Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Képként, mert letiltott a BandiEz a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.bazz legalább linkeljetek valamit, nincs kedvem keresni a bohócra
Jughead
Negritis, a vajda
1 hónapja
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.Aki évtizedek óta drukkol önsorsrontó, szerencsétlen csapatoknak tudja, hogy MINDIG van lejjebb.
Jughead
1 hónapja
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.bazz legalább linkeljetek valamit, nincs kedvem keresni a bohócra
Jughead
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Lázárék tényleg teljesen vakon voltak, tele van a minisztérium kampány anyaggal. Igen, mindenki tudta, hogy kormányzati forrásból kampányolnak, de attól még ez tiltott. 😀Azokat MP vitte oda hacsak a jegyzőkönyvön nem szerepel h x méter Fidesz kampány cucc a pincében.
Jughead
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.
1 hónapja
Nem véletlen 😉Jól van már de most ez kit érdekel amikor egesz Mo. aggódik:a felmetés el lett rontva 😀
Toca
Negritis, a vajda
1 hónapja
Jól van már de most ez kit érdekel amikor egesz Mo. aggódik:a felmetés el lett rontva 😀
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Most ennyire érthetetlen voltam, hogy még Gyurma is engem győzköd? 😊Nyilatkozat: szóval kicsit nekem is sok a roast, de elfogadom h vannak olyanok akiket az elmúlt 16 évben sokkal több sérelem ért, így nekik ez most lelki elégtétel. Meg engem is szórakoztat legtöbbször. Főleg amikor ilyen Havasi féle gyógyegerek kapálózását látom. Meg azért Pintér “nem mi szültük őket” Sándort se emejük már fel, csak mert mondott az utóbbi 2 hétben 2 intelligens mondatot. Szóval elfogadom. Sőt: erre írtam, hogy a nyomásgyakorlás eszköze is lehet, mert ne felejtsük el h van pár akna telepítve.
Szerintem sem MP-nek kell most minden felett diszponálnia, ha van ideje posztolgatni, tegye. Közben meg a többiek dolgozzanak.
Szerkesztette: Lecsó
1 hónapja
Lázárék tényleg teljesen vakon voltak, tele van a minisztérium kampány anyaggal. Igen, mindenki tudta, hogy kormányzati forrásból kampányolnak, de attól még ez tiltott. 😀De legalább kormányozni tudtak. Ja, nem ide.
Jughead
Tényleg, de komolyan már baszki, hogy egy hétvégét nem tudnak abszolválni anélkül, hogy ne adjanak a Tiszának még valamit a meglévő faszságaikon kívül.
Szerintem mindenkinek egyszerűbb lenne, hogyha bevallanának mindent, akkor kapnánk egy jó esetben 1-1,5 órás MP beszédet és aztán pöröghetne ezen a média.
1 hónapja
Már bocsánat, de Te hoztál fel egy olyan szcenáriót, hogy hogyan baszhatnak ki MP-vel.Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
slowmotion
bogjosi
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
Lecsó
Ha az ország érdeke lenne a fontos, akkor a 2 tag és a fing minek akar keresztbetenni MP-nek?
Ebben a szcenárióban nem MP a gh3cy, hanem az említett 3 lenne...
MP csak kihasználná a mások által generált szitut, az előnyére.
(vagy javítsatok ki, ha valamit nagyon rosszul látok, az itt leírtak alapján én a fentit szűröm le..)
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Lázárék tényleg teljesen vakon voltak, tele van a minisztérium kampány anyaggal. Igen, mindenki tudta, hogy kormányzati forrásból kampányolnak, de attól még ez tiltott. 😀
1 hónapja
Persze. Egy kovetkezmények nélküli országban ez lenne.Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
slowmotion
bogjosi
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
Lecsó
Úgy látod most ettől tartani kell?
