NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Bár valahol elég szomorú, hogy a GOP-nál a választás egy idióta, egy tea party-s és egy elitista ökör között dől el, akik igazán sokban nem térnek el egymástól, ahogy a fenti link is jól mutatja.Gyurma Pappa
ez a legjobb hasonlat, amit olvastam róla:

 twitter.com/MattRHinton/status/694366471036731393


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
 politicalcompass.org/uselection2016

Kimondottan érdekes innen EU-ból nézve, hogy Clintonné kimondottan jobboldali (megmerem kockáztatni, hogy több EU-s jobboldali politikustól is jobbra van ), pedig a demokratákról nem a jobboldaliság ugrik be nálunk.

Egyébként érdemes figyelni, ennyire érdekes és kiszámíthatatlan előválasztás régen volt. Bár valahol elég szomorú, hogy a GOP-nál a választás egy idióta, egy tea party-s és egy elitista ökör között dől el, akik igazán sokban nem térnek el egymástól, ahogy a fenti link is jól mutatja. A másik oldalon meg egy Obamább Obama (Sanders) küzd egy klasszikus amerikai elitista politikus ellen, ami egyébként sokkal érdekesebb, mint volt valaha (amióta én követem).

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...
bergerdani
Amúgy ja....
Egy mezei képviselő visz haza mondjuk 500e-t.
Erre nem tudom melyik bank ad 50 millát. Ráadásul egy politikusnak, akinek nincs is rendes szakmája?
Pl , hogy egy klasszikust idézzek: ki a fasz az a Tuzson Bence? 4-5 éve még nem is hallottam a nevét, most meg az egyik legvagyonosabb....
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
Ha olyan pozicióban vagy/leszel ahol el tudod intézni a családtagjaidnak, hogy 750 millióért szerezzenek földet, akkor azt a családtagjaid meg fogják hálálni egy kis pulykapénzzel.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Politikai mondatok amit meg kell tanulni:
Ez kérem csúsztatás!
Nem nyilatkozom!
Nagy családi összefogás!
Erről a cégről sosem hallottam.
Nem én voltam,hanem egy hasonmásom.
Miért kéne tudjam,hogy a feleségemnek van x milliója valahol?

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
Klaci79
mi a kollégákkal azon röhögtünk, hogy mekkora show lenne besétálni a bankba, és kérni 50 millió hitelt, ahogy sok politikus a nyilatkozata szerint megtette. Mi Óbudán dolgozunk, ha egy kispesti bankban játszanánk be, akkor is idáig hallanánk a röhögést...

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
És mit szóltok ezekhez a remek önbevallásokhoz? Létezik, hogy csak nekem vannak olyan családtagjaim, akik nem tudnak 10 millákat kölcsönadni? Le is b@sztam őket, hogy többet kellett volna dolgozni, mert az az életszerű, ha a családtagok kölcsönadnak. Így meg sosem lesz 170 millás házam, meg bérletem a Heinz Fielden!!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
No meg a kedvenc magyarázatom: "dehát a kommunisták többet loptak" 😊
Ettemlevest
Hát ja. Végülis ez a yuppie Fidesz gárda csak a számoknak a végére rakott még egy vagy két nullát 😀
peterk2005
de az az elmúttnyócév miatt volt. pontosabban az elmútthatév előtti elmúttnyócév miatt.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
No meg a kedvenc magyarázatom: "dehát a kommunisták többet loptak" 😊
Ettemlevest
Hát ja. Végülis ez a yuppie Fidesz gárda csak a számoknak a végére rakott még egy vagy két nullát 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Engem meggyőzött 😀
 vs.hu/kozelet/osszes/ingyen-internetet-es-vizet-iger-gyurcsany-0129#!s0
NB2
sírni tudnék....na de ki nyerne ebben az országban az igazsággal, amikor az emberek azzal sincsenek tisztában, hogy az állam az adóforintok ellopásával a közösség vagyonát lopják el
Klaci79
Már hogyne lennének. A probléma csak az, hogy a magyar emberek túlnyomó része pártszimpátiától és világnézettől függetlenül maga is korrupt/tolvaj/adócsaló/államon élősködni akaró. Számukra csak az a korrupció/lopás/élősködés, ami nem az ő javukra történik vagy a számukra unszimpatikus párt csinálja. (Korrupció az, amiből kihagynak - Hofi) Azért szavaznak olyan pártokra, amilyeneket az utóbbi 26 évben láthattunk, mert ezek szimpatikusak nekik, ezek "ők". Nem kéne úgy gondolni a társadalomra, mint szegény megvezetett áldozatok tömegére, mert ez ma már nem igaz. Egy független országban élünk, az internet és a szabad információáramlás korában. Ma már mindenki előtt adott a lehetőség, hogy tájékozódjon a hazája és a világ helyzetéről.
Kampman
Az emberek 80 %-a totál hülye. a fennmaradó 20 % nagy része is beleszarik a politikába, max a felszínt kapargatja. Na már most, mivel mindegy hogy ép- vagy nem épelméjű emberek szavazatát szerzed meg, ezért sokkal, de sokkal egyszerűbb a 80 % nagyobb részét meggyőzni, mint a fennmaradókat.
Aki 5 percnél többet tölt egy szavazóhelyiségben az tapasztalhatja is ezt.
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Engem meggyőzött 😀
 vs.hu/kozelet/osszes/ingyen-internetet-es-vizet-iger-gyurcsany-0129#!s0
NB2
sírni tudnék....na de ki nyerne ebben az országban az igazsággal, amikor az emberek azzal sincsenek tisztában, hogy az állam az adóforintok ellopásával a közösség vagyonát lopják el
Klaci79
Már hogyne lennének. A probléma csak az, hogy a magyar emberek túlnyomó része pártszimpátiától és világnézettől függetlenül maga is korrupt/tolvaj/adócsaló/államon élősködni akaró. Számukra csak az a korrupció/lopás/élősködés, ami nem az ő javukra történik vagy a számukra unszimpatikus párt csinálja. (Korrupció az, amiből kihagynak - Hofi) Azért szavaznak olyan pártokra, amilyeneket az utóbbi 26 évben láthattunk, mert ezek szimpatikusak nekik, ezek "ők". Nem kéne úgy gondolni a társadalomra, mint szegény megvezetett áldozatok tömegére, mert ez ma már nem igaz. Egy független országban élünk, az internet és a szabad információáramlás korában. Ma már mindenki előtt adott a lehetőség, hogy tájékozódjon a hazája és a világ helyzetéről.
Kampman
No meg a kedvenc magyarázatom: "dehát a kommunisták többet loptak" 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Engem meggyőzött 😀
 vs.hu/kozelet/osszes/ingyen-internetet-es-vizet-iger-gyurcsany-0129#!s0
NB2
sírni tudnék....na de ki nyerne ebben az országban az igazsággal, amikor az emberek azzal sincsenek tisztában, hogy az állam az adóforintok ellopásával a közösség vagyonát lopják el
Klaci79
Már hogyne lennének. A probléma csak az, hogy a magyar emberek túlnyomó része pártszimpátiától és világnézettől függetlenül maga is korrupt/tolvaj/adócsaló/államon élősködni akaró. Számukra csak az a korrupció/lopás/élősködés, ami nem az ő javukra történik vagy a számukra unszimpatikus párt csinálja. (Korrupció az, amiből kihagynak - Hofi) Azért szavaznak olyan pártokra, amilyeneket az utóbbi 26 évben láthattunk, mert ezek szimpatikusak nekik, ezek "ők". Nem kéne úgy gondolni a társadalomra, mint szegény megvezetett áldozatok tömegére, mert ez ma már nem igaz. Egy független országban élünk, az internet és a szabad információáramlás korában. Ma már mindenki előtt adott a lehetőség, hogy tájékozódjon a hazája és a világ helyzetéről.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ácsi, én is tudok ellenpéldát mondani😊 Csak ha körbe nézek egyre több új autót látok meg ide megyünk, oda megyünk. Szóval azért van akinek nem olyan rossz.
NB2
Egyértelmű. tényleg van akinek nem rossz. Minden rendszerben van olyan, akinek nem rossz. Kérdés, hogy kik azok és hányan vannak. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A Fidesz ellentmondást nem tűrően elfoglalta az összes lényeges kormányzati, gazdasági stb. pozíciókat. Ezek után jött a felismerés: az ellenzék annyira, de annyira béna, hogy azt is nekik kell létrehozni maguk közül. Így lett Simicska.

