Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
[...]Én bizakodó vagyok, hogy ebből kinő valami.
petey
Mindenféle cinizmus nélkül kérdezném, hogy szerinted, szerintetek mi nőhet ki ebből?

Hungarian Bill
szerintem semmi komoly, max így most könnyebb elviselni a létet mert ha kimész és latod a hasonló arcokat rájössz hogy nem, nem, akkor mégsem a te készülékedben van csak a hiba, hanem basszus itt a pista , a józsi, a szomszédlány akiről sodem tudtad h gondoltad mert hülyepicsának hitted, vagy a kardiológus öreg doki bácsid akiről stift hitted hogy tutifideszes stb stb... tehát jó a tömegélmény na

De nem hiszem h bármi változást el lehetne így érni, max külföldön látják hogy itt sem mindenki birka (khmm békamenet), és hátha kiderül hogy a fiatal értelmiségi diák rétegben akad valaki akiből lehet egy jó szonok vagy szervező, ezekre lehet ez most elég , ezeket lehet kimaxolni szvsz.

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Egyrészt nem kell egy kalap alá venni az egész vidéket. Leginkább ez akaszt ki, mikor szóba kerül ez. "Mi kell a parasztoknak?" Teszi fel a kérdést az egyik gondolkodó, a másik meg összeráncolt homlokkal magyarázza, hogy "ezek az emberek...". Van egy régi baráti társaságom egy kis faluban, totál más érdekli őket, másképp lehet elérni őket, mint pl abban a kis vidéki varrodában munkálkodó varrónőket, ahol volt "szerencsém" lehúzni két évet. Előbbiekről totál lepörgött a fidesz teljes propagandája, pedig egyik se politológusnak tanult, míg utóbbiak másról se beszéltek csak a migránsveszélyről. Na nekik mondjuk mondhatott volna pár szót az ellenzék erről a kérdésről. Hiába húzta le a kormánypropaganda erre a szánalmas szintre az egészet, de el kellett volna fogadni, hogy végtelen pénzük van, ők tematizálják a kampányt, valamit csinálni kéne azon kívül, hogy egyesével cáfolgatják a kamuvideókat, hogy ez nem is itt volt, az nem is ott volt. Persze Gyurcsány az ünneplő tömeges beszédével kb az elején nekivezette a baloldalt ennek a migránsjéghegynek, azóta csak ugrálnak a süllyedő hajón, hogy korrupció korrupció.
andree
igazad van elkapott az indulat sajnálom, de hát milyen egyszerűen nagyszerű sztereotipizálni a dolgokat :/ de egyszerűen nem látom módját hogy lehetne úgy elérni ezeket az emberek hogy ne jobbról előzd be a fideszt mert nem szülne sok jót a pattanásig feszült frusztrált országban a hiszti keltés, illetve hogyan lehet űberelni egy egybites kampányt? nem lehet mindenütt találni egy Márki-Zay-t és felsorakoztatni mögé az egész spektrumot, nincsenek illuzioim a jövőt illetően szerintem 7 szűk esztendő fog következni , ha csak nem történik olyan világgazd. válság ami begyűrüzve mindenki zsebén érződni fog, akkor a középosztálybeli haverom sem mondja a jössz e végre tüntetnire "de hát szombaton van a szülinapi zsúr" vagy amit a másik mindig huhogó hogy minek mennék? úgysem változik semmi.. hanem kijön majd tüntetni mindenki, és konchoz már nem jutó habony-rogán szint alatt lévő egymást maró fidesz felső-oligarha albárók szétverik a NERT belülről, hacsak a Vezír nem léptet ki minket EU-ból (2-3) év múlva kb..

amit írtál érdekes volt Gyurcsányról, tényleg vidéken rögtön ő ugrott be az embereknek mint ellenzék , bár volt akinek Vona 😊 (na őt bírnám ha visszatérne és egy integráló középen álló de radikális tisztakezek mozgalmat tudna gründolni, meg van benne a karizma hozzá szvsz. és jobban is állt neki a cukiság mint a szélsőjobbos style) szóval ez a bezzeg a gyurcsány, ő is lopna ütős érv volt.
mondjuk annyi haszna volt ennek a voksolási eredmények h jó eséllyel mszp és dk 4 év múlva kuka.. ha nem előbb, és akkor végre Feri is tolhatja a kannásbort meg a szipuát szomorúságában fullban.

