Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A jobbikosok roma szavazatokat vesznek az előválasztáson.
A cikkben van video is.

 mandiner.hu/cikk/20211005_itt_a_bizonyitek_a_valasztasi_visszaelesre


Sobri Jóska
Jah...ez olyan életszerű...megállok beszélgetni a gádzsikkel, azt közben bekapcsolom a kamerás mobilt...hát persze...😀
Klaci79
Az durva valóságbuborék, amikor már azt se hiszed el amit a saját szemeddel látsz.
Csak arra kell vigyázni, hogy sose pukkanjon ki.
Sobri Jóska
Te megnézted a két videót? Te ezen két videó alapján bizonyíthatónak találod, hogy a Jobbikosok szavazatot vettek ?
Toca
Nem.
Egy vagy két videó semmit se bizonyít jogilag.
De a két videó alapján életszerűnek, valóságosnak tartom.
Sobri Jóska
Ugyanannyira valóságos minthogy kaptak 3 ezer forintot, hogy azt mondják erre kaptak 3000 Ft-t.
Odamennék 4000 Ft-tal valszeg bármikor leforgatom, ahogy azt mondják kaptak 3000 Ft-t, hogy mondják azt hogy 3000 Ft-ért szavaztak. 😊
Láttam ennél már durvábbat is azon a környéken.
Toca
Vagyis szerinted is életszerű, hogy 3 rugóért vehető egy szavazat.
Szerintem is.
Akkor már csak arról lehet vitázni, hogy a konkrét szereplők a videón hazudnak vagy sem. Én a "sem"re szavazok, te a "hazudnak"ra. Én egy Heil Hitlerező agyhalott hülyegyerekből kinézem, hogy előválasztásra szavazatot vesz, te nem. Oké. Ennyiben maradtunk.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.
Amadeus
Szinte minden heten jarok arra, hungarian is jarok, a 4-6os es az 1es is legrosszabb esetben 2-3 percenkent jon.

Nyilvan ha vmi anomalia van akkor nem (fuj vizes homok), de kulonben teljesen vallalhato a tomegkozlekedes europai viszonylatban is.
gabokocka
Konkrétan a király - körút saroknál vagyok minden nap és komplett katasztrófa szerintem a közlekedés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
arra a tömegközlekedésre, amivel másfél óra A-ból B?

Ha éppen jár?
Amadeus
Na pont ezt a kisujjeltartós, orrbefogós patrícius mentalitást kellene levetkőzni.

A JC által lentebb említett útvonalon járok minden reggel. Fogarasi tesco auto lerak, 80as trolira felszáll. 20p alatt a rákóczin vagyok, amiből 7 perc a séta a keletitől.
Én kifejezetten szeretek budapesten tömegközlekedni, mert fillérekbe kerül, hatékony, a halálfasza után kettővel is jár valami legalább 30 percenként. Illetve addig sem az én autómat húzza meg a reggel buszsávból határozottan tolakodó igaz ozi? 😀 Persze megértem ha valakinek büdi, és inkább a rózsaillatú autójában szeret reggelente agyérgörcsöt kapni, csak az ne hisztizzen.
Hanni
Akkor nem értetted vlsz, hogy pont az a jó, ha nem engednek be, mert akkor határozottan haladsz előre a
Buszsávban, nem határozottan tolakszik, hanem határozottan halad előre legalább egy két kereszteződést aki értelmesen rutinos, de még nem szemtelen, mert csak a hülye erőszakoskodik hogy ne haladjon, az pedig simán bárhol képes meghúzni meg tolakodni. 😉
Pont fordítva értettem 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.
Amadeus
Szinte minden heten jarok arra, hungarian is jarok, a 4-6os es az 1es is legrosszabb esetben 2-3 percenkent jon.

Nyilvan ha vmi anomalia van akkor nem (fuj vizes homok), de kulonben teljesen vallalhato a tomegkozlekedes europai viszonylatban is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 422 — The Mathematician
nah majd jön a mocsok brüsszel és az 50ből 30at csinál
hátha az segít az embereknek rájönni hogy van tömegközlekedés is a világon...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Komolyan gondolkozzatok már… 4 felé kell szakadnunk, minden reggel, asszony korábban megy, ovi 10 ker, iskola belváros, nekem munka mostanság Buda. És itt magyarázkodok ismeretlen embereknek..
#JC6
Tehát kocsival van idő araszolni, szenvedni. Tömegközlekedve szét kell szakadni. Értelek.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
Majd felrakom a 4 éves kislányom a 85-ös buszra az Örsön, sok sikert menj Isten hírével! Eszem megáll..

