Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀

 444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert

Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
ender1112
Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.
topin
Igazából valszeg megnyeri. Mondjuk azért nagyobb blamákat is élt már túl a Tisza! 😀
Toca
Mit nyer meg?
Jughead
Semmit. A hivatali visszaéléshez ez kevés. Nem mellesleg Magyar Péter Magyarország miniszterelnöke, és elég nagy nyilvánosság előtt beleszállt.

Ez politikai akció, semmi köze a valósághoz. Ezen nem tudnak nyerni, ezek az óellenzék reakciói. M1 székház, MSZP, emlékeztek?

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀

 444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert

Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
ender1112
Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.
topin
Igazából valszeg megnyeri. Mondjuk azért nagyobb blamákat is élt már túl a Tisza! 😀
Toca
Mit nyer meg?
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀

 444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert

Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
ender1112
Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.
topin
Igazából valszeg megnyeri. Mondjuk azért nagyobb blamákat is élt már túl a Tisza! 😀
1 hónapja
topin New England Patriots 2 386
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀

 444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert

Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
ender1112
Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.
1 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀

 444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert

Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
“Baszki, hát ezt a fejet, ha megnézitek, ha belezoomolunk. Ez a torz arc, hogy ott valami más dolgozik agy helyett hátul neki, nem? Tehát az biztos, hogy érzelmei nincsenek ennek a figurának. Jár a szeme és gondolkodik, és, ugye, mivel nem a választói előtt van egy hordó tetején, hanem a parlamentben ül, és vele szemben olyan emberek ülnek – igaz, csak kevesen –, akik azért letettek nagyon-nagyon sok mindent az asztalra az elmúlt 30 évben, ő valójában fél és irtózatosan zavarban van. (…) Szerintem Gyurcsánynak azért volt egy kis szíve, csak ő annyira túlmozgásos módon volt lelki beteg, hogy egy színház volt az élete, de a lelke mélyén, amikor a Gyurcsány ott a kötcsei kocsmában beül a helyi emberekkel, szerintem neki még van egy kis emberei vonása – ennek a figurának nincsen.“

Igazán értelmiségire futott ki a beszélgetés.
Toca
Hova jutottak a szeretetkampányból...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 523 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
“Baszki, hát ezt a fejet, ha megnézitek, ha belezoomolunk. Ez a torz arc, hogy ott valami más dolgozik agy helyett hátul neki, nem? Tehát az biztos, hogy érzelmei nincsenek ennek a figurának. Jár a szeme és gondolkodik, és, ugye, mivel nem a választói előtt van egy hordó tetején, hanem a parlamentben ül, és vele szemben olyan emberek ülnek – igaz, csak kevesen –, akik azért letettek nagyon-nagyon sok mindent az asztalra az elmúlt 30 évben, ő valójában fél és irtózatosan zavarban van. (…) Szerintem Gyurcsánynak azért volt egy kis szíve, csak ő annyira túlmozgásos módon volt lelki beteg, hogy egy színház volt az élete, de a lelke mélyén, amikor a Gyurcsány ott a kötcsei kocsmában beül a helyi emberekkel, szerintem neki még van egy kis emberei vonása – ennek a figurának nincsen.“

Igazán értelmiségire futott ki a beszélgetés.
Toca
Sikerült 2 egymást követő mondatban ellentmondásba keveredni: nincsa agya, de gondolkozik.

1 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
Csak mert jóba szeretnék lenni a pécsiekkel, ha Pécsett és nem Pécsen, akkor miért délen és nem délett? 😊

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀

 444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert

Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
“Baszki, hát ezt a fejet, ha megnézitek, ha belezoomolunk. Ez a torz arc, hogy ott valami más dolgozik agy helyett hátul neki, nem? Tehát az biztos, hogy érzelmei nincsenek ennek a figurának. Jár a szeme és gondolkodik, és, ugye, mivel nem a választói előtt van egy hordó tetején, hanem a parlamentben ül, és vele szemben olyan emberek ülnek – igaz, csak kevesen –, akik azért letettek nagyon-nagyon sok mindent az asztalra az elmúlt 30 évben, ő valójában fél és irtózatosan zavarban van. (…) Szerintem Gyurcsánynak azért volt egy kis szíve, csak ő annyira túlmozgásos módon volt lelki beteg, hogy egy színház volt az élete, de a lelke mélyén, amikor a Gyurcsány ott a kötcsei kocsmában beül a helyi emberekkel, szerintem neki még van egy kis emberei vonása – ennek a figurának nincsen.“

Igazán értelmiségire futott ki a beszélgetés.
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
 444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igy