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Melehov Chicago Bears 119
Hát, szerintem meg az ellenzék ahelyett, hogy a tábortűz körül énekelgetne, inkább kezdjen el azon dolgozni, hogy hogyan fogja Gyurcsányt és az MSZP maradékát balról bedarálni. Az MSZP-t sikerült 20 mandátummal a parlamenti lélegeztetőgépre rakni (köszi Karácsony). Gyurcsányék több mint megduplázták a helyeiket, még mielőtt erről sokan megfeledkeznének....
Amíg ez nem történik meg, akkor 4 év múlva jön megint a józanító felismerés, hasonló végeredménnyel...

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 6 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
Azt tudtam hogy ilyen lejtős pályán ilyen ellenzéki pártokkal és szereplőkkel kb ennyi várható (az más tészta hogy én is pöstiként lila ködben fogalmam sem volt a vidékrők és azt hittem zavarja őket pár dolog ami miatt el kezdenek gondolkodni maguktól és nem kell mao kommandóknak a szájukba rágni hogy khm pár kézben több termőföld koncentrálódik mint Horthy tata elött, vagy hogy a stratégiai szerződésekkel és röghöz kötéssel nem lesz nagy ugrálás a magyar multiknál robotolóknak sem, vazzeg ezeket magyarázni kéne a szent tehénnek a magyar vidéknek? 2018 van, nem kell ez a tanult tehetetlen vidéki lét már, meghaladta az idő,lehet tanulni információt gyűjteni maguktól is, és itt most nem a mély szegénységben élő százezrekre gondolok akik ténylegáldozatok.. én elhiszem hogy Kádár alatt jó volt és elöbb megvolt a háztájival a kockalada, de könyörgöm öregszik a vidék és leszakad a picsába.. rövidtávon persze értem jöhet az Erzsébet utalvány meg a rezsiharc sporolás (na az megalol mekkora átverés de sebaj)
de hosszútávon nincs koncepció , nincs hozzáadott érték a földmüvelésben nem látnám hogy a manufakturák beindulnának lenne több kézműves termék ami kelendő lehetne nyugaton (sajt, gomba mitomén..)
mert az már csak nem nagy jövőkép hogy jön a családtervezési minisztérium , ahol majd rogán meg a beszélő disznósajt fogja elmagyarázni hogy melyik golyómat hova helyezzem a jobb eredmény és a népjövője szempontjából..
na puff kijött, sry sok kámingoutért
Josszi
Egyrészt nem kell egy kalap alá venni az egész vidéket. Leginkább ez akaszt ki, mikor szóba kerül ez. "Mi kell a parasztoknak?" Teszi fel a kérdést az egyik gondolkodó, a másik meg összeráncolt homlokkal magyarázza, hogy "ezek az emberek...". Van egy régi baráti társaságom egy kis faluban, totál más érdekli őket, másképp lehet elérni őket, mint pl abban a kis vidéki varrodában munkálkodó varrónőket, ahol volt "szerencsém" lehúzni két évet. Előbbiekről totál lepörgött a fidesz teljes propagandája, pedig egyik se politológusnak tanult, míg utóbbiak másról se beszéltek csak a migránsveszélyről. Na nekik mondjuk mondhatott volna pár szót az ellenzék erről a kérdésről. Hiába húzta le a kormánypropaganda erre a szánalmas szintre az egészet, de el kellett volna fogadni, hogy végtelen pénzük van, ők tematizálják a kampányt, valamit csinálni kéne azon kívül, hogy egyesével cáfolgatják a kamuvideókat, hogy ez nem is itt volt, az nem is ott volt. Persze Gyurcsány az ünneplő tömeges beszédével kb az elején nekivezette a baloldalt ennek a migránsjéghegynek, azóta csak ugrálnak a süllyedő hajón, hogy korrupció korrupció.

