NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Én csak azt nem értem, ha van egy ellenzéki antiorbánista szavazó(100-200e Budapesten), aki szerint fúj Puzsér, mert blablabla, az nem gondolja végig, h 9 éve folyamatosan leszavaz az impotens ellenzéki jelöltre, akik végig OV kottája szerint játszanak, az atv számukra a kiindulási pont, ahol Sanyi bácsi Fideszre szavazásra buzdít, vagy az a Népszava, amit a kormány tart el, majd újra és újra csodálkozik, h minden marad a régiben. Néha csalásért kiállt, vagy diktatúrát vizionál, de újra és újra képes ugyanabba a traktornyomba visszatérni bármilyen választás előtt.
Ha valaki valódi változást szeretne, a jelenlegi nyugalmi helyzetből ki szeretné billenteni a rendszert, még olyan áron is, ami a főváros számára rövid távon akár a rovására is megy, akkor egy, nem konvencionális jelöltre kéne szavazni, aki képes lehet borítani a bilit. Na ettől olyan messze van a ballib antiorbánista tábor, h arra szavak nincsenek. Tetejében ők butázzák le a vidéki Fidesz szavazót, mikor saját maguk nem látnak az orruknál tovább.
Ja és rohadtul nem hiszem, h Puzsér jó polgi lenne, sőt Tarlós valószínűleg klasszisokkal jobban ért ehhez, ettől függetlenül ezt a 9 éve tartó állóvizet végre felkavarná valaki, ami önmagában nem garancia semmire, de beindíthat ma még nem gondolt változásokat.
Ide szerintem éppen egy Beppe Grillo kell, mert a Ranzik esélytelenek a Salvinik ellen. Persze szerintem sem jó, ha hosszú távon Grillok és Salvinik határozzák meg a politikát, de még mindig jobb, ha kétpólusú a politika, még ha populista valahol mind a kettő, mintha csak egy pólus lenne, de az mindent elnyom maga körül.
dawyd728
Ellenzéki szavazókról beszélsz és hogy gondolkodjanak előre, miközben a Jobbik pl. nem vette észre, hogy ki fogják nyírni a választás után és ragaszkodott a saját hülyeségéhez.

