Politika
68 feliratkozó
17 napja
444.hu/2026/06/05/korrupcio-kozetkeztetes-hungastGyurma, ha valakinek kéne felétek nem helyi védő, akkor ne felejts el
17 napja
csak a Médiatanács tudta volna kirúgni, amely fideszesekből áll jelenleg.24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/Magától?🙂
hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
nagylaza, főpohárnok
built for this shit
17 napja
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungaria
17 napja
A főnök ezt is elintézte, ahogy mindent is a választások óta. 😄24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/Magától?🙂
hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
nagylaza, főpohárnok
17 napja
trump intézte24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/Magától?🙂
hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
nagylaza, főpohárnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/Magától?🙂
hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
17 napja
24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
built for this shit
17 napja
Delfin? Egyszarvúúúúúúú 😀Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.remelem azt valaszoltad, hogy egy szivarvanyszinu delfinnek 😀
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
Nomac
csebi
Nomac
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
Delfin? Egyszarvúúúúúúú 😀Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.remelem azt valaszoltad, hogy egy szivarvanyszinu delfinnek 😀
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
Nomac
csebi
17 napja
Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.remelem azt valaszoltad, hogy egy szivarvanyszinu delfinnek 😀
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
Nomac
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
17 napja
Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról. A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
17 napja
De a fidess nem, hála az égnek 😀telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1Szeretem nagyon az ilyen cikkeket, amik (persze később) szépen részletesen feltárják azokat a folyamatokat, amiken akkoriban sokat agyaltam, és próbáltam valami értelmet vagy logikát keresni a történésekben. Amikor nem találtam benne, akkor azt gondoltam (és valszeg nem csak én) hogy ez valami annyira magas szinten megtervezett, annyira bonyolult terv, hogy én a magam szintjén ezt fel sem tudom fogni...
Beki
Aztán jön egy ilyen cikk, és kiderül, hogy nem valami ördögien bonyolult, soklépcsős mestertervvel álltunk szemben, hanem egyszerűen balf.szok voltak. Kritikus helyzetekben rossz döntések, és ennyi.
Komolyan mondom, tanulok ezekből.
Jan
17 napja
telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1Szeretem nagyon az ilyen cikkeket, amik (persze később) szépen részletesen feltárják azokat a folyamatokat, amiken akkoriban sokat agyaltam, és próbáltam valami értelmet vagy logikát keresni a történésekben. Amikor nem találtam benne, akkor azt gondoltam (és valszeg nem csak én) hogy ez valami annyira magas szinten megtervezett, annyira bonyolult terv, hogy én a magam szintjén ezt fel sem tudom fogni...
Beki
Aztán jön egy ilyen cikk, és kiderül, hogy nem valami ördögien bonyolult, soklépcsős mestertervvel álltunk szemben, hanem egyszerűen balf.szok voltak. Kritikus helyzetekben rossz döntések, és ennyi.
Komolyan mondom, tanulok ezekből.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
17 napja
Sub Bass Monster. Fankadeli szerintem a Nestlé számára gáz lett volna, plusz vele nem lehetett volna eladni semmit, mert a kutya sem volt kíváncsi rá régen sem és most sem.Már nem emlékszem, az ő vagy Sub bass monster cd-jét adták a Crunch müzli mellékleteként?akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülyekapott ő is bőven az NKA pénzekből
deyell
Negritis, a vajda
deyell
resistance is futile
Szerkesztette: deyell
built for this shit
17 napja
YoungZeeZee
9 837
Sub Bass Szabinak volt, o jo arc.Már nem emlékszem, az ő vagy Sub bass monster cd-jét adták a Crunch müzli mellékleteként?akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülyekapott ő is bőven az NKA pénzekből
deyell
Negritis, a vajda
deyell
resistance is futile
Fanka ot is bemarta anno
17 napja
Már nem emlékszem, az ő vagy Sub bass monster cd-jét adták a Crunch müzli mellékleteként?akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülyekapott ő is bőven az NKA pénzekből
deyell
Negritis, a vajda
deyell
17 napja
akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülyekapott ő is bőven az NKA pénzekből
deyell
Negritis, a vajda
built for this shit
17 napja
meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülyekapott ő is bőven az NKA pénzekből
deyell
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
Oké, de tényleg nem találtak jobbat, mint egy totál kiégett, a karrierjét már amúgy is full leépítő, a fiatalokat megszólítani képtelen embert, aki 10+ éve még a főnök fejével dekázott? 😀nem, mert a fiatalokat megszólítani tudó művészek általában rühellik az autoriter establishmentet és max pénzért vállalják be a parolázást
dugo93
nem véletlne hogy trump se talál túl sok használható zenészt a szülinapi szégyenére
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
ott volt még Curtis és GwM is. meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülyeOké, de tényleg nem találtak jobbat, mint egy totál kiégett, a karrierjét már amúgy is full leépítő, a fiatalokat megszólítani képtelen embert, aki 10+ éve még a főnök fejével dekázott? 😀Orbán Balázs gondolta ezt amerikai mintára. Trump mellett kampányolt Waka Flocka Flame meg Nicki Minaj, akik szintén rapperek, bár kicsit népszerűbbek mint Jaber. onnan gondolták hogy kell rapper a kampányhoz. meg Joe Rogan is kampányolt mellette mint podcaster. Dopeman volt rapper, most podcaster, bár kérdés ki hallgatja egyáltalán. gondolták ha Trumpnak bejött, akkor nekik is be fog jönni.telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1Sok új infó nem volt ebben a cikkben, de még mindig nem derült ki számomra egy, nagyon fontos kérdés: KI A FASZOM GONDOLTA, HOGY JABER ÉS DOPEMAN JÓ ÖTLETEK??? KONKRÉT NEVET AKAROK!!!
