Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Varga Zs András emelete konkrétan Versaillesnak néz ki.

1 hónapja
Lecsó Denver Broncos 3 401
Meg a nyomásgyakorlás közben azt se hagyjuk már figyelmen kívül, hogy pl a KT két taggal meg a szatyor finggal dec 31-én kormányt tud buktatni jelenleg…
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Na, Gulyás már bele is kötött a luxusprojektekbe, mert ugye a Tisza Párt a Szabad György Irodaházba fog költözni, amit szintén felújítottak, 2020-ra, 11,5mrd-ból.

Lehet nézegetni a képeket, impozáns a belső, de szerintem ez egyáltalán nem luxus, legalábbis nem abban az értelemben, mint amilyen az említett épületek voltak.
Ez egy jobb irodaház vagy multis épület belső tere.
Még azt is elfogadom, ha valaki topnak mondja, de sztem ez belefér.

 24.hu/belfold/2026/05/17/varga-zs-andras-luxizas-gulyas-gergely/
 epiteszforum.hu/szi-133
 pestbuda.hu/cikk/20200205_atadtak_az_orszaggyules_szabad_gyorgy_nevet_viselo_irodahazat_a_kossuth_teren
 www.market.hu/referencia/szabad-gyorgy-irodahaz/
Lúdas Solymi
Boldog vagyok. Még mindig nem értik az egészet. Bődületesen ostobák ezek a kinyiliatkoztatások…
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
a fidesz majd 10 évig elmúlt 8 évezett
NB2
És 16 évig (vagy több) Gyurcsányozott, Sorosról nem is beszélve.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Na, Gulyás már bele is kötött a luxusprojektekbe, mert ugye a Tisza Párt a Szabad György Irodaházba fog költözni, amit szintén felújítottak, 2020-ra, 11,5mrd-ból.

Lehet nézegetni a képeket, impozáns a belső, de szerintem ez egyáltalán nem luxus, legalábbis nem abban az értelemben, mint amilyen az említett épületek voltak.
Ez egy jobb irodaház vagy multis épület belső tere.
Még azt is elfogadom, ha valaki topnak mondja, de sztem ez belefér.

 24.hu/belfold/2026/05/17/varga-zs-andras-luxizas-gulyas-gergely/
 epiteszforum.hu/szi-133
 pestbuda.hu/cikk/20200205_atadtak_az_orszaggyules_szabad_gyorgy_nevet_viselo_irodahazat_a_kossuth_teren
 www.market.hu/referencia/szabad-gyorgy-irodahaz/

Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Hont és Schiffer képes volt jogászként benézni Havasi felmentését és még ahhoz is hülyék, hogy levegyék mikor a kommentekben írják nekik, hogy nem sikerült a jogszabályok értelmezése… 😀
Jughead
Fél Fidesz / KDNP tátottszájjal futott az erdőbe, Tuzsontól Rétvárin át a két jó madárig. Öröm nézni.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Hont és Schiffer képes volt jogászként benézni Havasi felmentését és még ahhoz is hülyék, hogy levegyék mikor a kommentekben írják nekik, hogy nem sikerült a jogszabályok értelmezése… 😀

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
a fidesz majd 10 évig elmúlt 8 évezett
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 054 — Whoops, looks like something went wrong.
Leirom meg 1x: par napja kormanyoznak, ne ilyeneken akadjunk ki, majd par honap mulva. 16 ev utan teljesen at kell vilagitani az orszag allapotat, ami nem lesz gyors folyamat
Beki
Pont az a gondom hogy sok a meló mi meg tárlatot vezetünk-
De legyen igazad.
atapapa
Valahol igazad van. Viszont tudvan, hany evig es mennyire be lett hulyitve az orszag (vazeg, hat meg most is azon sipakol sok nyugdijas, hogy a gyerekuket ok ugyan nem engedik haboruba, meg mi lesz most?), valahol rendben van es termeszetes is, hogy a baranyok eszhez teritesevel is foglalkozni kell. Hogy lassak az elmult evek hazugsagait es bunozeset, hogy a hatterben mi folyt. Ha csak 50-100-200 ezer embernek nyilik fel a szeme, amikor szembesul ezekkel a dolgokkal, azzal, hogy belekergettek egy nem letezo teljes alomvilagba, az maris gyozelem, mert talan ezek az emberek negy ev mulva ugy gondolkoznak majd, mikor szavazni kell, hogy nem, ilyen rendszert tobbet nem szeretnenek.

1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Leirom meg 1x: par napja kormanyoznak, ne ilyeneken akadjunk ki, majd par honap mulva. 16 ev utan teljesen at kell vilagitani az orszag allapotat, ami nem lesz gyors folyamat
Beki
Pont az a gondom hogy sok a meló mi meg tárlatot vezetünk-
De legyen igazad.
atapapa
En is csak jelenleg fogadom el ezeket a dokgokat, amig nincs pontos kepe az osszes miniszternek h hol legnagyobb a kar es mit kell priorizalni (pl Vitezy mondta heten asszem h hosszu hetek nekik is mire mindent atneznek, utana szerzodesek atvilagitasa stb) es utana mar csak munka jojjon es Fideszbe akkor rugdosni, ha nagy hal van. Az ilyen nimand senkihaziakat onnantol ignoralni. Most meg lehet uresjarat MPnel ilyenre.
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Én is úgy gondolom, hogy kezd túltöltődni az oltáska, korrektül meg lett alázva mindenki, el kéne engedni ezt a vonalat még időben. Amúgy nekem elképszetően meglepő, hogy kb Havasi meg Pintér volt az, aki legalább annyit mondott, hogy bazmeg, én vállalom amit csináltam, a többiek fülüket farkukat behúzva asszisztálnak ahhoz, hogy szénné égessék őket.
gabokocka
Lófaszt vállaltak ők, pont azt mondták, hogy ők nem csináltak semmi rosszat.

Kell az oltás, mert az fenntartja az emberek figyelmét és nyomást gyakorol azokra, akik önként nem akarnak lemondani a pozíciójukról.

Az elkövetkezendő egy-két hétben ez fog menni, mert addig kaptak határidőt, utána meg ez várhatóan csökkenni fog.
Jövő héten amúgy is Lengyelországba utazik, az is el fog tartani pár napot, addig csend lesz ezen a téren, hacsak nem kap valami infót itthonról.
Lúdas Solymi
Így van, ők kiálltak és vállalták, hogy amit csináltak az rendben volt, lehet őket ellenőrizni. Nyilván nem így van, de legalább nem fülüket farkukat behúzva hallgatták, ahogy szénné oltották őket.
gabokocka
hankó, rogán meg szbk is megpróbált visszagagyogni neki. még rosszabbul jöttek ki belőle, mintha becsicskulva kussban maradtak volna. ezek az arcok csak hatalmi pozícióban (se) tűntek akkora alfának, amint nincs meg az autoritásuk egy nagypofájú 16 éves bohócot csinál belőlük. tehát a sok rossz opció mellett még mindig ez a legjobb, így legalább a méltóságuk minimális látszatát képesek megőrizni

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Én is úgy gondolom, hogy kezd túltöltődni az oltáska, korrektül meg lett alázva mindenki, el kéne engedni ezt a vonalat még időben. Amúgy nekem elképszetően meglepő, hogy kb Havasi meg Pintér volt az, aki legalább annyit mondott, hogy bazmeg, én vállalom amit csináltam, a többiek fülüket farkukat behúzva asszisztálnak ahhoz, hogy szénné égessék őket.
gabokocka
Lófaszt vállaltak ők, pont azt mondták, hogy ők nem csináltak semmi rosszat.

Kell az oltás, mert az fenntartja az emberek figyelmét és nyomást gyakorol azokra, akik önként nem akarnak lemondani a pozíciójukról.

Az elkövetkezendő egy-két hétben ez fog menni, mert addig kaptak határidőt, utána meg ez várhatóan csökkenni fog.
Jövő héten amúgy is Lengyelországba utazik, az is el fog tartani pár napot, addig csend lesz ezen a téren, hacsak nem kap valami infót itthonról.
Lúdas Solymi
Így van, ők kiálltak és vállalták, hogy amit csináltak az rendben volt, lehet őket ellenőrizni. Nyilván nem így van, de legalább nem fülüket farkukat behúzva hallgatták, ahogy szénné oltották őket.
gabokocka
Egyszerű a válasz, de ketté szedném:
1. Teljes Fidesz párt”elit”-ből senki nem lett felkészítve erre. Itt látszik a színvonal.
2. Pintér maffiavezér volt már Vitya előtt is, ha egy embert kéne mondanom, aki a legnehezebb megfogni az ő.
Havasit még nem tudom hova tenni.
Ő vagy így akart kilépni és ezzel szerinte biztosítani a pénzét, miközben hűségesküt tesz. ( szóval hisz még a post Fideszben és ott fel akar majd valamit markolni).
Vagy csak egy mitugrász pöcs, akinek eddig is tűnt és nem jött rá, hogy vége.
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Én is úgy gondolom, hogy kezd túltöltődni az oltáska, korrektül meg lett alázva mindenki, el kéne engedni ezt a vonalat még időben. Amúgy nekem elképszetően meglepő, hogy kb Havasi meg Pintér volt az, aki legalább annyit mondott, hogy bazmeg, én vállalom amit csináltam, a többiek fülüket farkukat behúzva asszisztálnak ahhoz, hogy szénné égessék őket.
gabokocka
Lófaszt vállaltak ők, pont azt mondták, hogy ők nem csináltak semmi rosszat.