Ez mellett ott vannak az ingázók s mivel iszonyat pörög a lakásfelújítási támogatás, hála ennek, rengeteg a vidéki jómunkásember is.

Persze, sokan kényelemből ülnek autóba, de hányan lehetnek? Nehéz megmondani, de akkor sem lehet elvárni a magyar társadalomtól, hogy üljön BKV-ra.
#JC6
Ne rakd fel, szállj fel vele. Kevésbé néznek hülyének.
Emberek százezrei csinálják hasonlóképp, nekik megfelelő, nyilván Te különb vagy.
gabokocka
Komolyan gondolkozzatok már… 4 felé kell szakadnunk, minden reggel, asszony korábban megy, ovi 10 ker, iskola belváros, nekem munka mostanság Buda. És itt magyarázkodok ismeretlen embereknek..
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
A jobbikosok roma szavazatokat vesznek az előválasztáson.
A cikkben van video is.

 mandiner.hu/cikk/20211005_itt_a_bizonyitek_a_valasztasi_visszaelesre


Sobri Jóska
Jah...ez olyan életszerű...megállok beszélgetni a gádzsikkel, azt közben bekapcsolom a kamerás mobilt...hát persze...😀
Klaci79
Az durva valóságbuborék, amikor már azt se hiszed el amit a saját szemeddel látsz.
Csak arra kell vigyázni, hogy sose pukkanjon ki.
Sobri Jóska
Te megnézted a két videót? Te ezen két videó alapján bizonyíthatónak találod, hogy a Jobbikosok szavazatot vettek ?
Toca
Nem.
Egy vagy két videó semmit se bizonyít jogilag.
De a két videó alapján életszerűnek, valóságosnak tartom.
Sobri Jóska
Ugyanannyira valóságos minthogy kaptak 3 ezer forintot, hogy azt mondják erre kaptak 3000 Ft-t.
Odamennék 4000 Ft-tal valszeg bármikor leforgatom, ahogy azt mondják kaptak 3000 Ft-t, hogy mondják azt hogy 3000 Ft-ért szavaztak. 😊
Láttam ennél már durvábbat is azon a környéken.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
A jobbikosok roma szavazatokat vesznek az előválasztáson.
A cikkben van video is.

 mandiner.hu/cikk/20211005_itt_a_bizonyitek_a_valasztasi_visszaelesre


Sobri Jóska
Jah...ez olyan életszerű...megállok beszélgetni a gádzsikkel, azt közben bekapcsolom a kamerás mobilt...hát persze...😀
Klaci79
Az durva valóságbuborék, amikor már azt se hiszed el amit a saját szemeddel látsz.
Csak arra kell vigyázni, hogy sose pukkanjon ki.
Sobri Jóska
Te megnézted a két videót? Te ezen két videó alapján bizonyíthatónak találod, hogy a Jobbikosok szavazatot vettek ?
Toca
Nem.
Egy vagy két videó semmit se bizonyít jogilag.
De a két videó alapján életszerűnek, valóságosnak tartom.

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
Majd felrakom a 4 éves kislányom a 85-ös buszra az Örsön, sok sikert menj Isten hírével! Eszem megáll..

Ez mellett ott vannak az ingázók s mivel iszonyat pörög a lakásfelújítási támogatás, hála ennek, rengeteg a vidéki jómunkásember is.

Persze, sokan kényelemből ülnek autóba, de hányan lehetnek? Nehéz megmondani, de akkor sem lehet elvárni a magyar társadalomtól, hogy üljön BKV-ra. Akkor meg lehet az halna be..

Én tényleg örülnék valami koncepciónak Karigeritől, mert az egyik támadási pontja Tarlós felé pont ez volt. Ehelyett - főleg a biciklisáv miatt - rosszabb lett a helyzet. Mert oké, hogy csak a Nagykörűtún van, de mivel az beáll, ezáltal beáll az Üllői, Rákóczi és az összes csomópont.

