Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Olvastam pár kiemelt dolgot Puzser programjából. Vannak amik tetszenek, van amit nyilván a kampány hevében lő el és nem foglalkoztat, de a f@sz kíván már állandóan ezekkel az autómentes BP programoktól. Most nekem tok mindegy, hogy PR vagy KG mondja ezt, de ezzel tényleg lehet szavazókat nyerni?
Klaci79
Erre tart Európa és a világ is és erre kene tartani nekünk is. Én például örülnék neki, de azért elég sok embert szopórollerre lehet tenni ha ezt elrontják.
Az hogy teljes autoforgalmat kitiltja necces kérdés, de pl. Németországban is megvan húzva hogy milyen autók mehetnek mondjuk Stuttgart belvárosába.
Alapjába véve Budapestnek remek a tömegközlekedése, szóval a lehetőség adott lenne.
Toca
Hát ebben nem értünk egyet. Igaz én nem a belvárosban közlekedek, hanem a város széléről. Nem is nagyon tudom van e olyan főváros meg a fejlett világban ahol a metrók belvárosból belvárosba visznek. Ha azokat kivinnek a városhatárig akkor azt mondom hogy rajta, tömegközlekedünk, de így ennek autósként csak a hátrányát látom. Mondjuk nem tudom mik azok a példák, ahol kitiltják az autókat, mert a dugódíjat is inkább kifizetném csak mehessek autóval, mint a közösségi közlekedés. De egyébként hol vannak kitiltva autok a fővárosból???
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Olvastam pár kiemelt dolgot Puzser programjából. Vannak amik tetszenek, van amit nyilván a kampány hevében lő el és nem foglalkoztat, de a f@sz kíván már állandóan ezekkel az autómentes BP programoktól. Most nekem tok mindegy, hogy PR vagy KG mondja ezt, de ezzel tényleg lehet szavazókat nyerni?
Klaci79
Erre tart Európa és a világ is és erre kene tartani nekünk is. Én például örülnék neki, de azért elég sok embert szopórollerre lehet tenni ha ezt elrontják.
Az hogy teljes autoforgalmat kitiltja necces kérdés, de pl. Németországban is megvan húzva hogy milyen autók mehetnek mondjuk Stuttgart belvárosába.
Alapjába véve Budapestnek remek a tömegközlekedése, szóval a lehetőség adott lenne.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Olvastam pár kiemelt dolgot Puzser programjából. Vannak amik tetszenek, van amit nyilván a kampány hevében lő el és nem foglalkoztat, de a f@sz kíván már állandóan ezekkel az autómentes BP programoktól. Most nekem tok mindegy, hogy PR vagy KG mondja ezt, de ezzel tényleg lehet szavazókat nyerni?
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
 i.redd.it/9c11udufwnt01.png

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
 merce.hu/2019/02/28/szombathelyen-atvette-az-ellenzek-az-iranyitast/#

Szombathelyen most húzzák faszra a Fideszt.
Amadeus
A legjobb ahogy a fideszesek lereagálták az egészet. Ebbe a doboz gemkapocsba itt előttem több értelem szorult, mint azokba.
Duff
Csont nélkül esik ki a hali, ez átlépte az inger küszöböt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
 merce.hu/2019/02/28/szombathelyen-atvette-az-ellenzek-az-iranyitast/#

Szombathelyen most húzzák faszra a Fideszt.
Amadeus
A legjobb ahogy a fideszesek lereagálták az egészet. Ebbe a doboz gemkapocsba itt előttem több értelem szorult, mint azokba.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
 merce.hu/2019/02/28/szombathelyen-atvette-az-ellenzek-az-iranyitast/#

Szombathelyen most húzzák faszra a Fideszt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az elképzelés
 index.hu/gazdasag/2019/02/28/mnb_versenykepesseg_program_2019_330_pont/

Átfutottam a PDF-et is, a nyilvánvalóan irreális célkitűzések ellenére, vannak benne egész jó gondolatok (a nyilvánvaló BS/kötelező propaganda mellett, dehát ez van), viszont már ennek is örülne az ember, bravó..

