalad amit bejarsz, mikor azt hoztak fel, hogy majd Karacsony hogyan fog kormanyozni akkor (ha jol emlekszem) te voltal aki mondta, hogy az majd jon magatol stb.. itt meg mar kormanyvalsagrol beszelsz 😊
Evek ota azt hangoztatod, hogy le kell valtani a Fideszt meg fekek meg ellensulyok.. erre az egyik legalkalmasabb embernel mar huzod a szad.. te magad irod, hogy mit fog tudni tenni MZP mikor se frakcioja se partja... akkor nem tok mindegy mit kepvisel? Nem a fo celra, a fidesz buktatasra a legeladhatobb ember?
Egy feladata volt az ellenzeknek, megtalalni a legeladhatobb Orban kihivot aki lehetoleg nem Feri, ez ugynezki meglesz ha ot nem szavazzak meg az emberek akkor menthetetlen az egesz 😊
rokaur
Az az MZP legyen a jogállam újra megalkotója aki nyíltan hangoztatja h alkotmányos felhatalmazás nélkül akar alkotmányozni? Ez most komoly? És én vagyok a hulye.

Nekem erős kétségeim vannak h ő lenne a legalkalmasabb jelölt. Leírtam h sztem miért nem ő. Legalább három indokom is van rá, amik miatt ot én miniszterelnökként sosem akarom látni. Mikor arról beszéltem h le kell váltani a fideszt sosem gondoltam h egy homofób, rasszista a jogállami kereteket nem betartó emberre kellene. Márpedig ez MZP. Leírtam azt is h ha ez az egyetlen valós alternatíva (természetesen Gyurcsány mellett) akkor igazából nekem olyan mindegy h Viktor vagy Péter. Viktor legalább kiszámítható, MZP viszont egy loose cannon amit a héten is bizonyított.

Karácsony kormányzása: igen azt írtam h megoldja, mert ő mar azért BPn megoldotta vhogy eddig. Plusz lett volna mögötte minimum kettő frakció, akik ot jelöltek, sőt ha vhogy az LMPnek listán összejön annyi akkor mar három, ehhez képest MZPnek jó esetben lesz a saját frakciója és kész. Ne legyünk naivak, ha Momentumnak az lesz az érdekesMZPt is atverik ahogy Karácsonyt is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
nagylaza
Mégis holnap.
nagylaza
Ezzel biztossá is vált a jövő évi fideszes győzelem. Amúgy eszem megáll.
csebi
Ha KariGeri visszalép ? Vagy ha nem ? Vagy ha mégis?
Toca
Ezekben az esetekben.
Bármi történik bármikor az mindig Orbán malmára hajtja a vizet.
Sobri Jóska
Igen. Engem ezzel el is vesztettek. Leszavazok Klarikamra legyen meg az Orbán vs Gyurcsány huszadszor is, én meg megyek a kutyák hoz jövőre mert ok az akik tényleg le akarjak váltani Orbant. Nem MZP, nem a Momentum nem a Jobbik. Sok sikert hozza nekik.
csebi
Engem nem a visszalépése zavar (annak még örülök is, több okból), hanem az, hogy a visszalépése milyen előzmények után történt. A mai 11:06-os Fb-posztjában még sokadszorra is megerősítette, hogy elindul: a szavazók támogatását kérte.
Az, hogy utána derült ki, a Momentum beáll MZP mögé, sovány magyarázat.
nagylaza
4%-os fegyor beall a 20%os mzp moge es emiatt a 27%os kari visszalep...
Bullshit
gabokocka
Mondjuk jelen esetben szerintem nem fegyor 4%-val kell szamolni, hanem inkabb a momentum szazalekaval, amirol igazabol fingom sincs mennyi, de annal biztos joval tobb.
több mint 2 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
Hagyjuk már ezt...gazsi ugyanúgy a rendszer része mint tiborcz...az hogy nincsenek olyan képességei amit viktor elvárna, nem menti fel semmi alól.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ez is fincsi:  444.hu/2021/10/06/nem-hajlandok-atvenni-az-oroszok-az-iratokat-ezert-all-a-3-as-metro-pere