Na, részemről lezárva 😀
#JC6
1. Senki nem mondta, hogy egyedül menjen busszal egy 4 éves kisgyerek 😀 Ezt hol olvastad?
2. Budapesti jómunkásember jó, vidéki jómunkásember rossz. Értem

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
Soha. Mindig lesz kifogás. Párat már kapásból tudok Facebook-rol:

- gyereket kell vinni suliba/oviba, nyilván a város másik végére
- munkások, futarok, áruszállítók, akiknek sajnos muszáj kocsival közlekedni
- mennek én BKV-val, de sajnos arra, ahol én közlekedek nem jár/nem úgy jár, ahogy nekem tetszik, plusz faszom se fog a sok prolival utazni.

Félreértés ne essék, tapasztalatból tudom, hogy van olyan helyzet, ahol tényleg “muszáj” kocsival menni, de ha csak ezek az egyének mennének kocsival tuti nem lenne állandóan ekkora dugó mindenhol.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
Majd felrakom a 4 éves kislányom a 85-ös buszra az Örsön, sok sikert menj Isten hírével! Eszem megáll..

Ez mellett ott vannak az ingázók s mivel iszonyat pörög a lakásfelújítási támogatás, hála ennek, rengeteg a vidéki jómunkásember is.

Persze, sokan kényelemből ülnek autóba, de hányan lehetnek? Nehéz megmondani, de akkor sem lehet elvárni a magyar társadalomtól, hogy üljön BKV-ra.
#JC6
Ne rakd fel, szállj fel vele. Kevésbé néznek hülyének.
Emberek százezrei csinálják hasonlóképp, nekik megfelelő, nyilván Te különb vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
Majd felrakom a 4 éves kislányom a 85-ös buszra az Örsön, sok sikert menj Isten hírével! Eszem megáll..

Ez mellett ott vannak az ingázók s mivel iszonyat pörög a lakásfelújítási támogatás, hála ennek, rengeteg a vidéki jómunkásember is.

Persze, sokan kényelemből ülnek autóba, de hányan lehetnek? Nehéz megmondani, de akkor sem lehet elvárni a magyar társadalomtól, hogy üljön BKV-ra. Akkor meg lehet az halna be..

Én tényleg örülnék valami koncepciónak Karigeritől, mert az egyik támadási pontja Tarlós felé pont ez volt. Ehelyett - főleg a biciklisáv miatt - rosszabb lett a helyzet. Mert oké, hogy csak a Nagykörűtún van, de mivel az beáll, ezáltal beáll az Üllői, Rákóczi és az összes csomópont.

Na, részemről lezárva 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
arra a tömegközlekedésre, amivel másfél óra A-ból B?

Ha éppen jár?
Amadeus
Na pont ezt a kisujjeltartós, orrbefogós patrícius mentalitást kellene levetkőzni.

A JC által lentebb említett útvonalon járok minden reggel. Fogarasi tesco auto lerak, 80as trolira felszáll. 20p alatt a rákóczin vagyok, amiből 7 perc a séta a keletitől.
Én kifejezetten szeretek budapesten tömegközlekedni, mert fillérekbe kerül, hatékony, a halálfasza után kettővel is jár valami legalább 30 percenként. Illetve addig sem az én autómat húzza meg a reggel buszsávból határozottan tolakodó igaz ozi? 😀 Persze megértem ha valakinek büdi, és inkább a rózsaillatú autójában szeret reggelente agyérgörcsöt kapni, csak az ne hisztizzen.
Hanni
Na ez meg a másik, pár nagyvárosban jártam már az országban, sehol nincs olyan sűrű hálózat, mint Budapesten. Gyakran jár minden és bárhova eljutsz.

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 960 — Big Penix Energy
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
Ezt én is támogatom, mindenhová biciklivel vagy busszal járok. Falra mászok attól a kifogástól, hogy néha muszáj az autót használni, a gyerek is szeret buszozni, sőt kimondottan élvezi. de a covid jól odakúrt az idilli tömegközlekedés illúziójának.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nekem semmi bajom a közösségi közlekedéssel. Ahol buszsáv van, ott azért lehet általában haladni, de sokszor úgy csinálom, hogy pl köki-nyugati-t vonattal teszem meg, metró helyett.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
arra a tömegközlekedésre, amivel másfél óra A-ból B?

