Politika
68 feliratkozó
15 napja
Ez semmi. Én tegnap a Lövölde téren láttam egy faszit Chargers-mezben.Elkezdődött.
nagylaza, főpohárnok
15 napja
Ez semmi. Én tegnap a Lövölde téren láttam egy faszit Chargers-mezben.Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Beki
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
warr_b
15 napja
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Beki
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
15 napja
24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Beki
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
16 napja
Németh Balázs feltesz egy videót, amin szerinte MP hergeli a népet azzal, hogy szívet mutat nekik. Toroczkai feltesz egy videót, amiben arra hívja fel a figyelmet, hogy MP hazudik, amikor azt mondja szívek mutogatásával fogadta a tüntetőket, mert ilyen nem volt.Legalább egyeztessenek már. 😀
Szerkesztette: Jughead
16 napja
Megy ám a vergődés. Nyilván ezen múlt meg, hogy a youtube se engedte reklámozni őket:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
16 napja
telex.hu/belfold/2026/06/06/orban-viktor-magyar-peter-migracios-paktum-vitaDagadt kocsog megint hazhoz ment a pofonert, persze nyilvanosan nem mer megjelenni.
16 napja
Ezt a tomeget es ezt a velemennyilvanitasi szinvonalat (nemiszervuket mutogatjak a miniszterelnok fele) nem likeolom.Pedig éppen rólad gondoltam volna h likeolod azt h a paktum ellen tüntetnek 🤷Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulnii kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.
Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
csebi
A migracios paktumot sem szivlelem, de en az EU-n beluli kompromisszumos megoldasban hiszek (mint amit most a Tisza kepvisel), nem az EU-n kivuli “harcosok klubjaban”.
Szerkesztette: undisputedly
16 napja
Pedig éppen rólad gondoltam volna h likeolod azt h a paktum ellen tüntetnek 🤷Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.
Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
16 napja
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.
Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
Szerkesztette: undisputedly
16 napja
A Fidesz KDNP-vé zsugorodott 2 hónap alatt.És ezt Dopeman és a csaja úgy kommentálta a saját live-jukban, hogy sok szép ember büszkén kiállt az elvei mellett és bemutatott a bubuvédő bububarátnak. 😀 😀 Körülbelül az a szituáció, mint a tavalyi, amikor 20 ember eltorlaszolta 300 ezer ember elől azt a hidat, amin amúgy a 300 ezer ember nem akart átmenni. És miközben átmentek a másik hídon, kb. ezer ember a 300 ezerből észre is vette, hogy van ott 20 ember és mutogat valamit.
iktriad
Más. Hont és Schiffer. Így együtt látva/hallgatva őket, Hont egész menthetőnek tűnik, miközben Schiffer teljesen menthetetlen. A beszélgetés végén az egész muris volt, ahogy Hont rákérdez, hogy szerinted mi boomerek vagyunk? És Schiffer megrázza a fejét - picit még sértetten is -, hogy dehogy. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
16 napja
A Fidesz KDNP-vé zsugorodott 2 hónap alatt.Árad a szeretet ebből a kisebb iskolás csoportból 😀A Hádában többen vannak bálabontásnál.. 😀
www.reddit.com/r/hungary/comments/1txs40n/fideszes_t%C3%BCntet%C5%91_t%C3%B6meg_amikor_nincs_ingyen_busz/
Nomac
StormST
Fideszes tüntető "tömeg", amikor nincs ingyen busz 😂
— Zoltán (@csorike1520) June 5, 2026
Így még szebb az összkép, hogy összesen ha lézengtek ott vagy 400-500-an! Birkamenet 2026, hatalmas siker...
Amúgy szerintem ez egy tudatos kísérlet volt a részukről, meg akarták nézni, hogy a vidékről felvezényelt… pic.twitter.com/zgPFyk6Oqk
16 napja
Lehet Ozi megint iszik 😊Otthon minden rendben?Van itt olyan féreg patkàny, akinek ez tetszik, de még tenne is érte, hogy ez visszajöjjön. Ezt szerette a kis lelkem/basznám szájba a kis csírát, de sajnos nem korszerű ( pedig agyonüttném a patkányt)www.facebook.com/share/r/18pBXBdSns/?mibextid=wwXIfrBasszus először azt hittem, hogy kiesett a cigi a szájából.
ozibozi
Tactful Cactus
ozibozi
szaba
Az elmult jo egy evben nem emlekszem tole ilyen megnyilvanulasra 😛
Lúdas Solymi
16 napja
Árad a szeretet ebből a kisebb iskolás csoportból 😀A Hádában többen vannak bálabontásnál.. 😀
www.reddit.com/r/hungary/comments/1txs40n/fideszes_t%C3%BCntet%C5%91_t%C3%B6meg_amikor_nincs_ingyen_busz/
Nomac
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
16 napja
Árad a szeretet ebből a kisebb iskolás csoportból 😀 www.reddit.com/r/hungary/comments/1txs40n/fideszes_t%C3%BCntet%C5%91_t%C3%B6meg_amikor_nincs_ingyen_busz/
16 napja
Respect annak a pár száz igaz szívű hazafinak, akik a tuti magyar válogatott meccs helyett a helytállást és kiállást választották ebben a ronda, barátságtalan időben.
16 napja
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen. Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
16 napja
Tőlem?24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/Magától?🙂
hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
nagylaza, főpohárnok
16 napja
"Kocsis Máté szerint erőszak és gyűlölet tapasztalható a Tisza Párt részéről"Baszki ennyi tenyleg a letszam egy meghirdetett tuntetesre? 😀 ezek az utaztatott agyhalottak 🤣Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungariaja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.
JC6 (Mr. Miele)
petey
Beki
Ezt csak így odatenném a videó alá...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
16 napja
Baszki ennyi tenyleg a letszam egy meghirdetett tuntetesre? 😀 ezek az utaztatott agyhalottak 🤣Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungariaja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.
JC6 (Mr. Miele)
petey
16 napja
a videó végén valaki NFL-es pulcsiban van ott, hátha itt van a fórumon is 😀Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungariaja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.
JC6 (Mr. Miele)
petey
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
16 napja
444.hu/2026/06/05/korrupcio-kozetkeztetes-hungastMondjuk számomra ez azért is viszontagságos, mert a Hungast a sulimenzákon hozott egy hatalmas újítást és sikerült vele rengeteg élelmiszerhulladékot spórolni. De ettől még a vezetőség romlottsága persze nem kizárt. Sőt, ha Bánki Erik ott van, nagyon nem is kétséges.
Gyurma, ha valakinek kéne felétek nem helyi védő, akkor ne felejts el
resistance is futile
16 napja
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungariaja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.
JC6 (Mr. Miele)
Szerkesztette: petey

