Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Lol, hát rendben.
Nekem a viselkedéséről meg ahogy előadta, arról nem a coolság jut eszembe, hanem a sértődött vergődés.

Inkább azt mondd meg, hogy miként van az, hogy őneki nem mondtak fel a többi államtitkárral együtt?
Miért kellett őt külön hagyni? Netán volt valami cél emögött vagy szimplán elfelejtették?

Vagy esetleg pont erre akarták kifuttatni a dolgot nála?
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Mondjuk ilyenkor egyszerűbb lenne átrakni 3 műszakos munkarendbe vagy kihelyezni Záhonyba a helyi kormányablak vezetőjének. 😀 Ez a sima kirúgás olyan fantáziátlan.
somoskovig
Főleg, hogy ez volt a célja is.
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Mondjuk ilyenkor egyszerűbb lenne átrakni 3 műszakos munkarendbe vagy kihelyezni Záhonyba a helyi kormányablak vezetőjének. 😀 Ez a sima kirúgás olyan fantáziátlan.

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
MP észrevehetné lassan, hogy a kampánynak vége. Kurvanagyot nyert, amihez a stílusa, a lelőhetetlensége és a kitartása sokat tett hozzá. de a politikai hullákat már nem neki kéne elásnia, bármennyire is ki akarja érezni a vendetta minden másodpercét.

Tetszik, hogy valamelyik este végigrohant a vár épületein és illusztrálta hogy ezeknek semmi se volt drága ha a saját jólétük és komfortjuk volt a tét, de gondolom van annyi miniszterelnöki tennivaló az országban jelenleg, hogy a hétvégi idegen- és tárlatvezetés nincs ott a top 500 feladat között.
atapapa
Hidd el, azzal foglalkozik amivel kell.
Amint látod, a miniszterei intézik a dolgokat, ő meg éppen tartott egy 1-1,5 órás bemutatót, nem olyan nagy dolog ez.
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar

Szerintem most jön(tt) el az a pillanat amikor MP-nek mint miniszterelnöknek nem szabad belemennie minden egyes személyeskedésbe, mert méltóságon aluli. Be kellene fejezni a rugdosást, rábízni a miniszterekre, akik jogi úton vegzálhatják a férgeket. MP-nek jobb dolga is lehetne/van... sok a meló a sok ígérettel, nem kell már kisstílű cicaharcokba belemenni...
gyurczi
Egyben igazat adok neki: megnéztem MP mai tárlatvezetését a Várban, és nekem is többször is az a szó jutott eszembe, hogy "kicsinyes". Kétharmados többségű miniszterelnökként már a megoldásokra kéne raknia a fókuszt, nem egy túlmozgásos facebookkomment-harcosként mindenre ugrania abban a stílusban, ami egy autoriter rendszer ellen tökéletes, de egy új, élhető rendszer reklámarcaként felesleges és piti.
Őszentsége Sobri Jóska
Ez csak szűzlányoknak, akiknek először jött szembe Havasi, "aőszintefideszes"
 youtu.be/F7ukujShAUM?is=WczbYD_hUiUAmO8g
magamrészéről a gatyás-zászlórúdonlógást fogadtam volna el

és persze jó szórakozást a perverz kannibál áldozati pózhoz, hogy Sobri meg MC lukatrágahasatokba

élesztő!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
1 héten vagyunk élvezze csak ki a munkája gyümölcsét.
Plusz én is élvezzem, hogy eltipor pár embert.
Majd ha 2 hét múlva is ezt csinálja valaki rákoppint.
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
MP észrevehetné lassan, hogy a kampánynak vége. Kurvanagyot nyert, amihez a stílusa, a lelőhetetlensége és a kitartása sokat tett hozzá. de a politikai hullákat már nem neki kéne elásnia, bármennyire is ki akarja érezni a vendetta minden másodpercét.

Tetszik, hogy valamelyik este végigrohant a vár épületein és illusztrálta hogy ezeknek semmi se volt drága ha a saját jólétük és komfortjuk volt a tét, de gondolom van annyi miniszterelnöki tennivaló az országban jelenleg, hogy a hétvégi idegen- és tárlatvezetés nincs ott a top 500 feladat között.

Szerkesztette: atapapa

1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar

Szerintem most jön(tt) el az a pillanat amikor MP-nek mint miniszterelnöknek nem szabad belemennie minden egyes személyeskedésbe, mert méltóságon aluli. Be kellene fejezni a rugdosást, rábízni a miniszterekre, akik jogi úton vegzálhatják a férgeket. MP-nek jobb dolga is lehetne/van... sok a meló a sok ígérettel, nem kell már kisstílű cicaharcokba belemenni...
gyurczi
Egyben igazat adok neki: megnéztem MP mai tárlatvezetését a Várban, és nekem is többször is az a szó jutott eszembe, hogy "kicsinyes". Kétharmados többségű miniszterelnökként már a megoldásokra kéne raknia a fókuszt, nem egy túlmozgásos facebookkomment-harcosként mindenre ugrania abban a stílusban, ami egy autoriter rendszer ellen tökéletes, de egy új, élhető rendszer reklámarcaként felesleges és piti.

