Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

15 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 889
Ez semmi. Én tegnap a Lövölde téren láttam egy faszit Chargers-mezben.
nagylaza, főpohárnok
Elkezdődött.
15 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 788 — beers & Packers
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱
warr_b
Ez semmi. Én tegnap a Lövölde téren láttam egy faszit Chargers-mezben.
15 napja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
15 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
16 napja
Beki New York Jets 2 879
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
16 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 754
Németh Balázs feltesz egy videót, amin szerinte MP hergeli a népet azzal, hogy szívet mutat nekik. Toroczkai feltesz egy videót, amiben arra hívja fel a figyelmet, hogy MP hazudik, amikor azt mondja szívek mutogatásával fogadta a tüntetőket, mert ilyen nem volt.

Legalább egyeztessenek már. 😀

Szerkesztette: Jughead
16 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Megy ám a vergődés. Nyilván ezen múlt meg, hogy a youtube se engedte reklámozni őket:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/715830080_957191340689144_6380147456541218362_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=eVMsc6g0gGUQ7kNvwE4epry&_nc_oc=AdrBcMBp0zh7Ya_vsyIUsnTJlNPffaII7SFSnDeJrcjo0HlsFAy4qX__BQDo2aE8xKE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ZxJURgL7VR-9_NWAZxj9EQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-2Nl0a9T6Y4S5f2-TzCdVzwEk1RP7mipNaDpvvJt1QYA&oe=6A3E1916
1 Mio. Aufrufe · 20.831 Reaktionen | Hírkereső-botrány. Micsoda disznóság! | Orbán Viktor
Hírkereső-botrány. Micsoda disznóság!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
16 napja
Beki New York Jets 2 879
 telex.hu/belfold/2026/06/06/orban-viktor-magyar-peter-migracios-paktum-vita
Dagadt kocsog megint hazhoz ment a pofonert, persze nyilvanosan nem mer megjelenni.
16 napja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulnii kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
Pedig éppen rólad gondoltam volna h likeolod azt h a paktum ellen tüntetnek 🤷
csebi
Ezt a tomeget es ezt a velemennyilvanitasi szinvonalat (nemiszervuket mutogatjak a miniszterelnok fele) nem likeolom.

A migracios paktumot sem szivlelem, de en az EU-n beluli kompromisszumos megoldasban hiszek (mint amit most a Tisza kepvisel), nem az EU-n kivuli “harcosok klubjaban”.

Szerkesztette: undisputedly
16 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.
undisputedly
Pedig éppen rólad gondoltam volna h likeolod azt h a paktum ellen tüntetnek 🤷

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
16 napja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
cartman023
Nem tudnak polgari reteget eloallitani, csak az ilyen modon megnyilvanulni kepesek maradtak a taborukban. Azok, akik az egyertelmu befolyasolhatosaguk es kritikus gondolkodas hianya miatt ott ultek koztuk a valasztasokig, mar ok sem adjak a nevuket ehhez.

A kituzott korrekcios palya OV-tol szerintem egyertelmuen bizonyitja, hogy mar megujulni nem kepes csolatasba vezette magat. Ez a vadhajtasok stb. szelsoseggel kacsintgatas ez teljesseggel elfogadhatatlan egy centrum bazisnak es ha oda kormanyoz, onnan nem fog tudni mar vissza jonni a fidesz, ami nem is baj.

Szerkesztette: undisputedly
16 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Fidesz KDNP-vé zsugorodott 2 hónap alatt.
iktriad
És ezt Dopeman és a csaja úgy kommentálta a saját live-jukban, hogy sok szép ember büszkén kiállt az elvei mellett és bemutatott a bubuvédő bububarátnak. 😀 😀 Körülbelül az a szituáció, mint a tavalyi, amikor 20 ember eltorlaszolta 300 ezer ember elől azt a hidat, amin amúgy a 300 ezer ember nem akart átmenni. És miközben átmentek a másik hídon, kb. ezer ember a 300 ezerből észre is vette, hogy van ott 20 ember és mutogat valamit.

Más. Hont és Schiffer. Így együtt látva/hallgatva őket, Hont egész menthetőnek tűnik, miközben Schiffer teljesen menthetetlen. A beszélgetés végén az egész muris volt, ahogy Hont rákérdez, hogy szerinted mi boomerek vagyunk? És Schiffer megrázza a fejét - picit még sértetten is -, hogy dehogy. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
16 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Árad a szeretet ebből a kisebb iskolás csoportból 😀

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1txs40n/fideszes_t%C3%BCntet%C5%91_t%C3%B6meg_amikor_nincs_ingyen_busz/
Nomac
A Hádában többen vannak bálabontásnál.. 😀
StormST
A Fidesz KDNP-vé zsugorodott 2 hónap alatt.
16 napja
ozibozi New York Giants 21 719
 www.facebook.com/share/r/18pBXBdSns/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
Basszus először azt hittem, hogy kiesett a cigi a szájából.
Tactful Cactus
Van itt olyan féreg patkàny, akinek ez tetszik, de még tenne is érte, hogy ez visszajöjjön. Ezt szerette a kis lelkem/basznám szájba a kis csírát, de sajnos nem korszerű ( pedig agyonüttném a patkányt)
ozibozi
Otthon minden rendben?
szaba
Lehet Ozi megint iszik 😊

Az elmult jo egy evben nem emlekszem tole ilyen megnyilvanulasra 😛
Lúdas Solymi
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/717281394_1840824586895221_4859987609542402944_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Yf3fZIyuhqcQ7kNvwGdZNgG&_nc_oc=AdpNJX1JpOf0cycK8otCcoX8t6xWLfgKrPr8_9GBjLQ4DsT4eJsjnVatu7JSVFVqyW8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=-qheO-XID64YDOveLhkreQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8XDmNTHv3EL2A6WE-jHWcrDGTyP8-fHpfQVlUmnFcyDA&oe=6A3F06AB
15.540 Aufrufe · 125.086 Reaktionen | The King of Cool. | Dean Martin
The King of Cool.
16 napja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
Árad a szeretet ebből a kisebb iskolás csoportból 😀

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1txs40n/fideszes_t%C3%BCntet%C5%91_t%C3%B6meg_amikor_nincs_ingyen_busz/
Nomac
A Hádában többen vannak bálabontásnál.. 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
16 napja
Nomac New England Patriots 4 543 — balazs.t85@gmail.com
Árad a szeretet ebből a kisebb iskolás csoportból 😀

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1txs40n/fideszes_t%C3%BCntet%C5%91_t%C3%B6meg_amikor_nincs_ingyen_busz/
16 napja
gamerkr Green Bay Packers 11 942 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Respect annak a pár száz igaz szívű hazafinak, akik a tuti magyar válogatott meccs helyett a helytállást és kiállást választották ebben a ronda, barátságtalan időben.

16 napja
cartman023 Indianapolis Colts 1 016
Ezekkel az emberekkel azért kapargatja a fidesz a bödön alját rendesen.

Arra azért kiváncsi vagyok hogy ezt önszorgalomból hozta össze valaki vagy bent döntöttek erről?
16 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
 24.hu/belfold/2026/06/05/mtva-vezerigazgato-papp-daniel-felmondott-breaking/

hoppá. nem gondoltam volna hogy magától távozik
deyell
Magától?🙂
nagylaza, főpohárnok
Tőlem?

16 napja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungaria
JC6 (Mr. Miele)
ja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.


petey
Baszki ennyi tenyleg a letszam egy meghirdetett tuntetesre? 😀 ezek az utaztatott agyhalottak 🤣
Beki
"Kocsis Máté szerint erőszak és gyűlölet tapasztalható a Tisza Párt részéről"

Ezt csak így odatenném a videó alá...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
16 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 300 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a kemèny 😛

 telex.hu/zacc/2026/06/05/onok-kertek-jailhouse-rock-gergely-csaba-feri-zsolt-csaba-gergo-laci-obudai-korrupcios-ugy
16 napja
Beki New York Jets 2 879
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungaria
JC6 (Mr. Miele)
ja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.


petey
Baszki ennyi tenyleg a letszam egy meghirdetett tuntetesre? 😀 ezek az utaztatott agyhalottak 🤣
16 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 086
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungaria
JC6 (Mr. Miele)
ja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.


petey
a videó végén valaki NFL-es pulcsiban van ott, hátha itt van a fórumon is 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
16 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 889
 444.hu/2026/06/05/korrupcio-kozetkeztetes-hungast

Gyurma, ha valakinek kéne felétek nem helyi védő, akkor ne felejts el
resistance is futile
Mondjuk számomra ez azért is viszontagságos, mert a Hungast a sulimenzákon hozott egy hatalmas újítást és sikerült vele rengeteg élelmiszerhulladékot spórolni. De ettől még a vezetőség romlottsága persze nem kizárt. Sőt, ha Bánki Erik ott van, nagyon nem is kétséges.
16 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Mi ez a sípolás a Deák tér környéken? Egy nő visit, de nem értem mit mond, meg megy a ria ria hungaria
JC6 (Mr. Miele)
ja ez a mai tünteés(XD) a migrációs paktum ellen. amit valszeg csak ők találtak ki az EU-s források megegyezésekor, és az ellen tünciznek. de ahogy látom többen szállnak le a kisföldalattiról, mint ahányan vannak. ez maradt nekünk.



Szerkesztette: petey