És a megvalósítás, egy cikkel van mellette az oldalon...
 index.hu/gazdasag/2019/02/28/egy_ev_alatt_negy_ember_hasznalta_hatvani_biciklis_kalandparkot/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Büszke vagy az alulinformáltságodra, azért demonstrálod ilyen látványosan?
Puzsér nem városvezető.
Puzsér nem politikus.
Ő egyetlen programponttal dolgozik, vállaltan outsiderként, mivel az ellenzék úgy fos, ahogy van.
Ő csak úgymond hackeli vagy trollkodja a rendszert, mivel felelősen gondolkodó értelmiségiként nem akar se Tarlósra szavazni, se valami ellenzéki kóklerre, és nem akar beállni azok közé se, akik örökké csak picsognak, rinyálnak, fanyalognak, de tenni nem tesznek semmit.
Puzsért értelmetlen politikusi mérlegen mérned, mert az olyan hiba lenne, mintha Berki Krisztiánt vagy Baukó Évát műsorvezetőként vagy Bede Zsoltot újságíróként értékelnéd.
És a kérdésre válaszolva: Igen, Puzsér tehetséges kommunikátor, tehetséges gondolkodó, tehetséges brandépítő, és pont annyira tehetséges főpolgármester, mint bárki, aki még sosem volt az, de sokak számára már most tehetségesebbnek tűnik, mint Tarlós vagy Demszky.
És a politika mindig a lehetőségekre való szavazásról szól, ezt te is tudod.
Sobri Jóska
azé bmeg a görbetükröd amit folyton idetartasz, szadista e vagyol? vagy csak el akarod érni hogy eccer mind felálljunk a fotelből a bill mögül? 😀 te NER lipsi double agent

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ebben mondjuk igaza van:
"Legyen szíves, kutassa ki, mit szólnak a budapestiek ahhoz, hogy a Karácsony Gergely által vezetett Zuglóban veszteséges a parkoltatás, miközben a maffia milliárdokkal gazdagszik! Legyen szíves, kutassa ki, hogy mi a budapestiek véleménye arról a Karácsony Gergelyről, aki ezt a gyalázatot közgyűlés elé terjeszti, aztán a szavazáskor tartózkodik – mossa kezeit, mert pontosan tudja, hogy ez vegytiszta korrupció!"

de megint túl sok a fröcsögés
Negritis
krisztmesz geri a modern kor fodorgabikája..

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Csak itthon nincs vita mar egy ideje

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
ebben mondjuk igaza van:
"Legyen szíves, kutassa ki, mit szólnak a budapestiek ahhoz, hogy a Karácsony Gergely által vezetett Zuglóban veszteséges a parkoltatás, miközben a maffia milliárdokkal gazdagszik! Legyen szíves, kutassa ki, hogy mi a budapestiek véleménye arról a Karácsony Gergelyről, aki ezt a gyalázatot közgyűlés elé terjeszti, aztán a szavazáskor tartózkodik – mossa kezeit, mert pontosan tudja, hogy ez vegytiszta korrupció!"

de megint túl sok a fröcsögés
Negritis
akkor ezek szerint Puzsérnál is elindult a kampány....sokkal tisztességesebb, ha ezt kimondja, nem kell ez a nekem még nincs programom, meg nem kampányolok púder...
mondjuk én lehet maradi vagyok, de jobban szeretem a vitákat, mint egymás szapulását és a faszozást, de amcsiban is előbb a republikánus a párttársát szidja, mint ahogy a demokrata is és az igazi ellenfél csak utána jön...úgyhogy az előválasztás kampánya ezennel elkezdődött és ha Puzsér ennyi lendületes, akkor hajrá, lássuk mit tud
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
ebben mondjuk igaza van:
"Legyen szíves, kutassa ki, mit szólnak a budapestiek ahhoz, hogy a Karácsony Gergely által vezetett Zuglóban veszteséges a parkoltatás, miközben a maffia milliárdokkal gazdagszik! Legyen szíves, kutassa ki, hogy mi a budapestiek véleménye arról a Karácsony Gergelyről, aki ezt a gyalázatot közgyűlés elé terjeszti, aztán a szavazáskor tartózkodik – mossa kezeit, mert pontosan tudja, hogy ez vegytiszta korrupció!"

