Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 948 — The Mathematician
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
sztem egy csomó, csak ausztráliában az összes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
De önélzetes a kis latol!

A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Csodás ez a Sulyok interjú, látszik, hogy fogalma sincs semmiről.
somoskovig
Alapból már az, hogy az indexbe ment, jól mutatja, hogy fogalma sincs semmiről.
Jughead
Azt hiszi h az elefántcsont toronyból még mindig nyugodtan elég ha nem csinál semmit …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
TdH volt az 😊
lefosnám a bokám, ha TDF lett volna nálunk, akkor kimentem volna bármilyen fos idő lett volna
NB2
gyáá két sorban ennyi hibát még nem vétettem (beleértve a Gyurma által felhozottakat is)
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)

1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
TdH volt az 😊
lefosnám a bokám, ha TDF lett volna nálunk, akkor kimentem volna bármilyen fos idő lett volna
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Csodás ez a Sulyok interjú, látszik, hogy fogalma sincs semmiről.
somoskovig
Alapból már az, hogy az indexbe ment, jól mutatja, hogy fogalma sincs semmiről.

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Csodás ez a Sulyok interjú, látszik, hogy fogalma sincs semmiről.
somoskovig
egy idióta
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Csodás ez a Sulyok interjú, látszik, hogy fogalma sincs semmiről.

1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
 24.hu/belfold/2026/05/18/sulyok-tamas-lemondas-magyar-peter-ultimatium/
szatyor fing akkor máshogy repül
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
 24.hu/belfold/2026/05/18/publicus-kutatas-fidesz-tisza-orban-magyar/
h lehet 1 hónap alatt 1M szavazót veszíteni?
Beki
 nemvagyunkfronton.hu/

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
 24.hu/belfold/2026/05/18/publicus-kutatas-fidesz-tisza-orban-magyar/
h lehet 1 hónap alatt 1M szavazót veszíteni?
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 952 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elolvastad a cikket amúgy? Adott át aktákat és nem mentegeti magát.
Jughead
Igen, elolvastam.
Valóban, Jakabról adott aktát, ami jó kiindulópont lehet.
Értem én, hogy úgymond nem mentegeti magát, meg megbánta, hamut szórt a fejére, blabla, de azért ez nekem kevés.
Lúdas Solymi
Neked kevés?
Ez szörnyű.
És mit kéne tennie ami a te jakobinus lelkedet is megnyugtatná, és elég lenne?
Kösse is fel magát, vagy elég ha csak megnézi a Vétó összest?
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem is pont ez volt az első reakcióm. Bűncselekményt nem követett el, nem múlt héten, hanem már 2 éve kilépett, mégis mit kellene még tennie, hogy elég legyen?

De aztán megnéztem az egész, majdnem két órás riportot, és őszintén szólva nekem sem az jött le, hogy a nő tényleg morális, erkölcsi és/vagy szakmai felismerésből lépett ki. Ahogy a sztorikat meséli, az inkább látszik úgy, hogy cikinek, "cringe"-nek, facepalmnak érezte amit csinált.