Sokan biztos szeretnének valódi változást, de a többségnek lehet elegendő egy kisebb változás is.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Egy bokros is megkapott simán vagy 200.000+ voksot, pedig őt senki nem szerette
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Én csak azt nem értem, ha van egy ellenzéki antiorbánista szavazó(100-200e Budapesten), aki szerint fúj Puzsér, mert blablabla, az nem gondolja végig, h 9 éve folyamatosan leszavaz az impotens ellenzéki jelöltre, akik végig OV kottája szerint játszanak, az atv számukra a kiindulási pont, ahol Sanyi bácsi Fideszre szavazásra buzdít, vagy az a Népszava, amit a kormány tart el, majd újra és újra csodálkozik, h minden marad a régiben. Néha csalásért kiállt, vagy diktatúrát vizionál, de újra és újra képes ugyanabba a traktornyomba visszatérni bármilyen választás előtt.
Ha valaki valódi változást szeretne, a jelenlegi nyugalmi helyzetből ki szeretné billenteni a rendszert, még olyan áron is, ami a főváros számára rövid távon akár a rovására is megy, akkor egy, nem konvencionális jelöltre kéne szavazni, aki képes lehet borítani a bilit. Na ettől olyan messze van a ballib antiorbánista tábor, h arra szavak nincsenek. Tetejében ők butázzák le a vidéki Fidesz szavazót, mikor saját maguk nem látnak az orruknál tovább.
Ja és rohadtul nem hiszem, h Puzsér jó polgi lenne, sőt Tarlós valószínűleg klasszisokkal jobban ért ehhez, ettől függetlenül ezt a 9 éve tartó állóvizet végre felkavarná valaki, ami önmagában nem garancia semmire, de beindíthat ma még nem gondolt változásokat.
Ide szerintem éppen egy Beppe Grillo kell, mert a Ranzik esélytelenek a Salvinik ellen. Persze szerintem sem jó, ha hosszú távon Grillok és Salvinik határozzák meg a politikát, de még mindig jobb, ha kétpólusú a politika, még ha populista valahol mind a kettő, mintha csak egy pólus lenne, de az mindent elnyom maga körül.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Egy mezei face bejegyzést úgy kezelni, mintha a printen jött volna le, az klasszik libsi trükk. Azembereknek’ fingjuk se volt róla, hogy ez csak egy napi facse /fröcsögés/ bejegyzés volt amíg ezt ők saját szájíz szerint nem adagolták a saját hívő tagozatuknak.
Mivel nem tudják őt befolyásolni, ezért a ‘tudjuk kik’ automatice ellenségként kezelik, hiszen ha nyer ha veszít, nekik csak gyengül a NERben betöltött anyagilag dotált szerepük.
több mint 5 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Megint az van, hogy a ballib sajtó szar félinformációi alapján osztjátok az észt.
A “közvéleménykutató” messze túllépett a szerepén, amikor egy nyilvános szoci érdekeltségű rendezvényen arról beszélt, hogy a Puzsér-problémát kezelni kell.
Puzsér erre reagált. Szerintem is túllőtt a célon, de NEM a mérések miatt pörgött be, hanem a módszer miatt, amivel megpróbálják kinyírni.
Ő tudja amit ti nem: ezek ugyanakkora gecik mind a fidesz, csak nem annyira tehetségesen gecik, még lopni is bénábban tudnak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Puzsér nem egy PC arc, ő pont az a katona, akit előre lehet küldeni a Fidesz gépezete ellen, mert nem fél beleállni a vitába, a lapjai nagy része ki van teregetve, nehéz fogást találni rajta. Képes nagyon sok kiábrándult jobboldalit megszólítani. Ha elér egy jó eredményt (én sem hiszem hogy megveri Tarlóst), talán vissza adja a hitet, hogy nem reménytelen a helyzet.
Nomac
Baromi jó meglátásai vannak egyébként és sokszor jól átlátja a dolgokat, de a hasonlatodnál maradva lehet jól darálna az első sorokban, de hogy hatszor visszafordulna felrobbantani az összes fel nem robbant aknát az ellenség kegyetlenségét hangoztatva az is biztos.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Ha majd eljutsz arra a felismerésre, hogy egy jó vezetőnek nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy szépen beszél hanem az, hogy tehetséges és hozzáértő emberekkel veszi körbe magát akkor máshogy látod a szitut..
Én mondjuk Tarlósból azt sem nézem ki, hogy segítség nélkül egy háztartást el tudna vezetni..
gordon
Puzsér tehetséges?
Amadeus
Büszke vagy az alulinformáltságodra, azért demonstrálod ilyen látványosan?
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Ő egyetlen programponttal dolgozik, vállaltan outsiderként, mivel az ellenzék úgy fos, ahogy van.
Ő csak úgymond hackeli vagy trollkodja a rendszert, mivel felelősen gondolkodó értelmiségiként nem akar se Tarlósra szavazni, se valami ellenzéki kóklerre, és nem akar beállni azok közé se, akik örökké csak picsognak, rinyálnak, fanyalognak, de tenni nem tesznek semmit.
Puzsért értelmetlen politikusi mérlegen mérned, mert az olyan hiba lenne, mintha Berki Krisztiánt vagy Baukó Évát műsorvezetőként vagy Bede Zsoltot újságíróként értékelnéd.
És a kérdésre válaszolva: Igen, Puzsér tehetséges kommunikátor, tehetséges gondolkodó, tehetséges brandépítő, és pont annyira tehetséges főpolgármester, mint bárki, aki még sosem volt az, de sokak számára már most tehetségesebbnek tűnik, mint Tarlós vagy Demszky.
És a politika mindig a lehetőségekre való szavazásról szól, ezt te is tudod.
Sobri Jóska
A politika hatalomról szól és arról, hogy mit teszel vele, ha egyszer megszerzed. A kommunikáció csak egy eszköze ennek a sok közül. Puzsérra politikusként tekintek, mivel politikusként próbálja megmérettetni magát. Leszarom, hogy te minek tartod őt, ahogy azt is, hogy ő maga minek tartja magát. Nincs a politikában olyan, hogy outsider. Ha egyszer belépsz a politika ringjébe, akkor politikus vagy. Politikusként méreted meg magad és politikusként mondanak rólad véleményt. Az amit te mondasz az az, hogy Puzsér bemegy outsiderként a bordélyba és szűzen jön ki onnan. Ilyen nincs Jóska, a bordélyházban baszni kell, és ha egyszer basztál már, akkor pont ugyanolyan megítélés alá esel, mint az összes többi törzsvendég, akiktől addig outsiderként elhatárolódtál.
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Puzsért nem értelmiségi. Ugyanis értelmiséginek lenni nem csak abból áll, hogy van egy diplomája az embernek és megnyilvánul közéleti kérdésekben. Értelmiséginek lenni szerep- és egyúttal felelősségvállalás, ha úgy tetszik egy életforma, amit eddig Puzsértól én személy szerint nem láttam. Felelős értelmiségi nem trollkodja a rendszert, az nem felelős értelmiségi hozzáállás, hogy odaszarsz az asztalra, és elküldöd a kurva anyjába azt, akinek ez esetleg nem tetszik.