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2026/05/16/marki-zay-pinter-sandor-hala/
Márki-Zay szerint: " Pintér Sándor volt az, aki miatt Orbánnak esélye sem volt arra, hogy vereség esetén puccsal megtartsa hatalmát – ő ugyanis megígérte, hogy ha Magyar Péter megnyeri a választást, békésen megtörténik a kormányváltás– ezt a polgármester Pintér egyik régi teniszpartnerére hivatkozva állította."
ender1112
mondjuk mzp random böfögéseit is csak a kattintások miatt szemlézik
Negritis, a vajda
Nem szentírás amit prédikál, de minden második harmadik azért igaz amit böfög/más nem is meri sokszor szóba hozni a témáit/
Kérdés hogy az aktuális melyik kategóriába.
Az a klasszik típikus jobboldali vallásos, akik miatt anno az MDF meg a KDNP pl a nevetség tárgya lett.
ozibozi
mindig van vmi spanja aki megmondja neki a tutit

de kb annyira lehet komolyan venni mint JC ismerőseit, őt mégse szemlézi a telex/24/444

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
 24.hu/belfold/2026/05/16/marki-zay-pinter-sandor-hala/
Márki-Zay szerint: " Pintér Sándor volt az, aki miatt Orbánnak esélye sem volt arra, hogy vereség esetén puccsal megtartsa hatalmát – ő ugyanis megígérte, hogy ha Magyar Péter megnyeri a választást, békésen megtörténik a kormányváltás– ezt a polgármester Pintér egyik régi teniszpartnerére hivatkozva állította."
ender1112
mondjuk mzp random böfögéseit is csak a kattintások miatt szemlézik
Negritis, a vajda
Nem szentírás amit prédikál, de minden második harmadik azért igaz amit böfög/más nem is meri sokszor szóba hozni a témáit/
Kérdés hogy az aktuális melyik kategóriába.
Az a klasszik típikus jobboldali vallásos, akik miatt anno az MDF meg a KDNP pl a nevetség tárgya lett.
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar

Szerintem most jön(tt) el az a pillanat amikor MP-nek mint miniszterelnöknek nem szabad belemennie minden egyes személyeskedésbe, mert méltóságon aluli. Be kellene fejezni a rugdosást, rábízni a miniszterekre, akik jogi úton vegzálhatják a férgeket. MP-nek jobb dolga is lehetne/van... sok a meló a sok ígérettel, nem kell már kisstílű cicaharcokba belemenni...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
 24.hu/belfold/2026/05/16/marki-zay-pinter-sandor-hala/
Márki-Zay szerint: " Pintér Sándor volt az, aki miatt Orbánnak esélye sem volt arra, hogy vereség esetén puccsal megtartsa hatalmát – ő ugyanis megígérte, hogy ha Magyar Péter megnyeri a választást, békésen megtörténik a kormányváltás– ezt a polgármester Pintér egyik régi teniszpartnerére hivatkozva állította."
ender1112
mondjuk mzp random böfögéseit is csak a kattintások miatt szemlézik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 24.hu/belfold/2026/05/16/marki-zay-pinter-sandor-hala/
Márki-Zay szerint: " Pintér Sándor volt az, aki miatt Orbánnak esélye sem volt arra, hogy vereség esetén puccsal megtartsa hatalmát – ő ugyanis megígérte, hogy ha Magyar Péter megnyeri a választást, békésen megtörténik a kormányváltás– ezt a polgármester Pintér egyik régi teniszpartnerére hivatkozva állította."
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Kar érte.
Ritka az ilyen szorgalmas köztisztviselő aki még szombaton is szívesen jár be melozni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Miert ne rúghatná ki? Sima egyoldalú szerződésbontás, tuti erre játszott Havasi.
Az meg a jövő zenéje, hogy szépen leadminisztrálják e, ahogy kell, vagy "köcsög főnökként" nem a szerződésben meghatározott módon jár e el a munkáltató. Ilyen egy nem közös megegyezés.
Akkor megy bíróságra, ha Havasi úgy érzi.
Amúgy meglepne ha ezen a pármillión szarakodnának. Kifizetik, téma lezárva, minden nap lesz új izgi sztori, kutyát nem érdekli már Havasi. Se MP-t, se minket.