Mindegy. Morálisan én inkább elengedem a dolgokat mostantól, mert ha lehet valaki hős úgy, hogy 2 héttel a választások előtt száll ki, akkor miért csesztessek valakit, aki már 2 éve kiszállt, csak nem vág eret magán ma már. Az a lényeg, hogy elmondta amit elmondott. Ennyivel is többet tudunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Nem a politikusnak, a munkavállalónak.
És igen, a morális felelősség pláne mindenféle bírósági ítélet nélkül mindegy, legalábbis én szarok rá. Racionális, egzakt szemléletű ember vagyok, a morál az meg szubjektív. Nekem is vannak morális alapköveim, neked is, a politikaban máshogy súlyozunk, priorizálunk, ehhez még posztmodern se kell.
Van sok helye a morálnak, az erkölcsnek, a politika nem az a hely, ahol sok jelentősége lenne.
Én megértem a te morális megközelítésedet egy jogi kérdésnél, te megérted az én jogi vagy papíralapú megközelítésemet egy erkölcsi kérdésnél?
Őszentsége Sobri Jóska
Megértem igen. Nem is vagyok jogász, és eleve a szar csűrés csavarásának érzem, de ha jól tudom a jóhiszeműség és tisztesség mérlegelésre ad okot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Elolvastad a cikket amúgy? Adott át aktákat és nem mentegeti magát.
Jughead
Igen, elolvastam.
Valóban, Jakabról adott aktát, ami jó kiindulópont lehet.
Értem én, hogy úgymond nem mentegeti magát, meg megbánta, hamut szórt a fejére, blabla, de azért ez nekem kevés.
Lúdas Solymi
Neked kevés?
Ez szörnyű.
És mit kéne tennie ami a te jakobinus lelkedet is megnyugtatná, és elég lenne?
Kösse is fel magát, vagy elég ha csak megnézi a Vétó összest?

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Már pár napos, de csak most láttam:

 444.hu/2026/05/13/gajdos-laszlo-azonnali-moratoriumot-hirdet-a-vedett-erdok-fakitermelesere

Hát ez parádés. Az új miniszter azonnali tilalmat hirdet a fakitermelésekre védett területeken.
Kis malőr: a védett területeken 2009-óta fakitermelési tilalom van érvényben márc. 1 és aug. 31 között.

Nagyon nagy mondás, látványos főcím meg minden, de senki nem szólt neki, hogy már nem kell feltalálni a melegvizet? A fakitermelési tilalom közepén bejelenti, hogy azonnali tilalom a fakitermelésre?

Remélem ez csak valami kezdeti baki volt, és ennél kicsit profibban fognak működni.
Jan
Olvass utána miért jött ez:

“2022 óta volt engedélyezett a tarvágás védett erdőkben

Szakmai körökben tiltakozást váltott ki, amikor 2022-ben már rendeletben, majd 2025 közepén törvény engedélyezte a tarvágást az őshonos fafajú, elsődlegesen természetvédelmi rendeltetésű erdőkben.”

Nincs itt baki.
Toca
Vészhelyzetben.

Akkor szó is volt erről, és írtam is, hogy szakmailag indokolatlan, és azóta sem értem, hogy miért volt erre szükség, tök felesleges rendelet. Nem tud olyan vészhelyzet lenni, amikor ez indokolt lenne.

Az időszakos tilalom, ami most is tart, viszont nem csak a tarvágást, hanem semmilyen fakitermelési munkát nem engedélyez ebben az időszakban. (védett területen)
Jan
Nem értek hozzá, csak megnéztem a jogszabályt, de az Evt. szerint a védett természeti területen lévő erdő természetvédelmi rendeltetésűnek minősül. Ilyen rendeltetésű, őshonos fafajokból álló, mageredetű természetes felújulásra nem képes erdőben – annak sarjeredetű természetes felújítása esetén – az erdőterv szerinti tarvágás pedig összefüggően legfeljebb 3 hektár kiterjedésben végezhető.

Ez nem minősül védett területen lévő fakitermelésnek? Mint írtam nem értek hozzá és annyira nem is izgat a téma, de ha tiltott, akkor a természetvédők miért kampányolnak évek óta azért, hogy ne lehessen a védett erdőkben fát vágni (random beütöttem most Google-be és rengeteg cikk van erről, hogy mekkora baj az, hogy ilyen területeken megy a fakitermelés (WWF a fő szószóló)?
1 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Már pár napos, de csak most láttam:

 444.hu/2026/05/13/gajdos-laszlo-azonnali-moratoriumot-hirdet-a-vedett-erdok-fakitermelesere

Hát ez parádés. Az új miniszter azonnali tilalmat hirdet a fakitermelésekre védett területeken.
Kis malőr: a védett területeken 2009-óta fakitermelési tilalom van érvényben márc. 1 és aug. 31 között.

