Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Közben Trampli mégsem robbantotta ki a 3. vh-t. Nobel Béke díjat neki!
NB2
Ha Obama megkapta elnöksége második hetében, Trumpnak is kijárna már legalább 3.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anucikád a megalapozatlan az, illetve túlságosan is megalapozott lett, hogy megszülettél.....már bocsánat

 index.hu/belfold/2019/06/22/romania_magyarorszag_osszetartozas_eve/

Nem vagyok egy "mélymagyar" és időnként erős kritikával nézem a Fidesz határon túliak felé lévő gesztusait, de azért na...sztem támogassuk Románia és Moldova egyesülését (ami felmerült mostanában), cserébe Erdély kerüljön vissza vagy legyen autonómiába, és akkor nagyjából rendben lennék, mindenki a helyére kerülne.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
britek csak kihozzák h penge boris legyen az elnök 😀
Negritis
Hajrá 😀 Ő kell nekik 😛


 index.hu/kulfold/2019/06/21/boris_johnson_ugy_osszeveszett_a_baratnojevel_hogy_riasztottak_a_rendoroket/
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
slowmotion
értem én de ameddig az ellenzék nem jön rá, hogy tisztességgel és erkölccsel nem fognak háborút nyerni addig ez lesz...
gordon
kérdés hogy ha belemennek ugyanabba a szar dobálásba akkor van-e értelme hogy ők nyerjenek?
Negritis
"A cél szentesíti az eszközt"
gordon
de a kérdés: miből? honnan szereznének pénzt erre? és ez egyetlen kerület, máshol is simán meg tudja ezt csinálni a kormánypárti önkormányzat, ha tudják, majd állambácsi valahogy kipótolja a lyukat a büdzsében. ellenzékből ezt azért nem ilyen egyszerű megcsinálni, mert
1, sok pénz kellene hozzá
2, ha összejönne is a sok pénz, 110 százalékos pontossággal kell papírozni, de még úgy is rábasznak, mert
3, jön az ÁSZ, és megbassza őket.

ezzel szemben a másik oldalnak ez úgy néz ki, hogy
1, van pénz lóvéra, de ha nincs is, majd lesz
2, lehet okosba' papírozni a haveroknak, esetleg majd itt-ott szólnak a nyomozgató hatóságoknak, hogy ennyire keményen ne dolgozzanak
3, az ÁSZ meg úgyis előre köszön, ha narancsszínt lát.
slowmotion
Olvashatod, “A készlet erejéig”. Párszáz csomagot össze tudnak dobni ők is, az egész marketingje előtte/utána ugyanaz, mint az önkorisé.
Sőt! Ha ügyesek, ők annak “is” adnak, akiknek az önkoriéből nem jutott, és ezt kommunikálják lokális felületeiken.
Nem a pénz, hanem az ötlet, innováció, szorgalom, kitartás hiányzik az ellenzéknél.

több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
Gyakran ölnek emberek ennyiért....(de ez inkabb csaj zárójel)
És hát mindenkinek megvan a maga ára nekik ennyi...
Amúgy több mint a semmi amiit a másik oldalról várhat?
Hát igen...sajnos hülye lenne kihagyni...

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
komoly
eaglesmcnabb
Az.
Az önkormányzatok egy része MINDEN évben osztogat ehhez hasonló csomagot.
Mi ezzel a gond?

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
britek csak kihozzák h penge boris legyen az elnök 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
slowmotion
értem én de ameddig az ellenzék nem jön rá, hogy tisztességgel és erkölccsel nem fognak háborút nyerni addig ez lesz...
gordon
kérdés hogy ha belemennek ugyanabba a szar dobálásba akkor van-e értelme hogy ők nyerjenek?
Negritis
"A cél szentesíti az eszközt"
gordon
de a kérdés: miből? honnan szereznének pénzt erre? és ez egyetlen kerület, máshol is simán meg tudja ezt csinálni a kormánypárti önkormányzat, ha tudják, majd állambácsi valahogy kipótolja a lyukat a büdzsében. ellenzékből ezt azért nem ilyen egyszerű megcsinálni, mert
1, sok pénz kellene hozzá
2, ha összejönne is a sok pénz, 110 százalékos pontossággal kell papírozni, de még úgy is rábasznak, mert
3, jön az ÁSZ, és megbassza őket.

