Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Naivitás abban bízni, hogy a Fidesz fejlődést mutat majd?szaba
Amíg nincsenek rákényszerülve (tehát amíg az ellenzék ilyen mértékben töketlen) addig biztosan nem fognak változni. Amint olyanra fordul a helyzet, bármilyen irányba, bármilyen mértékű fordulatot végre fognak hajtani.

Mondjuk az mszp stratégiája is érdekes: 2010-ben az adott arcokkal meg Werberrel beleszaladtak egy nagy vereségbe. Mit csinálnak idén: összeszedik ugyanazokat az arcokat, ugyanazt a kampánygurut és ugyanazt az eredményt érik el. Zseniális.

A fekete vipera 4. évadban volt az a rész, mikor I.vh-s angol katonák kirohannak a lövészárokból, egyenesen neki a német vonalaknak, a németek legéppuskázzák őket. Ezt megcsinálják vagy 20 egymást követő napon.
Következő nap eligazítás, mondja az ezredes: ma meglepjük a németeket!
-Hogyan?
-Egyenesen nekik támadunk!
-De uram, 20 napja ezt csináljuk, és mindíg visszavertek.
-Pont azért! Biztos nem számítanak rá, hogy 21-edszer is megpróbáljuk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nézd, ha neked Gyurcsány fóbiád van, lelked rajta.Lecsó
Nem, az ország jelentős részének van Gyurcsány-fóbiája.

Én nem kaptam fel annyira a vizet az öszödi beszéden, de nem azért, mert ő mondta, és neki mindent elnézek, hanem azért, mert nem éltem bicikli belsőben, és addig is lehetett tudni, hogy mi történik az országban, meg hogy a politikusok hazudnak, csak nem mondta ki senki feketén-fehérenLecsó
Én is nagyjából úgy sommáztam az őszödi beszédet, hogy naügye. Csak volt 2,5millió ember, mely a beszéd előtt kevéssel oda szavazott, és ennek a tömegnek legalább a kétharmada a beszédben elhangzott tények tudatában nem tette volna ezt.
Túl rövid időn belül volt túlságosan éles a kontraszt, amit az egy cikluson belül elkövetett két súlyos megszorítás nem engedett tompítani.


De ha már a hazugságoknál tartunk, az senkit nem zavar ebben az országban...Lecsó
Szerinted én miért nem szavaztam rájuk? Meg az a további félmillió szavazatfogyatkozás minek a számlájára írható 2010-hez képest?
De minek szavazzak legalább akkora szarháziakra, mint ezek? Minek hívjam őket vissza? Semmivel se voltak jobbak. Ezek legalább valamit lecsíptek a segélyekből, közmunkára zavarták a soha nem dolgozó rétegeket, nem pénzt adnak a gyerekért, hanem a munka árán beváltható kedvezményt. Ezek legalább nem nézik a hazaiak pénzére ácsingózó söpredéknek a határon túli rokonaimat, nem uszítanak ellenük pillanatnyi politikai haszonszerzés reményében. Igen, ezért is tudtam jobbosként az LMP-re szavazni, mert ők a "progressziót" nem az internacionalizmusban látják.
Lopnak ezek is, de tízmilliárdból felépítettek két stadiont, nem egy makett kormányzati negyedet. Az meg a mellékelt ábra szerint sokaknak teljesen mindegy, hogy az osztrák Strabag gazdagodik a korrupcióval bélelt közbeszerzésekből, vagy a Simicska.