Most egy olyan pilot project folyik, hogy megnézik, mennyire tartósak a betonszilárdságúra szánt pénz-szivattyús szerződések. Amennyiben sikerül Simicskáékat kigolyózni a zsíros bizniszekből, akkor még nem megfelelő a jogi háttér, alakítani kell rajta. Ha nem sikerül, akkor minden oké, készen vannak. Övék az ország.
(Ez egy saját konteo kezdemény. 😉 )

Szerkesztette: Atari

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ácsi, én is tudok ellenpéldát mondani😊 Csak ha körbe nézek egyre több új autót látok meg ide megyünk, oda megyünk. Szóval azért van akinek nem olyan rossz.
NB2
Ja, ha csak ezen múlik kérem vissza Gyurcsányt. 2007-ben és 2008-ban is kétszer ennyi új autót vásárolt a nép mint 2015-ben. 😉
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Ácsi, én is tudok ellenpéldát mondani😊 Csak ha körbe nézek egyre több új autót látok meg ide megyünk, oda megyünk. Szóval azért van akinek nem olyan rossz.
NB2
Mert 4M adócsaló országa vagyunk. Az emberek egy kis része viszonylag jól él, csak egy normálisan működő gazdaságpolitikához ez kevés. A fogyasztás alakulhat jól, de ez egy tényező a sok közül. Belső megtakarításokkal pl hogy áll a nép, kérdezz meg 10 embert. aki kurva nagy tévékkel sétál haza a plázából??
Arról nem is beszélve, hogy egy A8 feltűnik neked a szomszédban, de amikor a 10 éves Lacetti-t eladja a másik szomszéd, azzal nem szokott dicsekedni.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Ácsi, én is tudok ellenpéldát mondani😊 Csak ha körbe nézek egyre több új autót látok meg ide megyünk, oda megyünk. Szóval azért van akinek nem olyan rossz.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Én rohadtul tartok a Jobbiktól, biztos vagyok benne, hogy ők a mostaniaknál is rosszabbak. De lassan úgy vagyok vele, hogy jobban járnánk, ha hatalomra segítenénk őket, hogy kimozduljunk ebből a holtpontból. Kapnánk ugyan a nyakunkra egy újabb ökör rendszert, de az talán hasonlóan járna, mint a Gyurcsányék, őket könnyebb lenne utána elhajtani...
peterk2005
Erről már beszéltünk kb egy éve, de azért megint leírom😊 Annyira nem rossz még a helyzet, hogy a Jobbik pozícióba kerüljön. Még mindig elég nagy az a réteg akinek van munkája, sőt még fejlődni is tud.
NB2
Fejlődni? Hm...csak egy példa a rokonságból: Nagybáttyám 25 éve nav-os, 2 diplomával, helyi felsőbb vezető pozícióban. Most az átszervezésekkel apeh-os lett, minden nap buszozhaz kecskemétre oda-vissza mert neki ez jó. Amúgy volt választása, akár fel is mondhatott volna.
A felesége ovónő. 20 éve dolgozott ugyanabban az oviban. 20 év után most bezárják az ovit. Az új ovódába ahova költöztetik a gyerekek egy részét csak őt és a főnöknőjét vették át. Ő is nagyon boldog ettől. Azok akik meg meg elvesztették az állásukat még boldogabbak, így lehet csak igazán fejlődni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ilyenkor sajna az emberek elkezdenek lábbal szavazni - ha nyitva vannak a határok. Nálunk volt már ilyen korszak, több millió kivándorló magyarba került, és egy világháború kellett, hogy kibillentse. Az íreknek is volt ilyen korszakuk, ezért él ma több ír az USA-ban, mint az anyaországban.
peterk2005
no azér a lábbal szavazás meg az éhínség közt markáns különbség van, ájnye
sutianap
Hát ja, csak a harmincas években az igények kb. azon a szinten voltak, hogy legyen vacsora az asztalon. Ma nem kell eddig lesüllyedni, hogy nyakadba vedd a lábad.

Az meg külön probléma, hogy manapság leginkább pont a legaktívabb, több nyelven beszélő, legnagyobb hozzáadott értéket produkálni képes réteg lép le. Nem azok hiányoznak, akik Londoban a McDonaldsban szolgálnak fel, hanem orvosok, informatikusok, mérnökök, stb.

