Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.
Jughead
bazz legalább linkeljetek valamit, nincs kedvem keresni a bohócra
Negritis, a vajda
Képként, mert letiltott a Bandi

1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.
Jughead
Aki évtizedek óta drukkol önsorsrontó, szerencsétlen csapatoknak tudja, hogy MINDIG van lejjebb.
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 948 — The Mathematician
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.
Jughead
bazz legalább linkeljetek valamit, nincs kedvem keresni a bohócra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Lázárék tényleg teljesen vakon voltak, tele van a minisztérium kampány anyaggal. Igen, mindenki tudta, hogy kormányzati forrásból kampányolnak, de attól még ez tiltott. 😀
Jughead
Azokat MP vitte oda hacsak a jegyzőkönyvön nem szerepel h x méter Fidesz kampány cucc a pincében.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Jól van már de most ez kit érdekel amikor egesz Mo. aggódik:


Toca
a felmetés el lett rontva 😀
Negritis, a vajda
Nem véletlen 😉
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 948 — The Mathematician
Jól van már de most ez kit érdekel amikor egesz Mo. aggódik:


Toca
a felmetés el lett rontva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Jól van már de most ez kit érdekel amikor egesz Mo. aggódik:

1 hónapja
Lecsó Denver Broncos 3 401
Most ennyire érthetetlen voltam, hogy még Gyurma is engem győzköd? 😊
Nyilatkozat: szóval kicsit nekem is sok a roast, de elfogadom h vannak olyanok akiket az elmúlt 16 évben sokkal több sérelem ért, így nekik ez most lelki elégtétel. Meg engem is szórakoztat legtöbbször. Főleg amikor ilyen Havasi féle gyógyegerek kapálózását látom. Meg azért Pintér “nem mi szültük őket” Sándort se emejük már fel, csak mert mondott az utóbbi 2 hétben 2 intelligens mondatot. Szóval elfogadom. Sőt: erre írtam, hogy a nyomásgyakorlás eszköze is lehet, mert ne felejtsük el h van pár akna telepítve.
Szerintem sem MP-nek kell most minden felett diszponálnia, ha van ideje posztolgatni, tegye. Közben meg a többiek dolgozzanak.

Szerkesztette: Lecsó
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Lázárék tényleg teljesen vakon voltak, tele van a minisztérium kampány anyaggal. Igen, mindenki tudta, hogy kormányzati forrásból kampányolnak, de attól még ez tiltott. 😀
Jughead
De legalább kormányozni tudtak. Ja, nem ide.

Tényleg, de komolyan már baszki, hogy egy hétvégét nem tudnak abszolválni anélkül, hogy ne adjanak a Tiszának még valamit a meglévő faszságaikon kívül.

Szerintem mindenkinek egyszerűbb lenne, hogyha bevallanának mindent, akkor kapnánk egy jó esetben 1-1,5 órás MP beszédet és aztán pöröghetne ezen a média.
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
slowmotion
Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀
bogjosi
Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
Lecsó
Már bocsánat, de Te hoztál fel egy olyan szcenáriót, hogy hogyan baszhatnak ki MP-vel.
Ha az ország érdeke lenne a fontos, akkor a 2 tag és a fing minek akar keresztbetenni MP-nek?
Ebben a szcenárióban nem MP a gh3cy, hanem az említett 3 lenne...
MP csak kihasználná a mások által generált szitut, az előnyére.
(vagy javítsatok ki, ha valamit nagyon rosszul látok, az itt leírtak alapján én a fentit szűröm le..)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Lázárék tényleg teljesen vakon voltak, tele van a minisztérium kampány anyaggal. Igen, mindenki tudta, hogy kormányzati forrásból kampányolnak, de attól még ez tiltott. 😀
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
slowmotion
Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀
bogjosi
Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
Lecsó
Persze. Egy kovetkezmények nélküli országban ez lenne.
Úgy látod most ettől tartani kell?
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
slowmotion
Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀
bogjosi
Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
Lecsó
Ne aggódj, megy közben a kormányzás. Csak MP nem akar okosabb lenni, mint az okosabbak. Sokszor leírtam, ha valamit megtanulhatott az elmúlt 4-8 évből, hogy a 1) kell a cirkusz 2) de kormányozni sem szabad elfelejteni. MP egyelőre nem gondolja úgy, ahogy Viktor, hogy mindent is jobban tud.