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni.
csebi
Orbán esetében igaz, MZP esetében nem. MZP ugyanis nem buzizott és nem cigányozott.
Más bajt látok. Az elmúlt héten rá is fröccsent a sár szépen. Butaság volt azt mondania, hogy "félrerántja a kormányt". (És csak remélni tudom, hogy tényleg butaság volt, nem pedig előre megfontolt geciség.)
nagylaza
De. Mikor egy magánszemélytől ki nyomja h buzi mert a miniszterelnök fia akkor az buzizas. Akkor amikor azt mondja h listazzuk a cigányokat akkor az szimpla rasszizmus. Ezek sajnos tenykerdesek.
csebi
Korábban már mindkettőre válaszoltam. Kérdés, hogy a miniszterelnök fia (aki vallási mozgalom alapítójaként is nyilvános szerepet vállalt) mennyiben tekinthető magánszemélynek. Ettől még valóban erősen necces a történet (nekem se tetszik), de az fontos szempont, hogy MZP nem a melegek, hanem a kormány homofób törvénye és kampánya ellen beszélt. Nagy különbség. Sokféle minősítés lehet, de ez nem "buzizás". (Lásd még az Ungár Klára kontra Kocsis Máté per ítéletét.)
A cigányok "listázása" egy olyan elképzelés, amit régebben a kisebbségi és az adatvédelmi ombudsman is javasolt. Részletesen kifejtett, alaposan megindokolt koncepcióról beszélünk. Ennek célja nem a romák kirekesztése, ellenkezőleg, a romák integrációja. Szintén nagy különbség. Ez nem "cigányozás".
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni.
csebi
Orbán esetében igaz, MZP esetében nem. MZP ugyanis nem buzizott és nem cigányozott.
Más bajt látok. Az elmúlt héten rá is fröccsent a sár szépen. Butaság volt azt mondania, hogy "félrerántja a kormányt". (És csak remélni tudom, hogy tényleg butaság volt, nem pedig előre megfontolt geciség.)
nagylaza
Azért a múltat ne hamisítsuk ilyen gyorsan elvtárs 😆😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
rokaur 864
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
nagylaza
Mégis holnap.
nagylaza
Ezzel biztossá is vált a jövő évi fideszes győzelem. Amúgy eszem megáll.
csebi
Ha KariGeri visszalép ? Vagy ha nem ? Vagy ha mégis?
Toca
Ezekben az esetekben.
Bármi történik bármikor az mindig Orbán malmára hajtja a vizet.
Sobri Jóska
Igen. Engem ezzel el is vesztettek. Leszavazok Klarikamra legyen meg az Orbán vs Gyurcsány huszadszor is, én meg megyek a kutyák hoz jövőre mert ok az akik tényleg le akarjak váltani Orbant. Nem MZP, nem a Momentum nem a Jobbik. Sok sikert hozza nekik.
csebi
Hát mondjuk ennyi erővel Fideszre is szavazhatnál.
Egyébként nem értem mi a bajotok, ez megy USAban is csak kicsit profibban.
Szerintem tök jól játszották a politika hadszínterén. Aztán van valami amit várhatóan sose fogunk tudni mi ami dönt.

Aki meg végig tolja a 3 évet, hogy váltsuk le a Fideszt, emellett tüntessük el Ferkót szlogennel, majd egy ilyen miatt átszavaz rájuk az számomra elég érdekes.