Azt is azonnal el kell felejteni, hogy jobb- és baloldaliság. Baromira nem gondolkodnak ezen az emberek. Én soha a büdös életben nem hallottam soha senkit ezeken a helyeken, aki így utalt volna magára. Persze van aki néha magára aggatja valamelyik párt jelzőjét, hogy ő a nemzeti, vagy ő a demokrata, de ebben meg is áll a dolog. Sokszor hallom, hogy Gyurcsány már nem téma, már a fidesz se erőlteti a dolgot, de basszus én bármikor olyan szituba kerültem, hogy el kellett mondanom a véleményem a jelenlegi kormányról, mindig az volt az adu, hogy inkább ez mint Gyurcsányék. Szóval basszus egyszer kipróbálhatnánk egy olyat, csak úgy kísérletképpen, hogy nem azzal indítunk, hogy az MSZP összeáll Feriékkel, és várja a többieket. Elbuktak kb 1,5 millió választót az utolsó MSZP kormány alatt, azóta meg minden választásnak ugyan így mennek neki, mindenféle eredmény nélkül, és ahogy elnézem a következőre ugyan ez lesz a terv.

Szerkesztette: andree
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
[...]Én bizakodó vagyok, hogy ebből kinő valami.
petey
Mindenféle cinizmus nélkül kérdezném, hogy szerinted, szerintetek mi nőhet ki ebből?

Mert az tök jó, hogy a Békemeneten résztvevők most vakarják a fejüket, hogy olyan gyülekezés is van, ahol a résztvevők nem kapnak fizetést.

De maga az egész alaphelyzet nem túl jó, mert az egyik oldalon ott van a - teljesen érthető - erőszak-mentesség, illetve az, hogy minél többen fejezzük ki azt, hogy nem értünk egyet a jelenlegi rendszerrel. És ez a fajta sokszínűség, hogy minden párt szimpatizánsa, valamint pártsemleges civilek fejezték ki nemtetszésüket, mindenképp üdvözítő. A másik oldalon viszont ott van az, hogy pusztán tüntikézéssel, utána technopartyval, majd haza (oké, a fiatalabbaknak a bulinegyedbe) menetellel nem lehet ezt a rendszert nemhogy bedönteni, de még csak megfélemlíteni sem. Mert máris jön a magyar Goebbels, aki a fideszmédiában elmondja, hogy Soros. Na most, pont ezek a szólamok jutnak el (a korábbi hozzászólásomban említett) vidéki, közmédiából tájékozódó közmunkáshoz, aki megint rettenetes veszélybe kerülve érzi magát attól függetlenül, hogy az elmúlt fél évben egy darab migráns nem lopta szét a kertjét.

Megint elkövetjük azt a hibát, hogy csak Bp-re koncentrálunk. Persze, vannak vidéki szimpátiatüntetések, pár száz fővel, de egyszerűen nincs aki koordinálja őket. Pl. lehetnének egy időben a pestivel, és adott esetben a kivetítőn amolyan körkapcsolás-jelleggel be lehetne vonni Pécset, Debrecent, Győrt, stb. De biztos vannak egyéb, könnyen megvalósítható alternatívák is.

Az erőszak megint nem megoldás természetesen, mert akkor itt végképp elszabadulna a pokol, és a törökországi puccskísérletet követő megtorlás következne, írmagja se maradna a másképp gondolkodóknak.

