Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

15 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Ez tényleg ennyire cringe volt, vagy túloz a Telex összefoglaló? 😊

 telex.hu/belfold/2026/06/07/szimpatiatuntetes-az-allami-intezmenyvezetok-mellett-sandor-palota-sulyok-tamas-fidesz
somoskovig
Kiindulva az elozo tuntetesbol, ez ennyire cringe volt.

Pedig meg elismeroen csettintettem arra h probaljak atvenni a Tiszas jelmondatokat, bar sztem ez inkabb csak zavart okoz a szavazoiknal.

De vmi szanalom h ilyen 100-500 fos “tunteteseket” tudnak csak osszerantani.

Pedig azert van meg ott penz boven, de ugy latszik h OV ebbe a maganakcioba nem akar beleallni, pedig egy komolyabb tomeget lehetne mutogatni.

Ez igy eleg gyenge tamogatas az ellenzeki kepviseloknek es a baboknak.

Mi lehet a terv? Ha van egyaltalan.
Lúdas Solymi
nincs pénz buszoztatni, pesten meg ennyi jön ki nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
15 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 485
Ez tényleg ennyire cringe volt, vagy túloz a Telex összefoglaló? 😊

 telex.hu/belfold/2026/06/07/szimpatiatuntetes-az-allami-intezmenyvezetok-mellett-sandor-palota-sulyok-tamas-fidesz
somoskovig
Kiindulva az elozo tuntetesbol, ez ennyire cringe volt.

Pedig meg elismeroen csettintettem arra h probaljak atvenni a Tiszas jelmondatokat, bar sztem ez inkabb csak zavart okoz a szavazoiknal.

De vmi szanalom h ilyen 100-500 fos “tunteteseket” tudnak csak osszerantani.

Pedig azert van meg ott penz boven, de ugy latszik h OV ebbe a maganakcioba nem akar beleallni, pedig egy komolyabb tomeget lehetne mutogatni.

Ez igy eleg gyenge tamogatas az ellenzeki kepviseloknek es a baboknak.

Mi lehet a terv? Ha van egyaltalan.
15 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
Ez tényleg ennyire cringe volt, vagy túloz a Telex összefoglaló? 😊

 telex.hu/belfold/2026/06/07/szimpatiatuntetes-az-allami-intezmenyvezetok-mellett-sandor-palota-sulyok-tamas-fidesz

15 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?
deyell
Ez mi a faszom?
dugo93
egy vszínűleg nem túl okos szarrá traumatizált szerencsétlen, aki így próbál úrrá lenni a mariana-árok mélységű személyes tragédiáján. valami nagyon nagy gáz lehet ott, ahol ennek az útnak az elején még egy tök csinos lány vki, a tizedénél olyan csaj, hogy a hullák erekciót kapnának tőle és még nincs vége, de már most úgy néz ki, mint aki elgázolt a vonat és a pécsi toronyház tetejéről a szájára ejtettek egy faszenes vasalót
fake.id
A vicc az, hogy elvileg ilyen 35-36 éves a csaj. Ha valaki azt mondja, hogy 60, szemrebbenés nélkül elhiszem.
warr_b
82-es

built for this shit

15 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 461
Kampman:
Lúdas Solymi
na mivan, neki is ennyi volt mailgun híján?
fake.id
15 napja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?
deyell
Ez mi a faszom?
dugo93
egy vszínűleg nem túl okos szarrá traumatizált szerencsétlen, aki így próbál úrrá lenni a mariana-árok mélységű személyes tragédiáján. valami nagyon nagy gáz lehet ott, ahol ennek az útnak az elején még egy tök csinos lány vki, a tizedénél olyan csaj, hogy a hullák erekciót kapnának tőle és még nincs vége, de már most úgy néz ki, mint aki elgázolt a vonat és a pécsi toronyház tetejéről a szájára ejtettek egy faszenes vasalót
fake.id
A vicc az, hogy elvileg ilyen 35-36 éves a csaj. Ha valaki azt mondja, hogy 60, szemrebbenés nélkül elhiszem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
15 napja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?
deyell
Ez mi a faszom?
dugo93
egy vszínűleg nem túl okos szarrá traumatizált szerencsétlen, aki így próbál úrrá lenni a mariana-árok mélységű személyes tragédiáján. valami nagyon nagy gáz lehet ott, ahol ennek az útnak az elején még egy tök csinos lány vki, a tizedénél olyan csaj, hogy a hullák erekciót kapnának tőle és még nincs vége, de már most úgy néz ki, mint aki elgázolt a vonat és a pécsi toronyház tetejéről a szájára ejtettek egy faszenes vasalót

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
15 napja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
Kampman:
Lúdas Solymi
na mivan, neki is ennyi volt mailgun híján?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
15 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Baj Angelika?
deyell
Ez mi a faszom?
dugo93
Special edition.
Van aki meg plüssmikulásokat vagy kertitörpéket gyűjt, mindenre van kereslet. Dubajban pláne.

15 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?
deyell
Ez mi a faszom?

15 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 485
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
megmondta OV a széljobbon kell építkezni. Idő kérdése, hogy nekimenjenek a MH-nak.
resistance is futile
Nem véletlenek szerintem MP vissza-visszatérő gesztusai sem Toroczkaiéknak.
A Tisza szempontjából fontos, hogy a Mihazánkat ne zabálja fel a Fidesz.
Kampman
Inkább azért vannak azok mert a Mi Hazánk kelleni fog ha bármit is csinálni akarnak majd a vizsgálóbizottságokban. A Mihasznak meg hamarabb zabaljak fel jelen helyzetben a Fideszt mint fordítva szerintem
Wester
Ahhoz a mihasznáknak el kéne kezdeni középre húzni, de ezt nem nagyon látom a Toro-Dúró-Novák hármasban...
StormST
Kampman:

Szerintem rosszul látod ezt, hisz MP folyamatosan összemossa az MH-sokat a Fidesszel, egy platformra téve őket és kényszerítve, hogy folyamatosan angolnázzanak.
Ezért is nevezte ki Toroczkait egy bizottság élére, mert így azok nem puffoghatnak ellenzékből, hogy ők semmit se kapnak és ugyanaz folytatódik a Tisza alatt, mint a Fidesz alatt.
Ráadásul így felelősséget is kell vállalniuk, mégha csak szimbolikusan, emiatt nem szabotálhatja a vizsgálatokat.
Ha meg validálja az eredményeket, akkor meg a kormánnyal helyezkedik egy platformra, igazolva azt.

Itt a StormST által is írt irányba löki őket, ami meg nem kedvez az MH-nak, mert a széljobbosok elkezdenek leválni róluk, akik meg nem annyira elvakultak, azok meg átállhatnak a Tiszához.

Bőven van olyan MH-s szavazó, főleg vidéken, aki csak a Bűnvadászok és a megállítjuk a bűnözést kampányszlogenjük miatt szavazott rájuk.
A Tiszára csak azért nem, mert az MP-t lejáratni próbáló fideszes propagandagépezet azért működött illetve MP kezdeti akciói égtek be és aztán nem követték le, hogy mennyit változott.

De az, hogy mi lesz velük az akkor lesz érdekes amikor kiderül milyen választási rendszert alakítanak ki.
Ha egy kétfordulós, arányos rendszer lesz alacsonyabb bejutási küszöbbel, akkor nem feltétlenül kedvez majd nekik a különböző felálló koalíciók miatt, főleg ha megint megjelennek a korábbi és újabb pártok.

Mert még ha a Tiszának nem is lesz kétharmada, de különböző balos ( legyen mondjuk Momentum) illetve középen álló pártokkal meglesz a többsége, de mindenesetre rendes politizálásra lesz kényszerítve mind a Fidesz mind az MH, amitől azok is elszoktak, aztán ott nem lesz elég az amit most csinálnak, mert ez minden, csak nem politizálás.

Emiatt az elkövetkezendő években bőven lesz változás a szavazóik számában, érdekes lesz nézni az időszakos felméréseket.
15 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?
deyell
Uhh, így rákeresve szerintem ő volt! Valami 60 körüli fickóval volt.
warr_b
rákerestem, kár volt így ebéd előtt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
15 napja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?
deyell
Uhh, így rákeresve szerintem ő volt! Valami 60 körüli fickóval volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
15 napja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
haverom kérdezi, hogy képet nem lőttetek?
rva
Sajnos nem, valamelyik kávézó/bagelezőben voltunk, kicsit feltűnő lett volna, pedig nem mindennapi látvány volt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
15 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 853 — Sworn to the Dark
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Baj Angelika?

built for this shit

15 napja
rva 4 705 — Me for President!
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
haverom kérdezi, hogy képet nem lőttetek?
15 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 052 — Saturday Night Lights
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
 www.facebook.com/share/18otpSfjYu/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
megmondta OV a széljobbon kell építkezni. Idő kérdése, hogy nekimenjenek a MH-nak.
resistance is futile
Nem véletlenek szerintem MP vissza-visszatérő gesztusai sem Toroczkaiéknak.
A Tisza szempontjából fontos, hogy a Mihazánkat ne zabálja fel a Fidesz.
Kampman
Inkább azért vannak azok mert a Mi Hazánk kelleni fog ha bármit is csinálni akarnak majd a vizsgálóbizottságokban. A Mihasznak meg hamarabb zabaljak fel jelen helyzetben a Fideszt mint fordítva szerintem
Wester
Ahhoz a mihasznáknak el kéne kezdeni középre húzni, de ezt nem nagyon látom a Toro-Dúró-Novák hármasban...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
15 napja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
megmondta OV a széljobbon kell építkezni. Idő kérdése, hogy nekimenjenek a MH-nak.
resistance is futile
Nem véletlenek szerintem MP vissza-visszatérő gesztusai sem Toroczkaiéknak.
A Tisza szempontjából fontos, hogy a Mihazánkat ne zabálja fel a Fidesz.
Kampman
Inkább azért vannak azok mert a Mi Hazánk kelleni fog ha bármit is csinálni akarnak majd a vizsgálóbizottságokban. A Mihasznak meg hamarabb zabaljak fel jelen helyzetben a Fideszt mint fordítva szerintem

Lesz ez még így se!
15 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 461
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
megmondta OV a széljobbon kell építkezni. Idő kérdése, hogy nekimenjenek a MH-nak.
resistance is futile
Nem véletlenek szerintem MP vissza-visszatérő gesztusai sem Toroczkaiéknak.
A Tisza szempontjából fontos, hogy a Mihazánkat ne zabálja fel a Fidesz.
15 napja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
Pálinkás Szilveszter a Dorko új márkanagykövete.
Erre a négy évre a Politika rovatot átnevezhetnénk Abszolút filmszínházzá.
Dzsokijuing
Pedig lecsaphatott volna rá a Fütyülős is...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
15 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 052 — Saturday Night Lights
Pálinkás Szilveszter a Dorko új márkanagykövete.
Erre a négy évre a Politika rovatot átnevezhetnénk Abszolút filmszínházzá.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
megmondta OV a széljobbon kell építkezni. Idő kérdése, hogy nekimenjenek a MH-nak.
15 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Ez semmi. Én tegnap a Lövölde téren láttam egy faszit Chargers-mezben.
nagylaza, főpohárnok
Elkezdődött.
szaba
No para.
"Árad a gyűlölet és az erőszak. Ezért megalakítjuk a Védvonalat. Számíthattok ránk!”
kittli
Amekkora⚡️energia-válság van, itt óriási hiba lenne a védvonal felállítása.
15 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
Ez semmi. Én tegnap a Lövölde téren láttam egy faszit Chargers-mezben.
nagylaza, főpohárnok
Elkezdődött.
szaba
No para.
"Árad a gyűlölet és az erőszak. Ezért megalakítjuk a Védvonalat. Számíthattok ránk!”

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.