De hát mindenki eldönti kinek mi fér bele.
Én rohadtul örülnék ha nem megint a 2 szarból kéne választani…
Toca
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni. Hónapokkal ezelőtt szimpi volt nekem is MZP (írtam itt is). De amit azóta le művelt az nagyon gaz, és nekem nem fer bele h egy rasszista szalonbuzizora szavazzak, akkor ennyi erővel szavazhatnék a Fideszre, mert abban Joskanak igaza van, hogy ok legalább ezek mellett vhogy el működtetik az országot míg MZPnel ezt nem látom. Az első alkalomnal ha hasonló ilyet nyom le egyet miniszterelnökként mint amit a héten akkor jön a kormányválság az újabb választás és az újabb 2/3 a Fidesznek.

Azt is vegyük figyelembe h a 2. Fordulóban a részvétel kb 400 ezer fo lesz és főleg ott fog visszaesni ahol MZP lenne az erősebb, nem Budapesten ahol köröket verne ra Karácsony.
De vhohy ezt senki sem hangoztatja.


Azt meg főleg nem értem h ezután Karácsonyon röhögnek aki azért lep vissza h ne Gyurcsanyne legyen a jelölt …
csebi
Ha 400k lesz a reszvetel akkor Karacsonynak se lenne semmi eselye mert a DK hozni fogja a szamait.

Nagyon erdekes az erzelmi utvonalad amit bejarsz, mikor azt hoztak fel, hogy majd Karacsony hogyan fog kormanyozni akkor (ha jol emlekszem) te voltal aki mondta, hogy az majd jon magatol stb.. itt meg mar kormanyvalsagrol beszelsz 😊
Evek ota azt hangoztatod, hogy le kell valtani a Fideszt meg fekek meg ellensulyok.. erre az egyik legalkalmasabb embernel mar huzod a szad.. te magad irod, hogy mit fog tudni tenni MZP mikor se frakcioja se partja... akkor nem tok mindegy mit kepvisel? Nem a fo celra, a fidesz buktatasra a legeladhatobb ember?
Egy feladata volt az ellenzeknek, megtalalni a legeladhatobb Orban kihivot aki lehetoleg nem Feri, ez ugynezki meglesz ha ot nem szavazzak meg az emberek akkor menthetetlen az egesz 😊
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni. Hónapokkal ezelőtt szimpi volt nekem is MZP (írtam itt is). De amit azóta le művelt az nagyon gaz, és nekem nem fer bele h egy rasszista szalonbuzizora szavazzak, akkor ennyi erővel szavazhatnék a Fideszre, mert abban Joskanak igaza van, hogy ok legalább ezek mellett vhogy el működtetik az országot míg MZPnel ezt nem látomcsebi
Jó hát ezt írd majd le nem hirtelen felindulásból is. Mintha kari visszalépésével az elmúlt 30 év legnagyobb formátumú politikusát vesztettük volna el, nem egy újabb teszetosza opportunistát
r.baggio
Aki az osszes letezo partjat, tamogatojat, mindenkijet elarulta a sajat erdekeben, aki ugye nem akart fopolgarmester, majd miniszterelnokjelolt lenni.

Nala ezerszer inkabb dobrev, aki amugy sztem jo megoldas is lehetne ha nem lenne full eselytelen a fidesz ellen gyurcsany miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyabez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
peach
Szegeden mi a gond egyebkent (Ujszeged-Szeged vonalon kivul)? Itt hajtok Szegeden majdnem minden nap de 10-15p-nel nagyobb "dugot" en meg nem lattam (nyilvan mas ha baleset van). Belvarosba meg hulye aki bemegy autoval, amilyen kicsi kb 10p alatt barhova elmegyek gyalog.
rokaur
hattyasi vasúti átjáró sem az igazi 😊
valamint a régi hídra személyautó közlekedést ó engedni hiba, az új viszont nem bírja el egyedül

a kiemeltben igazad van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni. Hónapokkal ezelőtt szimpi volt nekem is MZP (írtam itt is). De amit azóta le művelt az nagyon gaz, és nekem nem fer bele h egy rasszista szalonbuzizora szavazzak, akkor ennyi erővel szavazhatnék a Fideszre, mert abban Joskanak igaza van, hogy ok legalább ezek mellett vhogy el működtetik az országot míg MZPnel ezt nem látomcsebi
Jó hát ezt írd majd le nem hirtelen felindulásból is. Mintha kari visszalépésével az elmúlt 30 év legnagyobb formátumú politikusát vesztettük volna el, nem egy újabb teszetosza opportunistát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni.
csebi
Orbán esetében igaz, MZP esetében nem. MZP ugyanis nem buzizott és nem cigányozott.
Más bajt látok. Az elmúlt héten rá is fröccsent a sár szépen. Butaság volt azt mondania, hogy "félrerántja a kormányt". (És csak remélni tudom, hogy tényleg butaság volt, nem pedig előre megfontolt geciség.)
nagylaza
De. Mikor egy magánszemélytől ki nyomja h buzi mert a miniszterelnök fia akkor az buzizas. Akkor amikor azt mondja h listazzuk a cigányokat akkor az szimpla rasszizmus. Ezek sajnos tenykerdesek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni.
csebi
Orbán esetében igaz, MZP esetében nem. MZP ugyanis nem buzizott és nem cigányozott.
Más bajt látok. Az elmúlt héten rá is fröccsent a sár szépen. Butaság volt azt mondania, hogy "félrerántja a kormányt". (És csak remélni tudom, hogy tényleg butaság volt, nem pedig előre megfontolt geciség.)
több mint 2 éve
rokaur 864
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyabez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
peach
Szegeden mi a gond egyebkent (Ujszeged-Szeged vonalon kivul)? Itt hajtok Szegeden majdnem minden nap de 10-15p-nel nagyobb "dugot" en meg nem lattam (nyilvan mas ha baleset van). Belvarosba meg hulye aki bemegy autoval, amilyen kicsi kb 10p alatt barhova elmegyek gyalog.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"Mit tudott volna tenni ennyi idő alatt, amivel látványosan javulhatott volna Budapest közlekedése?"

Pfffff.....ekora mentegetést egy balfallosznak......

szvsz senki, egy budapesti lakos sem számított látványos javulásra.....de ilyen látványos visszaesésre sem.....
"békés együttélés" ismerős ez a gondolat talán? de ez nem városvezető, csak egy ambíciózus balfax.....
Gaius
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
nagylaza
Mégis holnap.
nagylaza
Ezzel biztossá is vált a jövő évi fideszes győzelem. Amúgy eszem megáll.
csebi
Ha KariGeri visszalép ? Vagy ha nem ? Vagy ha mégis?
Toca
Ezekben az esetekben.
Bármi történik bármikor az mindig Orbán malmára hajtja a vizet.
Sobri Jóska
Igen. Engem ezzel el is vesztettek. Leszavazok Klarikamra legyen meg az Orbán vs Gyurcsány huszadszor is, én meg megyek a kutyák hoz jövőre mert ok az akik tényleg le akarjak váltani Orbant. Nem MZP, nem a Momentum nem a Jobbik. Sok sikert hozza nekik.
csebi
Hát mondjuk ennyi erővel Fideszre is szavazhatnál.
Egyébként nem értem mi a bajotok, ez megy USAban is csak kicsit profibban.
Szerintem tök jól játszották a politika hadszínterén. Aztán van valami amit várhatóan sose fogunk tudni mi ami dönt.

Aki meg végig tolja a 3 évet, hogy váltsuk le a Fideszt, emellett tüntessük el Ferkót szlogennel, majd egy ilyen miatt átszavaz rájuk az számomra elég érdekes.

De hát mindenki eldönti kinek mi fér bele.
Én rohadtul örülnék ha nem megint a 2 szarból kéne választani…
Toca
Ha MZPre szavaznék akkor az kb ugyanaz mintha Orbánra szavaznék. Nem látom a különbséget sok dologban. Ha politikai érdeke úgy kívánja akkor mindkettő el kezd buzizni meg ciganyozni. Hónapokkal ezelőtt szimpi volt nekem is MZP (írtam itt is). De amit azóta le művelt az nagyon gaz, és nekem nem fer bele h egy rasszista szalonbuzizora szavazzak, akkor ennyi erővel szavazhatnék a Fideszre, mert abban Joskanak igaza van, hogy ok legalább ezek mellett vhogy el működtetik az országot míg MZPnel ezt nem látom. Az első alkalomnal ha hasonló ilyet nyom le egyet miniszterelnökként mint amit a héten akkor jön a kormányválság az újabb választás és az újabb 2/3 a Fidesznek.

Azt is vegyük figyelembe h a 2. Fordulóban a részvétel kb 400 ezer fo lesz és főleg ott fog visszaesni ahol MZP lenne az erősebb, nem Budapesten ahol köröket verne ra Karácsony.
De vhohy ezt senki sem hangoztatja.

Azt meg főleg nem értem h ezután Karácsonyon röhögnek aki azért lep vissza h ne Gyurcsanyne legyen a jelölt …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Azt felejtsétek el, hogy csak az első forduló eredményeiből számoljátok az Mzp vs KG esélyeket. Ők sem így teszik. Délelőtt el lesz mondva minden. Az összefogás komolyságát végeredményben mérik, nem két tárgyalás közötti pletykában. Amikor valaki a célegyenesben belátja top dogként, hogy az underdog az esélyesebb, annak ellenére hogy az első kört gyorsabban futotta, az nagybetűs összefogás. A többi bullshit.
Cruyffista

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Azt felejtsétek el, hogy csak az első forduló eredményeiből számoljátok az Mzp vs KG esélyeket. Ők sem így teszik. Délelőtt el lesz mondva minden. Az összefogás komolyságát végeredményben mérik, nem két tárgyalás közötti pletykában. Amikor valaki a célegyenesben belátja top dogként, hogy az underdog az esélyesebb, annak ellenére hogy az első kört gyorsabban futotta, az nagybetűs összefogás. A többi bullshit.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyabez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyanez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
peach
ez megint csak mentegetés....a tény igaz..."nem erre tervezték".....egyik nagyvárost sem 120 évvel ezelőtti állapotra terveztek....
elkezdtem írni....kifejteni......de csak egy kérdés merült fel....melyik párt fizetési listáján leldzel? 😀
Gaius
PS. bocsána a személyeskedő jellegű megszólalásért. Mea culpa
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyabez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyanez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
peach
ez megint csak mentegetés....a tény igaz..."nem erre tervezték".....egyik nagyvárost sem 120 évvel ezelőtti állapotra terveztek....
elkezdtem írni....kifejteni......de csak egy kérdés merült fel....melyik párt fizetési listáján leldzel? 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Most ezt úgy írod, mintha így nem lenne min 15 éve minden hétköznap.

Könnyű rafogni egy emberre, hogy miatta szar minden, de szerintem ez inkább annak köszönhető, hogy az autók 90%-ban 1 ember ül, es képesek akar 15 perc gyaloglás helyett is szopni fel órát a dugóban. És amíg ez a mentalitás nem fog megváltozni sose lesz jobb.
roberto23
Nem azt mondom, hogy miatta szar. Azt mondom, hogy vele sem lett jobb.
Amadeus
Mit tudott volna tenni ennyi idő alatt, amivel látványosan javulhatott volna Budapest közlekedése?
A bringaút a körúton, nyilván ordas faszság volt, ez feketepont. De mivel én nem vagyok se közlekedési, se várostervezési mérnök, kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan oldotta volna meg ~2 év alatt a jelenlegi helyzetet.
Természetesen nincs cheatcode, elérhető forrásokkal, és az aktuális budapesti nép tűrőképességével számolva.
Hanni
"Mit tudott volna tenni ennyi idő alatt, amivel látványosan javulhatott volna Budapest közlekedése?"

Pfffff.....ekora mentegetést egy balfallosznak......

szvsz senki, egy budapesti lakos sem számított látványos javulásra.....de ilyen látványos visszaesésre sem.....
"békés együttélés" ismerős ez a gondolat talán? de ez nem városvezető, csak egy ambíciózus balfax.....
Gaius
dolgozni kell, szisztematikusan...nem adok tippeket...nem itt picsogni kell ....osztkész....NEM LEHET MEGSPÓROLNI......ennél nagyobb felkiáltójelet nem tudok rajzolni....😀)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Nekem -azon kívül, hogy rengeteg szórakoztató youtube contentet indukál- azért tetszik ez az előválasztásosdi, mert gyönyörűen megmutatja, hogy egy ezerfelé húzó, töketlen, alapvetően másodvonalbeli banda (kivéve Gyurcsány), akikben annyi a közös, hogy szerintük Orbán egy geci, csak ilyen bohócműsorra képes, nem együttműködésre, közös vezetésre, felelős döntésekre, problémamegoldásra, válságmenedzselésre.


több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Most ezt úgy írod, mintha így nem lenne min 15 éve minden hétköznap.

Könnyű rafogni egy emberre, hogy miatta szar minden, de szerintem ez inkább annak köszönhető, hogy az autók 90%-ban 1 ember ül, es képesek akar 15 perc gyaloglás helyett is szopni fel órát a dugóban. És amíg ez a mentalitás nem fog megváltozni sose lesz jobb.
roberto23
Nem azt mondom, hogy miatta szar. Azt mondom, hogy vele sem lett jobb.
Amadeus
Mit tudott volna tenni ennyi idő alatt, amivel látványosan javulhatott volna Budapest közlekedése?
A bringaút a körúton, nyilván ordas faszság volt, ez feketepont. De mivel én nem vagyok se közlekedési, se várostervezési mérnök, kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan oldotta volna meg ~2 év alatt a jelenlegi helyzetet.
Természetesen nincs cheatcode, elérhető forrásokkal, és az aktuális budapesti nép tűrőképességével számolva.
Hanni
"Mit tudott volna tenni ennyi idő alatt, amivel látványosan javulhatott volna Budapest közlekedése?"

Pfffff.....ekora mentegetést egy balfallosznak......

szvsz senki, egy budapesti lakos sem számított látványos javulásra.....de ilyen látványos visszaesésre sem.....
"békés együttélés" ismerős ez a gondolat talán? de ez nem városvezető, csak egy ambíciózus balfax.....
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyabez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyanez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
peach
egyik várost sem, sőt kurva nagy probléma az is hogy mindenki SUV-t és egyre nagyobb szarokat vesz mert ugye "biztonságosabb" meg "jobban lát"
aha csak ha mindenki olyan szarban akkor hova is látsz jobban?
nameg a biztonság is relatív, mert szegény gyalogost ha egy suv vagy kis sedan üti el azonos sebességgel nem kicsit csökken a túlélés esélye
és akkor a parkolási igényről nem is beszélek ...

ha már úgyis veszteséges az önkormányzatoknak az utcán parkolás akkor tiltsuk meg az egészet a faszba, minjá elgondolkozna a nép hogy mi is legyen, a parkoló sávok helyére meg mehetne a biciklisáv

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Kb Az ilyen barmok miatt van esélye az ellenzéknek, mindegy mekkora bénázásnak is tűnik még ma, de még mindig ezerszer ezek a béna marhák, mint az ilyen öntelt faszfejek.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyabez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
Azt kellene megérteni, hogy budapestet nem ennyi emberre és nem ennyi járműre tervezték. Lehet a jóisten is a polgármester, sajnos a matek azt vetíti előre, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Ugyanez megy szegeden kicsiben, meg gondolom debrecenben, miskolcon stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...