| (Nem spekulálok, szakmámból és az elképesztően kedves jellememből fakadóan sok ember szívesen beszélget velem.) |

1 hónapja
Lecsó Denver Broncos 3 401
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
slowmotion
Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀
bogjosi
Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
slowmotion
Na végre már tudunk félni mégvalamitől.

Amúgy most mi lenne egy új választáson? Felannyi Fidesz mandátum?
1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
slowmotion
Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Varga Zs András emelete konkrétan Versaillesnak néz ki.

Sixo
Eléggé érdekelnek a történelmi épületek.

Ez már eredetileg is így nézett ki, nem mostanában lett "csicsa"
1 hónapja
Dagobert bácsi 333
magamrészéről a gatyás-zászlórúdonlógást fogadtam volna el

és persze jó szórakozást a perverz kannibál áldozati pózhoz, hogy Sobri meg MC lukatrágahasatokba

élesztő!
sutianap
Te kire haragszol? Mitől félsz? Orbánnak és a narancsos brigádnak már vége, nem jönnek vissza. Itt a konszolidáció, miert ez a nekibőszülés? Minek szól?


Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
A harag, a düh a második fázisa a gyásznak.
A tagadás az első.
Szerinted mit tagad?
Őszentsége Sobri Jóska
Mit tagad? Valóságot.
Csak a tegnapi cikkből:
“De a politikai közösségünk 99,95 százaléka tisztességes, becsületes ember, rendesen és nagyon sokat dolgozott. Ne szégyelljétek. Ne járjatok lehajtott fejjel! Ti vagytok a nemzeti oldal!
És tartsatok ki, szerveződjetek, álljatok ki magatokért, és biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb a Fidesz (párt és a Fidesz frakció!) is összeszedi magát, és kiáll majd mellettetek.
Hajrá Fidesz, Hajrá Orbán Viktor!”

Úgy viselkedik mintha nem tudná, hogy vége van. Ennél kell nagyobb tagadás?
Toca
Ez egy büdös patkány ,én azt nem értem hogy veszi a bátorságot?,ehhez nagyon butának kell lennie valakinek hisz minden fegyver paripa Péter oldalán van ....abszurd

Szerkesztette: Dagobert bácsi
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
YoungZeeZee
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírnia
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Varga Zs András emelete konkrétan Versaillesnak néz ki.

Sixo
Ez nem luxus, minden magyar lakás plfaonja ilyen kb..nem értem a felháborodást
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
Lecsó
mi ez, hogyan?
nem ertem
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Varga Zs András emelete konkrétan Versaillesnak néz ki.

1 hónapja
Lecsó Denver Broncos 3 401
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Na, Gulyás már bele is kötött a luxusprojektekbe, mert ugye a Tisza Párt a Szabad György Irodaházba fog költözni, amit szintén felújítottak, 2020-ra, 11,5mrd-ból.

Lehet nézegetni a képeket, impozáns a belső, de szerintem ez egyáltalán nem luxus, legalábbis nem abban az értelemben, mint amilyen az említett épületek voltak.
Ez egy jobb irodaház vagy multis épület belső tere.
Még azt is elfogadom, ha valaki topnak mondja, de sztem ez belefér.

 24.hu/belfold/2026/05/17/varga-zs-andras-luxizas-gulyas-gergely/
 epiteszforum.hu/szi-133
 pestbuda.hu/cikk/20200205_atadtak_az_orszaggyules_szabad_gyorgy_nevet_viselo_irodahazat_a_kossuth_teren
 www.market.hu/referencia/szabad-gyorgy-irodahaz/
Lúdas Solymi
Boldog vagyok. Még mindig nem értik az egészet. Bődületesen ostobák ezek a kinyiliatkoztatások…