Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
nagylaza
Mégis holnap.
nagylaza
Ezzel biztossá is vált a jövő évi fideszes győzelem. Amúgy eszem megáll.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
nagylaza
Mégis holnap.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.

Reggel még vitázni akart.

Doktor úr, mostanában olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem?
Amadeus
Pedig profi politikus, az elmúlt napokat végighazudozta, éjjel, reggel, este

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
A jobbikosok roma szavazatokat vesznek az előválasztáson.
A cikkben van video is.

 mandiner.hu/cikk/20211005_itt_a_bizonyitek_a_valasztasi_visszaelesre


Sobri Jóska
Jah...ez olyan életszerű...megállok beszélgetni a gádzsikkel, azt közben bekapcsolom a kamerás mobilt...hát persze...😀
Klaci79
Az durva valóságbuborék, amikor már azt se hiszed el amit a saját szemeddel látsz.
Csak arra kell vigyázni, hogy sose pukkanjon ki.
Sobri Jóska
Te megnézted a két videót? Te ezen két videó alapján bizonyíthatónak találod, hogy a Jobbikosok szavazatot vettek ?
Toca
Nem.
Egy vagy két videó semmit se bizonyít jogilag.
De a két videó alapján életszerűnek, valóságosnak tartom.
Sobri Jóska
Ugyanannyira valóságos minthogy kaptak 3 ezer forintot, hogy azt mondják erre kaptak 3000 Ft-t.
Odamennék 4000 Ft-tal valszeg bármikor leforgatom, ahogy azt mondják kaptak 3000 Ft-t, hogy mondják azt hogy 3000 Ft-ért szavaztak. 😊
Láttam ennél már durvábbat is azon a környéken.
Toca
Vagyis szerinted is életszerű, hogy 3 rugóért vehető egy szavazat.
Szerintem is.
Akkor már csak arról lehet vitázni, hogy a konkrét szereplők a videón hazudnak vagy sem. Én a "sem"re szavazok, te a "hazudnak"ra. Én egy Heil Hitlerező agyhalott hülyegyerekből kinézem, hogy előválasztásra szavazatot vesz, te nem. Oké. Ennyiben maradtunk.
Sobri Jóska
Igazából nálam dont care.
Ha mondanom kéne, hogy ki vett ott szavazatot azt mondanám mindenki aki úgy érezte szarul áll.
Az, hogy ez a video full megjatszott abban is közel biztos vagyok.
Ettől függetlenül a vásárolhatott, de ilyen ocska kaputelefonos felvétel full proli módon rángatva nálam csak a kamu flaget billenti be. Főleg, ha olyan emberre szállnak rá, akit már nem először vesznek elő.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Érthető, hiszen ha nem lép vissza akkor is egy büdös köcsög, ha pedig visszalép, akkor meg főleg.
Akkor most mit csináljon?
Lopjon valamit el, hogy megfeleljen?
A sapka legyen rajta, vagy nem!

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Gyanus, hogy MZP feljött a második helyre, Karigeri nem akar leégni, ezért hősiesen visszalép.
Szokol
Szerintem az van mögötte, hogy megpróbálta kiugrasztani a nyulat a bokorból, de mivel nem jött be, kénytelen ő lépni. Én örülök ennek a fordulatnak, szívesen szavazok MZP-re ig is, hogy első korben KG-re szavaztam.
Klaci79
Nem árt, ha valaki úgy próbálja kiugrasztani a nyulat a bokorból, hogy közben nem taknyol egy hatalmasat.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
(Jóska: második fordulóban MZP-re szavazok, mert az punk, átírnál kérlek)
Gyurma Pappa
Már nincs kint kékben, visszasüllyedt ezer hsz-el korábbra, én meg nem keresem, de megjegyzem, ha kérdi majd valaki. 😊
Sobri Jóska
Nem is figyeltem 😀 Kissé megvisel a sorozatos óvodai lepra elkapása miatt depriváltság

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyanus, hogy MZP feljött a második helyre, Karigeri nem akar leégni, ezért hősiesen visszalép.
Szokol
Mint a bátor, jó Sir Robin? Bátran elszaladt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
(Jóska: második fordulóban MZP-re szavazok, mert az punk, átírnál kérlek)
Gyurma Pappa
Már nincs kint kékben, visszasüllyedt ezer hsz-el korábbra, én meg nem keresem, de megjegyzem, ha kérdi majd valaki. 😊