ezzel szemben a másik oldalnak ez úgy néz ki, hogy
1, van pénz lóvéra, de ha nincs is, majd lesz
2, lehet okosba' papírozni a haveroknak, esetleg majd itt-ott szólnak a nyomozgató hatóságoknak, hogy ennyire keményen ne dolgozzanak
3, az ÁSZ meg úgyis előre köszön, ha narancsszínt lát.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
slowmotion
értem én de ameddig az ellenzék nem jön rá, hogy tisztességgel és erkölccsel nem fognak háborút nyerni addig ez lesz...
gordon
kérdés hogy ha belemennek ugyanabba a szar dobálásba akkor van-e értelme hogy ők nyerjenek?
Negritis
"A cél szentesíti az eszközt"
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
slowmotion
értem én de ameddig az ellenzék nem jön rá, hogy tisztességgel és erkölccsel nem fognak háborút nyerni addig ez lesz...
gordon
kérdés hogy ha belemennek ugyanabba a szar dobálásba akkor van-e értelme hogy ők nyerjenek?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
slowmotion
értem én de ameddig az ellenzék nem jön rá, hogy tisztességgel és erkölccsel nem fognak háborút nyerni addig ez lesz...
gordon
de ha ők csinálják, akkor meg m1dunadunaworldhirtvechotvtv2 és a netes portálok naponta 24x elharsogják, hogy krumplival vesz szavazatokat az ellenzék
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
slowmotion
értem én de ameddig az ellenzék nem jön rá, hogy tisztességgel és erkölccsel nem fognak háborút nyerni addig ez lesz...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mert az önkormányzat neki nem állja a költségeket. plusz drága a krumpli.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Közben Trampli mégsem robbantotta ki a 3. vh-t. Nobel Béke díjat neki!
NB2
Mar ugy is jeloltek ra, innen mar csak egy lepes h meg is kapja

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Közben Trampli mégsem robbantotta ki a 3. vh-t. Nobel Béke díjat neki!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
gordon
mer illegális


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
több mint 7 éve
dawyd728 4 269
KO nem tudom hogyan akar nyerni, de eddigi két vita alapján a meglevő ismeretségéből fakadó előnyöket szépen lassan amortizálja. Eddig nagyon gyenge, amit hallok tőle. Mellette Karácsony egy potens politikusnak tűnik. Sokadszor látszik, h Olga annyira ért városvezetéshez, a pénzügyi realitáshoz, mint Puzsér a természettudományokhoz. Amikor mondja már fogod a fejed néha, pedig te sem vagy a téma legnagyobb szakértője. Azt a szintet hozza, amit lakossági fórumokra kéne tartogasson, ahol amúgy is olyanok mennek, aki irányába kacsingatnak. A vita ellenben szerintem főleg olyanoknak készül, akik bizonytalanok, akiket meg kell győzni, akik gondolkodnak, akik időt szánnak erre, mert fontosnak tartják a város jövőjét stb. Ezt szerintem nem a kétbites emberek fogják nézni. Ide nem ez a felelőtlen ígéretés való. Ez nálam pl többet visz, mint hoz. Persze lehet ezzel is egyedül vagyok..

Szerintem eddig a vita legnagyobb nyertese az, aki ott sincs. Jelenlévők között nálam KariGeri, ami valahol elkeserítő.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
van az 1500 is 😀
Negritis
nincs hát. szerinted Floriol étolajat meg Gyermelyi tésztát adnak, vagy valami gazdaságos verziót?
máris leugrott majd' ötszáz forint.
slowmotion
Porciózással, csomagolással, kiosztással, raktározással, logisztikával csak 16.500 forintba kerül az önkormányzatnak. És egy külsős cég meg is csinálja az egészet, így gond sincs vele.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
van az 1500 is 😀
Negritis
nincs hát. szerinted Floriol étolajat meg Gyermelyi tésztát adnak, vagy valami gazdaságos verziót?
máris leugrott majd' ötszáz forint.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
van az 1500 is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
komoly
eaglesmcnabb
elmegyek, felveszem, aztán odaböfögöm Hoffmannak, hogy úgyis mindig ellenük szavazok
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
komoly

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 302 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 a.disquscdn.com/get?url=https%3A%2F%2F66.media.tumblr.com%2F663b073ab406ea92750a3e2efa708ab5%2Ftumblr_porvqlpwKL1tqvv5eo1_500.jpg&key=doC-olxoV4Q4gfQcdfxwSg&w=600&h=280

Ez igaz vagy kamu? Én már nem tudom eldönteni. 😀 :/

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil