Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2016/02/03/ha-nyilvanosan-kritizalni-mered-a-kormanyt-akkor-egy-kommunista-gyilkos-volt-az-apad
Negritis
Bencsik András 9 hours ago
Ma délután Facebook-oldalamon megosztottam egy bejegyzést Galló Istvánnéról, a Pedagógusok Szakszervezete elnökéről. Amikor azonban megbizonyosodtam az abban szereplő információ valótlanságáról, a posztot azonnal eltávolítottam. Tévedésemért Galló Istvánnétól elnézést kérek. Bencsik András a Magyar Demokrata főszerkesztője
Vajon mit szólna hozzá, ha egy bíróság úgy 100 milla kártérítést ítélne meg ezért a kis bakiért Galló Istvánné számára? Akkor talán nem lennének ehhez hasonló posztok...
Klaci79
Semmit. A CÖF mellényzsebből kifizetné. Ami hát khm... jó eséllyel a mi adónkból csorog hozzájuk, de hát ilyen nálunk a civil összefogás 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Nézem sz RTL híradót, Orbán Tarsollyal, Szíjártó Tarsollyal, Borkai Tarsollyal...
A fél kormány egy maffiózóval parolázik nyilvánosan. 😊
De persze a politikusok érintettségét a nyomozás nem vizsgálja. A libsik kiperelték a levél borítékát, Tarsoly úgy levelezett Orbánnal, hogy valaki bevitte neki a levelét, oszt lebaszta az asztalára. Címzett Orbán Viktor, érkeztetés, iktatás semmi...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kéne az orvosoknak a tanárokhoz csatlakozni, illetve gy olyan teljesen új!!! politikai erőnek megszületni amelyik nem jobb nem baloldali hanem az igazat mondja s teszi nézve az ország érdekeit.
dande
"...politikai erő...amelyik...az igazat mondja..."
Atari
minidig is idealista voltam 😊
dande
ez igazából naivitás, de tényleg nem szeretnélek megbántani 😛
slowmotion
no problem 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 705 — Cowboys fan
Most kéne az orvosoknak a tanárokhoz csatlakozni, illetve gy olyan teljesen új!!! politikai erőnek megszületni amelyik nem jobb nem baloldali hanem az igazat mondja s teszi nézve az ország érdekeit.
dande
"...politikai erő...amelyik...az igazat mondja..."
Atari
minidig is idealista voltam 😊
dande
ez igazából naivitás, de tényleg nem szeretnélek megbántani 😛
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kéne az orvosoknak a tanárokhoz csatlakozni, illetve gy olyan teljesen új!!! politikai erőnek megszületni amelyik nem jobb nem baloldali hanem az igazat mondja s teszi nézve az ország érdekeit.
dande
"...politikai erő...amelyik...az igazat mondja..."
Atari
minidig is idealista voltam 😊
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Most kéne az orvosoknak a tanárokhoz csatlakozni, illetve gy olyan teljesen új!!! politikai erőnek megszületni amelyik nem jobb nem baloldali hanem az igazat mondja s teszi nézve az ország érdekeit.
dande
"...politikai erő...amelyik...az igazat mondja..."

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kéne az orvosoknak a tanárokhoz csatlakozni, illetve gy olyan teljesen új!!! politikai erőnek megszületni amelyik nem jobb nem baloldali hanem az igazat mondja s teszi nézve az ország érdekeit.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Közben olvasom az otthoni híreket. Nem nagyon realizálódott a januárra beígért fizetésemelés. Megint sikerült orbitálisan a pofánkba hazudni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 propeller.hu/itthon/3189917-felnyomta-orbant-sajat-feljelentoembere
😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
 hircsarda.blog.hu/2016/02/04/7_hetkoznapi_dolog_ami_valojaban_soros_gyorgy

inkább ide mint a viccbe.

"Tüntetés -> oktatás -> Hoffmann Rózsa -> Millió rózsa -> milliomos -> Soros György. Ez ijesztő..."
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Az ilyen helyreigazítások általában semmit nem érnek.
Az emberekben úgyis csak az eredeti állítás ragad meg.
Ez b..i, az lopott a vegyesboltból, amannak meg gyilkos volt az Apja...
És ezt pontosan tudják azok akik a hazugságokat terjesztik.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
 444.hu/2016/02/03/ha-nyilvanosan-kritizalni-mered-a-kormanyt-akkor-egy-kommunista-gyilkos-volt-az-apad
Negritis
Bencsik András
9 hours ago
Ma délután Facebook-oldalamon megosztottam egy bejegyzést Galló Istvánnéról, a Pedagógusok Szakszervezete elnökéről. Amikor azonban megbizonyosodtam az abban szereplő információ valótlanságáról, a posztot azonnal eltávolítottam.
Tévedésemért Galló Istvánnétól elnézést kérek.
Bencsik András
a Magyar Demokrata főszerkesztője
37
103
4

Vajon mit szólna hozzá, ha egy bíróság úgy 100 milla kártérítést ítélne meg ezért a kis bakiért Galló Istvánné számára? Akkor talán nem lennének ehhez hasonló posztok...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Az ilyen helyzetekből mindig a tök hülye, de nem markánsan elmebeteg Bushok jöttek eddig is jól ki.
Én tuti rá fogadnék most is.
Sobri Jóska
mondjuk azt még megértem, hogy az idősebb Bush hírneve (meg a pénz) betolta a fiát az elnöki székbe.
de azért az ifjabb Bush megítélése nem teszi eleve esélytelenné az összes rokont a Fehér Ház belakására?
slowmotion
nem, sőt. sztem ha nem lenne benne Trump trollként, akkor talán Bush lenne a legesélyesebb most a republikánusok között, sőt ezen a véleményen volt az a 2 lány is, akivel tegnap beszéltem. meglepődtem, hogy ennyire képben voltak, de tényleg meg volt a véleményük mind az 5-6 jelöltről, és hogyan állnak hozzájuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 705 — Cowboys fan
Az ilyen helyzetekből mindig a tök hülye, de nem markánsan elmebeteg Bushok jöttek eddig is jól ki.
Én tuti rá fogadnék most is.
Sobri Jóska
mondjuk azt még megértem, hogy az idősebb Bush hírneve (meg a pénz) betolta a fiát az elnöki székbe.
de azért az ifjabb Bush megítélése nem teszi eleve esélytelenné az összes rokont a Fehér Ház belakására?
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
 444.hu/2016/02/03/ha-nyilvanosan-kritizalni-mered-a-kormanyt-akkor-egy-kommunista-gyilkos-volt-az-apad
Negritis
a lényeg hogy már terjed a "hír" (hála a 20.000 követőnek ) !
de mondjuk ez a cím se kisebb módon hatásvadász...😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
 444.hu/2016/02/03/ha-nyilvanosan-kritizalni-mered-a-kormanyt-akkor-egy-kommunista-gyilkos-volt-az-apad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Az ilyen helyzetekből mindig a tök hülye, de nem markánsan elmebeteg Bushok jöttek eddig is jól ki.
Én tuti rá fogadnék most is.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
éppen tegnap beszélgettem 2 amerikaival erről a helyzetről (egyik diplomata feleség, másik pedig kisegítő személyzet a kövin, tehát nem "vérbeli" diplomatákról beszélünk). na most mind2 utálta Trumpot, és szégyenkezett, hogy egy ilyen ember komolyan indulhat ezért. Sanderst sem csípték, és ha választaniuk kellene, akkor demokrata oldalon Clintonnét szeretnék, másik oldalról meg Rubiot. ahogy kivettem inkább republikánus pártiák (egyikről biztosan tudom, hogy D.C.-ből származik, másik is elég valószínű, Georgetownra járt), de ha Trump lesz a jelölt, akkor protes szavazóként demokratára fognak voksolni azt mondták. ja és egy biztos mind2 azt várja, hogy Bush mikor fog kiesni, és kit fog támogatni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
És pont ezek miatt lesz ismét egy Bush az elnök...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Te el tudtad dönteni a repiknél ki a nagyobb gyökér, én speciel még nem 😀. Trump csak szimplán kimaxolja a populizmust, és utána beleülne a dolgokba, mintsem újraalkossa őket szerintem. De a Tea-party figura ebből a szempontból rémisztő.
sapka
A The Washington Post egyik kommentelője írta azt, hogy a demokrata vitákon értelmes emberek beszéltek az ország helyzetéről, a republikánus jelöltek viszont azon versenyeztek, hogy ki tudja többször szóba hozni istent és a kereszténységet. Valamint ugyanezen a felületen nagy egyetértésre talált az a véleménycikkben megfogalmazott gondolat, mely szerint Cruz rosszabb elnök lenne mint Trump, mivel utóbbi csak egy egoista, nagypofájú bohóc, előbbi viszont szó szerint pszichopata.
Amador
Bill Maher fogalmazta meg remekül az amerikai helyzetet pár éve. A Demokraták eltolódtak balról középre, a Republikánusok meg a középről beköltöztek egy elmegyógyintézetbe.