Tudod ki ügyes politikus ebben az országban? Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc. Mindketten túléltek minden fost az elmúlt 20-30 évben. Puzsér egy bohóc, hasonlóan a többi jelenlegi ellenzéki figurához, azzal az eltéréssel, hogy ő még ki is kéri magának ezt a jelzőt.
Amadeus
Azt mondtad a Fidesz jelöltésre fogsz szavazni akkor a logikád alapján mégis Fideszes leszel.

Ez mekkora nettó faszság. Nem szart az asztalra, eddig is ekézte az ellenzéket mert kretének, most is ekézi az ellenzéket mert kretének. Szerintem sokkal szánalmasabb hozzáállás lenne, hogy most mivel ellenzéki lett akkor beállna a mocsárba és szeretcsétlenkedne mint amit a többi csinál és igen ha a rendszer szar meg kell "trollkodni", főleg ha azzal ki lehet mozdítani a rendszert.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Puzsér nem egy PC arc, ő pont az a katona, akit előre lehet küldeni a Fidesz gépezete ellen, mert nem fél beleállni a vitába, a lapjai nagy része ki van teregetve, nehéz fogást találni rajta. Képes nagyon sok kiábrándult jobboldalit megszólítani. Ha elér egy jó eredményt (én sem hiszem hogy megveri Tarlóst), talán vissza adja a hitet, hogy nem reménytelen a helyzet.
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Ha majd eljutsz arra a felismerésre, hogy egy jó vezetőnek nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy szépen beszél hanem az, hogy tehetséges és hozzáértő emberekkel veszi körbe magát akkor máshogy látod a szitut..
Én mondjuk Tarlósból azt sem nézem ki, hogy segítség nélkül egy háztartást el tudna vezetni..
gordon
Puzsér tehetséges?
Amadeus
Büszke vagy az alulinformáltságodra, azért demonstrálod ilyen látványosan?
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Ő egyetlen programponttal dolgozik, vállaltan outsiderként, mivel az ellenzék úgy fos, ahogy van.
Ő csak úgymond hackeli vagy trollkodja a rendszert, mivel felelősen gondolkodó értelmiségiként nem akar se Tarlósra szavazni, se valami ellenzéki kóklerre, és nem akar beállni azok közé se, akik örökké csak picsognak, rinyálnak, fanyalognak, de tenni nem tesznek semmit.
Puzsért értelmetlen politikusi mérlegen mérned, mert az olyan hiba lenne, mintha Berki Krisztiánt vagy Baukó Évát műsorvezetőként vagy Bede Zsoltot újságíróként értékelnéd.
És a kérdésre válaszolva: Igen, Puzsér tehetséges kommunikátor, tehetséges gondolkodó, tehetséges brandépítő, és pont annyira tehetséges főpolgármester, mint bárki, aki még sosem volt az, de sokak számára már most tehetségesebbnek tűnik, mint Tarlós vagy Demszky.
És a politika mindig a lehetőségekre való szavazásról szól, ezt te is tudod.
Sobri Jóska
A politika hatalomról szól és arról, hogy mit teszel vele, ha egyszer megszerzed. A kommunikáció csak egy eszköze ennek a sok közül. Puzsérra politikusként tekintek, mivel politikusként próbálja megmérettetni magát. Leszarom, hogy te minek tartod őt, ahogy azt is, hogy ő maga minek tartja magát. Nincs a politikában olyan, hogy outsider. Ha egyszer belépsz a politika ringjébe, akkor politikus vagy. Politikusként méreted meg magad és politikusként mondanak rólad véleményt. Az amit te mondasz az az, hogy Puzsér bemegy outsiderként a bordélyba és szűzen jön ki onnan. Ilyen nincs Jóska, a bordélyházban baszni kell, és ha egyszer basztál már, akkor pont ugyanolyan megítélés alá esel, mint az összes többi törzsvendég, akiktől addig outsiderként elhatárolódtál.
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Puzsért nem értelmiségi. Ugyanis értelmiséginek lenni nem csak abból áll, hogy van egy diplomája az embernek és megnyilvánul közéleti kérdésekben. Értelmiséginek lenni szerep- és egyúttal felelősségvállalás, ha úgy tetszik egy életforma, amit eddig Puzsértól én személy szerint nem láttam. Felelős értelmiségi nem trollkodja a rendszert, az nem felelős értelmiségi hozzáállás, hogy odaszarsz az asztalra, és elküldöd a kurva anyjába azt, akinek ez esetleg nem tetszik.