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Gyanus, hogy MZP feljött a második helyre, Karigeri nem akar leégni, ezért hősiesen visszalép.
Szokol
Szerintem az van mögötte, hogy megpróbálta kiugrasztani a nyulat a bokorból, de mivel nem jött be, kénytelen ő lépni. Én örülök ennek a fordulatnak, szívesen szavazok MZP-re ig is, hogy első korben KG-re szavaztam.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Gyanus, hogy MZP feljött a második helyre, Karigeri nem akar leégni, ezért hősiesen visszalép.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.
Amadeus
Vagy még ma este.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
 hvg.hu/itthon/20211007_Karacsony_Gergely_a_esetleges_visszalepeserol_targyal_a_tamogato_partokkal

Na, még a végén...
Mikey
Délután óta én is ezt hallom, és ahogy telnek-múlnak az órák, úgy tűnik egyre biztosabbnak.
több mint 2 éve
csipkelli 3 337
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.

Reggel még vitázni akart.

Doktor úr, mostanában olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem?
Amadeus
Addig megisszák az összes Unicumot?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Holnap reggel jelentik be, hogy karigeri visszalép.

Reggel még vitázni akart.

Doktor úr, mostanában olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 hvg.hu/itthon/20211007_Karacsony_Gergely_a_esetleges_visszalepeserol_targyal_a_tamogato_partokkal

Na, még a végén...
Mikey
Tényleg szétesett a karácsony-kampány.
MC12
Yepp. Okosban megoldotta az MSZP Agytröszt. 😀

Vicc az egész.

(Jóska: második fordulóban MZP-re szavazok, mert az punk, átírnál kérlek)

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
 hvg.hu/itthon/20211007_Karacsony_Gergely_a_esetleges_visszalepeserol_targyal_a_tamogato_partokkal

Na, még a végén...
Mikey
Tényleg szétesett a karácsony-kampány.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
 hvg.hu/itthon/20211007_Karacsony_Gergely_a_esetleges_visszalepeserol_targyal_a_tamogato_partokkal

Na, még a végén...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.
Amadeus
Szinte minden heten jarok arra, hungarian is jarok, a 4-6os es az 1es is legrosszabb esetben 2-3 percenkent jon.

Nyilvan ha vmi anomalia van akkor nem (fuj vizes homok), de kulonben teljesen vallalhato a tomegkozlekedes europai viszonylatban is.
gabokocka
Konkrétan a király - körút saroknál vagyok minden nap és komplett katasztrófa szerintem a közlekedés.
Amadeus
Nem értelek, tényleg. A 4-6-os miért lenne katasztrófa?
nagylaza
Sok ember egymás hegyén-hátán.
Pandémia idején én se forszíroznám.

Amúgy lehet sétálni, van taxi, van olyan, hogy blinkee.city, ami robogómegosztó, vannak autómegosztók (limo, sharenow), többfajta rollermegosztó, bringa is, vagyis a belvárosi részeken rengeteg nemautós, nemtömegközlekedős opció van. Hungárián kívül meg lehet haladni, autózni.
Amadeusnak, aki jómódú azért van választási lehetőség azon kívül is, hogy ráharákoljon, rányáladzon valami szerencsétlen a villamoson.
Sobri Jóska
Oké, úgy értelmeztem, az a gond, hogy nem jár elég sűrűn. Ha tehetem, én is gyalog járok, inkább 15-20 perc séta, mint felszállni valamire. Ha mégis felszállok (általában kisföldalattira), akkor: maszk...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.
Amadeus
Szinte minden heten jarok arra, hungarian is jarok, a 4-6os es az 1es is legrosszabb esetben 2-3 percenkent jon.

Nyilvan ha vmi anomalia van akkor nem (fuj vizes homok), de kulonben teljesen vallalhato a tomegkozlekedes europai viszonylatban is.
gabokocka
Konkrétan a király - körút saroknál vagyok minden nap és komplett katasztrófa szerintem a közlekedés.
Amadeus
Nem értelek, tényleg. A 4-6-os miért lenne katasztrófa?
nagylaza
Sok ember egymás hegyén-hátán.
Pandémia idején én se forszíroznám.