de megint túl sok a fröcsögés
Negritis
Puzsérnál mindig sok a fröcsögés. elkapja a gépszíj, és bayerzsótiként oszt mindent és mindenkit.
azt nem veszi észre, hogy ezzel a saját mondanivalójának az éléből vesz el, mert még ha valaki egyet is ért vele, azt fogja gondolni, hogy "ennek a Puzsérnak azért igaza van - de akkor is egy fasz". és az szavazokat visz el.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ha Trump szavazó lennék, ez a cikk után megérne a 444 egy kiadós fake news-olásra.
Az alap probléma ott van, h ma(mar évek óta) a politikai elemzők/kutatók, tisztelet a marginális számú kivételnek, politikai aktorok. Amikor egy politológus vagy közvélemény-kutató havonta többször jár haknizni, vagy kutatásait nem csak tematikus pár száz szakmabeli által olvasott lapban publikálja, hanem bejárja a médiát keresztül-kasul, vitázik Gajdics Ottókkal, akkor már annak is van szerepe, ki, mit, miért, hogyan, milyen gyakorisággal kutat. Vagy egyszerű ne bújjon függetlenség álcája mögé, mint elemző.
Az, h Puzsér alpári módon reagálja ezt le, az szerintem se oké, mondjuk biztos szélesebb körbe eljut, nem véletlenül fogalmazott így. Aki nem követője, de a negatív hírverés miatt belefut bármilyen leiratába a posztjának és csak kicsit is érdeklődik a politika iránt, az eredetiben is elolvassa és talán észleli a poszt írásának miértjeit. Esetleg rájöhet, h valós problémáról beszél, amit sajnos, ahogy a példa mutatja nem mindenki érzékel, és még annál is kevesebben tekintenek ilyen módon a politikára és a közéleti beszéd formálóira.
Persze az is benne van, h gyakorló elmebetegnek lesz tartva.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
az a baj, hogy a mai ámokfutása után már nem tudom megmondani, hogy Puzsér mivel jobb egy Bayer Zsoltnál. Komolyan.
Amadeus
nah mit tolt most épp? 😀
Negritis
Puzsér szerint Závecz Tibor több v@gonnal akarja elvitetni őt, miután egy tükörrel szilánkosra verte a pofáját

 444.hu/2019/02/26/puzser-szerint-zavecz-tibor-tobb-vgonnal-akarja-elvitetni-ot-miutan-egy-tukorrel-szilankosra-verte-a-pofajat

gyakorló elmebeteg.
Amadeus
Megjegyzem két megjegyzése van az ellenfelére és mindakettő telitalálat. Érdekes nem erre megy ki a cikk...
Toca
mer a 444 egy szutyok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
az a baj, hogy a mai ámokfutása után már nem tudom megmondani, hogy Puzsér mivel jobb egy Bayer Zsoltnál. Komolyan.
Amadeus
nah mit tolt most épp? 😀
Negritis
Puzsér szerint Závecz Tibor több v@gonnal akarja elvitetni őt, miután egy tükörrel szilánkosra verte a pofáját

 444.hu/2019/02/26/puzser-szerint-zavecz-tibor-tobb-vgonnal-akarja-elvitetni-ot-miutan-egy-tukorrel-szilankosra-verte-a-pofajat

gyakorló elmebeteg.
Amadeus
Megjegyzem két megjegyzése van az ellenfelére és mindakettő telitalálat. Érdekes nem erre megy ki a cikk...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Csak egy gyors kérdés:

