NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Évekkel ezelőtt videó alapján el kellett volna kezdeni komoly eltiltásokat osztani színészkedésért, bírókat üvöltözve lerohanó pillanatokért, amivel talán tisztult volna annyit a játék, hogy ne próbálják a játékosok minden egyes pillanatban befolyásolni a bíró döntését. Mert tudják, hogy nincs semmilyen kontroll a bírók felett, azt adnak el a szerencsétleneknek, amit csak akarnak és ezt az UEFA tétlenül nézi.DoM
PREACH

Amíg erre van igény, nincs különösebb szurkolói ellenállás és az uefa semmit nem tesz a bírók megvédéséért, addig mindenki egye csak meg, amit főzött... Egyszerűen röhej, hogy a soccerkultúra részévé vált az állandó visszapofázás a bírónak, az egyértelműen színészkedő (tehát nyilvánvalóan csalni próbáló) játékosokat pedig nem tiltják el legalább utólag meccsekre. Persze szokásosan minden csapat akkor sír, amikor őt érik vélt vagy valós sérelmek, bár a Bayernes Martínez még 4-0-nál és Iniesta sárga lapot érő szabálytalanságánál is képes volt valamit reklamálni Kassainál...

Jordi Alba is gyerekek ikonja, példaképe, erre az ember azt látja, hogy tulajdonképpen megtorlás nélkül dobhatja fel magát (igaz volt kontakt, de persze rá kellett még játszania), képtelen elviselni a vereséget és úgy beszélhet a sporikkal, mint egy kocsis. Mindezt milliók előtt, piedesztálra emelve. És akkor csodálkozunk, ha ugyanez a dívi alacsonyabb szinteken is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mert neki a Milan az álma. 😀
Mint minden jó játékosnak. 😛Stez
Ez tuti? 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Remélem a bayern vesz még vagy 8 játékost 30 milláért és kirakja a csapatból azokat akikkel tökéletesen működött a gépezet. Meg vehetne pár tehetséges fiatalt a gyengébb csapatokból, hogy a padra se ültesse őket.
Százszor inkább szurkolnék a Serie C legalsó bugyraiban a Sampdorianak mint az ilyen felvásárló csapatoknak.
Én most javasolnék egy 100millió eurós gyorssegélyt nekik.Bazzani
Bayern már régóta nagyszerűen menedzseli a pénzügyeit, megfelelő játékospolitikával és tegnap láttuk ennek az eredményét is. Ha megnyerik a BL-t, akkor durva igazolások várhatóak még tőlük a nyáron.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem tudom miért ekkora divat kassait fikázni? Ok, ma szarul vezetett de egyáltalán nem ezen múlt. Viszont sokszorvmeg jól vezetett fontos meccseket. Tipik magyar mentalitás, ha vki elér vmi kimagaslót az életben azt oltsuk szarrá ahelyett örülnénk neki. Megjegyzem kicsit sem szimpatizálok vele. Amúgy lehet állandóan szidni a sporikat (sokszor jogosan) de tudomásul kell venni h a labdarúgás, pláne ezen a szinten annyira gyors h emberi szemmel ezek a dolgok szinte követhetetlenek. Kassainak meg mindenkinek egyaránt. Am jordi alba is vessen magára, állandóan fetreng meg dobálja magát mint egy fürdős k*va, most is szépet homorìtott, pechjére most történt meg a juhász esete aki kindig farkast kiáltott...peach
Kassai egy fokkal sem jobb/rosszabb mint a nemzetközi meccseket elmúlt pár évben fújó bírók átlaga. Fontoskodó, inkonzisztens, "megkérdőjelezhető" döntéssekkel meccsről-meccsre. Ennyit tudnak a bírók mostanában. A kritika inkább annak a jelenségnek szól, hogy a média és szurkolók többsége is kitalálta, hogy ő valami elit szintet kezdett el képviselni az UEFa-n belül. Még ha igaz is lenne, amilyen pocsék szinten van a játékvezetés, ez legfeljebb vakok közt a félszemű jelenség lehetne.

Évekkel ezelőtt videó alapján el kellett volna kezdeni komoly eltiltásokat osztani színészkedésért, bírókat üvöltözve lerohanó pillanatokért, amivel talán tisztult volna annyit a játék, hogy ne próbálják a játékosok minden egyes pillanatban befolyásolni a bíró döntését. Mert tudják, hogy nincs semmilyen kontroll a bírók felett, azt adnak el a szerencsétleneknek, amit csak akarnak és ezt az UEFA tétlenül nézi.

Éppen emiatt kellett volna már régen bevezetni a BL meccseken a videóbírós kontrollt a leshelyzetek megítélésére és a szándékos durvaság (piros/sárgalap) megfékezésére. Ehelyett gólvonalra szerelt érzékelőkkel szórakoznak, hogy majd a technika segít eldönteni, hogy gól/nem gól. Baromság.

Másodpercek alatt van olyan kameraállás a közvetítésekben, hogy eldönthető a les/nem les kérdés. Meccsenkénti 2-3 kritikus helyzet miatt fél percet állna a játék. Annyi feladat lenne, hogy a vitás helyzeteket inkább engedjék tovább, mert biztos lesz videó alapján jó döntés. Ha ezt tudnák a csapatok is, nyilván a védők is, tüntetésből nem állna le mind a 10 játékos a partjelzőnek integetni. A bírónak semmit sem kellene videózni, a toronyból rászolnának, hogy 5 méteres les volt, te szerencsétlen, gól helyett kifelé szabadrúgás (mint az NCAA-ben). Vagy csúnya szabálytalanságnál, fetrengésnél lehet várni 20 másodpercet, hogy színészkedésért vagy rúgásért adjon azonnal piros lapot.

Úgy gondolom, hogy különösen a színészkedések és szabálytalanságok eljátszása körében sokkal folyamatosabb lenne a játék egy ilyen videóbírós kontrollnak a következtében, mert felesleges lenne a játékosok oldalán a produkció, mert nem érnének el vele semmit - csak eltiltásokat, korai zuhanyt saját maguknak.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem tudom miért ekkora divat kassait fikázni? Ok, ma szarul vezetett de egyáltalán nem ezen múlt. Viszont sokszorvmeg jól vezetett fontos meccseket. Tipik magyar mentalitás, ha vki elér vmi kimagaslót az életben azt oltsuk szarrá ahelyett örülnénk neki. Megjegyzem kicsit sem szimpatizálok vele. Amúgy lehet állandóan szidni a sporikat (sokszor jogosan) de tudomásul kell venni h a labdarúgás, pláne ezen a szinten annyira gyors h emberi szemmel ezek a dolgok szinte követhetetlenek. Kassainak meg mindenkinek egyaránt. Am jordi alba is vessen magára, állandóan fetreng meg dobálja magát mint egy fürdős k*va, most is szépet homorìtott, pechjére most történt meg a juhász esete aki kindig farkast kiáltott...peach
Erre annyit mnodok, hogy itthon azért rühellik mert egy felfuvalkodott pöcs. És ez a meccs egy 10-es skálán kb max 2-es volt. Kezezések nem befújása, kamu dolgok befújása, les gól, illegal block 😀, stb.. Egyszerűen ami miatt szerettem 2-3 éve , hogy kézbe tartjaa meccset, ezt ma nagyon hamar elkúrta.
Sporikat szidni meg nem menő, de bazzeg negyeddöntők óta (ez a 9. meccs) ez votl a 6. vagy 7. lesgól amit megadtak. Lehet mondani, hogy gyorsul a játék, de Gomez gólját elsőre szar szögből rávágtam, hogy les, mert basszus ahol ő ált és bevágta nem lehet nem les. Az a blokk meg amit kapott a Barcás , hát NFL-ben flaget dobnak rá, (egálra persze kihozta mert a Bayernnek meg nem adott meg 1-2 tizit..). Ha nem tudják lekövetni a meccset akkor meg mondják meg, hogy bazzeg elbasztuk mert segítség kell, nem kell az UEFA seggét nyalni végig...Toca
na majd ma a Vidi-Fradi Ligakupa döntőn megmutathatja, meglátja mi az igazi színvonal, nem szaros BL.

amúgy kezd Kassai átesni a ló túlfelére, hogy ő aztán megmutatja hogy engedi a kemény játékot, és hogy igazi ejropéer sporttárs. Müller blokkjánál meg azt hittem kosármeccset nézek, amikor a Center, irányító csinálja a 2-2-et elzárással. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Fucking truth.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Toca +1
Döbbenetesen sok a bírói hiba az idei BL-ben. Főleg a lesgólok terén. Az UEFA pedig csak magyarazkodik es odaállít még két bohócot az alap vonalra, akik semmit nem érnek. Valaki emlekszik olyan ítéletre, ahol segítettek?
BVB otthoni meccse kész kabaré volt az előző körben...
Kis túlzással volt szabályos gól? 😊

Ok, felgyorsult a játék, a játékosok színészkednek stb. de nem kene valamit kitalálni? Nem túl nagy business ez ehhez?
Az ok hogy én anyázok a lelátón (magyar bajnokin lassan mar csak magamban, mert sokba kerülhet a klubomnak) / TV előtt, de a játékosoknak ez az élete. Ki kárpótolja Őket? Most nem a tegnapi Barca meccsre gondolok, mert ott általában tele a vitrin, hanem azokra akiktől mondjuk életük trófeáját "veszi el" egy rossz bírói döntés?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Nem tudom miért ekkora divat kassait fikázni? Ok, ma szarul vezetett de egyáltalán nem ezen múlt. Viszont sokszorvmeg jól vezetett fontos meccseket. Tipik magyar mentalitás, ha vki elér vmi kimagaslót az életben azt oltsuk szarrá ahelyett örülnénk neki. Megjegyzem kicsit sem szimpatizálok vele. Amúgy lehet állandóan szidni a sporikat (sokszor jogosan) de tudomásul kell venni h a labdarúgás, pláne ezen a szinten annyira gyors h emberi szemmel ezek a dolgok szinte követhetetlenek. Kassainak meg mindenkinek egyaránt. Am jordi alba is vessen magára, állandóan fetreng meg dobálja magát mint egy fürdős k*va, most is szépet homorìtott, pechjére most történt meg a juhász esete aki kindig farkast kiáltott...peach
Erre annyit mnodok, hogy itthon azért rühellik mert egy felfuvalkodott pöcs. És ez a meccs egy 10-es skálán kb max 2-es volt. Kezezések nem befújása, kamu dolgok befújása, les gól, illegal block 😀, stb.. Egyszerűen ami miatt szerettem 2-3 éve , hogy kézbe tartjaa meccset, ezt ma nagyon hamar elkúrta.
Sporikat szidni meg nem menő, de bazzeg negyeddöntők óta (ez a 9. meccs) ez votl a 6. vagy 7. lesgól amit megadtak. Lehet mondani, hogy gyorsul a játék, de Gomez gólját elsőre szar szögből rávágtam, hogy les, mert basszus ahol ő ált és bevágta nem lehet nem les. Az a blokk meg amit kapott a Barcás , hát NFL-ben flaget dobnak rá, (egálra persze kihozta mert a Bayernnek meg nem adott meg 1-2 tizit..). Ha nem tudják lekövetni a meccset akkor meg mondják meg, hogy bazzeg elbasztuk mert segítség kell, nem kell az UEFA seggét nyalni végig...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom miért ekkora divat kassait fikázni? Ok, ma szarul vezetett de egyáltalán nem ezen múlt. Viszont sokszorvmeg jól vezetett fontos meccseket. Tipik magyar mentalitás, ha vki elér vmi kimagaslót az életben azt oltsuk szarrá ahelyett örülnénk neki. Megjegyzem kicsit sem szimpatizálok vele. Amúgy lehet állandóan szidni a sporikat (sokszor jogosan) de tudomásul kell venni h a labdarúgás, pláne ezen a szinten annyira gyors h emberi szemmel ezek a dolgok szinte követhetetlenek. Kassainak meg mindenkinek egyaránt. Am jordi alba is vessen magára, állandóan fetreng meg dobálja magát mint egy fürdős k*va, most is szépet homorìtott, pechjére most történt meg a juhász esete aki kindig farkast kiáltott...peach
Kassai magyar meccseken,egy arrogáns,beképzelt fasz.Aki azt hiszi hogy ő szarta spanyol viaszt.Az itthon teljesitménye valahol a 0 és az 1 között mozog.Ezért utálja őt minden magyar futballszurkoló.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Nem tudom miért ekkora divat kassait fikázni? Ok, ma szarul vezetett de egyáltalán nem ezen múlt. Viszont sokszorvmeg jól vezetett fontos meccseket. Tipik magyar mentalitás, ha vki elér vmi kimagaslót az életben azt oltsuk szarrá ahelyett örülnénk neki. Megjegyzem kicsit sem szimpatizálok vele. Amúgy lehet állandóan szidni a sporikat (sokszor jogosan) de tudomásul kell venni h a labdarúgás, pláne ezen a szinten annyira gyors h emberi szemmel ezek a dolgok szinte követhetetlenek. Kassainak meg mindenkinek egyaránt. Am jordi alba is vessen magára, állandóan fetreng meg dobálja magát mint egy fürdős k*va, most is szépet homorìtott, pechjére most történt meg a juhász esete aki kindig farkast kiáltott...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Megérdemeltem kaptunk mint a szar.Tito leszerepelt mint edző,ő nem vezér mint Pep volt.
Nem is akartunk játszani,nem is értettem.Most már nyerje meg a Bayern.
Ma este a világ legjobb csapatától kaptunk ki.
Kassai meg ma se vezetett jól.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Van barátnőm, bocs.
Jók lesztek egymásnak. 😊

Na de off vége.

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hogy egy ismerősömet idézzem:
"Nem csoda , hogy ennyit birtokolták a labdát ... ennyiszer közepet kezdeni."

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
én a Bayern döntőbe jutásában csak egyetlen dolgot sajnálok: hogy Robbennek lesz esélye bármilyen nemzetközi kupát nyerni.
top 10 legjobban rühellt játékos között nekem simán ott van, pedig azért Buszkecc meg van Bommel stb is befigyelnekslowmotion
Riberyvel egyetemben. Amíg bármelyikük is egy csapat tagja az nálam ellenség.
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Stez <3

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak aztán semmi szex srácok, ha már így ismét egymásra találtatok.
Inkább örüljünk együtt a Milan győzelmének.
Jaa, hogy az nincs.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az milyen, hogy örültem a Bayern győzelmének? III.JC6
tőled el is várom

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 303 — Cowboys fan
én a Bayern döntőbe jutásában csak egyetlen dolgot sajnálok: hogy Robbennek lesz esélye bármilyen nemzetközi kupát nyerni.
top 10 legjobban rühellt játékos között nekem simán ott van, pedig azért Buszkecc meg van Bommel stb is befigyelnek
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát vagy nem, mert Pep lehet, hogy nem ült volna kussban a seggén, hanem esetleg megpróbált volna belenyúlni a meccsbe.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az milyen, hogy örültem a Bayern győzelmének? Amilyen hype-ot és imádatot kapott szarabbnál szarabb teljesítmények után is a csapat, az már nem volt emberi. Ez az igazi totális futball. Gyönyörű volt látni - a bírói tévedések ellenére is - hogy az FCBM ma feltörli a padlót a srácokkal. Hétről - hétre egyre korábban aludtam be a meccseken, mert a szemem elfáradt a labda követésébe. Kenhetik a hajukra a labdabirtoklást, lehozták a meccset igazi kapura lövés nélkül. És ez a csapat Pep-pel is megbukott volna ma.
Gratulálok München! Még több ilyet (jó meccset).III.JC6
Vigyázz te mert szükséged lesz IV.re is 😉
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Az milyen, hogy örültem a Bayern győzelmének? Amilyen hype-ot és imádatot kapott szarabbnál szarabb teljesítmények után is a csapat, az már nem volt emberi. Ez az igazi totális futball. Gyönyörű volt látni - a bírói tévedések ellenére is - hogy az FCBM ma feltörli a padlót a srácokkal. Hétről - hétre egyre korábban aludtam be a meccseken, mert a szemem elfáradt a labda követésébe. Kenhetik a hajukra a labdabirtoklást, lehozták a meccset igazi kapura lövés nélkül. És ez a csapat Pep-pel is megbukott volna ma.
Gratulálok München! Még több ilyet (jó meccset).

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
En elfogult vagyok, de Dante nem két kézzel támaszkodva fejelte tovább a labdát Dani Alves mellett?Sinisa
Sztem ezen a meccsen az még belefért főleg Müller ütközését látva, egyébként igen elfogult vagy 😉 meg én is, de mindegy ha csak ennyi lett volna még lenne esélyünk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
En elfogult vagyok, de Dante nem két kézzel támaszkodva fejelte tovább a labdát Dani Alves mellett?Sinisa
elsőre én is azt gondoltam, de ha úgy is volt ezt nem fújják le. A 2. és a 3.-at viszont az élúkép alapján is vissza kellett volna. Amúgy ennyi, akár milyen gyenge volt Kassai a barcának egy szava nem lehet, ma nem volt helyzetük amire emlékeznék... cinkes...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
En elfogult vagyok, de Dante nem két kézzel támaszkodva fejelte tovább a labdát Dani Alves mellett?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.