Amúgy lehet sétálni, van taxi, van olyan, hogy blinkee.city, ami robogómegosztó, vannak autómegosztók (limo, sharenow), többfajta rollermegosztó, bringa is, vagyis a belvárosi részeken rengeteg nemautós, nemtömegközlekedős opció van. Hungárián kívül meg lehet haladni, autózni.
Amadeusnak, aki jómódú azért van választási lehetőség azon kívül is, hogy ráharákoljon, rányáladzon valami szerencsétlen a villamoson.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 423 — The Mathematician
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.
Amadeus
Szinte minden heten jarok arra, hungarian is jarok, a 4-6os es az 1es is legrosszabb esetben 2-3 percenkent jon.

Nyilvan ha vmi anomalia van akkor nem (fuj vizes homok), de kulonben teljesen vallalhato a tomegkozlekedes europai viszonylatban is.
gabokocka
Konkrétan a király - körút saroknál vagyok minden nap és komplett katasztrófa szerintem a közlekedés.
Amadeus
Nem értelek, tényleg. A 4-6-os miért lenne katasztrófa?
nagylaza
mert ki van nyalva az autósok segge és megint túl sokszor áll meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Itt hisztizel ismeretlen embereknek es mergelodsz a dugo miatt 🤣🤣🤣

A XX. keruletben lakom, a gyereket a XIX. kerületbe vittem bolcsodebe (nem raktam fel a buszra/villamosra, felszalltam vele es nagyon elvezte). Majd a III. keruletbe jartam tomegkozlekedessel.

A Covid miatt kesobb kerekparra valtottam. Egyik opcio sem lassabb az autos kozlekedesnel, ellenben sokkal olcsobb.

Egyszeruen az embereknek ki kene huzniuk a segguket a fejukbol es raebredni a dolgokra.

Peldaul a korutat miert az autosokra szabjak amikor sztem az ott kozlekedok 70-80%-a mas kozlekedesi modot hasznal?
Aki olyan hulye hogy arra megy kocsival megerdemli hogy ott alljon a dugoban amikor percenkent jar az alacsonypadlos combino villamos.
gabokocka
"percenként jár a (...) combino"

Te is régen jártál erre a körúton.
Amadeus
Szinte minden heten jarok arra, hungarian is jarok, a 4-6os es az 1es is legrosszabb esetben 2-3 percenkent jon.

Nyilvan ha vmi anomalia van akkor nem (fuj vizes homok), de kulonben teljesen vallalhato a tomegkozlekedes europai viszonylatban is.
gabokocka
Konkrétan a király - körút saroknál vagyok minden nap és komplett katasztrófa szerintem a közlekedés.
Amadeus
Nem értelek, tényleg. A 4-6-os miért lenne katasztrófa?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
nah majd jön a mocsok brüsszel és az 50ből 30at csinál
hátha az segít az embereknek rájönni hogy van tömegközlekedés is a világon...
Negritis
A tömegközlekedés is csak 30-cal mehet majd, nem?
Mikey
De, útfelületen.
De kötöttpályán külön szabályozás van.

Én se értem a dugó miatt nyekergőket.
Budapest belső kerületeinek úthálózata már 100 éve kialakult. Azóta lett pluszban félmillió gépjármű, ami naponta átfolyik rajta. Nyilvánvaló, hogy lehetetlen ezt komfortosan menedzselni, persze a meglévő szaron mindig lehet tovább rontani.
És lehetne javítani is normális körgyűrűkkel, város alatti alagutakkal (mint pl. Prágában), kevés autó beengedésével a belvárosi részekre (mint pl. Londonban), stb.
De rinyálni valóban felesleges.
Ha nem siet az ember, akkor elüldögél a kényelmes autójában, zenét, yt-t hallgat, és ha szellemileg képes előre tervezni, akkor sose kell siessen.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
fgya & momentum beállt mzp möge
Cruyffista
Fegyőr meg MZP nem tudja, hogy ha állnak akkor illik zakót begombolni?
csebi
Ha ez lenne az öltözködésükben a legnagyobb hiba…..
MC12
amúgy itt a momentum most jól taktikázik, ez az egyetlen esélyük kb, hogy vhogy listán nagyobb kompenzációt kapjanak. vszeg Bandit már kihagyták a döntéshozatalból 😊
csebi
MzP mellé állni hogy nagyobb frakció legyen? Nem látom benne a logikát. Karácsony ha bukik akkor is nagy frakciója lesz az MSZP - P-nek, komoly érdekérvényesítéssel, Dobrev méginkább, de támogatni azt aki valószínűleg nem fog nyerni, nincs pártháttere nulla az érdekérvényesítő képessége, hát nem tudom hogy lesz ebből plusz három momentumos listás hely.

