Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

17 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 444.hu/2026/06/05/korrupcio-kozetkeztetes-hungast

Gyurma, ha valakinek kéne felétek nem helyi védő, akkor ne felejts el
17 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
 24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/

hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
Magától?🙂
nagylaza, főpohárnok
csak a Médiatanács tudta volna kirúgni, amely fideszesekből áll jelenleg.

built for this shit

17 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungaria
17 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
 24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/

hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
Magától?🙂
nagylaza, főpohárnok
A főnök ezt is elintézte, ahogy mindent is a választások óta. 😄
17 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/

hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
Magától?🙂
nagylaza, főpohárnok
trump intézte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
17 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/

hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
Magától?🙂
17 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
 24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/

hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik

built for this shit

17 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
Nomac
remelem azt valaszoltad, hogy egy szivarvanyszinu delfinnek 😀
csebi
Delfin? Egyszarvúúúúúúú 😀
Nomac


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
17 napja
Nomac New England Patriots 4 543 — balazs.t85@gmail.com
Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
Nomac
remelem azt valaszoltad, hogy egy szivarvanyszinu delfinnek 😀
csebi
Delfin? Egyszarvúúúúúúú 😀
17 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
Nomac
remelem azt valaszoltad, hogy egy szivarvanyszinu delfinnek 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
17 napja
Nomac New England Patriots 4 543 — balazs.t85@gmail.com
Felhívott a "Medián". Ezt azért kérdőjelezem meg, mert 10 percet kérdeztek Sorosról és a fiáról, a végére már kicsit kezdtem unni, és az lett az érzésem hogy mintha a Fidesz kérte volna fel a Mediánt hogy csináljon egy közvéleménykutatást Sorosról.
A végén volt egy érdekes kérdés. Minek gondolom magam?
csak magyarnak - magyarnak és kicsit európainak - magyarnak és európainak - kissé magyarnak és inkább európainak - vagy európainak.
17 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
 telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1
Beki
Szeretem nagyon az ilyen cikkeket, amik (persze később) szépen részletesen feltárják azokat a folyamatokat, amiken akkoriban sokat agyaltam, és próbáltam valami értelmet vagy logikát keresni a történésekben. Amikor nem találtam benne, akkor azt gondoltam (és valszeg nem csak én) hogy ez valami annyira magas szinten megtervezett, annyira bonyolult terv, hogy én a magam szintjén ezt fel sem tudom fogni...

Aztán jön egy ilyen cikk, és kiderül, hogy nem valami ördögien bonyolult, soklépcsős mestertervvel álltunk szemben, hanem egyszerűen balf.szok voltak. Kritikus helyzetekben rossz döntések, és ennyi.

Komolyan mondom, tanulok ezekből.
Jan
De a fidess nem, hála az égnek 😀
17 napja
Jan Pittsburgh Steelers 5 693 — Steelers fan
 telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1
Beki
Szeretem nagyon az ilyen cikkeket, amik (persze később) szépen részletesen feltárják azokat a folyamatokat, amiken akkoriban sokat agyaltam, és próbáltam valami értelmet vagy logikát keresni a történésekben. Amikor nem találtam benne, akkor azt gondoltam (és valszeg nem csak én) hogy ez valami annyira magas szinten megtervezett, annyira bonyolult terv, hogy én a magam szintjén ezt fel sem tudom fogni...

Aztán jön egy ilyen cikk, és kiderül, hogy nem valami ördögien bonyolult, soklépcsős mestertervvel álltunk szemben, hanem egyszerűen balf.szok voltak. Kritikus helyzetekben rossz döntések, és ennyi.

Komolyan mondom, tanulok ezekből.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
17 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülye
deyell
kapott ő is bőven az NKA pénzekből
Negritis, a vajda
akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.
deyell
Már nem emlékszem, az ő vagy Sub bass monster cd-jét adták a Crunch müzli mellékleteként?
resistance is futile
Sub Bass Monster. Fankadeli szerintem a Nestlé számára gáz lett volna, plusz vele nem lehetett volna eladni semmit, mert a kutya sem volt kíváncsi rá régen sem és most sem.

Szerkesztette: deyell

built for this shit

17 napja
YoungZeeZee 9 837
meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülye
deyell
kapott ő is bőven az NKA pénzekből
Negritis, a vajda
akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.
deyell
Már nem emlékszem, az ő vagy Sub bass monster cd-jét adták a Crunch müzli mellékleteként?
resistance is futile
Sub Bass Szabinak volt, o jo arc.
Fanka ot is bemarta anno
17 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülye
deyell
kapott ő is bőven az NKA pénzekből
Negritis, a vajda
akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.
deyell
Már nem emlékszem, az ő vagy Sub bass monster cd-jét adták a Crunch müzli mellékleteként?
17 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülye
deyell
kapott ő is bőven az NKA pénzekből
Negritis, a vajda
akkor élelmes. anno a Jobbiktól is kapott. emlékszem mikor még a kuruc.info promózta a hirtelen hazafiassá átvedlett számait. kurva szar rapper, van 30 fanja, és ilyen jól megél.

built for this shit

17 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülye
deyell
kapott ő is bőven az NKA pénzekből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
17 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Oké, de tényleg nem találtak jobbat, mint egy totál kiégett, a karrierjét már amúgy is full leépítő, a fiatalokat megszólítani képtelen embert, aki 10+ éve még a főnök fejével dekázott? 😀
dugo93
nem, mert a fiatalokat megszólítani tudó művészek általában rühellik az autoriter establishmentet és max pénzért vállalják be a parolázást

nem véletlne hogy trump se talál túl sok használható zenészt a szülinapi szégyenére

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
17 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
 telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1
Beki
Sok új infó nem volt ebben a cikkben, de még mindig nem derült ki számomra egy, nagyon fontos kérdés: KI A FASZOM GONDOLTA, HOGY JABER ÉS DOPEMAN JÓ ÖTLETEK??? KONKRÉT NEVET AKAROK!!!

Köszönöm, ennyi.
Gyurma Pappa
Orbán Balázs gondolta ezt amerikai mintára. Trump mellett kampányolt Waka Flocka Flame meg Nicki Minaj, akik szintén rapperek, bár kicsit népszerűbbek mint Jaber. onnan gondolták hogy kell rapper a kampányhoz. meg Joe Rogan is kampányolt mellette mint podcaster. Dopeman volt rapper, most podcaster, bár kérdés ki hallgatja egyáltalán. gondolták ha Trumpnak bejött, akkor nekik is be fog jönni.
deyell
Oké, de tényleg nem találtak jobbat, mint egy totál kiégett, a karrierjét már amúgy is full leépítő, a fiatalokat megszólítani képtelen embert, aki 10+ éve még a főnök fejével dekázott? 😀
dugo93
ott volt még Curtis és GwM is. meg Fankadeli. bár utóbbi szerintem ingyen amilyen hülye

built for this shit

17 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
 telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1
Beki
Sok új infó nem volt ebben a cikkben, de még mindig nem derült ki számomra egy, nagyon fontos kérdés: KI A FASZOM GONDOLTA, HOGY JABER ÉS DOPEMAN JÓ ÖTLETEK??? KONKRÉT NEVET AKAROK!!!

Köszönöm, ennyi.
Gyurma Pappa
Orbán Balázs gondolta ezt amerikai mintára. Trump mellett kampányolt Waka Flocka Flame meg Nicki Minaj, akik szintén rapperek, bár kicsit népszerűbbek mint Jaber. onnan gondolták hogy kell rapper a kampányhoz. meg Joe Rogan is kampányolt mellette mint podcaster. Dopeman volt rapper, most podcaster, bár kérdés ki hallgatja egyáltalán. gondolták ha Trumpnak bejött, akkor nekik is be fog jönni.
deyell
Oké, de tényleg nem találtak jobbat, mint egy totál kiégett, a karrierjét már amúgy is full leépítő, a fiatalokat megszólítani képtelen embert, aki 10+ éve még a főnök fejével dekázott? 😀

Ezek annyira abszurd döntések, hogy az ilyenek miatt marad meg a fejekben 1% esélyként az, hogy MP a fidesz beépített embere. 😀

Szerkesztette: dugo93

17 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
 telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1
Beki
győzött a kontraszelekció
17 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
 444.hu/2026/06/05/meleghazassagot-kotott-a-fidesz-ep-listajan-szereplo-bajororszagi-magyar-fokonzul

Újabb gyönyörű történet a fölösleges melegek elleni uszítás kapcsán.
dancogo
Ezt is csak a fidessnél csinálhatják meg. 😀 Akkor mostmár GG is, Kocsiska Mátéka is beismerheti a másságát.
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Az előbb említett 4,2 milliárd eurót új projektekre fogják elkölteni, 2029-ig van rá idő. Nincsenek könnyű helyzetben: Vitézy elmondása szerint pl. Lázár János olyan romokat hagyott hátra, hogy alig van, vagy egyáltalán nincs előkészített nagy projekt, amit három év alatt fel tudnának futtatni.
Ez is baszki, ha igaz... itt van ennyi lóvé, amivel lehetne fejleszteni és ezek a szarházi trógerek még semmit elő sem akartak készíteni erre...
Beki
de az eu szól, ha az ingyenpénzből lenyúlsz. a kínaiak nem szólnak, ha a hitelből sikkasztasz, csak a törlesztés történjen meg.
17 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
 telex.hu/direkt36/2026/06/05/magunkat-vertuk-at-a-fidesz-kampany-osszeomlasanak-belso-tortenete-1
Beki
Sok új infó nem volt ebben a cikkben, de még mindig nem derült ki számomra egy, nagyon fontos kérdés: KI A FASZOM GONDOLTA, HOGY JABER ÉS DOPEMAN JÓ ÖTLETEK??? KONKRÉT NEVET AKAROK!!!

Köszönöm, ennyi.
Gyurma Pappa
Elolvasva a cikket, szerintem a kérdés már nem fontos. A cikk alapján a Fidesz (NER) egyértelműen eljutott a degenerációnak abba a szakaszába, ahol a Jaber és Dopeman féle lépések már törvényszerűek. (Vegyük ide a hogyishíjják nevű szélsőséges/újnáci portál napi igévé emelését is akkor már.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)