Kell az oltás, mert az fenntartja az emberek figyelmét és nyomást gyakorol azokra, akik önként nem akarnak lemondani a pozíciójukról.

Az elkövetkezendő egy-két hétben ez fog menni, mert addig kaptak határidőt, utána meg ez várhatóan csökkenni fog.
Jövő héten amúgy is Lengyelországba utazik, az is el fog tartani pár napot, addig csend lesz ezen a téren, hacsak nem kap valami infót itthonról.
Lúdas Solymi
Így van, ők kiálltak és vállalták, hogy amit csináltak az rendben volt, lehet őket ellenőrizni. Nyilván nem így van, de legalább nem fülüket farkukat behúzva hallgatták, ahogy szénné oltották őket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Azért mi sem mutatja jobban a közélet politikával való telítettségét, hogy tegnap kijött a NAVos csávó videója, ahol név szerint lett megemlítve Rogán, Tiborcz és Ráhel, és egy szimpla beágyazáson meg az arra adott 2 lájkon kívűl még csak említést sem ért a dolog. 😀
Pedig kemény.
akdestroyer
Nekem azzal a videóval van bajom.
Csávó nem állít semmit csak utalgat. Gulyás Marci próbálja terelni.
Viszont a legtöbb része a volt tudomásod róla? Nem, csak sejtem szálon fut.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Én is úgy gondolom, hogy kezd túltöltődni az oltáska, korrektül meg lett alázva mindenki, el kéne engedni ezt a vonalat még időben. Amúgy nekem elképszetően meglepő, hogy kb Havasi meg Pintér volt az, aki legalább annyit mondott, hogy bazmeg, én vállalom amit csináltam, a többiek fülüket farkukat behúzva asszisztálnak ahhoz, hogy szénné égessék őket.
gabokocka
Lófaszt vállaltak ők, pont azt mondták, hogy ők nem csináltak semmi rosszat.

Kell az oltás, mert az fenntartja az emberek figyelmét és nyomást gyakorol azokra, akik önként nem akarnak lemondani a pozíciójukról.

Az elkövetkezendő egy-két hétben ez fog menni, mert addig kaptak határidőt, utána meg ez várhatóan csökkenni fog.
Jövő héten amúgy is Lengyelországba utazik, az is el fog tartani pár napot, addig csend lesz ezen a téren, hacsak nem kap valami infót itthonról.
1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Én is úgy gondolom, hogy kezd túltöltődni az oltáska, korrektül meg lett alázva mindenki, el kéne engedni ezt a vonalat még időben. Amúgy nekem elképszetően meglepő, hogy kb Havasi meg Pintér volt az, aki legalább annyit mondott, hogy bazmeg, én vállalom amit csináltam, a többiek fülüket farkukat behúzva asszisztálnak ahhoz, hogy szénné égessék őket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Leirom meg 1x: par napja kormanyoznak, ne ilyeneken akadjunk ki, majd par honap mulva. 16 ev utan teljesen at kell vilagitani az orszag allapotat, ami nem lesz gyors folyamat
Beki
Pont az a gondom hogy sok a meló mi meg tárlatot vezetünk-
De legyen igazad.

1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
A szó amit keresni ès megtalálni kellene figyesz oldalon ès amire nagyon vigyázni a most már kormány ès amúgy minden más oldalon ès az èlet minden területén az "csupán" ennyi:

HITELESSÈG 😏
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Jelenleg felmérik a minisztériumok, hogy hogyan állunk, majd ez alapján el kell készíteni egy tervet arra, hogy mit tudnak csinálni.

Ez nem 1-2 nap és egyelőre 2 napja vették át a minisztériumokat, ha MP-ék csendben néznék ezeket át, akkor az lenne a probléma, hogy mi a nagy kussolás.

