Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Csak a megoldásaik mások.... Ez a különbség.
A problémákat meg mindenki fel tudja sorolni, azzal könnyű berobbanni a köztudatba. De mi a megoldás?Lecsó
85 oldalas programjuk megtalálható az oldalukon. Ott a megoldás.


Amúgy én vok az egyetlen aki bevállalta, hogy a jobbikra húzza az x-et, de én is osztom, hogy nem mindenben értek velük egyet. Pl az abortusz kérdésében merőben más a véleményem. De ide jöhet még a vallás kérdése is. Szóval ezzel csak azt akarom, hogy minden pártban megtalálható a pro és kontra dolgok, aztán mindenki eldönti ki a jó és mi a rossz.NB2
linkeltem be képet a jobbik honlapjáról, ha jól rémlik 3 diaképen már verték a fidesz-féle "1 millió munkahely" c. baromságot. Mármint matematikailag.
Egyébként ki rakta össze a Jobbik programját? Vollner? A ruszki | - marketing - | diplomájával, amit egy intézmény akkreditált csak a világon, az a hely, amelyik ki adta? (érted, csak az iskola ismeri el, hogy az diploma, még a ruszkik sem)

ne vicceljünk már, értem én, hogy szar az élet - tényleg az - és, hogy kapja be mindenki az elmúlt 24 évből - szerintem is kapják be - de, ne egy ilyen vigéc bandára már könyörgöm. | <3 ELTE BTK HÖK. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Csak a megoldásaik mások.... Ez a különbség.
A problémákat meg mindenki fel tudja sorolni, azzal könnyű berobbanni a köztudatba. De mi a megoldás?Lecsó
85 oldalas programjuk megtalálható az oldalukon. Ott a megoldás.


Amúgy én vok az egyetlen aki bevállalta, hogy a jobbikra húzza az x-et, de én is osztom, hogy nem mindenben értek velük egyet. Pl az abortusz kérdésében merőben más a véleményem. De ide jöhet még a vallás kérdése is. Szóval ezzel csak azt akarom, hogy minden pártban megtalálható a pro és kontra dolgok, aztán mindenki eldönti ki a jó és mi a rossz.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
. Ez a fajta gondolkodás most lesz csak egyre menőbb, számtalan példa van rá egész Európában és ez a fene nagy liberalizmus hanyatlásával van összefüggésben.JayB
ennek a fene nagy hanyatló liberalizmusnak köszönheted, hogy ezt ide leírhattad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 www.youtube.com/watch?v=1bMkN5eiJOQ

kampány legviccesebb videója.melegek bíztatnak arra hogy ne szavazz a Jobbikra😀Kenny
Ők azok akik apuci pénzéből élik a belvárosi gondtalan életet majd este valamelyik romkocsmában bebaszva megbeszélik melyikük a legliberálisabb.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!


kampány legviccesebb videója.melegek bíztatnak arra hogy ne szavazz a Jobbikra😀

több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Csak a megoldásaik mások.... Ez a különbség.
A problémákat meg mindenki fel tudja sorolni, azzal könnyű berobbanni a köztudatba. De mi a megoldás?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
1 millió ember állt mögé, és inkább mögé mint a pártja mögé. Ezt rajta kívül maximum Viktor mondhatja el magáról az elmúlt 25 évben. Valamit csak jól csinál nem? Ahogy a Francia Nemzeti front is jól csinált valamit. Ez a folyamat most Európában, ha vicces ha nem.JayB
Az emberek néha rossz döntéseket hoznak, főleg ha félre tájékoztatják őket. Lásd Jézus esete Barabással...

Ez az a Nemzeti Front, akik nem akarnak közös frakciót a Jobbikkal az EP-ben, mert szerintük szélsőséges, kirekesztő és rasszista politikát folytat? Igen, az....Lecsó
A folyamatról beszéltem ami ugyanaz. Az FN 30 éve hallgatja hogy veszélyt jelentenek a demokráciára, most mégis elértünk oda (miután közép fele húztak ők is picit) hogy a legerősebb jobb oldali párt. Franciaország a franciáké, ki a bevándorlókkal és dél franciai arab probléma. Ugyanazokkal a lokális problémákat fitogtatják mint itthon a Jobbik.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
1 millió választó az 12 százalékos támogatottság. Azért látott már jó pár ilyen politikust, vagy pártot az elmúlt 25 év...
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
1 millió ember állt mögé, és inkább mögé mint a pártja mögé. Ezt rajta kívül maximum Viktor mondhatja el magáról az elmúlt 25 évben. Valamit csak jól csinál nem? Ahogy a Francia Nemzeti front is jól csinált valamit. Ez a folyamat most Európában, ha vicces ha nem.JayB
Az emberek néha rossz döntéseket hoznak, főleg ha félre tájékoztatják őket. Lásd Jézus esete Barabással...

Ez az a Nemzeti Front, akik nem akarnak közös frakciót a Jobbikkal az EP-ben, mert szerintük szélsőséges, kirekesztő és rasszista politikát folytat? Igen, az....
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem az a baj ha valaki náci meg antiszemita, hanem hogy ezt hetente/évente váltogatja attól függően, hogy van e választás vagy milyen esélye van pozícióba kerülni.

Vona akkor lenne hiteles és korrekt, ha kiállna a saját álláspontja mellett, és azt képviselné. nem akkor, ha lehetőséget lát, a nagyot szakításra (pénzre gondolok), és kiskutáykkal kezdi el fotóztatni magát, meg oroszbarát - inkább seggnyaló - politkát folytat (vszleg ezt sem véletlenül/ingyen teszi)

hitelestől nagyon. nagyon de télleg nagyon messze van. egyszerű megélhetési bölcsész. semmi más.

az én szememben akkor lenne hiteles, ha képviselné azt amiben hisz, és nem azt ami éppen trendi. szóval akkor inkább Thürmer Gyuszi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
"Most ismertem el éppen, hogy megbántam, hogy ezt mondtam. Hát hány olyan politikusról hallott az elmúlt 24 évben, aki azt mondta, hogy megbánta, hogy ezt mondta vagy azt tette? Ha én valamiben hibáztam, azt elismerem."
mesterházy tegnapi interjúját is olvastam. Ő semmit sem bánt meg, mindent jól csinált.

Vona bármit mond, nácizni, fasisztázni fogják. Azt lehet. zsidózni cigányozni nem.
Abban is igaza van(igaz ezt 4 éve is kifejtettem és ban lett belőle) hogy egy olyan ember aki a 8 osztályt sem tudja elvégezni, (amihez valljuk be nagy tudás nem kell, még a lehülyébb embert is átrugossák) az ne döntsön már FELELŐS döntésekben.eaglesmcnabb
Tudod az a baj ezzel, hogy ha a választójog nem általános és egyenlő, akkor onnan már csak egy lépés (vagy több), hogy a hatalom 8 elemiről bármi másra változtassa a kritériumot. Ha te leszel az útjában, mert másképp gondolkozol vagy másképp nézel ki, vagy csak mert Eagles fan vagy, akkor téged fog a jogaidban korlátozni. És akkor vissza fogod sírni a fene nagy liberalizmust...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
1 millió ember állt mögé, és inkább mögé mint a pártja mögé. Ezt rajta kívül maximum Viktor mondhatja el magáról az elmúlt 25 évben. Valamit csak jól csinál nem? Ahogy a Francia Nemzeti front is jól csinált valamit. Ez a folyamat most Európában, ha vicces ha nem.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
"Most ismertem el éppen, hogy megbántam, hogy ezt mondtam. Hát hány olyan politikusról hallott az elmúlt 24 évben, aki azt mondta, hogy megbánta, hogy ezt mondta vagy azt tette? Ha én valamiben hibáztam, azt elismerem."
mesterházy tegnapi interjúját is olvastam. Ő semmit sem bánt meg, mindent jól csinált.

Vona bármit mond, nácizni, fasisztázni fogják. Azt lehet. zsidózni cigányozni nem.
Abban is igaza van(igaz ezt 4 éve is kifejtettem és ban lett belőle) hogy egy olyan ember aki a 8 osztályt sem tudja elvégezni, (amihez valljuk be nagy tudás nem kell, még a lehülyébb embert is átrugossák) az ne döntsön már FELELŐS döntésekben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ne írj ilyeneket mert hülyén néznek a kollégák h mit sikongatok 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem vagyok Jobbik szavazó, de Vona szerintem az egyik, ha nem a legkorrektebb, leghitelesebb arc ma a poltikában. Ez a fajta gondolkodás most lesz csak egyre menőbb, számtalan példa van rá egész Európában és ez a fene nagy liberalizmus hanyatlásával van összefüggésben.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.origo.hu/valasztas2014/20140403-valasztas-2014-interju-vona-gaborral-a-jobbik-elnokevel.html
Ha a jelölt személyét nézem, nem látok indokot, hogy Vitya, Atesz, vagy a bohóc Schiffer jobb lenne.eaglesmcnabb
a 19. - 20. század fordulóján még menő lett volna ez a fajta gondolkodás, 2014-ben nekem kicsit idejétmúlt.

attól meg egyenesen feláll a szőr a hátamon, ha bárki (nem csak Vona) meg akarja mondani nekem, és minden állampolgárnak, hogy mi az érték, és mi az ami nem annyira érték.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
És erre a következtetésre ez alapján az interjú alapján jutottál?
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 www.origo.hu/valasztas2014/20140403-valasztas-2014-interju-vona-gaborral-a-jobbik-elnokevel.html
Ha a jelölt személyét nézem, nem látok indokot, hogy Vitya, Atesz, vagy a bohóc Schiffer jobb lenne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan


MILF-hétvége...Sobri Jóska
Ő baloldali elhajló? 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sobri Jóska
A fogorvosomra szoktam ilyen őszintén mosolyogni.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Aki itt írogat rendszeresen, mindenki LMP-re szavaz?szaba
mindenki a fideszre szavaz mert félünk
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Aki itt írogat rendszeresen, mindenki LMP-re szavaz?szaba
Én egyéniben Monikára:

Listán Máriára:

MILF-hétvége...Sobri Jóska
Esélytelen, hogy Parlamentbe jussanak, akkor miért?szaba
Ezen logika mentén csak olyan csajjal kezdjek, aki tuti a feleségem lesz? Vagy olyan csapatnak drukkoljak, aki tuti SB-t nyer?
De már írtam: tetszik, hogy egy országos listát állító pártnak az a neve, hogy Seres Mária és Szövetségesei.
Nyuszikára, és barátaira, üzletfeleire emlékeztet. Nosztalgia.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki itt írogat rendszeresen, mindenki LMP-re szavaz?szaba
Én egyéniben Monikára:

Listán Máriára:

MILF-hétvége...Sobri Jóska
Esélytelen, hogy Parlamentbe jussanak, akkor miért?szaba
Rónaszékinének szerintem egész jó esélyei vannak.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki itt írogat rendszeresen, mindenki LMP-re szavaz?szaba
Én egyéniben Monikára:

Listán Máriára:

MILF-hétvége...Sobri Jóska
Esélytelen, hogy Parlamentbe jussanak, akkor miért?