Én azokkal értek egyet, akik szerint ez a feudális rendszer saját magát fogja felemészteni, viszont a folyamat onnantól fogva nagyon gyorsan fog végbemenni. Hogy meddig kell erre várni, azt nem tudom. Szeretnék ebben az országban kizárólag szakmai alapon, senkinek sem alárendelve érvényesülni (külföldön nem is nagyon tudnék elhelyezkedni a szakmámban), családot alapítani, és élni, de nem vagyok abban annyira biztos, hogy a közeljövőben bármilyen úton is bedől a FIDESZ-rendszer. És akkor hozzám hasonlóan, mikor már teljesen megfullasztja az embert a légkör, sokan el fognak jutni odáig, hogy átprogramozzák a lehetőségeiket. És teljesen meg tudom érteni őket.
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Visszatérve a beszélgetéshez, a társaság fele még dísznek is rossz, mert se humoruk, se önálló véleményük. Legalább az egyik kéne, hogy fogyasztható legyen a műsor. Mint az értelmiségi világ, és a vidéki munkásosztály között egész életében ingázó valaki, elképesztőnek tartom ezt a fokú tájékozatlanságot, általánosítási mániát és távolságtartást, amivel ezt a narancsszínű vidéket kezelik(Puzsér is, bár néhány megállapítása néha ül). Elképesztő hallani, ahogy a jobbikos újságíró a szélen számolgatja, hogy hány bizonytalan körzetet kell behúzni a jobbik kormányhoz. Tényleg nem olvastak közvélemény kutatásokat? Ha igen miket olvastak? Kb hasonló szint, mint mikor Karácsony arról beszélt, hogy majd pár nap múlva bebiciklizik a miniszterelnökségért. Fáj hallgatni, főleg mert elvileg ők még pontosabban tudják mi várható. De nem csak rájuk jellemző ez. Az ellenzéki fórumoktól is meg-meg fordul a gyomrom az utóbbi 1-2 hétben. Nagyon reménytelennek látom a helyzetet. Esküszöm egy 444 kommentszekció elolvasása jobban fáj, mint az újabb 2/3.
andree
azért nekem a 2/3jobban fáj mint a 444kommentszekcióból áradó frusztráció agresszió, így ebben nem értünk egyet , kérdés hogy a vidéket jobban ismerő és a tv-be beülni hajlandó emberek mire lennének képesek mert lehet átlagnézőt nem érdekelné ha egy L.Ritók Nóra és TGM gondolat fűzése a vidékről vagy a proletáriátusról de valószínű annyira rétegműsor lenne hogy nem nézné a kutya sem (sajnos) valamennyire erre is lehet hogy lenne igény, de nem hozná a nézettséget.

KarácsonyG mit mondott volna szted? előre h tuti szopunk? milyen vígan nyomta volna a szavazási morált az oldalán? így segített kriptába tenni egy odavaló pártot és most kocog vissza Zuglóba, ennyi, mondjuk szegénybe kb annyi karizma szorult mint Dettikébe fülledt erotika

Azt tudtam hogy ilyen lejtős pályán ilyen ellenzéki pártokkal és szereplőkkel kb ennyi várható (az más tészta hogy én is pöstiként lila ködben fogalmam sem volt a vidékrők és azt hittem zavarja őket pár dolog ami miatt el kezdenek gondolkodni maguktól és nem kell mao kommandóknak a szájukba rágni hogy khm pár kézben több termőföld koncentrálódik mint Horthy tata elött, vagy hogy a stratégiai szerződésekkel és röghöz kötéssel nem lesz nagy ugrálás a magyar multiknál robotolóknak sem, vazzeg ezeket magyarázni kéne a szent tehénnek a magyar vidéknek? 2018 van, nem kell ez a tanult tehetetlen vidéki lét már, meghaladta az idő,lehet tanulni információt gyűjteni maguktól is, és itt most nem a mély szegénységben élő százezrekre gondolok akik ténylegáldozatok.. én elhiszem hogy Kádár alatt jó volt és elöbb megvolt a háztájival a kockalada, de könyörgöm öregszik a vidék és leszakad a picsába.. rövidtávon persze értem jöhet az Erzsébet utalvány meg a rezsiharc sporolás (na az megalol mekkora átverés de sebaj)
de hosszútávon nincs koncepció , nincs hozzáadott érték a földmüvelésben nem látnám hogy a manufakturák beindulnának lenne több kézműves termék ami kelendő lehetne nyugaton (sajt, gomba mitomén..)
mert az már csak nem nagy jövőkép hogy jön a családtervezési minisztérium , ahol majd rogán meg a beszélő disznósajt fogja elmagyarázni hogy melyik golyómat hova helyezzem a jobb eredmény és a népjövője szempontjából..
na puff kijött, sry sok kámingoutért

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
kíváncsi vagyok, hogy lesz-e ellenbékemenet? szerintem kicsit megszeppentek a fiúk, egyből előrántották Tonyót, hogy gyorsan böfögjön egy Sorosozást.
Én csak azt nem értem, hogy ha ez a Gyurka ekkora getzi, hogy megveszi Európát, akkor pont a dagadtat nem tudja.

amúgy most megmutatta az ország, hogy szervezett buszoztatás, lengyelek idehozatala nélkül is össze tudnak rántani egy akkora, ha nem nagyobb tömeget, és megmutatták azt is hogy el tudják ezt venni a Fidesztől.
ami még hibádzik, az a vezérszónok, aki a Fidesznél Orbán a birkamenet végén. mert ezek a srácok elég harmatosak voltak, kivéve az ex-KDNP-s csaj. de elsőnek rendben volt.
pengeélen táncolnak, mert elég egy balhé és rá van húzva a na ugye megmondtuk. ha meg erőtlen, akkor kiröhögik és befullad az egész.

én bizakodó vagyok, hogy ebből kinő valami.
petey
Szeretném osztani az optimizmusodat. Mármint, hogy ebből kinő(het) valami.

Jelenleg én elég pesszimista vagyok. Pont amiatt, amit írtál, hogy pengeélen táncolnak ezzel az egésszel. Elég lesz egy rendőrt meglegyinteni...
Na meg ugye: "Lehet tüntetni a parlament előtt, előbb-utóbb megunják, oszt hazamennek."

Bár igazából mindegy, mert ugye kb. virágot osztogattak a rendőröknek, ettől függetlenül ugye szélsőbalos sorosista erőszakhullámot vizionáltak kormányoldalon.

Meglátjuk.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Esküszöm egy 444 kommentszekció elolvasása jobban fáj, mint az újabb 2/3.
andree
Ezt kombinálva az Echo tv-vel maga a szellemi nihilizmus, aki ezen túl tudja tenni magát anélkül, hogy ne válna sztoikusból végtelenül cinikussá, annak minden tiszteletem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Trumpnak meg Putyinnak sikerül kirobbantania egy világháborút (vagy valami hasonlót)?
Bazzani
ááá ne fossál mán, Viktor úgysem hagyná!

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
kíváncsi vagyok, hogy lesz-e ellenbékemenet? szerintem kicsit megszeppentek a fiúk, egyből előrántották Tonyót, hogy gyorsan böfögjön egy Sorosozást.
Én csak azt nem értem, hogy ha ez a Gyurka ekkora getzi, hogy megveszi Európát, akkor pont a dagadtat nem tudja.

amúgy most megmutatta az ország, hogy szervezett buszoztatás, lengyelek idehozatala nélkül is össze tudnak rántani egy akkora, ha nem nagyobb tömeget, és megmutatták azt is hogy el tudják ezt venni a Fidesztől.
ami még hibádzik, az a vezérszónok, aki a Fidesznél Orbán a birkamenet végén. mert ezek a srácok elég harmatosak voltak, kivéve az ex-KDNP-s csaj. de elsőnek rendben volt.
pengeélen táncolnak, mert elég egy balhé és rá van húzva a na ugye megmondtuk. ha meg erőtlen, akkor kiröhögik és befullad az egész.

