Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
 telex.hu/belfold/2026/05/17/hegedus-zsolt-adatok-egeszsegugy-atvetel
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
MP észrevehetné lassan, hogy a kampánynak vége. Kurvanagyot nyert, amihez a stílusa, a lelőhetetlensége és a kitartása sokat tett hozzá. de a politikai hullákat már nem neki kéne elásnia, bármennyire is ki akarja érezni a vendetta minden másodpercét.

Tetszik, hogy valamelyik este végigrohant a vár épületein és illusztrálta hogy ezeknek semmi se volt drága ha a saját jólétük és komfortjuk volt a tét, de gondolom van annyi miniszterelnöki tennivaló az országban jelenleg, hogy a hétvégi idegen- és tárlatvezetés nincs ott a top 500 feladat között.
atapapa
Hidd el, azzal foglalkozik amivel kell.
Lúdas Solymi
Szerintem a tárlatvezetés. a porcelán nyomozás meg a szájkarate egy NER-essel ellenzékben jó geg, az ország első embereként már rangon aluli.
És ha tényleg akkora szarban van az ország akkor erőforrás pazarlás is.

ha neked oké, egészségedre.
atapapa
Boven belefer mindegyik. Konkretan par napja vettek at az orszag iranyitasat. Dolgoznak a miniszterei ezerrel a Fidesz okozta karok felmeresen, ami hetek/honapok. Kordonbontas utan nem fer bele random szombaton egy tarlatvezetes ne maar? Az meg h valtott par szot ezzel a nyomorekkal es stilusosan kibaszta, megint hol gond?

Leirom meg 1x: par napja kormanyoznak, ne ilyeneken akadjunk ki, majd par honap mulva. 16 ev utan teljesen at kell vilagitani az orszag allapotat, ami nem lesz gyors folyamat
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 index.hu/sport/2026/05/16/ferencvaros-7-2-milliard-forintos-tamogatas-fovarosi-klubok-ute-honved-bvsc-elnoki-reakciok/

Ez volt már? Zseniális továbbra is.
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar

Szerintem most jön(tt) el az a pillanat amikor MP-nek mint miniszterelnöknek nem szabad belemennie minden egyes személyeskedésbe, mert méltóságon aluli. Be kellene fejezni a rugdosást, rábízni a miniszterekre, akik jogi úton vegzálhatják a férgeket. MP-nek jobb dolga is lehetne/van... sok a meló a sok ígérettel, nem kell már kisstílű cicaharcokba belemenni...
gyurczi
Pont a Havasinál sokalltál be? Én igazán békés típus vagyok, de ez az az eset, hogy ha az ilyenekbe 100 év után is beszállnak, azt is kaján vigyorral fogom nézni és élvezni. Mert azt érdemlik.

Amúgy viszont értem mire gondolsz. Nekem az átadás-átvételnél volt ilyen érzésem, amikor Pintérbe szállt bele. Azt ott én is soknak éreztem. De próbálom elkerülni a Stockholm szindrómát, és ignorálni a saját ízlésemet, mert közben meg azt gondolom, hogy erre nagy szükség van. Nem a bosszú / vendetta hajt, hanem azért, mert azt gondolom, hogy muszáj keménynek lenni, hogy ne az legyen ami az előző alkalmakkor is volt. Hogy pár patyomkin művelet mögött gyönyörűen újraosztották a 70-30-as világot. Amíg fent ilyen kemény - és most úgy érzem, hogy őszintén is kemény, nem eljátszott - a retorika, addig alsóbb szinteken is fosás van. Nem csak NER-es körökben, hanem az új Tiszás politikus generáció miatt is. Rohadt fontos, hogy az új politikus generáció mibe szocializálódik mostanság bele, és nagyon jó lenne, ha a welcome üzenet az lenne, hogy korrupció nincs. Legalábbis nem kockázatok nélkül. Pár ilyen Havasi félének a szénné trollkodása bőven megér ennyit. (És majd szeretnék pár bilincset is látni relative hamar, és relative magas polcokon ... ugyanezért. )
peterk2005 udvari bolond
Nem a Berci volt sok, az mókás volt, az egész hétvége en bloc...
A dupla tárlatvezetés, csomagbontás stb...
Engem jobban érdekeknének az államtitkárok személye, főleg a BM-ben ahol a miniszternek sok lövése nincs a rendvédelemhez, márpedig az irányításához szakember kell...
Az igazságügyi minisztérium és az ügyészség... főleg ha komoly elszámoltatásban gondolkodunk...
Nekem fontosabb információ lenne (az eljárások érdekeit szem előtt tartva) mennyi "lezárt" akta nyílhat újra...
Nem az a halott érdekel amit előttünk rugdosnak, hanem az elrejtett temető, ami tele van ismeretlen hullákkal...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
1 hónapja
Lecsó Denver Broncos 3 401
A tagadás az első.
Szerinted mit tagad?
Őszentsége Sobri Jóska
A valóságot:
“ és adtunk egy szép minisztériumot. Szívesen!”
Nem berci… mi adtuk.
Na ezért mentek a süllyesztőbe.