Remélem azért vissza tudjuk majd őket valamikor csábítani... Írországnak nagy lökést adott annó, de ahhoz kellett, hogy kiegyezzenek az anyaországi politikai erők. Amíg nálunk ilyen patthelyzet van, nem nagyon vagyunk csábítóak kívülről nézve...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
És ilyenkor sajna az emberek elkezdenek lábbal szavazni - ha nyitva vannak a határok. Nálunk volt már ilyen korszak, több millió kivándorló magyarba került, és egy világháború kellett, hogy kibillentse. Az íreknek is volt ilyen korszakuk, ezért él ma több ír az USA-ban, mint az anyaországban.
peterk2005
no azér a lábbal szavazás meg az éhínség közt markáns különbség van, ájnye
sutianap
persze. de ha a helyzet létrejöttében szerepet játszott a korabeli angol politika is.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Én rohadtul tartok a Jobbiktól, biztos vagyok benne, hogy ők a mostaniaknál is rosszabbak. De lassan úgy vagyok vele, hogy jobban járnánk, ha hatalomra segítenénk őket, hogy kimozduljunk ebből a holtpontból. Kapnánk ugyan a nyakunkra egy újabb ökör rendszert, de az talán hasonlóan járna, mint a Gyurcsányék, őket könnyebb lenne utána elhajtani...
peterk2005
Erről már beszéltünk kb egy éve, de azért megint leírom😊 Annyira nem rossz még a helyzet, hogy a Jobbik pozícióba kerüljön. Még mindig elég nagy az a réteg akinek van munkája, sőt még fejlődni is tud.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
És ilyenkor sajna az emberek elkezdenek lábbal szavazni - ha nyitva vannak a határok. Nálunk volt már ilyen korszak, több millió kivándorló magyarba került, és egy világháború kellett, hogy kibillentse. Az íreknek is volt ilyen korszakuk, ezért él ma több ír az USA-ban, mint az anyaországban.
peterk2005
no azér a lábbal szavazás meg az éhínség közt markáns különbség van, ájnye


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Gyurcsán féle ökör rezsimek annyira nyilvánvalóan ökrök, hogy a saját maguk hatalmát se tudják rendesen bebetonozni. Ahhoz sincs érzékük, hogy mivel húzzák el a mézesmadzagot a választók orra előtt. Orbánék ebben jobbak. Lényegében mindenki előtt nyilvánvaló, hogy a "hazáért dolgozunk" egy nagy humbug, szarnak ők a hazára, nemzetre, de ennek ellenére még mindig tud ülni néha. Ez is valahogy úgy működhet, mint a rágalmazás, valakire rásütik, hogy pedofil, onnantól az isten nem mossa le róla, akkor se, ha bizonyossággal kiderül, hogy nem igaz a rágalom. Ha meg valaki terézanyai erényekkel el tudta egyszer adni magát, akkor igen sokáig megélhet belőle, akkor is, ha közben már nyilvánvaló, hogy lopja a közöst.

A probléma az, hogy közben olyan szinten "egypártrendszeresedik" az ország, hogy normális alternatívák már meg se tudnak jelenni. Mindent eluralnak, médiát, szakmai szervezeteket, amit meg nem arra olyan nyomást tudnak gyakorolni, hogy a normálisabb kezdeményezések egyre inkább már tőből kihalnak. Ezért tudnak a Gyurcsány félék ma is felszínen maradni. A rezsim gondoskodik róla, hogy csak ők juthassanak el a közönségig, a normálisabb hangok ne.

Ez a folyamat pedig sajnos közép-hosszú távon már jóval nagyobb károkat okoz, mint egy rövidebb ökör időszak. Egy elcseszett gazdaságpolitikát nagyon meg tud szívni egy ország, de helyes korrekciókkal 6-8 év alatt ki lehet kerülni belőle. Ebből az egypártrendszeresedett, elszürkült, minden innovációt, kritikát, alternatívát csírájában elfojtó rendszerből viszont baromi nehéz lesz kimászni. Éppen azért, mert nem látsz semmi alternatívát, mert az el van nyomva. És ilyenkor sajna az emberek elkezdenek lábbal szavazni - ha nyitva vannak a határok. Nálunk volt már ilyen korszak, több millió kivándorló magyarba került, és egy világháború kellett, hogy kibillentse. Az íreknek is volt ilyen korszakuk, ezért él ma több ír az USA-ban, mint az anyaországban. Kívánom, hogy ne legyen igazam, de sajnos én így látom. A volt baloldali szavazók már rég megcsömörlöttek, a volt Fidesz szavazóknak a legtöbbje pedig pont olyan módon csalódott, ahogy Te is dande. Nem tetszik neki ami van, de nem látva jobbat, beletörődik.