Egyébként amióta az előválasztásokat is követem (2000) ez a legérdekesebb év elnökválasztási szempontból. Annyira örült a szitu, hogy Trump, Cruz vagy Sanders is hivatalos elnökjelölt lehet, pedig még tavaly nyáron/ősszel is élt a tézis, hogy mindhárom megválaszthatatlan jelölt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Látom Te el tudtad dönteni a repiknél ki a nagyobb gyökér, én speciel még nem 😀. Trump csak szimplán kimaxolja a populizmust, és utána beleülne a dolgokba, mintsem újraalkossa őket szerintem. De a Tea-party figura ebből a szempontból rémisztő.
sapka
A The Washington Post egyik kommentelője írta azt, hogy a demokrata vitákon értelmes emberek beszéltek az ország helyzetéről, a republikánus jelöltek viszont azon versenyeztek, hogy ki tudja többször szóba hozni istent és a kereszténységet. Valamint ugyanezen a felületen nagy egyetértésre talált az a véleménycikkben megfogalmazott gondolat, mely szerint Cruz rosszabb elnök lenne mint Trump, mivel utóbbi csak egy egoista, nagypofájú bohóc, előbbi viszont szó szerint pszichopata.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
 politicalcompass.org/uselection2016
Gyurma Pappa
Arra lennék kíváncsi, ha Clintonné nyerne az előválasztáson, akkor átmenne e kevésbé elitista jobboldaliba, nyitva a szociálisabb réteg felé,vagy azon vitatkoznának a repikkel, hogy ki a nagyobb elitista 😊. Mindenesetre remélem nem így lesz, nekem attól a nőtől berezonálnak a rejtett Morvai Krisztina receptoraim, ami ijesztő! Ugyanakkor Bernie is ijesztőeket mondd!
Látom Te el tudtad dönteni a repiknél ki a nagyobb gyökér, én speciel még nem 😀. Trump csak szimplán kimaxolja a populizmust, és utána beleülne a dolgokba, mintsem újraalkossa őket szerintem. De a Tea-party figura ebből a szempontból rémisztő.

Bár amióta szegény Sarah Palint nem jelölték egyre kevésbé találom érdekesnek a US választásokat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Én már azt hittem, hogy egy ilyen fontos dologban nincs véleménye ennek a remek szervezetnek:
 444.hu/2016/02/02/a-cof-is-beleszolt-a-birosagok-fuggetlensege-koruli-vitaba
Klaci79
A kormány inkább adja oda a azt a pár száz milliót (milliárdot?), amit az emberek összedobtak a károsultaknak.
Aztán meg az összes KDNP-s húzzon haza kefélni, persze szigorúan gumi nélkül! 😊

 propeller.hu/itthon/3188994-alig-nevelnek-gyereket-kdnp-sek
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...
bergerdani
Amúgy ja....
Egy mezei képviselő visz haza mondjuk 500e-t.
Erre nem tudom melyik bank ad 50 millát. Ráadásul egy politikusnak, akinek nincs is rendes szakmája?
Pl , hogy egy klasszikust idézzek: ki a fasz az a Tuzson Bence? 4-5 éve még nem is hallottam a nevét, most meg az egyik legvagyonosabb....
Lecsó
Tuzson egy jó praxissal bíró ügyvéd. Vele kapcsolatban az érthetetlen, hogy miêrt lett a Fidesz pincsije.
Amadeus91
Ja már látom... Állami és önkormányzati megbízások tömkelege. Mindent értek.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Én már azt hittem, hogy egy ilyen fontos dologban nincs véleménye ennek a remek szervezetnek:
 444.hu/2016/02/02/a-cof-is-beleszolt-a-birosagok-fuggetlensege-koruli-vitaba