Beki
Köszönöm, ennyi.
Gyurma Pappa
deyell
dugo93
built for this shit
17 napja
Oké, de tényleg nem találtak jobbat, mint egy totál kiégett, a karrierjét már amúgy is full leépítő, a fiatalokat megszólítani képtelen embert, aki 10+ éve még a főnök fejével dekázott? 😀Orbán Balázs gondolta ezt amerikai mintára. Trump mellett kampányolt Waka Flocka Flame meg Nicki Minaj, akik szintén rapperek, bár kicsit népszerűbbek mint Jaber. onnan gondolták hogy kell rapper a kampányhoz. meg Joe Rogan is kampányolt mellette mint podcaster. Dopeman volt rapper, most podcaster, bár kérdés ki hallgatja egyáltalán. gondolták ha Trumpnak bejött, akkor nekik is be fog jönni.telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1Sok új infó nem volt ebben a cikkben, de még mindig nem derült ki számomra egy, nagyon fontos kérdés: KI A FASZOM GONDOLTA, HOGY JABER ÉS DOPEMAN JÓ ÖTLETEK??? KONKRÉT NEVET AKAROK!!!
Beki
Köszönöm, ennyi.
Gyurma Pappa
deyell
Ezek annyira abszurd döntések, hogy az ilyenek miatt marad meg a fejekben 1% esélyként az, hogy MP a fidesz beépített embere. 😀
Szerkesztette: dugo93
17 napja
telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1győzött a kontraszelekció
Beki
17 napja
444.hu/2026/06/05/meleghazassagot-kotott-a-fidesz-ep-listajan-szereplo-bajororszagi-magyar-fokonzulEzt is csak a fidessnél csinálhatják meg. 😀 Akkor mostmár GG is, Kocsiska Mátéka is beismerheti a másságát.
Újabb gyönyörű történet a fölösleges melegek elleni uszítás kapcsán.
dancogo
17 napja
de az eu szól, ha az ingyenpénzből lenyúlsz. a kínaiak nem szólnak, ha a hitelből sikkasztasz, csak a törlesztés történjen meg.Az előbb említett 4,2 milliárd eurót új projektekre fogják elkölteni, 2029-ig van rá idő. Nincsenek könnyű helyzetben: Vitézy elmondása szerint pl. Lázár János olyan romokat hagyott hátra, hogy alig van, vagy egyáltalán nincs előkészített nagy projekt, amit három év alatt fel tudnának futtatni.Ez is baszki, ha igaz... itt van ennyi lóvé, amivel lehetne fejleszteni és ezek a szarházi trógerek még semmit elő sem akartak készíteni erre...
Beki
17 napja
Elolvasva a cikket, szerintem a kérdés már nem fontos. A cikk alapján a Fidesz (NER) egyértelműen eljutott a degenerációnak abba a szakaszába, ahol a Jaber és Dopeman féle lépések már törvényszerűek. (Vegyük ide a hogyishíjják nevű szélsőséges/újnáci portál napi igévé emelését is akkor már.)telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1Sok új infó nem volt ebben a cikkben, de még mindig nem derült ki számomra egy, nagyon fontos kérdés: KI A FASZOM GONDOLTA, HOGY JABER ÉS DOPEMAN JÓ ÖTLETEK??? KONKRÉT NEVET AKAROK!!!
Beki
Köszönöm, ennyi.
Gyurma Pappa


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)