Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
 nol.hu/belfold/az-egyhazi-vezeto-biralja-az-orban-kormanyt-a-boltzar-eltorlese-miatt-1610567

hát mi lesz itt kérem. nem lesz ingyen bűnbánó cédula Vityának így.
petey
Jobb lett volna ha csendben marad.

Szerk: "az emberek gyorsan alkalmazkodtak az új helyzethez, nem hiányzott nekik a boltok vasárnapi nyitva tartása."
Én is megvagyok a vallás nélkül...

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 980
Orbán szerint aki nem szavazza meg a boltnyitást, másnap már nem miniszter.
Lázár meg állítólag nem szavazza meg...
Kíváncsi leszek ki csinál segget a szájából. Megint ...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 901 — No es importante
 www.origo.hu/nagyvilag/20160411-nem-akarnak-beolvadni-a-tarsadalomba-a-brit-muszlimok.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
 nol.hu/belfold/az-egyhazi-vezeto-biralja-az-orban-kormanyt-a-boltzar-eltorlese-miatt-1610567

hát mi lesz itt kérem. nem lesz ingyen bűnbánó cédula Vityának így.
petey
ha nincs bűnbánó cédula, akkor nincs egy százalék.
biznisz iz biznisz.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 399 — #NoStress
Én csak azt tudom, hogy sok helyen a fideszesek gyűjtöttek az lmp-s egyéni jelöltnek ajánlószelvényt.
Logika ide, logika oda, ez történt. 😊
Sobri Jóska
Én meg azt tudom, hogy pofátlanul hazudsz. Jelöld meg a forrásodat, ez így szart nem ér.
MacPhisto
Mondjuk nem győztelek meg.
Nem érzem úgy, hogy ez az én problémám lenne. 😉

több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szóval már 4 milliárd sincs szavazásra. Na, szép!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 948 — Csodabogár
 nol.hu/belfold/az-egyhazi-vezeto-biralja-az-orban-kormanyt-a-boltzar-eltorlese-miatt-1610567

hát mi lesz itt kérem. nem lesz ingyen bűnbánó cédula Vityának így.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
Azért az tényleg kemény, ahogy előadják, hogy meghallgatták a népet és a mi érdekünkben eltörlik. Kár hogy ez csak akkor lenne hiteles, ha nem ők hozták volna ezt a hibás döntést.
Ettemlevest
hát de a KDNP ötlete volt az egész
slowmotion
A KDNP nem létezik, így ötlete se lehet.
Kampman
célszerű elküloníteni a de facto és a de iure létezést
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 462
Azért az tényleg kemény, ahogy előadják, hogy meghallgatták a népet és a mi érdekünkben eltörlik. Kár hogy ez csak akkor lenne hiteles, ha nem ők hozták volna ezt a hibás döntést.
Ettemlevest
hát de a KDNP ötlete volt az egész
slowmotion
A KDNP nem létezik, így ötlete se lehet.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Én csak azt tudom, hogy sok helyen a fideszesek gyűjtöttek az lmp-s egyéni jelöltnek ajánlószelvényt.
Logika ide, logika oda, ez történt. 😊
Sobri Jóska
Én meg azt tudom, hogy pofátlanul hazudsz. Jelöld meg a forrásodat, ez így szart nem ér.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 980
Meghajlottak a nép akarata elött, jó vezetők, folytathatják még jó sokáig.
Sobri Jóska
Ha mindig meghajolnak, felőlem folytathatják 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 885 — Cowboys fan
Azért az tényleg kemény, ahogy előadják, hogy meghallgatták a népet és a mi érdekünkben eltörlik. Kár hogy ez csak akkor lenne hiteles, ha nem ők hozták volna ezt a hibás döntést.
Ettemlevest
hát de a KDNP ötlete volt az egész
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Azért az tényleg kemény, ahogy előadják, hogy meghallgatták a népet és a mi érdekünkben eltörlik. Kár hogy ez csak akkor lenne hiteles, ha nem ők hozták volna ezt a hibás döntést.
Ettemlevest
Ha lett volna népszavazás akkor hallgatták volna meg a népet. Így csak feltételezték, hogy miről susmusol az isten adta...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 344
Egy szemelvény a 4 milliárd ft-os tanulmányból:
Egy másik példa: 2012-ben készített a cég egy közvélemény-kutatást arról, hogy a választók mennyire találják energiapazarlónak a közintézményeket.
A bevezető kérdések közt megkérdezték például, hogy milyen gyakran látogatják a válaszadók az egyes intézménytípusokat, és azt is, hogy ezek közül szerintük melyik az a három, amelyet energiahatékonysági szempontból a legsürgetőbben felújítanának.
Az irreleváns kérdések felesleges összepárosítása miatt a kutatás összesen tizenegyezer oldalas lett, a megrendelő pedig megtudhatta például, hogy azoknak az 52 százaléka, akik a lábukat be nem teszik sportlétesítménybe, a legsürgetőbben a polgármesteri hivatalokat korszerűsítenék, míg az alkalmanként meccsre járók 53 százaléka szerint inkább a minisztériumokat kellene.

Köszönjük Századvég!!
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Azért az tényleg kemény, ahogy előadják, hogy meghallgatták a népet és a mi érdekünkben eltörlik. Kár hogy ez csak akkor lenne hiteles, ha nem ők hozták volna ezt a hibás döntést.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
politikai hasznosság szempontjából a legjobb lépés volt vszeg. low risk low reward. még mindig egyetlen párt van, amelyik tud Magyarországon politikai szempontok alapján gondolkozni és cselekedni.
csebi
'18 elején amúgyis eltörölte volna Viktor király.

"Rogán közölte, hogy a kormány mindig is tervezte azt, hogy a törvény bevezetése után egy évvel értékeli annak működését."

Meghajlottak a nép akarata elött, jó vezetők, folytathatják még jó sokáig.
Sobri Jóska
beszari banda

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 642 — Egyéb témák lakó
Végre mehetek vasárnap a Dechatlonba *elmorzsolegykönnycseppet

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
politikai hasznosság szempontjából a legjobb lépés volt vszeg. low risk low reward. még mindig egyetlen párt van, amelyik tud Magyarországon politikai szempontok alapján gondolkozni és cselekedni.
csebi
'18 elején amúgyis eltörölte volna Viktor király.

"Rogán közölte, hogy a kormány mindig is tervezte azt, hogy a törvény bevezetése után egy évvel értékeli annak működését."

Meghajlottak a nép akarata elött, jó vezetők, folytathatják még jó sokáig.
Sobri Jóska
igazából azt sem tudjuk, hogy ez a nép akarata. de semmi jó nem jött volna ki belőle, ha a szocik tudtak volna megszólalni az ügyben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 399 — #NoStress
politikai hasznosság szempontjából a legjobb lépés volt vszeg. low risk low reward. még mindig egyetlen párt van, amelyik tud Magyarországon politikai szempontok alapján gondolkozni és cselekedni.
csebi
'18 elején amúgyis eltörölte volna Viktor király.

"Rogán közölte, hogy a kormány mindig is tervezte azt, hogy a törvény bevezetése után egy évvel értékeli annak működését."

Meghajlottak a nép akarata elött, jó vezetők, folytathatják még jó sokáig.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
politikai hasznosság szempontjából a legjobb lépés volt vszeg. low risk low reward. még mindig egyetlen párt van, amelyik tud Magyarországon politikai szempontok alapján gondolkozni és cselekedni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 164
Vajon mekkorat buktak volna, ha ilyen gyorsan visszavontak?😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
Ééééééééééés eltörölték.
Éljen a soká királyunk, Orbán Viktor! 😀
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 399 — #NoStress
[(Az LMP-nek 700 tagja van! 2010-ben rengeteg helyen a fideszesek gyűjtöttek nekik egyéniben, hogy vigyék el a szavazatokat az "összefogástól", de volt ami meg tuti mszp-s körzet volt, ott az mszp-sek, hogy a fidesztől.
Sobri Jóska
Hazudsz.