Szerkesztette: Lecsó
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/701663978_122260952078141852_8150786047032836664_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx868x1812&ctp=p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=_vDCy0idX4oQ7kNvwFBF6B_&_nc_oc=AdqknlNHYYs5AEz3MtF05N0NXoYh-WbcpZ1-xe5pJWPGrU78_GU6ZIcjZ-qinlaoows&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=eu62VSAtI4Wxpoa5OMqSkw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-Nly02mYuiwAOazSdmQbzYtjv6v9-jrbnzs-Gn-Ah3PQ&oe=6A40DD38
Nemzeti Mémesbirtok
Kommunikációs problémák a kommunikáció fellegvárában, avagy így lett Havasinak Vitarája.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar

Szerintem most jön(tt) el az a pillanat amikor MP-nek mint miniszterelnöknek nem szabad belemennie minden egyes személyeskedésbe, mert méltóságon aluli. Be kellene fejezni a rugdosást, rábízni a miniszterekre, akik jogi úton vegzálhatják a férgeket. MP-nek jobb dolga is lehetne/van... sok a meló a sok ígérettel, nem kell már kisstílű cicaharcokba belemenni...
gyurczi
Pont a Havasinál sokalltál be? Én igazán békés típus vagyok, de ez az az eset, hogy ha az ilyenekbe 100 év után is beszállnak, azt is kaján vigyorral fogom nézni és élvezni. Mert azt érdemlik.

Amúgy viszont értem mire gondolsz. Nekem az átadás-átvételnél volt ilyen érzésem, amikor Pintérbe szállt bele. Azt ott én is soknak éreztem. De próbálom elkerülni a Stockholm szindrómát, és ignorálni a saját ízlésemet, mert közben meg azt gondolom, hogy erre nagy szükség van. Nem a bosszú / vendetta hajt, hanem azért, mert azt gondolom, hogy muszáj keménynek lenni, hogy ne az legyen ami az előző alkalmakkor is volt. Hogy pár patyomkin művelet mögött gyönyörűen újraosztották a 70-30-as világot. Amíg fent ilyen kemény - és most úgy érzem, hogy őszintén is kemény, nem eljátszott - a retorika, addig alsóbb szinteken is fosás van. Nem csak NER-es körökben, hanem az új Tiszás politikus generáció miatt is. Rohadt fontos, hogy az új politikus generáció mibe szocializálódik mostanság bele, és nagyon jó lenne, ha a welcome üzenet az lenne, hogy korrupció nincs. Legalábbis nem kockázatok nélkül. Pár ilyen Havasi félének a szénné trollkodása bőven megér ennyit. (És majd szeretnék pár bilincset is látni relative hamar, és relative magas polcokon ... ugyanezért. )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
magamrészéről a gatyás-zászlórúdonlógást fogadtam volna el

és persze jó szórakozást a perverz kannibál áldozati pózhoz, hogy Sobri meg MC lukatrágahasatokba

élesztő!
sutianap
Te kire haragszol? Mitől félsz? Orbánnak és a narancsos brigádnak már vége, nem jönnek vissza. Itt a konszolidáció, miert ez a nekibőszülés? Minek szól?
Őszentsége Sobri Jóska
Amilyen remek jós vagy, kb. most intézted el OV 3. eljövetelét. 😀
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
magamrészéről a gatyás-zászlórúdonlógást fogadtam volna el

és persze jó szórakozást a perverz kannibál áldozati pózhoz, hogy Sobri meg MC lukatrágahasatokba

élesztő!
sutianap
Te kire haragszol? Mitől félsz? Orbánnak és a narancsos brigádnak már vége, nem jönnek vissza. Itt a konszolidáció, miert ez a nekibőszülés? Minek szól?


Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
A harag, a düh a második fázisa a gyásznak.
A tagadás az első.
Szerinted mit tagad?

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban
Gyurma Pappa
Most is ott rontja, gondoltam, szólok.
nagylaza, főpohárnok
Hála az égnek elkerüljük egymást. Nem akarok tudomást venni róla.

1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban
Gyurma Pappa
Most is ott rontja, gondoltam, szólok.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyèbkènt meg....

 telex.hu/belfold/2026/05/16/l-ritok-nora-alkotmanyhivatal-civil-szfera-igazgyongy-alapitvany

Csak ismét említeni tudom amit a választás napján említettem:

József Attila: Levegőt...

Szó szerint valóság volt a 80 èvvel ezelőtti vers....
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.

1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Az nem kérdés hogy MP még kirúgni is stílusosan tud

1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
"Berci"? Nocsak-nocsak...
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Az a része tetszik hogy sokat élőzik, beenged a színfalak mögé és transzparensnek hat a munkája,
Ez rohadtul hiányzott a fideszből.

Azért szavaztak rá, mert ilyen.
A média persze hogy kajálja mert hozza a kattintást.

Viszont ha nem változtat a fókuszon szerintem hamar erodálódni fog és nem lesz effektív vezető.

Fél év múlva meglátjuk hova fut ki ez,
atapapa
Így van.
Adjunk neki időt.
Abban Sobrinak igaza van, hogy ez a posztmodern politizálás, nézd meg h Trump is mit csinál.
Csak épp MP jópár fokkal intelligensebb nála és ezért jobban ülnek az ilyen kommentjei.

Én azért azt látom, hogy jelenleg megvan a menetrendjük, hogy mikor mit csinálnak és MP úgymond a szabadidejében vagy ha azt látják, hogy kell, akkor posztol.

Egyébként meg szombat van, halló 😊
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Lol, hát rendben.
Nekem a viselkedéséről meg ahogy előadta, arról nem a coolság jut eszembe, hanem a sértődött vergődés.

Inkább azt mondd meg, hogy miként van az, hogy őneki nem mondtak fel a többi államtitkárral együtt?
Miért kellett őt külön hagyni? Netán volt valami cél emögött vagy szimplán elfelejtették?

Vagy esetleg pont erre akarták kifuttatni a dolgot nála?
Lúdas Solymi
Ő nem volt államtitkár csak helyettes.
Amúgy ha valaki 1 évet volt összesen a poziba undorító, hogy teljes lelépési pénzt kap.
Toca
Jogos, akkor helyettes államtitkár.
Viszont ez a levél tőle...eléggé beárazza az embert.
Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
Figyelj ha a végén azért fog több pénzt kapni mert felhúzta MP-t és kirúgatta magát akkor okosabb volt mint gondoltam.
Toca
Lehet, majd kiderül.

De amúgy most Rétvári is beleszállt MP-be, aztán egy jogászhallgató helyreigazította.
Közben is Schiffer is beleszállt MP-be a kommentmezőbe, aztán meg a faszerdőbe.

Posztmodern politizálás, csak épp úgy látszik, hogy a Fideszt valaki beelőzte ebben.

1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Az a része tetszik hogy sokat élőzik, beenged a színfalak mögé és transzparensnek hat a munkája,
Ez rohadtul hiányzott a fideszből.

Azért szavaztak rá, mert ilyen.
A média persze hogy kajálja mert hozza a kattintást.

Viszont ha nem változtat a fókuszon szerintem hamar erodálódni fog és nem lesz effektív vezető.

Fél év múlva meglátjuk hova fut ki ez,

1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Lol, hát rendben.
Nekem a viselkedéséről meg ahogy előadta, arról nem a coolság jut eszembe, hanem a sértődött vergődés.

Inkább azt mondd meg, hogy miként van az, hogy őneki nem mondtak fel a többi államtitkárral együtt?
Miért kellett őt külön hagyni? Netán volt valami cél emögött vagy szimplán elfelejtették?

Vagy esetleg pont erre akarták kifuttatni a dolgot nála?
Lúdas Solymi
Ő nem volt államtitkár csak helyettes.
Amúgy ha valaki 1 évet volt összesen a poziba undorító, hogy teljes lelépési pénzt kap.
Toca
Jogos, akkor helyettes államtitkár.
Viszont ez a levél tőle...eléggé beárazza az embert.
Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
Figyelj ha a végén azért fog több pénzt kapni mert felhúzta MP-t és kirúgatta magát akkor okosabb volt mint gondoltam.
Toca
Ezen a szinten ez már nem pénzkérdés, itt az alázás és a kibaszás érdekli mindkettőt.
Nyilván nem lehet igazán okos egy olyan ember, aki belekeveri magát egy Orbán és a kólasdoboz történetbe és hasonlókba, egy magasra jutott mezei iparos, akiből van/lesz sok.

Szerkesztette: ozibozi
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Lol, hát rendben.
Nekem a viselkedéséről meg ahogy előadta, arról nem a coolság jut eszembe, hanem a sértődött vergődés.

Inkább azt mondd meg, hogy miként van az, hogy őneki nem mondtak fel a többi államtitkárral együtt?
Miért kellett őt külön hagyni? Netán volt valami cél emögött vagy szimplán elfelejtették?

Vagy esetleg pont erre akarták kifuttatni a dolgot nála?
Lúdas Solymi
Ő nem volt államtitkár csak helyettes.
Amúgy ha valaki 1 évet volt összesen a poziba undorító, hogy teljes lelépési pénzt kap.
Toca
Jogos, akkor helyettes államtitkár.
Viszont ez a levél tőle...eléggé beárazza az embert.
Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
Figyelj ha a végén azért fog több pénzt kapni mert felhúzta MP-t és kirúgatta magát akkor okosabb volt mint gondoltam.
1 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Egy ilyen havasi féle kb annyira és olyan kúl mint a fásiádám meg a mesterhármas, vagy a hajdúpéter.
Sokaknak ők is nadzson menők😂🙈
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
MP észrevehetné lassan, hogy a kampánynak vége. Kurvanagyot nyert, amihez a stílusa, a lelőhetetlensége és a kitartása sokat tett hozzá. de a politikai hullákat már nem neki kéne elásnia, bármennyire is ki akarja érezni a vendetta minden másodpercét.

Tetszik, hogy valamelyik este végigrohant a vár épületein és illusztrálta hogy ezeknek semmi se volt drága ha a saját jólétük és komfortjuk volt a tét, de gondolom van annyi miniszterelnöki tennivaló az országban jelenleg, hogy a hétvégi idegen- és tárlatvezetés nincs ott a top 500 feladat között.
atapapa
Hidd el, azzal foglalkozik amivel kell.
Lúdas Solymi
Szerintem a tárlatvezetés. a porcelán nyomozás meg a szájkarate egy NER-essel ellenzékben jó geg, az ország első embereként már rangon aluli.
És ha tényleg akkora szarban van az ország akkor erőforrás pazarlás is.

ha neked oké, egészségedre.
atapapa
Igen, belefér.
Szerintem fel tudja, tudják mérni, hogy mire van kapacitása és mikor szükséges a jelenléte vagy a munkája.
Azért az utóbbi két évet elég jól lehozták, nem? Adjuk meg a bizalmat ahhoz, hogy tudják mit csinálnak.

Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Lol, hát rendben.
Nekem a viselkedéséről meg ahogy előadta, arról nem a coolság jut eszembe, hanem a sértődött vergődés.

Inkább azt mondd meg, hogy miként van az, hogy őneki nem mondtak fel a többi államtitkárral együtt?
Miért kellett őt külön hagyni? Netán volt valami cél emögött vagy szimplán elfelejtették?

Vagy esetleg pont erre akarták kifuttatni a dolgot nála?
Lúdas Solymi
Ő nem volt államtitkár csak helyettes.
Amúgy ha valaki 1 évet volt összesen a poziba undorító, hogy teljes lelépési pénzt kap.
Toca
Jogos, akkor helyettes államtitkár.
Viszont ez a levél tőle...eléggé beárazza az embert.
Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar

Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
MP észrevehetné lassan, hogy a kampánynak vége. Kurvanagyot nyert, amihez a stílusa, a lelőhetetlensége és a kitartása sokat tett hozzá. de a politikai hullákat már nem neki kéne elásnia, bármennyire is ki akarja érezni a vendetta minden másodpercét.

Tetszik, hogy valamelyik este végigrohant a vár épületein és illusztrálta hogy ezeknek semmi se volt drága ha a saját jólétük és komfortjuk volt a tét, de gondolom van annyi miniszterelnöki tennivaló az országban jelenleg, hogy a hétvégi idegen- és tárlatvezetés nincs ott a top 500 feladat között.
atapapa
Hidd el, azzal foglalkozik amivel kell.
Lúdas Solymi
Szerintem a tárlatvezetés. a porcelán nyomozás meg a szájkarate egy NER-essel ellenzékben jó geg, az ország első embereként már rangon aluli.
És ha tényleg akkora szarban van az ország akkor erőforrás pazarlás is.

ha neked oké, egészségedre.

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Közben Havasi gyorsan out
dande2
Erre azért szerintem elég alacsony volt az odds...
StormST
 444.hu/2026/05/16/a-delelotti-gatyanal-kilogatos-kolas-dobozos-affer-utan-magyar-peter-kirugta-havasi-bertalant

Jó, hát mehet bíróságra.
Bár nem biztos, hogy fórral indul azzal, hogy nyilvánosság előtt beszólogat a miniszterelnöknek, azt mondja, hogy csak szivarozgatni jár ide, nem akarok MP alatt dolgozni és azt várja h kirúgják.

Hát, házhoz ment a pofonért.
Lúdas Solymi
Frászt, az elmúlt 1 hónapban egyetlen ember viselkedett úgy mint aki nincs beszarva és az a Havasi volt a fideszesek közül. Mindenki más ijedt arccal, segget összehúzva nyüsszög, ő meg felmegy cigizni és beszól MP-nek. Nem mellesleg csak miatt megjelentettek egy magyar közlönyt - mi ez ha nem coolság? (És MP-től pitiànerség, hiszen pont ez volt Berci cèlja) Ha már le kell lépni, akkor azt így kell 😊 ez egy szórakoztató momentum volt. Absolute cinema 😉
MC12
Lol, hát rendben.
Nekem a viselkedéséről meg ahogy előadta, arról nem a coolság jut eszembe, hanem a sértődött vergődés.

Inkább azt mondd meg, hogy miként van az, hogy őneki nem mondtak fel a többi államtitkárral együtt?
Miért kellett őt külön hagyni? Netán volt valami cél emögött vagy szimplán elfelejtették?

Vagy esetleg pont erre akarták kifuttatni a dolgot nála?
Lúdas Solymi
Ő nem volt államtitkár csak helyettes.
Amúgy ha valaki 1 évet volt összesen a poziba undorító, hogy teljes lelépési pénzt kap.