Nagyon nagy mondás, látványos főcím meg minden, de senki nem szólt neki, hogy már nem kell feltalálni a melegvizet? A fakitermelési tilalom közepén bejelenti, hogy azonnali tilalom a fakitermelésre?

Remélem ez csak valami kezdeti baki volt, és ennél kicsit profibban fognak működni.
Jan
Olvass utána miért jött ez:

“2022 óta volt engedélyezett a tarvágás védett erdőkben

Szakmai körökben tiltakozást váltott ki, amikor 2022-ben már rendeletben, majd 2025 közepén törvény engedélyezte a tarvágást az őshonos fafajú, elsődlegesen természetvédelmi rendeltetésű erdőkben.”

Nincs itt baki.
Toca
Vészhelyzetben.

Akkor szó is volt erről, és írtam is, hogy szakmailag indokolatlan, és azóta sem értem, hogy miért volt erre szükség, tök felesleges rendelet. Nem tud olyan vészhelyzet lenni, amikor ez indokolt lenne.

Az időszakos tilalom, ami most is tart, viszont nem csak a tarvágást, hanem semmilyen fakitermelési munkát nem engedélyez ebben az időszakban. (védett területen)

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Már pár napos, de csak most láttam:

 444.hu/2026/05/13/gajdos-laszlo-azonnali-moratoriumot-hirdet-a-vedett-erdok-fakitermelesere

Hát ez parádés. Az új miniszter azonnali tilalmat hirdet a fakitermelésekre védett területeken.
Kis malőr: a védett területeken 2009-óta fakitermelési tilalom van érvényben márc. 1 és aug. 31 között.

Nagyon nagy mondás, látványos főcím meg minden, de senki nem szólt neki, hogy már nem kell feltalálni a melegvizet? A fakitermelési tilalom közepén bejelenti, hogy azonnali tilalom a fakitermelésre?

Remélem ez csak valami kezdeti baki volt, és ennél kicsit profibban fognak működni.
Jan
Olvass utána miért jött ez:

“2022 óta volt engedélyezett a tarvágás védett erdőkben

Szakmai körökben tiltakozást váltott ki, amikor 2022-ben már rendeletben, majd 2025 közepén törvény engedélyezte a tarvágást az őshonos fafajú, elsődlegesen természetvédelmi rendeltetésű erdőkben.”

Nincs itt baki.
1 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Már pár napos, de csak most láttam:

 444.hu/2026/05/13/gajdos-laszlo-azonnali-moratoriumot-hirdet-a-vedett-erdok-fakitermelesere

Hát ez parádés. Az új miniszter azonnali tilalmat hirdet a fakitermelésekre védett területeken.
Kis malőr: a védett területeken 2009-óta fakitermelési tilalom van érvényben márc. 1 és aug. 31 között.

Nagyon nagy mondás, látványos főcím meg minden, de senki nem szólt neki, hogy már nem kell feltalálni a melegvizet? A fakitermelési tilalom közepén bejelenti, hogy azonnali tilalom a fakitermelésre?

Remélem ez csak valami kezdeti baki volt, és ennél kicsit profibban fognak működni.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Azért jó lett volna, hogyha vannak a hölgynél bizonyítékok is, mondjuk másolatok az aktákról vagy ilyesmi.
Jajj, rájöttem, hogy csinovnyik voltam és rosszat tettem.
Eladom mindenem, a pénzt odaadom az árvaháznak és visszaköltözöm anyámékhoz.
Ja, nem.

 atlatszo.hu/kozugy/2026/05/17/a-karmelitabol-jottek-az-aktak-egy-bennfentes-a-politikai-bulvar-lejaratogepezeterol/

" Forgács története szerint a propagandagépezet nem egyik napról a másikra nyeli el az embert, hanem lépésről lépésre: addig normalizálja a módszereket, amíg a résztvevő már csak utólag érti meg, hogy minden határt átlépett."

Komolyan? Ezzel védekezik? Nem érezte már az elején, hogy ez gáz? Ja, de, ki is lépett, de aztán visszament.
Ugyan, hagyjuk már az ilyeneket.

Megtalálták a morálisan ingatag, bizonytalan és irányítható embereket és csapágyasra hajtották őket.
Lúdas Solymi
Elolvastad a cikket amúgy? Adott át aktákat és nem mentegeti magát.
Jughead
Igen, elolvastam.
Valóban, Jakabról adott aktát, ami jó kiindulópont lehet.
Értem én, hogy úgymond nem mentegeti magát, meg megbánta, hamut szórt a fejére, blabla, de azért ez nekem kevés.

Gondolom nem kevés lóvét rakott közben zsebre, miközben emberek sínylődtek, kirúgták őket, egyre rosszabb körülmények között élt az egész ország.

Ugyanez igaz a Lounge-nál dolgozó emberekre is, azok is majd szánom-bánomot fognak mondani, de a lóvét azt zsebre tették.

Ezt az anyagi különbözetet nem fogja senki kiegyenlíteni.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Azért jó lett volna, hogyha vannak a hölgynél bizonyítékok is, mondjuk másolatok az aktákról vagy ilyesmi.
Jajj, rájöttem, hogy csinovnyik voltam és rosszat tettem.
Eladom mindenem, a pénzt odaadom az árvaháznak és visszaköltözöm anyámékhoz.
Ja, nem.

 atlatszo.hu/kozugy/2026/05/17/a-karmelitabol-jottek-az-aktak-egy-bennfentes-a-politikai-bulvar-lejaratogepezeterol/

" Forgács története szerint a propagandagépezet nem egyik napról a másikra nyeli el az embert, hanem lépésről lépésre: addig normalizálja a módszereket, amíg a résztvevő már csak utólag érti meg, hogy minden határt átlépett."

Komolyan? Ezzel védekezik? Nem érezte már az elején, hogy ez gáz? Ja, de, ki is lépett, de aztán visszament.
Ugyan, hagyjuk már az ilyeneket.

Megtalálták a morálisan ingatag, bizonytalan és irányítható embereket és csapágyasra hajtották őket.
Lúdas Solymi
Elolvastad a cikket amúgy? Adott át aktákat és nem mentegeti magát.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Azért jó lett volna, hogyha vannak a hölgynél bizonyítékok is, mondjuk másolatok az aktákról vagy ilyesmi.
Jajj, rájöttem, hogy csinovnyik voltam és rosszat tettem.
Eladom mindenem, a pénzt odaadom az árvaháznak és visszaköltözöm anyámékhoz.
Ja, nem.

 atlatszo.hu/kozugy/2026/05/17/a-karmelitabol-jottek-az-aktak-egy-bennfentes-a-politikai-bulvar-lejaratogepezeterol/

" Forgács története szerint a propagandagépezet nem egyik napról a másikra nyeli el az embert, hanem lépésről lépésre: addig normalizálja a módszereket, amíg a résztvevő már csak utólag érti meg, hogy minden határt átlépett."

Komolyan? Ezzel védekezik? Nem érezte már az elején, hogy ez gáz? Ja, de, ki is lépett, de aztán visszament.
Ugyan, hagyjuk már az ilyeneket.

Megtalálták a morálisan ingatag, bizonytalan és irányítható embereket és csapágyasra hajtották őket.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 952 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eléggé érdekelnek a történelmi épületek.

Ez már eredetileg is így nézett ki, nem mostanában lett "csicsa"
esanders10
A kúria elnök azzal dobta fel a magas labdát, hogy kritikus közleményt adott ki, miközben saját megrendelést adott le a felújítás közben. Innentől kezdve mindegy, hogy hogy néz ki az épület, mert vagy egy poháralátétet se igényeljen, vagy maradjon csendben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
YoungZeeZee 9 839
Ez a gyökér Hont tovább alázza magát. 😀 Atyaég, mindig van lejjebb.
Jughead
bazz legalább linkeljetek valamit, nincs kedvem keresni a bohócra
Negritis, a vajda
ez a halalom nekem is