2010-ben nem volt "összefogás".
Amennyiben 2014-re gondolsz, akkor is hazudsz. Igen kurva egyszerű a logika: az LMP szekértáboron kívül áll, nem érdekes senkinek, hogy bent legyen. Egyrészt mert igen kellemetlen kérdéseket tesznek fel, másrészt, ha értenél bármennyit is a politikához és a parlamenti matekhoz, akkor ki tudnád számolni, hogy az LMP, ha NEM JUT BE, értékesebb a Fidesznek, ugyanis a helyeik az eredmények arányában osztódnának, azaz 2014-ben az LMP 5 helye úgy oszlott volna, hogy 3 hely Fidesz, 2 hely összefogás, azaz a fidesznek most kétharmada lenne.
Viheted haza a Szürkekardigán díjat az év bulvárpolitológusa cím mellé.
MacPhisto
Ja, valóban elírtam hazudtam. 2014-ben.
De a röbbi stimmel.
Ugyanis az egyéni helyek az érdekesek.
És egy olyan körzetben, ahol 50 meg 500 szavazaton múlik az egyéni jelölt győzelme fontos, hogy a másik erős jelölttől a kis pártok egyéni jelöltjei vigyék el a szavazatokat.
Ugyanis olyan a parlamenti matek, hogyha nekem 25ezer szavazatom van, ellenem meg 35ezer, akkor jobb, ha az megoszlik 24-6-3-0.5-0.5-0.5-0.3-0.2 arányban, mintha a 24ezres kapna 25.500-at.
Sobri Jóska
Ezzel csak megerősíted, hogy fogalmad nincs, miről beszélsz, kb egy DK-s blog szintjén feltételezed, hogy az LMP szavazók hova szavaznának, de segít a varázslatos másodlagos pártpreferenciák elnevezésű kutatás. Ha azt sikerült megismerned, akkor talán előbújsz Gréczy Zsolt mellényzsebéből és nem beszélsz ekkora hülyeségeket.
MacPhisto
Vagy azt lehet, hogy átgondolod amit írtam?
Mert ez bizony - lehet neked nem logikus- de a valóságban így zajlik.
Teljesen lényegtelenek a másodlagos preferenciák, hisz csak 1 szavazatot ad le mindenki, egyszer.
És ahol fej-fej mellett van a 2 nagy, ott bizony minden "elorozott" szavazatnak nagy jelentősége lehet.
Ezért volt rengeteg kamupárt pl fidesz támogatással, összefogás2014, Schmuck szocdemjei, és hasonlók, mert az oda eldurrantott pártíz-párszáz szavazt is hiányozhat ott, ahol kevés szavazat a difi. 😉
Sobri Jóska
Az a baj, hogy nem érted a választási rendszert. Azt írtad, hogy segítettek az LMP-nek egyik-másik oldalról, aztán kamupártról okoskodsz. Egyrészt, az LMP 6 éve parlamenti párt, kb. 250-300e szavazóval. Másrészt, a gyűjtés arra van - le kell írnom, mert nem érted - hogy felkerülhess a szavazólapra. HA NEM KERÜLSZ FEL, AKKOR SEM JÖN SZÁMÍTÁSBA A MÁSODLAGOS PREFERENCIA? Dehogynem. Úgyhogy köszönjük az eszmefuttatásodat, logikátlan volt.
MacPhisto
Én csak azt tudom, hogy sok helyen a fideszesek gyűjtöttek az lmp-s egyéni jelöltnek ajánlószelvényt.
Logika ide, logika oda, ez történt. 😊

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 351 — The Mathematician
 hvg.hu/vilag/201615_valaszol_garri_kaszparov_sakkvilagbajnok_politikai_aktivista_a_gyenge_nyugaton_most_tul_sok_a_putyinparti_lobbista

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
[(Az LMP-nek 700 tagja van! 2010-ben rengeteg helyen a fideszesek gyűjtöttek nekik egyéniben, hogy vigyék el a szavazatokat az "összefogástól", de volt ami meg tuti mszp-s körzet volt, ott az mszp-sek, hogy a fidesztől.
Sobri Jóska
Hazudsz.

2010-ben nem volt "összefogás".
Amennyiben 2014-re gondolsz, akkor is hazudsz. Igen kurva egyszerű a logika: az LMP szekértáboron kívül áll, nem érdekes senkinek, hogy bent legyen. Egyrészt mert igen kellemetlen kérdéseket tesznek fel, másrészt, ha értenél bármennyit is a politikához és a parlamenti matekhoz, akkor ki tudnád számolni, hogy az LMP, ha NEM JUT BE, értékesebb a Fidesznek, ugyanis a helyeik az eredmények arányában osztódnának, azaz 2014-ben az LMP 5 helye úgy oszlott volna, hogy 3 hely Fidesz, 2 hely összefogás, azaz a fidesznek most kétharmada lenne.
Viheted haza a Szürkekardigán díjat az év bulvárpolitológusa cím mellé.
MacPhisto
Ja, valóban elírtam hazudtam. 2014-ben.
De a röbbi stimmel.
Ugyanis az egyéni helyek az érdekesek.
És egy olyan körzetben, ahol 50 meg 500 szavazaton múlik az egyéni jelölt győzelme fontos, hogy a másik erős jelölttől a kis pártok egyéni jelöltjei vigyék el a szavazatokat.
Ugyanis olyan a parlamenti matek, hogyha nekem 25ezer szavazatom van, ellenem meg 35ezer, akkor jobb, ha az megoszlik 24-6-3-0.5-0.5-0.5-0.3-0.2 arányban, mintha a 24ezres kapna 25.500-at.
Sobri Jóska
Ezzel csak megerősíted, hogy fogalmad nincs, miről beszélsz, kb egy DK-s blog szintjén feltételezed, hogy az LMP szavazók hova szavaznának, de segít a varázslatos másodlagos pártpreferenciák elnevezésű kutatás. Ha azt sikerült megismerned, akkor talán előbújsz Gréczy Zsolt mellényzsebéből és nem beszélsz ekkora hülyeségeket.
MacPhisto
Vagy azt lehet, hogy átgondolod amit írtam?
Mert ez bizony - lehet neked nem logikus- de a valóságban így zajlik.
Teljesen lényegtelenek a másodlagos preferenciák, hisz csak 1 szavazatot ad le mindenki, egyszer.
És ahol fej-fej mellett van a 2 nagy, ott bizony minden "elorozott" szavazatnak nagy jelentősége lehet.
Ezért volt rengeteg kamupárt pl fidesz támogatással, összefogás2014, Schmuck szocdemjei, és hasonlók, mert az oda eldurrantott pártíz-párszáz szavazt is hiányozhat ott, ahol kevés szavazat a difi. 😉
Sobri Jóska
Az a baj, hogy nem érted a választási rendszert. Azt írtad, hogy segítettek az LMP-nek egyik-másik oldalról, aztán kamupártról okoskodsz. Egyrészt, az LMP 6 éve parlamenti párt, kb. 250-300e szavazóval. Másrészt, a gyűjtés arra van - le kell írnom, mert nem érted - hogy felkerülhess a szavazólapra. HA NEM KERÜLSZ FEL, AKKOR SEM JÖN SZÁMÍTÁSBA A MÁSODLAGOS PREFERENCIA? Dehogynem. Úgyhogy köszönjük az eszmefuttatásodat, logikátlan volt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM