Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Semmit. A hivatali visszaéléshez ez kevés. Nem mellesleg Magyar Péter Magyarország miniszterelnöke, és elég nagy nyilvánosság előtt beleszállt.Mit nyer meg?Igazából valszeg megnyeri. Mondjuk azért nagyobb blamákat is élt már túl a Tisza! 😀Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert
Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
ender1112
topin
Toca
Jughead
Ez politikai akció, semmi köze a valósághoz. Ezen nem tudnak nyerni, ezek az óellenzék reakciói. M1 székház, MSZP, emlékeztek?

1 hónapja
Mit nyer meg?Igazából valszeg megnyeri. Mondjuk azért nagyobb blamákat is élt már túl a Tisza! 😀Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert
Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
ender1112
topin
Toca
1 hónapja
Igazából valszeg megnyeri. Mondjuk azért nagyobb blamákat is élt már túl a Tisza! 😀Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert
Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
ender1112
topin
1 hónapja
Freeroll neki. Mit veszíthet? Ha megnyeri, az meg kurva nagy blama MP-nek.Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert
Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
ender1112
1 hónapja
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀Igazi "coolság" 😊 Na de attól, aki ilyen okos és még csak nem is lopott, ennél kevesebb nem is várható 😉
444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert
Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést
Gyurma Pappa
1 hónapja
“Baszki, hát ezt a fejet, ha megnézitek, ha belezoomolunk. Ez a torz arc, hogy ott valami más dolgozik agy helyett hátul neki, nem? Tehát az biztos, hogy érzelmei nincsenek ennek a figurának. Jár a szeme és gondolkodik, és, ugye, mivel nem a választói előtt van egy hordó tetején, hanem a parlamentben ül, és vele szemben olyan emberek ülnek – igaz, csak kevesen –, akik azért letettek nagyon-nagyon sok mindent az asztalra az elmúlt 30 évben, ő valójában fél és irtózatosan zavarban van. (…) Szerintem Gyurcsánynak azért volt egy kis szíve, csak ő annyira túlmozgásos módon volt lelki beteg, hogy egy színház volt az élete, de a lelke mélyén, amikor a Gyurcsány ott a kötcsei kocsmában beül a helyi emberekkel, szerintem neki még van egy kis emberei vonása – ennek a figurának nincsen.“Hova jutottak a szeretetkampányból...
Igazán értelmiségire futott ki a beszélgetés.
Toca
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
“Baszki, hát ezt a fejet, ha megnézitek, ha belezoomolunk. Ez a torz arc, hogy ott valami más dolgozik agy helyett hátul neki, nem? Tehát az biztos, hogy érzelmei nincsenek ennek a figurának. Jár a szeme és gondolkodik, és, ugye, mivel nem a választói előtt van egy hordó tetején, hanem a parlamentben ül, és vele szemben olyan emberek ülnek – igaz, csak kevesen –, akik azért letettek nagyon-nagyon sok mindent az asztalra az elmúlt 30 évben, ő valójában fél és irtózatosan zavarban van. (…) Szerintem Gyurcsánynak azért volt egy kis szíve, csak ő annyira túlmozgásos módon volt lelki beteg, hogy egy színház volt az élete, de a lelke mélyén, amikor a Gyurcsány ott a kötcsei kocsmában beül a helyi emberekkel, szerintem neki még van egy kis emberei vonása – ennek a figurának nincsen.“Sikerült 2 egymást követő mondatban ellentmondásba keveredni: nincsa agya, de gondolkozik.
Igazán értelmiségire futott ki a beszélgetés.
Toca
1 hónapja
Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.Csak mert jóba szeretnék lenni a pécsiekkel, ha Pécsett és nem Pécsen, akkor miért délen és nem délett? 😊
És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá
A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)
(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Uhh de kurvára önérzetes lett valaki, aki ellökdöste a sajtót a volt főnökétől 😀444.hu/2026/05/18/havasi-bertalan-feljelentette-magyar-petert
Nyomjad Berci, mi baj lehet. A Vadhajtásokon kapsz majd egy adag megbecsülést

1 hónapja
“Baszki, hát ezt a fejet, ha megnézitek, ha belezoomolunk. Ez a torz arc, hogy ott valami más dolgozik agy helyett hátul neki, nem? Tehát az biztos, hogy érzelmei nincsenek ennek a figurának. Jár a szeme és gondolkodik, és, ugye, mivel nem a választói előtt van egy hordó tetején, hanem a parlamentben ül, és vele szemben olyan emberek ülnek – igaz, csak kevesen –, akik azért letettek nagyon-nagyon sok mindent az asztalra az elmúlt 30 évben, ő valójában fél és irtózatosan zavarban van. (…) Szerintem Gyurcsánynak azért volt egy kis szíve, csak ő annyira túlmozgásos módon volt lelki beteg, hogy egy színház volt az élete, de a lelke mélyén, amikor a Gyurcsány ott a kötcsei kocsmában beül a helyi emberekkel, szerintem neki még van egy kis emberei vonása – ennek a figurának nincsen.“Igazán értelmiségire futott ki a beszélgetés.
1 hónapja
444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igy"Gajdics Ottó azzal kezdte, hogy a Tisza-kormány nem fogja tudni egyszerre megtartani az Orbán-kormány vívmányait és kiszolgálni Brüsszelt meg a bankárvilágot, úgyhogy biztos benne, hogy itt őszre tragédia lesz, amikor a társadalom egy része ráeszmél, hogy mit csinált."
Teljes elmebaj, azt a ku...
Mikey
Én azért ha tépnék a körmeim, tudnék választani és várom az eredményét.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Varga Zs arany mennyezeten ráférne sztem.megnézem azt a nyomdagépet, ami egy térképre ráteszi Ausztráliát, ÉS jelöli Pécset is, és még földrajzilag is helyesA voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮sztem egy csomó, csak ausztráliában az összes
slowmotion
Negritis, a vajda
slowmotion
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
megnézem azt a nyomdagépet, ami egy térképre ráteszi Ausztráliát, ÉS jelöli Pécset is, és még földrajzilag is helyesA voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮sztem egy csomó, csak ausztráliában az összes
slowmotion
Negritis, a vajda
1 hónapja
dehogynem. ami egy adott relációban kialakul, azt használjuk a mindennapokban.Kedvencem az volt, amikor Szekszárdról felmegyünk Pestre, de leugrunk a Balcsira.....😊Pécsiek Kökénybe és Komlóra is leugranak, btw, de a Mecsekre felmennek, és ugye a Balcsira leugrás van, de Szekszárdra vagy Kaposvárra átugrás. Igazán bonyolult legyen, Szigetvárra kiugrunk, és Budapest fel.
Korábban engem is irritált, hogy a sok parizeren felnőtt pesti gyík mindenhova "lemegy", még Nógrádba is, ma már kevésbé 😊
csi77
Szóval konzisztensek sem vagyunk legalább.
Gyurma Pappa
bár én szoktam néha azt mondani, hogy felugrunk Kaposvárra (Butapestről), de csak ha nagyon földrajz nerd szeretnék lenni, mert ugye Bp az kb 110m tszf, Gabozsvár meg 141...
1 hónapja
Gajdics Ottó tényleg azzal kampányol hogy a gonosz Tisza hazaküldi a migránsokat?444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igyÍgy kell még azt a kevés nívót (ami már szinta minusz) még jobban letörni. Hajrá, csak így tovább 5% alá!
Teljes elmebaj, azt a ku...
Mikey
KB23
Lesz még a Fidesz az én pártom.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
szolnokiként az volt anno a vicc, hogy "mi Pestre is csak le megyünk"De önélzetes a kis latol!Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.
Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.
Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
rva
És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá
A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)
(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
20+ év Butapesten megváltoztatja az embert 😀
1 hónapja
444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igyÍgy kell még azt a kevés nívót (ami már szinta minusz) még jobban letörni. Hajrá, csak így tovább 5% alá!
Teljes elmebaj, azt a ku...
Mikey
1 hónapja
Évtizedekig fizetjük majd azt, amit most a védett benzinárral spórolunkKöszönjük szépen kedves kormányunknak.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
nagyanyám: lemegyek a kertbe (szemmel láthatóan emelkedett az út a háztól a kertig 😊 )
1 hónapja
Én mindenhova (Pestre is) lemegyek, mert miért ne 😀
1 hónapja
Kedvencem az volt, amikor Szekszárdról felmegyünk Pestre, de leugrunk a Balcsira.....😊Pécsiek Kökénybe és Komlóra is leugranak, btw, de a Mecsekre felmennek, és ugye a Balcsira leugrás van, de Szekszárdra vagy Kaposvárra átugrás. Igazán bonyolult legyen, Szigetvárra kiugrunk, és Budapest fel.