Mennyire kell bő nyállal (vagy kitüntetésekkel) kényeztetni egy fideszes képviselőt/tagot, hogy olcsó budapesti albérlethez juthassak?

vadászni nem tudok, de ha kell megtanulok szívesen (közpénzen)!
hden
mit jelent az olcsó nálad?
Amadeus
60-80 ezer,
100-140 négyzetméter minimum, lehetőleg a budai Vár közelében

igazából erre gondoltam:
 24.hu/belfold/2019/02/26/halmagyi-takacs-istvan-semjen-zsolt-safari-club-onkormanyzati-lakas-var/
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Csak egy gyors kérdés:

Mennyire kell bő nyállal (vagy kitüntetésekkel) kényeztetni egy fideszes képviselőt/tagot, hogy olcsó budapesti albérlethez juthassak?

vadászni nem tudok, de ha kell megtanulok szívesen (közpénzen)!
hden
mit jelent az olcsó nálad?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Csak egy gyors kérdés:

Mennyire kell bő nyállal (vagy kitüntetésekkel) kényeztetni egy fideszes képviselőt/tagot, hogy olcsó budapesti albérlethez juthassak?

vadászni nem tudok, de ha kell megtanulok szívesen (közpénzen)!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
ebben mondjuk igaza van:
"Legyen szíves, kutassa ki, mit szólnak a budapestiek ahhoz, hogy a Karácsony Gergely által vezetett Zuglóban veszteséges a parkoltatás, miközben a maffia milliárdokkal gazdagszik! Legyen szíves, kutassa ki, hogy mi a budapestiek véleménye arról a Karácsony Gergelyről, aki ezt a gyalázatot közgyűlés elé terjeszti, aztán a szavazáskor tartózkodik – mossa kezeit, mert pontosan tudja, hogy ez vegytiszta korrupció!"

de megint túl sok a fröcsögés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Biztos Puzsér szidta a vogon költészetet, meg is érdemli!

 www.bbc.co.uk/cult/hitchhikers/vogonpoetry/lettergen.shtml

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
az a baj, hogy a mai ámokfutása után már nem tudom megmondani, hogy Puzsér mivel jobb egy Bayer Zsoltnál. Komolyan.
Amadeus
nah mit tolt most épp? 😀
Negritis
Puzsér szerint Závecz Tibor több v@gonnal akarja elvitetni őt, miután egy tükörrel szilánkosra verte a pofáját

 444.hu/2019/02/26/puzser-szerint-zavecz-tibor-tobb-vgonnal-akarja-elvitetni-ot-miutan-egy-tukorrel-szilankosra-verte-a-pofajat

gyakorló elmebeteg.
Amadeus
Error 503 Backend fetch failed
😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
az a baj, hogy a mai ámokfutása után már nem tudom megmondani, hogy Puzsér mivel jobb egy Bayer Zsoltnál. Komolyan.
Amadeus
nah mit tolt most épp? 😀
Negritis
Puzsér szerint Závecz Tibor több v@gonnal akarja elvitetni őt, miután egy tükörrel szilánkosra verte a pofáját

 444.hu/2019/02/26/puzser-szerint-zavecz-tibor-tobb-vgonnal-akarja-elvitetni-ot-miutan-egy-tukorrel-szilankosra-verte-a-pofajat

gyakorló elmebeteg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
az a baj, hogy a mai ámokfutása után már nem tudom megmondani, hogy Puzsér mivel jobb egy Bayer Zsoltnál. Komolyan.
Amadeus
nah mit tolt most épp? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
az a baj, hogy a mai ámokfutása után már nem tudom megmondani, hogy Puzsér mivel jobb egy Bayer Zsoltnál. Komolyan.

criminal lawyer or criminal lawyer?