Így viszont viszik a közbeszédet és fenntartják azt a hangulatot, hogy na ezek mindent feléltek, ami ugye azért fontos mert valószínűleg tényleg így van, szóval nem csak az lesz, hogy nincs pénz, hanem lehet mutogatni, hogy pl. miért nincs.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Közben Varga Zs. és ki lett pécézve, csak hogy érezze a törődést.

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 496
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá,
Gyurma Pappa
Egy korábbi, MP tevékenységre reagáló, értelmező kommentedre utaltam, nem egy mostanira 😊
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem a Berci volt sok, az mókás volt, az egész hétvége en bloc...
A dupla tárlatvezetés, csomagbontás stb...
Engem jobban érdekeknének az államtitkárok személye, főleg a BM-ben ahol a miniszternek sok lövése nincs a rendvédelemhez, márpedig az irányításához szakember kell...
Az igazságügyi minisztérium és az ügyészség... főleg ha komoly elszámoltatásban gondolkodunk...
Nekem fontosabb információ lenne (az eljárások érdekeit szem előtt tartva) mennyi "lezárt" akta nyílhat újra...
Nem az a halott érdekel amit előttünk rugdosnak, hanem az elrejtett temető, ami tele van ismeretlen hullákkal...
gyurczi
Azt ne várd ilyen gyorsan. Egy (a végére elég rendesen meg is abuzált) csúcsminisztériumi rendszert vettek át és abból kell egy szakminisztériumi logikában felálló új kormányzati struktúrát kiépíteni. Ez alapból időt venne igénybe, és ugye most a szokásosnál is hetekkel korábban átvették a kormányzást (általában a miniszterelnök beiktatásától számítva jópár hét szokott lenni mire feláll a kormány, most meg 3-4 napon belül végigrohantak vele).

Úgyhogy szerintem lesz az minimum 1 hónapi is még mire a minisztériumok érdemben be tudnak indulni. Lesz olyan is amelyiknek 2-3 hónap is kelleni fog. Szerintem az igazságügyön van most hangsúly, mert az eddig is önálló volt és az EU pénzek hazahozatala (és a KE, stb. miatt) egy csomó törvényt kell meghozni. A Ruff féle hivatalt is csak valamikor június közepére-végére igérték, gondolom ugyanezért.

Úgyhogy ez a színház csak játék a paravánok előtt, hogy addig is "szórakoztasson".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Azért mi sem mutatja jobban a közélet politikával való telítettségét, hogy tegnap kijött a NAVos csávó videója, ahol név szerint lett megemlítve Rogán, Tiborcz és Ráhel, és egy szimpla beágyazáson meg az arra adott 2 lájkon kívűl még csak említést sem ért a dolog. 😀
Pedig kemény.

1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Egyèbkènt meg....

 telex.hu/belfold/2026/05/16/l-ritok-nora-alkotmanyhivatal-civil-szfera-igazgyongy-alapitvany

Csak ismét említeni tudom amit a választás napján említettem:

József Attila: Levegőt...

Szó szerint valóság volt a 80 èvvel ezelőtti vers....
dande2
na ez az ami nálam jobban kiverte a biztit mint a napi abszolut filmszinház

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
magamrészéről a gatyás-zászlórúdonlógást fogadtam volna el

és persze jó szórakozást a perverz kannibál áldozati pózhoz, hogy Sobri meg MC lukatrágahasatokba

élesztő!
sutianap
Te kire haragszol? Mitől félsz? Orbánnak és a narancsos brigádnak már vége, nem jönnek vissza. Itt a konszolidáció, miert ez a nekibőszülés? Minek szól?


Arc van itt, nem coolság. A faszikám még az első fázisban van, még rágja a gittet.

 telex.hu/belfold/2026/05/16/havasi-bertalan-felmentes-magyar-peter-nyilatkozat-helyettes-allamtitkar
Lúdas Solymi
A harag, a düh a második fázisa a gyásznak.
A tagadás az első.
Szerinted mit tagad?
Őszentsége Sobri Jóska
Mit tagad? Valóságot.
Csak a tegnapi cikkből:
“De a politikai közösségünk 99,95 százaléka tisztességes, becsületes ember, rendesen és nagyon sokat dolgozott. Ne szégyelljétek. Ne járjatok lehajtott fejjel! Ti vagytok a nemzeti oldal!
És tartsatok ki, szerveződjetek, álljatok ki magatokért, és biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb a Fidesz (párt és a Fidesz frakció!) is összeszedi magát, és kiáll majd mellettetek.
Hajrá Fidesz, Hajrá Orbán Viktor!”

Úgy viselkedik mintha nem tudná, hogy vége van. Ennél kell nagyobb tagadás?