Én rohadtul tartok a Jobbiktól, biztos vagyok benne, hogy ők a mostaniaknál is rosszabbak. De lassan úgy vagyok vele, hogy jobban járnánk, ha hatalomra segítenénk őket, hogy kimozduljunk ebből a holtpontból. Kapnánk ugyan a nyakunkra egy újabb ökör rendszert, de az talán hasonlóan járna, mint a Gyurcsányék, őket könnyebb lenne utána elhajtani...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már nem azért, de ha az összes tanár kimenne egyszerre együtt összefogva (az meg ugye mi?), akkor nehéz lenne mit csinálni. Vízágyúkkal el nem kergethetik őket, sztrájktörőket nehéz lenne itt alkalmazni (bár biztos erre is lenne megoldás)

Szomorú, hogy mindenki dumál mennyire rossz, de normális alternatívát felkínálva senki nem lép előre igazán. Addig pedig nem is fog változni semmi. Így a mostani "ellenzéket" is nehéz félreállítani, akik csak a pénzt veszik fel de már rég lejáratták magukat, így esélyük sincs, és hitelük sem, bármit csinálni.

Ügyesek Orbánék, mert az előző gárda annyira pocsék volt, hogy annál időnként egy-egy területen lehet jobbat tenni, kitalálni, és lehet mutatni, nem vagyunk annyira rosszak, mintha kétszer annyira rosszak lennék, és ezzel megengedheti magának, hogy a másik oldalon lopjon, csaljon hazudjon, saját embereit tegye pozícióba szakértelem hiánya ellenére.

Aki akar! egyébként meg tud élni, kérdés, miben, mennyire, hogyan kell megalkudnia.... sajnos
dande
Milyen alternatívára gondolsz?
Amadeus91
Könnyen mondhatnám, hogy nem én akarok politikus lenni nem nekem kéne kitalálni 😊 de próbálok értelmesen válaszolni rá.

Nem tagadom, anno a Fideszre szavaztam, és nem is feltétlen azért, mert csak a másik oldalt ne. Naivan bíztam benne, nem igazak azok a félelmek, amelyek a hatalmi arroganciával kapcsolatban előre megfogalmazódtak velük szemben, és reménykedtem, hogy tudnak másképp is élni a hatalmukkal, nem visszaélni. Tudnak befogadni máshonnan jövő ötleteket is, és máshonnan jövő, érkező embereket is. Sajnos, ez nagyon nem így alakul, és például ebben várnék új! arcokat, akik ezt valóban másképpen tennék. Ez lenne az egyik alternatíva.

Nyilván a pénzügyek tisztán való kezelése, de ez igencsak hiú ábránd, mert amíg az ember nincs ott könnyen mondja, én másképp csinálnám, aztán mikor ott van.......de ebben lenne a második alternatíva

Azzal nem lenne feltétlen bajom, hogy ismerősöknek/kádereknek, adnak helyeket, posztokat, ha értenek hozzá. Inkább azzal van a baj, ha valaki ért valamihez, de azért mert nem a mi kutyánk kölyke, azért elmozdítják. Erre ékes példák az igazgatói kinevezések egyes iskolákban pl. Ebben is jó lenne mást mutatni.

Van, amikor nem is azzal van bajom, ami az ötletük elképzelésük, érteni vélem, mit miért, (legalább nekik van, elképzelésük, az előző csapatnak az se nagyon látszódott), hanem inkább azzal, ahogyan előadják, teszik a dolgokat. ez a negyedik alternatíva.

S az utolsó, a legnaivabb: valóban azokat képviselni, akik megválasztották őket. 😊

Drukkolok, hogy változzon a Fidesz, de ebben már nehéz bízni, ezért is kellene alternatíva.

Ennyi hirtelen, aztán lehet beszélgetni róla.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Már nem azért, de ha az összes tanár kimenne egyszerre együtt összefogva (az meg ugye mi?), akkor nehéz lenne mit csinálni. Vízágyúkkal el nem kergethetik őket, sztrájktörőket nehéz lenne itt alkalmazni (bár biztos erre is lenne megoldás)

Szomorú, hogy mindenki dumál mennyire rossz, de normális alternatívát felkínálva senki nem lép előre igazán. Addig pedig nem is fog változni semmi. Így a mostani "ellenzéket" is nehéz félreállítani, akik csak a pénzt veszik fel de már rég lejáratták magukat, így esélyük sincs, és hitelük sem, bármit csinálni.

Ügyesek Orbánék, mert az előző gárda annyira pocsék volt, hogy annál időnként egy-egy területen lehet jobbat tenni, kitalálni, és lehet mutatni, nem vagyunk annyira rosszak, mintha kétszer annyira rosszak lennék, és ezzel megengedheti magának, hogy a másik oldalon lopjon, csaljon hazudjon, saját embereit tegye pozícióba szakértelem hiánya ellenére.

Aki akar! egyébként meg tud élni, kérdés, miben, mennyire, hogyan kell megalkudnia.... sajnos
dande
Milyen alternatívára gondolsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?