Korábban engem is irritált, hogy a sok parizeren felnőtt pesti gyík mindenhova "lemegy", még Nógrádba is, ma már kevésbé 😊
csi77
Szóval konzisztensek sem vagyunk legalább.

1 hónapja
444.hu/2026/05/18/huth-gergely-mindig-rohogtunk-a-libernyakokon-hogy-16-evet-lehuztak-valosagtagadasban-most-en-vagyok-igyTeljes elmebaj, azt a ku...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Kedvencem az volt, amikor Szekszárdról felmegyünk Pestre, de leugrunk a Balcsira.....😊A voltunk lenn kapcsán az van, hogy Pestről indulva ezt bármire használja a többség, lemegyünk Győrbe, Debrecenbe, Miskolcra, de akár Vácra is. Ez nem földrajzi, hanem főváros-vidék kérdés (miként kaposváriként én is mindig "felmentem" Budapestre 😊 ).De önélzetes a kis latol!Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.
Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.
Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
rva
És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá
A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)
(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
somoskovig
Korábban engem is irritált, hogy a sok parizeren felnőtt pesti gyík mindenhova "lemegy", még Nógrádba is, ma már kevésbé 😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
én ugye falun nőttem fel és az volt hogy bemegyünk szegedre meg felmegyünk pestre 😊A voltunk lenn kapcsán az van, hogy Pestről indulva ezt bármire használja a többség, lemegyünk Győrbe, Debrecenbe, Miskolcra, de akár Vácra is. Ez nem földrajzi, hanem főváros-vidék kérdés (miként kaposváriként én is mindig "felmentem" Budapestre 😊 ).De önélzetes a kis latol!Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.
Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.
Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
rva
És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá
A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)
(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion
somoskovig
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
A voltunk lenn kapcsán az van, hogy Pestről indulva ezt bármire használja a többség, lemegyünk Győrbe, Debrecenbe, Miskolcra, de akár Vácra is. Ez nem földrajzi, hanem főváros-vidék kérdés (miként kaposváriként én is mindig "felmentem" Budapestre 😊 ).De önélzetes a kis latol!Vannak. De én itt élek, és Havasi Berci is itt él (elvileg, bár nem járunk össze, szóval nem tudom megerősíteni). Szóval ezért hoztam fel.hétvégén TdF volt, voltunk lenn, azért nem katasztrófa a helyzet. nem ANNYIRA katasztrófa, vannak szarabb helyek, hidd el 😉Meg ahogy Gyurma és Sobri is írta, most ezt fogja csinálni egy darabig, amíg még ebből hasznot tud hajtani.Most kicsit meg vagyok ijedve, mert ehhez a topikhoz csak a privát messenger csoportban szóltam hozzá, miután a legjobb barátom rákérdezett, mert egyébként abszolút (nem filmszínház) módom leszarom a Bercit (igen, Berci, sajnos van szerencsém ismerni, rontotta egy ideig a levegőt szép városomban, és az exem nevelőapja volt egy ideig a főnöke, szóval néhányszor kénytelen voltam vele találkozni a 2000-es évek közepén).
Ahogy elnézem a neten, a médiának és a választók többségének ez bejön és még belefér.
Lúdas Solymi
A csávó semmit érő jogász, szar tv-s, közepes sajtós és kiváló seggnyaló. Ja, meg az a fajta, aki nagyon laza akar lenni, de közben csak simán irritáló.
Szóval nem láttam értelmét, hogy bármit hozzátegyek eddig sem, és ezután sem.
Egyébként tényleg szép belülről a vár, ha előtte megcsinálták volna a pécsi elkerülő utat vagy nem rohadna szét az állami fenntartású EKF helyszínek többsége, vagy épp nem lopták volna szét a PTE-t, akkor utána tetszene is. Bocs, hogy csak helyi dolgokat hozok.
Gyurma Pappa
rva
És ha jóba akarsz lenni egy pécsivel, akkor két nagyon fontos dologra kell figyelni:
1) nem Pécsen, hanem Pécsett
2) soha nem mondd, hogy "voltunk lenn", mert érzékenyek vagyunk rá
A jelenlevők mindig kivételek, de azért tiltalak, biztos ami biztos (persze nem, de elég sznobok vagyunk itt délen)
(Az időtállóság kedvéért jelen poszt ön- és nemöniróniát tartalmaz, kéretik ennek megfelelően kezelni)
Gyurma Pappa
A voltunk lennre annyit, hogy viszonylag kevés Magyarország-térkép van, amin Pécs a térkép tetején szerepel 😮
slowmotion