Fun fact: MzP ugye a Párbeszédet jelölte meg mint frakció ahova belép ha nyer mint ogy jelölt - tehát jelenleg az ellen a frakció ellen van, ahova beülne és annak a pártnak az elnöke ellen és az a párt támogatja ahova meg nem akart beülni habár felajánlották neki 😊 semmi Xtra nincs ebben csak olyan kis magyar abszurd 😊
MC12
nem érted. ha vmi csoda folytán MZP lesz a jelölt, és a listavezető akkor elvileg neki nagyobb szava lesz abban, hogy a listára kik kerüljenek fel, mely helyek mely pártokhoz fog tartozni. ezért lehet ez a Momentumnak előnyösebb.
csebi
De értem - csak nem gondolom okos ötletnek 😊 ha valami csoda folytán MzP lesz a jelölt akkor rohadtul nem abban lesz érdekelt hogy a Momentumnak jó legyen hanem abban, hogy a saját mozgalmának lehessen frakciója - ami egyébként logikus is - ezt fogja ütni. A jobbik meg a dk pedig abban, hogy lépten nyomon megalázzák az elején, hogy tudja hol a helye. Aztán védje az érdekeidet Fegyőr 😊
MC12
és hogyan lenne saját frakciója? kik ülnének be hozzá? ha jól tudom a saját mozgalmából egyedül ő nyerte meg a körzetét, ki a fenét akar beültetni magát? vagy minden frakció hozzon még egy embert MZP-nak?
csebi
4 darab befutó listás hely kell a sajátján kívül, mint min.elnök jelölt én erre hajtanék nem arra, hogy majd a Momentum segít. Nem kell hogy beüljön senki, van az mmm-nek elnöksége felteszi azokat. Frakció nélkül 0 esélye van a politikai túlélésre.

Szerk: nem véletlenül kérte ezt a visszalépésért Karitól.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
csipkelli 3 337
A jobbikosok roma szavazatokat vesznek az előválasztáson.
A cikkben van video is.

 mandiner.hu/cikk/20211005_itt_a_bizonyitek_a_valasztasi_visszaelesre


Sobri Jóska
Jah...ez olyan életszerű...megállok beszélgetni a gádzsikkel, azt közben bekapcsolom a kamerás mobilt...hát persze...😀
Klaci79
Az durva valóságbuborék, amikor már azt se hiszed el amit a saját szemeddel látsz.
Csak arra kell vigyázni, hogy sose pukkanjon ki.
Sobri Jóska
Te megnézted a két videót? Te ezen két videó alapján bizonyíthatónak találod, hogy a Jobbikosok szavazatot vettek ?
Toca
Nem.
Egy vagy két videó semmit se bizonyít jogilag.
De a két videó alapján életszerűnek, valóságosnak tartom.
Sobri Jóska
Ugyanannyira valóságos minthogy kaptak 3 ezer forintot, hogy azt mondják erre kaptak 3000 Ft-t.
Odamennék 4000 Ft-tal valszeg bármikor leforgatom, ahogy azt mondják kaptak 3000 Ft-t, hogy mondják azt hogy 3000 Ft-ért szavaztak. 😊
Láttam ennél már durvábbat is azon a környéken.
Toca
Vagyis szerinted is életszerű, hogy 3 rugóért vehető egy szavazat.
Szerintem is.
Akkor már csak arról lehet vitázni, hogy a konkrét szereplők a videón hazudnak vagy sem. Én a "sem"re szavazok, te a "hazudnak"ra. Én egy Heil Hitlerező agyhalott hülyegyerekből kinézem, hogy előválasztásra szavazatot vesz, te nem. Oké. Ennyiben maradtunk.
Sobri Jóska
Simán lehet valós a sztori. A konkurencia csak tavasszal lesz a pályán.