Ilyen alternatívák vannak sajnos. Addig ilyenek is lesznek, amíg - ahogy Tölgyessy írta - az emberek a politikára polcról levehető árucikként tekintenek, és nem olyan dologként látják, melyet a saját (nem csak négyévenként felmerülő) aktivitásukkal maguk is teremtenek.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mellesleg Gyurcsányon persze van mit "karaktergyilkolni", de ha egy teljesen új, komoly politikai múlt nélküli arc kerülne is a baloldal élére, a FIDESZ és médiája szerintem van annyira profi és tapasztalt, hogy annál is találnának (csinálnának) támadható pontokat. Ha egy általános iskolai osztálytársa kijelentené, hogy egyszer negyedikben puskázott környezetismeret órán, komoly ügyet tudnának belőle csinálni, G. Fodor Gábor és Lánczi Tamás a Hír Tv-ben közösen jutnának arra a következtetésre, hogy nem szabad Magyarország jövőjét egy ilyen becstelen emberre bízni.Amador
Biztos így lenne, ahogy ez fordítva is így zajlik, zajlana.
De az ilyen sárdobálás csak akkor fog, ha a kosz van mihez ragadjon.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Asziszitek a vàlasztàs modjuk teljesen màs tevèkenysèg, mint a szurkolàs? dehogy, sokkal egyszerűbb, mèg annyitse kell megjegyezni, hogy fussà Nyíl. Ez nem letisztult ès tisztàn racionàlis logika alapjàn meghozott salamoni döntès, hanem a húsz èv alatt szèpen zsigeri emocionàlis irànyba mègjobban eltaszajtott xelès. Semmi csoda nincs benne, de szerintem mèg a hülyèk eloszlàsa is egyenletes a szavazóbàzisokban. Èn pölö tanultam, Siffer vègleg lehúzta magàt a vècèben, szerintem Attila is. Ha most nem tudnak megszabadulni Feritől meg Gordontól akkor kituggya meddig vègtelen narancsvidèk lesz. Ami esèly balon, az ott van a kezükbe, Botka, vagy azt valaki èrzèkelte, hogy KÈT Harangozó kente be magàt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Mi ment volna nélküle? hogy 5-6 baloldali jelölt áll szemben 1 jobboldalival? Esélytelen... Ha megegyeznek egy közös jelöltben, az már összefogás.Lecsó
Mondj még valamit, amiben meg tudtak egyezniJames007
Ebben kellett megegyezniük, mert enélkül minden másban fölösleges.
De tessék: közös programot hoztak össze, ami mellett mindenki kiállt.

Amúgy én értem, hogy mindenki azt mondja, hogy fogjanak össze, de egy plurális demokráciában erre nincs szükség, összefogni lehet a parlamentben is, törvények, ötletek mentén, nem kell együtt indulni. Itt azért kellett együtt indulni, mert ha külön indulnak, a fidesznek most nem 2/3-a lenne hanem 4/5-e. Nem részletezem de a választási matek nagyon trükkös, és irreális eredményt dob ki. Pl 600 ezerrel kevesebben szavaztak a fideszre, mint 4 éve, a jobbikra 160 ezerrel többen, az 5pártira is 250 ezerrel többen, a parlament összetétele mégsem változott szinte semmit.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
gyurcsány amúgy tényleg érthetetlen, több milliárdos, és itt erőlködik az ember. én a helyében minden nap be lennék szívva - fújva - lőve - baszva los angelesben vagy valamelyik egzotikus szigeten.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nézd, ha neked Gyurcsány fóbiád van, lelked rajta. Én nem kaptam fel annyira a vizet az öszödi beszéden, de nem azért, mert ő mondta, és neki mindent elnézek, hanem azért, mert nem éltem bicikli belsőben, és addig is lehetett tudni, hogy mi történik az országban, meg hogy a politikusok hazudnak, csak nem mondta ki senki feketén-fehéren.

De ha már a hazugságoknál tartunk, az senkit nem zavar ebben az országban, hogy Viktorék a ciklus elején hazugsággal kizsarolták 3M ember megtakarítását. De öszöddel még mindig lehet riogatni. Az sem érdekel senkit, hogy a törvényeket azok a gazdasági érdekcsoportok írják, akiket az szabályozni hivatott, lásd trafiktörvény esete a continental dohánygyárral. Vagy az sem, hogy megvédjük a magyar földet címszóval 1000 ha számra játszák át strómanoknak, mert jár hozzá a 60e forint/ha eu támogatás. Ha nem járna, senkinek nem kellene a szent magyar föld. És még sorolhatnánk. Szóval ha egyszer megbukik ez a rendszer, nem lesz könnyű megújulniuk.

De úgy látom, üzem közben senki nem vár megújulást, mert azt nálunk ellenzékben kell...Lecsó
Amúgy anno nekem az öszödi beszédre az első reakcióm az volt: na végre, valaki kimondta. De olyan szinten lett kriminalizálva, hogy fájt végigkövetni. Sajnáltam amúgy Gyurcsányt, mert fajin politikusnak indult, de aztán teljesen defekt lett az ember. A Fidesz sikerének háttere a hatékony kommunikáció volt már régen is, most is. Valahogy ők mindig eltussolják, ha körülöttük vannak zűrös dolgok, de ha más sokkal kisebb szarba nyúl, az egyből minden magyar kárára történik. Kajálják az emberek.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Nézz engem, hajlandó voltam kőjobbosként baloldali pártra szavazni, akár még Bajnaira is hajlandó lettem volna a voksomat adni, amennyiben úgy láttam volna, hogy a rövid miniszterelnöksége alatti irányt önállóan is továbbvinné és ehhez lenne elég ereje.
Viszont az MSZMP utódpártjára semmilyen formában nem fogok szavazni, még akkor se ha láncon visznek az urnához, és olyan párt listájára se fogok voksolni soha, melyhez Gyurcsánynak bármi köze van.atapapa
Nézd, ha neked Gyurcsány fóbiád van, lelked rajta. Én nem kaptam fel annyira a vizet az öszödi beszéden, de nem azért, mert ő mondta, és neki mindent elnézek, hanem azért, mert nem éltem bicikli belsőben, és addig is lehetett tudni, hogy mi történik az országban, meg hogy a politikusok hazudnak, csak nem mondta ki senki feketén-fehéren.

De ha már a hazugságoknál tartunk, az senkit nem zavar ebben az országban, hogy Viktorék a ciklus elején hazugsággal kizsarolták 3M ember megtakarítását. De öszöddel még mindig lehet riogatni. Az sem érdekel senkit, hogy a törvényeket azok a gazdasági érdekcsoportok írják, akiket az szabályozni hivatott, lásd trafiktörvény esete a continental dohánygyárral. Vagy az sem, hogy megvédjük a magyar földet címszóval 1000 ha számra játszák át strómanoknak, mert jár hozzá a 60e forint/ha eu támogatás. Ha nem járna, senkinek nem kellene a szent magyar föld. És még sorolhatnánk. Szóval ha egyszer megbukik ez a rendszer, nem lesz könnyű megújulniuk.

De úgy látom, üzem közben senki nem vár megújulást, mert azt nálunk ellenzékben kell...
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Viszont egy Gyurcsányon nem tudsz mit kiköszörülni, Őszöd úgy a homlokára égett, hogy baloldali Piszkos Fredként amihez odadörgölőzik, az meghal, kudarcra van ítélve.
atapapa
Igen, úgy tűnik, hogy a baloldalnak és hosszabb távon az országnak is az tenne jót, ha Gyurcsány abbahagyná az aktív politizálást. Élvezhetné a százmillióit (milliárdjait?), a legnagyobb problémája annak eldöntése lenne, hogy a jövő héten a Maldív-szigetekre menjen-e a családdal, vagy csak ide a közelbe, a Francia Alpokba. Csak hát neki küldetéstudata van, mindenáron jót akar ennek az országnak és meg akarja menteni Viktortól.
Mellesleg Gyurcsányon persze van mit "karaktergyilkolni", de ha egy teljesen új, komoly politikai múlt nélküli arc kerülne is a baloldal élére, a FIDESZ és médiája szerintem van annyira profi és tapasztalt, hogy annál is találnának (csinálnának) támadható pontokat. Ha egy általános iskolai osztálytársa kijelentené, hogy egyszer negyedikben puskázott környezetismeret órán, komoly ügyet tudnának belőle csinálni, G. Fodor Gábor és Lánczi Tamás a Hír Tv-ben közösen jutnának arra a következtetésre, hogy nem szabad Magyarország jövőjét egy ilyen becstelen emberre bízni.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Mi ment volna nélküle? hogy 5-6 baloldali jelölt áll szemben 1 jobboldalival? Esélytelen... Ha megegyeznek egy közös jelöltben, az már összefogás.Lecsó
Mondj még valamit, amiben meg tudtak egyezni
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Mi ment volna nélküle? hogy 5-6 baloldali jelölt áll szemben 1 jobboldalival? Esélytelen... Ha megegyeznek egy közös jelöltben, az már összefogás.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Naivitás abban bízni, hogy a Fidesz fejlődést mutat majd?szaba
Szerintem nem.
James007

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Az ellenzéknek nem volt más választása, össze kellett fogni, mert a választójogi törvény megkövetelte tőlük az összefogást. Ha külön indulnak, mind buknak egyenként, így volt esélyük egyáltalán, nem jött be. Ennyi. De én nagyon nagy összegben mertem volna fogadni 1-.1,5 éve erre az összefogásra, mert amióta megszavazták a választójogi törvényt, azóta nyilvánvaló volt hogy ezt kell csinálniuk. Ez kurvára ki volt találva, és be is jött.
Nem elegáns írni magadnak egy választási törvényt, és azt gyorsan be is vezetni a következő választásra, de a fidesz megtette, az ellenzék elfogadta a szabályokat, úgyhogy nem sok vita maradt.Lecsó
Ez ment volna összefogás nélkül is..
Amúgy meg attól függ, hogy mi a cél. Ha a hatalmat mindenáron vissza, akkor tényleg összefogás kell. Ha építkezés, tisztulás, megújulás, akkor ahhoz pedig idő szükségeltetik. Ebből az időből pocsékolt el az Mszp 3,5 évet.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A másik, pedig hogy az ország egyötöde, egy antiszemita-rasszista párt mellett áll. Hát komolyan, ez mi? Amúgy meggyőződésem, hogy ha a Jobbik elhagyná ezt a rasszista profilt, akkor akár a győzelemért is küzdhetnének, mert ők keltik tán a legkevésbé korrupt párt benyomását.Duff
Az a baj, hogy ez nem csupán profil, hanem szellemiség. Azt pedig nem lehet csak úgy elhagyni. Attól sem félek, hogy hatalmi pozícióban ők jobbak lennének bárkinél is korrumpálás terén.
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Az ellenzéknek nem volt más választása, össze kellett fogni, mert a választójogi törvény megkövetelte tőlük az összefogást. Ha külön indulnak, mind buknak egyenként, így volt esélyük egyáltalán, nem jött be. Ennyi. De én nagyon nagy összegben mertem volna fogadni 1-.1,5 éve erre az összefogásra, mert amióta megszavazták a választójogi törvényt, azóta nyilvánvaló volt hogy ezt kell csinálniuk. Ez kurvára ki volt találva, és be is jött.
Nem elegáns írni magadnak egy választási törvényt, és azt gyorsan be is vezetni a következő választásra, de a fidesz megtette, az ellenzék elfogadta a szabályokat, úgyhogy nem sok vita maradt.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Hát bakker én kibaszott szar időben születtem ebbe az országba, vagy én vagyok teljesen elcseszve.

Kíváncsi lennék mi az a dolog/ mik azok a dolgok, amiért az elmúlt 4 évben a Fidesz indokot adott arra, hogy újra ennyivel nyerjenek egyszerűen nem értem. Gyakorlatilag burkolt diktatúra folyt az országban, erre ugyanezt megszavazzák. Megdöbbentő.

A másik, pedig hogy az ország egyötöde, egy antiszemita-rasszista párt mellett áll. Hát komolyan, ez mi? Amúgy meggyőződésem, hogy ha a Jobbik elhagyná ezt a rasszista profilt, akkor akár a győzelemért is küzdhetnének, mert ők keltik tán a legkevésbé korrupt párt benyomását.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Naivitás abban bízni, hogy a Fidesz fejlődést mutat majd?szaba
Szerintem nem.
Tegnap is elejtett Orbán az EU felé egy általam gesztusnak minősített félmondatot. Sőt, rögtön kettőt is, de ezt majd elemzik, akiknek ez a dolguk. Másrészt a devizahitelesekkel kapcsolatos végső megoldás még nagy meccs lesz.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Naivitás abban bízni, hogy a Fidesz fejlődést mutat majd?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Fidesz pedig mindaddig virágozni fog, amíg az egész baloldal a jelenlegi összes arcával végleg el nem tűnik a közéletből. Majd ha lesz egy erkölcsileg is vállalható ellenpólus, akkor a Fidesz is el fog kezdeni rohamosan erodálódni. Erre kellett volna már 4 éve rájönni, és nem visszacirógatni Ferit..James007
Hagyjuk már ezt a baloldal arcai dumát. Versenyezzünk, nézzük meg, melyik párt listájának első 100 helyezettje hasonlít jobban a 10 évvel ezelőttihez. A fidesz arcai ugyanazok 20 éve. Bukott baloldal, meg f....om. A jobb oldal nem bukott? Orbán hányszor bukott? Hányszor ráncigálták vissza? Ha most vesztettek volna, ugyanúgy elindítják 4 év múlva a törzsgárdával együtt...
Lecsó
Csak nem mindegy hogy ki miért bukott, kihez milyen véleményt fűztek a népek, kit miért utasítanak el az emberek.
pl. a Jobbik az egyik legelutasítottabb párt volt, de a velük szembeni attitűd részben a megjelenésük, a retorikájuk által sugárzott képből táplálkozott, ezt kicsiszolták és rögtön csökkent az elutasítottságuk mértéke.
Viszont egy Gyurcsányon nem tudsz mit kiköszörülni, Őszöd úgy a homlokára égett, hogy baloldali Piszkos Fredként amihez odadörgölőzik, az meghal, kudarcra van ítélve.

Nézz engem, hajlandó voltam kőjobbosként baloldali pártra szavazni, akár még Bajnaira is hajlandó lettem volna a voksomat adni, amennyiben úgy láttam volna, hogy a rövid miniszterelnöksége alatti irányt önállóan is továbbvinné és ehhez lenne elég ereje.
Viszont az MSZMP utódpártjára semmilyen formában nem fogok szavazni, még akkor se ha láncon visznek az urnához, és olyan párt listájára se fogok voksolni soha, melyhez Gyurcsánynak bármi köze van.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az a baj, hogy nem tudtak dönteni az MSZP-ben, hogy retool vagy rebuild legyen. Végül ebbe döglöttek bele, hiszen itt a lehető legszarabb opció volt az összehúzás. Most már egyértelmű, hogy rebuild kell, hogy induljon, mégpedig mától. A Fidesz olyan szinten kimerítette a karaktergyilkosságot, hogy Bajnaival és Gyurcsánnyal nem lehet nyerni, bármit tesz a Fidesz.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
A Fidesz pedig mindaddig virágozni fog, amíg az egész baloldal a jelenlegi összes arcával végleg el nem tűnik a közéletből. Majd ha lesz egy erkölcsileg is vállalható ellenpólus, akkor a Fidesz is el fog kezdeni rohamosan erodálódni. Erre kellett volna már 4 éve rájönni, és nem visszacirógatni Ferit..James007
Hagyjuk már ezt a baloldal arcai dumát. Versenyezzünk, nézzük meg, melyik párt listájának első 100 helyezettje hasonlít jobban a 10 évvel ezelőttihez. A fidesz arcai ugyanazok 20 éve. Bukott baloldal, meg f....om. A jobb oldal nem bukott? Orbán hányszor bukott? Hányszor ráncigálták vissza? Ha most vesztettek volna, ugyanúgy elindítják 4 év múlva a törzsgárdával együtt...
Ez az érvelés nekem gyenge...

A fideszben sincs kevesebb erkölcsileg vállalhatatlan arc, sőt... Simon Gábor = Rogán Tóni, és még sorolhatnánk így estig...Lecsó
Abszolút félreértettél...
Az Mszp 4 éve elég rendesen pofára esett és ezzel el is jött a remek kis lehetőség a letisztulásra, megújulásra. Ezt Mesterházi viszonylag vállalhatóan el is kezdte levezényelni. Csakhogy a "nagy baloldali vezető" mindenkori címe nem tűri meg az ilyen - kicsit hosszasabb - procedúrákat, úgyhogy a folyamatba először Bajnai túrta bele az orrát, majd Ferenc is elkezdett aktivizálódni. A nagy öregek pedig valahogy visszadumálták fél év alatt az egész csapatot. A választópolgár meg bámul bambán, hogy akkor most mi is az, ami változott??
Orbán most olyan helyzetben van, hogy neki nem kell megújulnia. Ha a másik oldal megújul (v.ö.: eltűnnek a régi arcok - most Már mesterházival kiegészülve - a fenébe), és lesz egy vállalható baloldal, akkor majd a Fidesznek is nagyon gyorsan változnia kell. A mérsékelt konzervativizmus most hallgat, de nyugodj meg, van...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
"Addig nem hagyjuk abba a rezsicsökkentést, amíg a magyar energiaárak el nem érik az amerikai szintet"

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
A Fidesz pedig mindaddig virágozni fog, amíg az egész baloldal a jelenlegi összes arcával végleg el nem tűnik a közéletből. Majd ha lesz egy erkölcsileg is vállalható ellenpólus, akkor a Fidesz is el fog kezdeni rohamosan erodálódni. Erre kellett volna már 4 éve rájönni, és nem visszacirógatni Ferit..James007
Hagyjuk már ezt a baloldal arcai dumát. Versenyezzünk, nézzük meg, melyik párt listájának első 100 helyezettje hasonlít jobban a 10 évvel ezelőttihez. A fidesz arcai ugyanazok 20 éve. Bukott baloldal, meg f....om. A jobb oldal nem bukott? Orbán hányszor bukott? Hányszor ráncigálták vissza? Ha most vesztettek volna, ugyanúgy elindítják 4 év múlva a törzsgárdával együtt...
Ez az érvelés nekem gyenge...

A fideszben sincs kevesebb erkölcsileg vállalhatatlan arc, sőt... Simon Gábor = Rogán Tóni, és még sorolhatnánk így estig... Van baj a baloldalon nem kevés, de a jobboldali etalonokat is sokáig kellene keresgélni.Lecsó
branding is all about.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
A Fidesz pedig mindaddig virágozni fog, amíg az egész baloldal a jelenlegi összes arcával végleg el nem tűnik a közéletből. Majd ha lesz egy erkölcsileg is vállalható ellenpólus, akkor a Fidesz is el fog kezdeni rohamosan erodálódni. Erre kellett volna már 4 éve rájönni, és nem visszacirógatni Ferit..James007
Hagyjuk már ezt a baloldal arcai dumát. Versenyezzünk, nézzük meg, melyik párt listájának első 100 helyezettje hasonlít jobban a 10 évvel ezelőttihez. A fidesz arcai ugyanazok 20 éve. Bukott baloldal, meg f....om. A jobb oldal nem bukott? Orbán hányszor bukott? Hányszor ráncigálták vissza? Ha most vesztettek volna, ugyanúgy elindítják 4 év múlva a törzsgárdával együtt...
Ez az érvelés nekem gyenge...

A fideszben sincs kevesebb erkölcsileg vállalhatatlan arc, sőt... Simon Gábor = Rogán Tóni, és még sorolhatnánk így estig... Van baj a baloldalon nem kevés, de a jobboldali etalonokat is sokáig kellene keresgélni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sokkot kaptam mikor megláttam