én bizakodó vagyok, hogy ebből kinő valami.

több mint 6 éve
andree Arizona Cardinals 1 668
háát.. nem nézem sűrün, de van egy két arc akivel azért még mindig könnyebben azonosulok mint az egy bites verziójú Echo-TV-sel (Keménymag) pedig ott még egy nfl fan Szíhoksz sapkás is tolja a tutit.
Josszi
Én mindegyikkel könnyebben azonosulok. 😊

A kritikám arra vonatkozott, hogy ha a műsort, mint egységed nézed, akkor nem elég humoros hogy hasson, és nem is elég koherens hogy hasson - nem eléggé átgondoltak a válaszokt, többször egyenesen balszfaszságokat mondanak, emiatt a végtermék egy kakofónia ahelyett, hogy határozott, meghallható és könnyen érthető dallama lenne.
peterk2005
Hát, mikor írtad megnéztem ezt is és a választás előttit is, és tökéletesen jól mutatja miből jön létre a fideszes 2/3. Én komolyan bármit megadnék egy független értelmiségi vitáért, elmélkedésért, de ez egyrészt messze áll a függetlentől, másrészt meg fáj mennyire benne él mindegyik a saját, bejáratott kis világában. Nagyjából három-négy elgondolkodtató mondat hangzott el 90 perc alatt, és ezek is főleg Konokhoz és Puzsérhoz köthetőek. Utóbbival úgy vagyok, hogy 1-2 évente összegyűjtöm az erőt és meghallgatom mit hozott össze addig, de az ember annyira túltöltődik ezzel a visítozós stílussal(amiben szerintem azért javult egy nagyon kicsit), meg annyira idegesíti, hogy mindent bele akar tuszkolni valamelyik korábbi, jól hangzó elméletébe, hogy utána elég is egy darabig belőle. Az ő legnagyobb erőssége a baráti köre. Jó hallgatni, ahogy velük beszélget, akkor is ha nagyon sok mindenével nem értek egyet. Szomorú, hogy ezzel a sok negatívummal együtt is ez a legminőségibb ilyen jellegű termék a piacon.

Visszatérve a beszélgetéshez, a társaság fele még dísznek is rossz, mert se humoruk, se önálló véleményük. Legalább az egyik kéne, hogy fogyasztható legyen a műsor. Mint az értelmiségi világ, és a vidéki munkásosztály között egész életében ingázó valaki, elképesztőnek tartom ezt a fokú tájékozatlanságot, általánosítási mániát és távolságtartást, amivel ezt a narancsszínű vidéket kezelik(Puzsér is, bár néhány megállapítása néha ül). Elképesztő hallani, ahogy a jobbikos újságíró a szélen számolgatja, hogy hány bizonytalan körzetet kell behúzni a jobbik kormányhoz. Tényleg nem olvastak közvélemény kutatásokat? Ha igen miket olvastak? Kb hasonló szint, mint mikor Karácsony arról beszélt, hogy majd pár nap múlva bebiciklizik a miniszterelnökségért. Fáj hallgatni, főleg mert elvileg ők még pontosabban tudják mi várható. De nem csak rájuk jellemző ez. Az ellenzéki fórumoktól is meg-meg fordul a gyomrom az utóbbi 1-2 hétben. Nagyon reménytelennek látom a helyzetet. Esküszöm egy 444 kommentszekció elolvasása jobban fáj, mint az újabb 2/3.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Trumpnak meg Putyinnak sikerül kirobbantania egy világháborút (vagy valami hasonlót)?
Bazzani
Nem lesz semmi, nyugi. Fostam én is, de szerintem a 2 nagyember megbeszélte egymással a dolgot és mindenki fitogtatott valamit az otthoniaknak. Főleg Trump...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Trumpnak meg Putyinnak sikerül kirobbantania egy világháborút (vagy valami hasonlót)?

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Én mindegyikkel könnyebben azonosulok. 😊
A kritikám arra vonatkozott, hogy ha a műsort, mint egységed nézed, akkor nem elég humoros hogy hasson, és nem is elég koherens hogy hasson - nem eléggé átgondoltak a válaszokt, többször egyenesen balszfaszságokat mondanak, emiatt a végtermék egy kakofónia ahelyett, hogy határozott, meghallható és könnyen érthető dallama lenne.
peterk2005
értelek 😀
a sok nárcisz egy helyen jól mutat csak a végeredmény disszonáns, tény nem egy Máv szimfonikusok így együtt , mondom nekem könyvvel a kezemben sikerül őket szórakozva hallgatnom..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
háát.. nem nézem sűrün, de van egy két arc akivel azért még mindig könnyebben azonosulok mint az egy bites verziójú Echo-TV-sel (Keménymag) pedig ott még egy nfl fan Szíhoksz sapkás is tolja a tutit.
Josszi
Én mindegyikkel könnyebben azonosulok. 😊

A kritikám arra vonatkozott, hogy ha a műsort, mint egységed nézed, akkor nem elég humoros hogy hasson, és nem is elég koherens hogy hasson - nem eléggé átgondoltak a válaszokt, többször egyenesen balszfaszságokat mondanak, emiatt a végtermék egy kakofónia ahelyett, hogy határozott, meghallható és könnyen érthető dallama lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szóval megkérdezném a Szabadfogás műsorszerkesztőt, hogy mégis mi ezzel a cél?
peterk2005
Kereskedelmi tévé lévén a szórakoztatás és az eladhatóság.
Mint amikor a dilettáns főz, és tesz bele egy adag lekvárt, kis tejszínhabot, uborkát, csirkehúst, fagyit meg fokhagymát, mert ezek külön-külön is jók, akkor együtt biztosan.
Sobri Jóska
na azért lehet azt úgy nézni hogy csak a neked megfelelő ízt érezd ki belőle, pl ha KonokP beszél akkor fülelek, ha megszólal a Puzsérsziréna akkor elnyomom a fokhagymát ami belőle árad egy könyvvel a kézben és egész korrekt hátérzajként elvan az egész, ha valami megüti a treshold limitemet akkor figyelek ha nem akkor olvasok tovább, próbáld ki 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megnéztem a heti Szabadfogást (most volt rá csak időm). Háát .... nem jó a helyzet.

Értelmiségi vitának alacsony színvonalú, ahhoz kevés. Trollműsornak nem elég humoros. Propaganda műsornak meg teljesen alkalmatlan. Ordas kakofónia, amelyik mellől még a vérgőz anti fideszes is zúgó füllel áll fel, azt sem tudva, hogy most a fideszt kéne-e jobban utálni, vagy a saját ellenzéke töketlenségét.. 😉

Az echotv-n is van egy párhuzamos, hasonlónak szánt műsor, nem jut eszembe a neve. Az színvonalban még sokkal szarabb, trollműsörnak is ízetlenebb, viszont olyan szögegyenes egy bites koherens propagandát nyom, hogy abban viszont semmi hiba.
peterk2005
háát.. nem nézem sűrün, de van egy két arc akivel azért még mindig könnyebben azonosulok mint az egy bites verziójú Echo-TV-sel (Keménymag) pedig ott még egy nfl fan Szíhoksz sapkás is tolja a tutit.

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.youtube.com/watch?v=NZLN6sdWD-I

ezt a senkiházi riportert, öcsém
eaglesmcnabb
megélhetési gerinc jah, médiában akad jó pár ahogy más területeken is, ez is az érvényesülés egy útja, a szakértelem ócska kapitalista trükk,a köztájékoztatás is (pfáj BBC) a hosszú nyelv azért idehaza (is) bejön.

Mondjuk vicces ez hogy a közmédia csak a M1-Mx-ig tart, nálam ahol költségvetési pénz van benne akár mint egy oligarha tvnél mint a TV2 http://k-monitor.hu/adatbazis/cimkek/a-tv2-eladasa?gclid=EAIaIQobChMInqrnlfm-2gIVAUPTCh2v5QsrEAAYASAAEgJqRvD_BwE

vagy a Ikarus privatizátor SZélesEnyergijakocka utánna ugyebár Mészáros tévévé vált Echo tv, ahol gondolom nemzetünk gázszerelője nem az almáriumból kotorta elő a kis pénzesgurigáit, szóval szintén közmédiumnak számít ez nálam abban az értelemben hogy a köztől ellopott pénzekből történt a tulajdonszerzés majd a profittermelés (állami hirdetések, kampánypénzek stb stb..) szóval ez mind az én számtól (is) lett elvonva és hát olyan célokra költve amiben nem igazán értek értettem egyet.

Szegény Hankiss Elemér tuti ventilátor modeban tolja odafent a mennyeiben 😕

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79


ezt a senkiházi riportert, öcsém

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Amúgy én kellemeset csalódtam ebben a tüntetésben. Nem volt balhé, nem okádtak egymásra a felek, egymás mellett vonultak a társadalom teljes palettáján megtalálható emberek, valahogy így nézne ki egy együttélésre képes társadalom a XXI. században.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan

apeszos
De ez több hetes hír nem?
Feketék a békemenetben...
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
vele sem jobb vitatkozni mint a sok face lovaggal....

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
"Egy fertő ez a politika, ahol táplálás híjján nem marad meg a tisztesség, és aki a Fidesz mellett szocializálódik politikára, az olyanná is válik, mint a Fidesz, ahogy a Fidesz olyanná vált, mint az MSZMP, vagy MSZP, vagy talán kicsit rosszabbá. Hadházy sem más: hozta magával a fideszes szocalizációt, azt hiszi, itt is megtehet bármit egy elnök. Most meg, kizárás előtt jön a színdarab, hogy legalább a mandátumát megtarthassa valahogy, mert kínos, hogy bejelentette: visza fogja adni, ha Orbán győz.
...
Hadházy a fegyelmi eljárása elöl egy megjátszott színdarabba menekült, én meg ostoba módon segítettem neki. Dettin, akitől „lehet más a politika“ elvén pár alkalommal számon kértem a közpénzből létrehozott ruhatárát, a százezres fodrászszámlákat, a 20 milliós őt ünneplő nagygyűlést - és sorolhatnám, most már profi politikusként reagál: él a lehetőséggel, hogy távozzak azonnal a közéletből, mert kezdtek kínosak lenni számára is a kérdések, amiket most véletlenül nem Hadházy kérdez, mert őt is megválogatja, hol lásson visszaéléseket. Mikor barátja, Ungár Peti szexuális zaklatási ügye kirobbant tavaly, akkor az „össze kell zárnunk, ne engedjük a támadást“ politikája volt napirenden, most persze más a menüett."

- Sallai Róbert Benedek (volt LMP)
Sobri Jóska
délután csak PS volt, most már 888 és Origo megy Józsi?
Amadeus
Ez facebook.
Sobri Jóska
pláne
Amadeus

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"Egy fertő ez a politika, ahol táplálás híjján nem marad meg a tisztesség, és aki a Fidesz mellett szocializálódik politikára, az olyanná is válik, mint a Fidesz, ahogy a Fidesz olyanná vált, mint az MSZMP, vagy MSZP, vagy talán kicsit rosszabbá. Hadházy sem más: hozta magával a fideszes szocalizációt, azt hiszi, itt is megtehet bármit egy elnök. Most meg, kizárás előtt jön a színdarab, hogy legalább a mandátumát megtarthassa valahogy, mert kínos, hogy bejelentette: visza fogja adni, ha Orbán győz.
...
Hadházy a fegyelmi eljárása elöl egy megjátszott színdarabba menekült, én meg ostoba módon segítettem neki. Dettin, akitől „lehet más a politika“ elvén pár alkalommal számon kértem a közpénzből létrehozott ruhatárát, a százezres fodrászszámlákat, a 20 milliós őt ünneplő nagygyűlést - és sorolhatnám, most már profi politikusként reagál: él a lehetőséggel, hogy távozzak azonnal a közéletből, mert kezdtek kínosak lenni számára is a kérdések, amiket most véletlenül nem Hadházy kérdez, mert őt is megválogatja, hol lásson visszaéléseket. Mikor barátja, Ungár Peti szexuális zaklatási ügye kirobbant tavaly, akkor az „össze kell zárnunk, ne engedjük a támadást“ politikája volt napirenden, most persze más a menüett."

- Sallai Róbert Benedek (volt LMP)
Sobri Jóska
délután csak PS volt, most már 888 és Origo megy Józsi?
Amadeus
Ez facebook.
Sobri Jóska
pláne

criminal lawyer or criminal lawyer?