Teljes elmebaj, azt a ku...
Mikey
"Gajdics Ottó azzal kezdte, hogy a Tisza-kormány nem fogja tudni egyszerre megtartani az Orbán-kormány vívmányait és kiszolgálni Brüsszelt meg a bankárvilágot, úgyhogy biztos benne, hogy itt őszre tragédia lesz, amikor a társadalom egy része ráeszmél, hogy mit csinált."
Én azért ha tépnék a körmeim, tudnék választani és várom az eredményét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
sztem egy csomó, csak ausztráliában az összes
Negritis, a vajda
megnézem azt a nyomdagépet, ami egy térképre ráteszi Ausztráliát, ÉS jelöli Pécset is, és még földrajzilag is helyes
slowmotion
Varga Zs arany mennyezeten ráférne sztem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
sztem egy csomó, csak ausztráliában az összes
Negritis, a vajda
megnézem azt a nyomdagépet, ami egy térképre ráteszi Ausztráliát, ÉS jelöli Pécset is, és még földrajzilag is helyes
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Kedvencem az volt, amikor Szekszárdról felmegyünk Pestre, de leugrunk a Balcsira.....😊

Korábban engem is irritált, hogy a sok parizeren felnőtt pesti gyík mindenhova "lemegy", még Nógrádba is, ma már kevésbé 😊
csi77
Pécsiek Kökénybe és Komlóra is leugranak, btw, de a Mecsekre felmennek, és ugye a Balcsira leugrás van, de Szekszárdra vagy Kaposvárra átugrás. Igazán bonyolult legyen, Szigetvárra kiugrunk, és Budapest fel.

Szóval konzisztensek sem vagyunk legalább.
Gyurma Pappa
dehogynem. ami egy adott relációban kialakul, azt használjuk a mindennapokban.

bár én szoktam néha azt mondani, hogy felugrunk Kaposvárra (Butapestről), de csak ha nagyon földrajz nerd szeretnék lenni, mert ugye Bp az kb 110m tszf, Gabozsvár meg 141...
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igy

Teljes elmebaj, azt a ku...
Mikey
Így kell még azt a kevés nívót (ami már szinta minusz) még jobban letörni. Hajrá, csak így tovább 5% alá!
KB23
Gajdics Ottó tényleg azzal kampányol hogy a gonosz Tisza hazaküldi a migránsokat?
Lesz még a Fidesz az én pártom.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
De önélzetes a kis latol!

A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
szolnokiként az volt anno a vicc, hogy "mi Pestre is csak le megyünk"
20+ év Butapesten megváltoztatja az embert 😀
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 947
 444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igy

Teljes elmebaj, azt a ku...
Mikey
Így kell még azt a kevés nívót (ami már szinta minusz) még jobban letörni. Hajrá, csak így tovább 5% alá!
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Évtizedekig fizetjük majd azt, amit most a védett benzinárral spórolunk

Köszönjük szépen kedves kormányunknak.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
nagyanyám: lemegyek a kertbe (szemmel láthatóan emelkedett az út a háztól a kertig 😊 )
1 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 523 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én mindenhova (Pestre is) lemegyek, mert miért ne 😀

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Kedvencem az volt, amikor Szekszárdról felmegyünk Pestre, de leugrunk a Balcsira.....😊

Korábban engem is irritált, hogy a sok parizeren felnőtt pesti gyík mindenhova "lemegy", még Nógrádba is, ma már kevésbé 😊
csi77
Pécsiek Kökénybe és Komlóra is leugranak, btw, de a Mecsekre felmennek, és ugye a Balcsira leugrás van, de Szekszárdra vagy Kaposvárra átugrás. Igazán bonyolult legyen, Szigetvárra kiugrunk, és Budapest fel.

Szóval konzisztensek sem vagyunk legalább.

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
 444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igy

Teljes elmebaj, azt a ku...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
De önélzetes a kis latol!

A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
A voltunk lenn kapcsán az van, hogy Pestről indulva ezt bármire használja a többség, lemegyünk Győrbe, Debrecenbe, Miskolcra, de akár Vácra is. Ez nem földrajzi, hanem főváros-vidék kérdés (miként kaposváriként én is mindig "felmentem" Budapestre 😊 ).
somoskovig
Kedvencem az volt, amikor Szekszárdról felmegyünk Pestre, de leugrunk a Balcsira.....😊

Korábban engem is irritált, hogy a sok parizeren felnőtt pesti gyík mindenhova "lemegy", még Nógrádba is, ma már kevésbé 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 948 — The Mathematician
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
De önélzetes a kis latol!

A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
A voltunk lenn kapcsán az van, hogy Pestről indulva ezt bármire használja a többség, lemegyünk Győrbe, Debrecenbe, Miskolcra, de akár Vácra is. Ez nem földrajzi, hanem főváros-vidék kérdés (miként kaposváriként én is mindig "felmentem" Budapestre 😊 ).
somoskovig
én ugye falun nőttem fel és az volt hogy bemegyünk szegedre meg felmegyünk pestre 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).

A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.

Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.

Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉
rva
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.

És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá

A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)

(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
De önélzetes a kis latol!

A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
A voltunk lenn kapcsán az van, hogy Pestről indulva ezt bármire használja a többség, lemegyünk Győrbe, Debrecenbe, Miskolcra, de akár Vácra is. Ez nem földrajzi, hanem főváros-vidék kérdés (miként kaposváriként én is mindig "felmentem" Budapestre 😊 ).