Tudod ki ügyes politikus ebben az országban? Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc. Mindketten túléltek minden fost az elmúlt 20-30 évben. Puzsér egy bohóc, hasonlóan a többi jelenlegi ellenzéki figurához, azzal az eltéréssel, hogy ő még ki is kéri magának ezt a jelzőt.
Amadeus
Azért remélem még van remény számodra, nem keseredtél meg teljesen. A politika mindig is egy cirkusz volt, ahova bohóc kellenek, az értelmiség már régóta elkerüli.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Ha majd eljutsz arra a felismerésre, hogy egy jó vezetőnek nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy szépen beszél hanem az, hogy tehetséges és hozzáértő emberekkel veszi körbe magát akkor máshogy látod a szitut..
Én mondjuk Tarlósból azt sem nézem ki, hogy segítség nélkül egy háztartást el tudna vezetni..
gordon
Puzsér tehetséges?
Amadeus
Büszke vagy az alulinformáltságodra, azért demonstrálod ilyen látványosan?
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Ő egyetlen programponttal dolgozik, vállaltan outsiderként, mivel az ellenzék úgy fos, ahogy van.
Ő csak úgymond hackeli vagy trollkodja a rendszert, mivel felelősen gondolkodó értelmiségiként nem akar se Tarlósra szavazni, se valami ellenzéki kóklerre, és nem akar beállni azok közé se, akik örökké csak picsognak, rinyálnak, fanyalognak, de tenni nem tesznek semmit.
Puzsért értelmetlen politikusi mérlegen mérned, mert az olyan hiba lenne, mintha Berki Krisztiánt vagy Baukó Évát műsorvezetőként vagy Bede Zsoltot újságíróként értékelnéd.
És a kérdésre válaszolva: Igen, Puzsér tehetséges kommunikátor, tehetséges gondolkodó, tehetséges brandépítő, és pont annyira tehetséges főpolgármester, mint bárki, aki még sosem volt az, de sokak számára már most tehetségesebbnek tűnik, mint Tarlós vagy Demszky.
És a politika mindig a lehetőségekre való szavazásról szól, ezt te is tudod.
Sobri Jóska
A politika hatalomról szól és arról, hogy mit teszel vele, ha egyszer megszerzed. A kommunikáció csak egy eszköze ennek a sok közül. Puzsérra politikusként tekintek, mivel politikusként próbálja megmérettetni magát. Leszarom, hogy te minek tartod őt, ahogy azt is, hogy ő maga minek tartja magát. Nincs a politikában olyan, hogy outsider. Ha egyszer belépsz a politika ringjébe, akkor politikus vagy. Politikusként méreted meg magad és politikusként mondanak rólad véleményt. Az amit te mondasz az az, hogy Puzsér bemegy outsiderként a bordélyba és szűzen jön ki onnan. Ilyen nincs Jóska, a bordélyházban baszni kell, és ha egyszer basztál már, akkor pont ugyanolyan megítélés alá esel, mint az összes többi törzsvendég, akiktől addig outsiderként elhatárolódtál.
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Puzsért nem értelmiségi. Ugyanis értelmiséginek lenni nem csak abból áll, hogy van egy diplomája az embernek és megnyilvánul közéleti kérdésekben. Értelmiséginek lenni szerep- és egyúttal felelősségvállalás, ha úgy tetszik egy életforma, amit eddig Puzsértól én személy szerint nem láttam. Felelős értelmiségi nem trollkodja a rendszert, az nem felelős értelmiségi hozzáállás, hogy odaszarsz az asztalra, és elküldöd a kurva anyjába azt, akinek ez esetleg nem tetszik.