Ha éppen jár?
Amadeus
Na pont ezt a kisujjeltartós, orrbefogós patrícius mentalitást kellene levetkőzni.

A JC által lentebb említett útvonalon járok minden reggel. Fogarasi tesco auto lerak, 80as trolira felszáll. 20p alatt a rákóczin vagyok, amiből 7 perc a séta a keletitől.
Én kifejezetten szeretek budapesten tömegközlekedni, mert fillérekbe kerül, hatékony, a halálfasza után kettővel is jár valami legalább 30 percenként. Illetve addig sem az én autómat húzza meg a reggel buszsávból határozottan tolakodó igaz ozi? 😀 Persze megértem ha valakinek büdi, és inkább a rózsaillatú autójában szeret reggelente agyérgörcsöt kapni, csak az ne hisztizzen.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
 24.hu/tech/2021/10/07/google-gmail-fiok-figyelmeztetes-atlatszo-allamilag-tamogatott-hackertamadas/
Alakul a helyzet.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
arra a tömegközlekedésre, amivel másfél óra A-ból B?

Ha éppen jár?
Amadeus
akkor ott a canga, most már van külön sáv is, nyomhatnád Mike Ross stílusban.
csebi
A Venyigénél - értsd Krt.-n kívül - nem sikerült még felfesteni.

😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
arra a tömegközlekedésre, amivel másfél óra A-ból B?

Ha éppen jár?
Amadeus
akkor ott a canga, most már van külön sáv is, nyomhatnád Mike Ross stílusban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.
gabokocka
arra a tömegközlekedésre, amivel másfél óra A-ból B?

Ha éppen jár?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
fgya & momentum beállt mzp möge
Cruyffista
Fegyőr meg MZP nem tudja, hogy ha állnak akkor illik zakót begombolni?
csebi
Ha ez lenne az öltözködésükben a legnagyobb hiba…..
MC12
amúgy itt a momentum most jól taktikázik, ez az egyetlen esélyük kb, hogy vhogy listán nagyobb kompenzációt kapjanak. vszeg Bandit már kihagyták a döntéshozatalból 😊
csebi
MzP mellé állni hogy nagyobb frakció legyen? Nem látom benne a logikát. Karácsony ha bukik akkor is nagy frakciója lesz az MSZP - P-nek, komoly érdekérvényesítéssel, Dobrev méginkább, de támogatni azt aki valószínűleg nem fog nyerni, nincs pártháttere nulla az érdekérvényesítő képessége, hát nem tudom hogy lesz ebből plusz három momentumos listás hely.

Fun fact: MzP ugye a Párbeszédet jelölte meg mint frakció ahova belép ha nyer mint ogy jelölt - tehát jelenleg az ellen a frakció ellen van, ahova beülne és annak a pártnak az elnöke ellen és az a párt támogatja ahova meg nem akart beülni habár felajánlották neki 😊 semmi Xtra nincs ebben csak olyan kis magyar abszurd 😊
MC12
nem érted. ha vmi csoda folytán MZP lesz a jelölt, és a listavezető akkor elvileg neki nagyobb szava lesz abban, hogy a listára kik kerüljenek fel, mely helyek mely pártokhoz fog tartozni. ezért lehet ez a Momentumnak előnyösebb.
csebi
De értem - csak nem gondolom okos ötletnek 😊 ha valami csoda folytán MzP lesz a jelölt akkor rohadtul nem abban lesz érdekelt hogy a Momentumnak jó legyen hanem abban, hogy a saját mozgalmának lehessen frakciója - ami egyébként logikus is - ezt fogja ütni. A jobbik meg a dk pedig abban, hogy lépten nyomon megalázzák az elején, hogy tudja hol a helye. Aztán védje az érdekeidet Fegyőr 😊
MC12
és hogyan lenne saját frakciója? kik ülnének be hozzá? ha jól tudom a saját mozgalmából egyedül ő nyerte meg a körzetét, ki a fenét akar beültetni magát? vagy minden frakció hozzon még egy embert MZP-nak?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Kivancsi vagyok mikorra jut el a magyar tarsadalom oda, hogy nem azon szitkozodik hogy nem lehet a dugoban kozlekedni a varosban, hanem lerakja a kocsit es felszall a tomegkozlekedesre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.