1 hónapja
Ne aggódj, megy közben a kormányzás. Csak MP nem akar okosabb lenni, mint az okosabbak. Sokszor leírtam, ha valamit megtanulhatott az elmúlt 4-8 évből, hogy a 1) kell a cirkusz 2) de kormányozni sem szabad elfelejteni. MP egyelőre nem gondolja úgy, ahogy Viktor, hogy mindent is jobban tud.Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
slowmotion
bogjosi
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
Lecsó
| (Nem spekulálok, szakmámból és az elképesztően kedves jellememből fakadóan sok ember szívesen beszélget velem.) |

1 hónapja
Ja, agyonnyerné magát, csak kormányozni nem tudna.Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
slowmotion
bogjosi
Végül is nem az a lényeg, hanem hogy cirkusz legyen. Az meg permanens lenne.
1 hónapja
Na végre már tudunk félni mégvalamitől.Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
slowmotion
Amúgy most mi lenne egy új választáson? Felannyi Fidesz mandátum?
1 hónapja
Mondjuk, látva a tendenciát, ez nem feltétlenül MP-nek lenne rossz 😀Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
slowmotion
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Varga Zs András emelete konkrétan Versaillesnak néz ki.Eléggé érdekelnek a történelmi épületek.
Sixo
Ez már eredetileg is így nézett ki, nem mostanában lett "csicsa"
1 hónapja
Dagobert bácsi
333
Ez egy büdös patkány ,én azt nem értem hogy veszi a bátorságot?,ehhez nagyon butának kell lennie valakinek hisz minden fegyver paripa Péter oldalán van ....abszurdMit tagad? Valóságot.magamrészéről a gatyás-zászlórúdonlógást fogadtam volna elTe kire haragszol? Mitől félsz? Orbánnak és a narancsos brigádnak már vége, nem jönnek vissza. Itt a konszolidáció, miert ez a nekibőszülés? Minek szól?
és persze jó szórakozást a perverz kannibál áldozati pózhoz, hogy Sobri meg MC lukatrágahasatokba
élesztő!
sutianap
Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.A harag, a düh a második fázisa a gyásznak.
telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
A tagadás az első.
Szerinted mit tagad?
Őszentsége Sobri Jóska
Csak a tegnapi cikkből:
“De a politikai közösségünk 99,95 százaléka tisztességes, becsületes ember, rendesen és nagyon sokat dolgozott. Ne szégyelljétek. Ne járjatok lehajtott fejjel! Ti vagytok a nemzeti oldal!
És tartsatok ki, szerveződjetek, álljatok ki magatokért, és biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb a Fidesz (párt és a Fidesz frakció!) is összeszedi magát, és kiáll majd mellettetek.
Hajrá Fidesz, Hajrá Orbán Viktor!”
Úgy viselkedik mintha nem tudná, hogy vége van. Ennél kell nagyobb tagadás?
Toca
Szerkesztette: Dagobert bácsi
1 hónapja
Ha a Költsegvetési Tanács elkaszálja a 2027. évi költségvetést, akkor a köztásasági elnöknek egy idő után fel kell oszlatnia az Országgyűlést, és új választást kell kiírniaMeg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
YoungZeeZee
1 hónapja
Varga Zs András emelete konkrétan Versaillesnak néz ki.Ez nem luxus, minden magyar lakás plfaonja ilyen kb..nem értem a felháborodást
Sixo
1 hónapja
YoungZeeZee
9 839
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…mi ez, hogyan?
Lecsó
nem ertem
1 hónapja
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
1 hónapja
Na, Gulyás már bele is kötött a luxusprojektekbe, mert ugye a Tisza Párt a Szabad György Irodaházba fog költözni, amit szintén felújítottak, 2020-ra, 11,5mrd-ból.Boldog vagyok. Még mindig nem értik az egészet. Bődületesen ostobák ezek a kinyiliatkoztatások…
Lehet nézegetni a képeket, impozáns a belső, de szerintem ez egyáltalán nem luxus, legalábbis nem abban az értelemben, mint amilyen az említett épületek voltak.
Ez egy jobb irodaház vagy multis épület belső tere.
Még azt is elfogadom, ha valaki topnak mondja, de sztem ez belefér.
24.hu/belfold/2026/05/17/varga-zs-andras-luxizas-gulyas-gergely/
epiteszforum.hu/szi-133
pestbuda.hu/cikk/20200205_atadtak_az_orszaggyules_szabad_gyorgy_nevet_viselo_irodahazat_a_kossuth_teren
www.market.hu/referencia/szabad-gyorgy-irodahaz/
Lúdas Solymi