Tudod ki ügyes politikus ebben az országban? Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc. Mindketten túléltek minden fost az elmúlt 20-30 évben. Puzsér egy bohóc, hasonlóan a többi jelenlegi ellenzéki figurához, azzal az eltéréssel, hogy ő még ki is kéri magának ezt a jelzőt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A meki franchise, nem egységesek az árai.
Biztos sok helyen ugyanannyi, de nincs egységes árképzés az összes üzletben.
Sobri Jóska
Félreértettél. A scheer & lőrinc belépése előtti és utáni árakra gondoltam. Az egyszerű fogyasztó számára a meki fog árat emelni, nem mennek le abba a mélységbe, hogy a sertéshús felvásárlási árát emelték. De ez csak egy példa.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Ha majd eljutsz arra a felismerésre, hogy egy jó vezetőnek nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy szépen beszél hanem az, hogy tehetséges és hozzáértő emberekkel veszi körbe magát akkor máshogy látod a szitut..
Én mondjuk Tarlósból azt sem nézem ki, hogy segítség nélkül egy háztartást el tudna vezetni..
gordon
Puzsér tehetséges?
Amadeus
Büszke vagy az alulinformáltságodra, azért demonstrálod ilyen látványosan?
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Ő egyetlen programponttal dolgozik, vállaltan outsiderként, mivel az ellenzék úgy fos, ahogy van.
Ő csak úgymond hackeli vagy trollkodja a rendszert, mivel felelősen gondolkodó értelmiségiként nem akar se Tarlósra szavazni, se valami ellenzéki kóklerre, és nem akar beállni azok közé se, akik örökké csak picsognak, rinyálnak, fanyalognak, de tenni nem tesznek semmit.
Puzsért értelmetlen politikusi mérlegen mérned, mert az olyan hiba lenne, mintha Berki Krisztiánt vagy Baukó Évát műsorvezetőként vagy Bede Zsoltot újságíróként értékelnéd.
És a kérdésre válaszolva: Igen, Puzsér tehetséges kommunikátor, tehetséges gondolkodó, tehetséges brandépítő, és pont annyira tehetséges főpolgármester, mint bárki, aki még sosem volt az, de sokak számára már most tehetségesebbnek tűnik, mint Tarlós vagy Demszky.
És a politika mindig a lehetőségekre való szavazásról szól, ezt te is tudod.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Ha majd eljutsz arra a felismerésre, hogy egy jó vezetőnek nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy szépen beszél hanem az, hogy tehetséges és hozzáértő emberekkel veszi körbe magát akkor máshogy látod a szitut..
Én mondjuk Tarlósból azt sem nézem ki, hogy segítség nélkül egy háztartást el tudna vezetni..
gordon
Puzsér tehetséges?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
 index.hu/gazdasag/2019/02/22/egy_fel_disznot_kap_a_matrai_eromu_minden_dolgozoja_meszaros_lorinctol/

mondjuk a 45-50 kilos feldesnyok nem vmi nagyok. de ez akkor is priceless 😀
Borbinho
Tök mindegy mekkorák, úgy is te fizeted...
ozibozi
en ugyan | innen Brusszelbol | nem 😀
Borbinho
Dehogynem... szerinted nem uniós pénzből fog menni?

"123 millió forintot nyert egy sertéstartó telepek korszerűsítését támogató pályázaton az a cég, amely felerészben Kósa Lajos miniszter 82 éves édesanyjának tulajdonában van – erről a Népszava ír. A pályázatot az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap és a magyar állam finanszírozta. "
Igor
Most, hogy scheer kezébe kerültek a magyar mekik meglepődnék, ha nem lőrinc telepéről származó húsit ennéd a mcfarm szenyóban, persze 100ft al drágábban mert hát az a köcsög meki emelt az árakon..
gordon
A meki franchise, nem egységesek az árai.
Biztos sok helyen ugyanannyi, de nincs egységes árképzés az összes üzletben.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Ha majd eljutsz arra a felismerésre, hogy egy jó vezetőnek nem az a legfontosabb tulajdonsága, hogy szépen beszél hanem az, hogy tehetséges és hozzáértő emberekkel veszi körbe magát akkor máshogy látod a szitut..
Én mondjuk Tarlósból azt sem nézem ki, hogy segítség nélkül egy háztartást el tudna vezetni..
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 index.hu/gazdasag/2019/02/22/egy_fel_disznot_kap_a_matrai_eromu_minden_dolgozoja_meszaros_lorinctol/

mondjuk a 45-50 kilos feldesnyok nem vmi nagyok. de ez akkor is priceless 😀
Borbinho
Tök mindegy mekkorák, úgy is te fizeted...
ozibozi
en ugyan | innen Brusszelbol | nem 😀
Borbinho
Dehogynem... szerinted nem uniós pénzből fog menni?

"123 millió forintot nyert egy sertéstartó telepek korszerűsítését támogató pályázaton az a cég, amely felerészben Kósa Lajos miniszter 82 éves édesanyjának tulajdonában van – erről a Népszava ír. A pályázatot az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap és a magyar állam finanszírozta. "
Igor
Most, hogy scheer kezébe kerültek a magyar mekik meglepődnék, ha nem lőrinc telepéről származó húsit ennéd a mcfarm szenyóban, persze 100ft al drágábban mert hát az a köcsög meki emelt az árakon..
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 magyarnemzet.hu/gazdasag/visszavasarolhatjak-otthonaikat-az-adosok-a-nemzeti-eszkozkezelotol-4853279/

 24.hu/belfold/2019/02/20/nemzeti-eszkozkezelo-bank-lakas-visszavasarlas/

Persze lesz olyan aki megmagyaràzza, hogy ez is csak a fideszeseknek jó. 😀
Emlékszem voltak olyan hangok, hogy a NET àlltal megvett lakàsokat egy idő utàn majd eladjàk kedvezményesen, érdekkörbe tartozó csoportoknak. Nem úgy tünik.
Fattyu
A gyökér okot még véletlenül se vegyük figyelembe, hogy annak idején miért kerültek az eszközkezelőhöz ezek az ingatlanok és azóta hányszorosa lett kifizetve a valós vételárnak illetve lesz majd a végtörlesztéssel.
Komolyan nem hiszem el, hogy van olyan ember aki még elhiszi azt, hogy ebben az országban van olyan dolog ami a köz érdekében történik és OV Teréz anya és a Dalai láma szerelemgyereke...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 magyarnemzet.hu/gazdasag/visszavasarolhatjak-otthonaikat-az-adosok-a-nemzeti-eszkozkezelotol-4853279/

 24.hu/belfold/2019/02/20/nemzeti-eszkozkezelo-bank-lakas-visszavasarlas/

Persze lesz olyan aki megmagyaràzza, hogy ez is csak a fideszeseknek jó. 😀
Emlékszem voltak olyan hangok, hogy a NET àlltal megvett lakàsokat egy idő utàn majd eladjàk kedvezményesen, érdekkörbe tartozó csoportoknak. Nem úgy tünik.
Fattyu
Választások lesznek, most nyilván nem. 😀


Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Kezdesz beérni baszki.
Pár év alatt a gyurcsányizmustól megérkeztél a racionalitáson keresztül a Fideszhez.
Jár a pont.
Sobri Jóska
két gond van azzal, amit írsz: nem voltam a büdös életben Gyurcsányista és nem érkeztem meg a Fideszhez.
Amadeus
Ha a Fideszre szavazol fideszes vagy legalábbis igazolod azt amit csinálnak és kevés rosszabb dolog van annál.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Kezdesz beérni baszki.
Pár év alatt a gyurcsányizmustól megérkeztél a racionalitáson keresztül a Fideszhez.
Jár a pont.
Sobri Jóska
két gond van azzal, amit írsz: nem voltam a büdös életben Gyurcsányista és nem érkeztem meg a Fideszhez.
Amadeus
Mind ezt mondja...

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
 magyarnemzet.hu/gazdasag/visszavasarolhatjak-otthonaikat-az-adosok-a-nemzeti-eszkozkezelotol-4853279/

 24.hu/belfold/2019/02/20/nemzeti-eszkozkezelo-bank-lakas-visszavasarlas/

Persze lesz olyan aki megmagyaràzza, hogy ez is csak a fideszeseknek jó. 😀
Emlékszem voltak olyan hangok, hogy a NET àlltal megvett lakàsokat egy idő utàn majd eladjàk kedvezményesen, érdekkörbe tartozó csoportoknak. Nem úgy tünik.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Kezdesz beérni baszki.
Pár év alatt a gyurcsányizmustól megérkeztél a racionalitáson keresztül a Fideszhez.
Jár a pont.
Sobri Jóska
két gond van azzal, amit írsz: nem voltam a büdös életben Gyurcsányista és nem érkeztem meg a Fideszhez.
Amadeus
De ezeket leszámítva a többi stimmel. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Kezdesz beérni baszki.
Pár év alatt a gyurcsányizmustól megérkeztél a racionalitáson keresztül a Fideszhez.
Jár a pont.
Sobri Jóska
két gond van azzal, amit írsz: nem voltam a büdös életben Gyurcsányista és nem érkeztem meg a Fideszhez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.
Amadeus
Kezdesz beérni baszki.
Pár év alatt a gyurcsányizmustól megérkeztél a racionalitáson keresztül a Fideszhez.
Jár a pont.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Fideszre vagy az mszpdkfaszomtudjamire elvből nem szavazok. Minden masra lehet, ezekre ha agyonlőnek se.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nem tudom, nekem rohadtul tetszik Puzsér indulása, mint jelenség, rohadt jó kis videók jönnek ki youtube-on, ha nem is fog végül indulni, legalább felkavarja ezt a posványt, és talan más értelmiségiek is elgondolkodnak, hogy szerepet kellene vállalni a közéletben azért, hogy ki tudjunk lábalni ebből a fosból ami van. Mert ezt ellenzéki politikustól nem lehet elvárni.
gabokocka
Egy semmihez nem értő, nagyhangú, egocentrikus fasz, aki azért lehet valaki, mert a magyar társadalom egy ideje szemérmesen "megosztó személyiségként" címkézi fel őt és a hozzá hasonló többi büdös bunkót. Eddig sem jutott volna eszembe, hogy rá adjam le a voksomat, mivel nem nézem ki belőle, hogy akár egy sarki kávézót el tudna üzemeltetni, pláne egy várost. Viszont aki kampány alatt ilyet nyilatkozik, csak mert egy közvéleménykutató kihozta, hogy nem ő a Jani a gáton, az az én szememben nem való politikusnak.
Csak azért nem mondom, hogy húzzon el a végzettségének megfelelően tanítani, mert azt gondolom, hogy egy ilyen tahót bűn gyerekek közé engedni.
Hát akkor már geci legyen tényleg Tarlós, leszarom, hogy Fidesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?