NLMP
Őszentsége Sobri Jóska
A politikusnak jogilag minden is járjon mindegy a morális felelőssége mi? Jogilag rendben lenni, olyan mint Sobri poszt…posztmodern szó nélkül - nem létezik, de már elég unalmas..
Eazzy
Nem a politikusnak, a munkavállalónak.
És igen, a morális felelősség pláne mindenféle bírósági ítélet nélkül mindegy, legalábbis én szarok rá. Racionális, egzakt szemléletű ember vagyok, a morál az meg szubjektív. Nekem is vannak morális alapköveim, neked is, a politikaban máshogy súlyozunk, priorizálunk, ehhez még posztmodern se kell.
Van sok helye a morálnak, az erkölcsnek, a politika nem az a hely, ahol sok jelentősége lenne.
Én megértem a te morális megközelítésedet egy jogi kérdésnél, te megérted az én jogi vagy papíralapú megközelítésemet egy erkölcsi kérdésnél?

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Egy alternatív valóságban-aminek vége- ez még így lett volna, amúgy meg faszra húzva bealázták a kis pökhendi buzi gyereket.

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉

Szerkesztette: MC12

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Bírom, hogy megy a nyafogás mert Péterünk mindenkit fenyeget, de már szemmel jól látható összeg áramlott emiatt is vissza a kasszába. Mi lesz ha intézményesíti a keresést.
Matthew99
Akik nyafognak lehet emlékeznek 2010-re, ott is milyen szépen, legalábbis a szavazóik számára kielégítően indultak, aztán mint tapasztaltuk, a politikában bármi bármivé fajulhat, és aki nyafog gondolom azért teszi, mert ettől tart, hogy egyik populista posztmodern szektásodás után jön egy másik populista posztmodern szektásodás, ahol csak jó lehet amit a vezető tesz, mindenki más, aki meg differenciál, árnyal, tamáskodik az meg csak fanyalgó, kerékkötő lehet.
Őszentsége Sobri Jóska
volt ez máshogy valaha is?
Josszi
NLMP
Őszentsége Sobri Jóska
A politikusnak jogilag minden is járjon mindegy a morális felelőssége mi? Jogilag rendben lenni, olyan mint Sobri poszt…posztmodern szó nélkül - nem létezik, de már elég unalmas..

Don't talk the walk, Walk the talk!
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Havasi gyorsan out
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Bírom, hogy megy a nyafogás mert Péterünk mindenkit fenyeget, de már szemmel jól látható összeg áramlott emiatt is vissza a kasszába. Mi lesz ha intézményesíti a keresést.
Matthew99
Akik nyafognak lehet emlékeznek 2010-re, ott is milyen szépen, legalábbis a szavazóik számára kielégítően indultak, aztán mint tapasztaltuk, a politikában bármi bármivé fajulhat, és aki nyafog gondolom azért teszi, mert ettől tart, hogy egyik populista posztmodern szektásodás után jön egy másik populista posztmodern szektásodás, ahol csak jó lehet amit a vezető tesz, mindenki más, aki meg differenciál, árnyal, tamáskodik az meg csak fanyalgó, kerékkötő lehet.
Őszentsége Sobri Jóska
volt ez máshogy valaha is?
Josszi
NLMP

1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Bírom, hogy megy a nyafogás mert Péterünk mindenkit fenyeget, de már szemmel jól látható összeg áramlott emiatt is vissza a kasszába. Mi lesz ha intézményesíti a keresést.
Matthew99
Akik nyafognak lehet emlékeznek 2010-re, ott is milyen szépen, legalábbis a szavazóik számára kielégítően indultak, aztán mint tapasztaltuk, a politikában bármi bármivé fajulhat, és aki nyafog gondolom azért teszi, mert ettől tart, hogy egyik populista posztmodern szektásodás után jön egy másik populista posztmodern szektásodás, ahol csak jó lehet amit a vezető tesz, mindenki más, aki meg differenciál, árnyal, tamáskodik az meg csak fanyalgó, kerékkötő lehet.
Őszentsége Sobri Jóska
volt ez máshogy valaha is?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Bírom, hogy megy a nyafogás mert Péterünk mindenkit fenyeget, de már szemmel jól látható összeg áramlott emiatt is vissza a kasszába. Mi lesz ha intézményesíti a keresést.
Matthew99
Akik nyafognak lehet emlékeznek 2010-re, ott is milyen szépen, legalábbis a szavazóik számára kielégítően indultak, aztán mint tapasztaltuk, a politikában bármi bármivé fajulhat, és aki nyafog gondolom azért teszi, mert ettől tart, hogy egyik populista posztmodern szektásodás után jön egy másik populista posztmodern szektásodás, ahol csak jó lehet amit a vezető tesz, mindenki más, aki meg differenciál, árnyal, tamáskodik az meg csak fanyalgó, kerékkötő lehet.

1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Bírom, hogy megy a nyafogás mert Péterünk mindenkit fenyeget, de már szemmel jól látható összeg áramlott emiatt is vissza a kasszába. Mi lesz ha intézményesíti a keresést.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.