NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
20
akdestroyer
most akartam én is beírni 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
20

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
szerintem fél órán belül kiderül hogy sikerült-e
Black_Adder
mindenki lelegzetvisszafojtva var es figyel.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
szerintem fél órán belül kiderül hogy sikerült-e

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
botok törölve, bannolve, elűzve a fórumról. ha jönnek újak, vagy nem sikerült mindet kiírtani, jelezzétek pls. még egyszer elnézést, hogy ez ennyi ideig tartott, de most már tényleg úgy néz ki, hogy szépen lassan tudjuk folyamatosan fejleszteni a fórumot.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
És megint itt ez a rohadt nagy csend, sehol egy újabb ígéret. A fórum pedig omlik össze. Nekem már a Minden topik olvasottnak jelölése se megy. A többit már meg se említem. Pedig én aztán kitartó vagyok, de most...
Matthew99
csapatfórumban megy, itt nem, főoldalon megint nem😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, ez a lenyeg. Ez erdekelt, koszi.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Lett végre fejlesztő, löfli haverja, aki elméletileg ma, azaz vasárnap tényleg nekiáll a botok kiírtásának, majd remélhetően a fejlesztéseknek. Ha valamiért ő se válik be, akkor jöhet a végső mentsvárként tartott lépés, mert barátnőm is programozó, akit ugyan nem akartam bevonni ebbe a bowl.hu-s szarkavalkádba, nagyon afelé haladunk... másban én már nem is tudok megbízni
r.baggio
Magyaran a forum mar nem valentinx kezeben van, megkaptatok minden jogot es ti iranyitotok?
Stez
Ezen a héten kaptunk meg végre minden hozzáférést ahhoz, hogy nagyobb módosítást is tudjunk eszközölni az oldalon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lett végre fejlesztő, löfli haverja, aki elméletileg ma, azaz vasárnap tényleg nekiáll a botok kiírtásának, majd remélhetően a fejlesztéseknek. Ha valamiért ő se válik be, akkor jöhet a végső mentsvárként tartott lépés, mert barátnőm is programozó, akit ugyan nem akartam bevonni ebbe a bowl.hu-s szarkavalkádba, nagyon afelé haladunk... másban én már nem is tudok megbízni
r.baggio
Magyaran a forum mar nem valentinx kezeben van, megkaptatok minden jogot es ti iranyitotok?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lett végre fejlesztő, löfli haverja, aki elméletileg ma, azaz vasárnap tényleg nekiáll a botok kiírtásának, majd remélhetően a fejlesztéseknek. Ha valamiért ő se válik be, akkor jöhet a végső mentsvárként tartott lépés, mert barátnőm is programozó, akit ugyan nem akartam bevonni ebbe a bowl.hu-s szarkavalkádba, nagyon afelé haladunk... másban én már nem is tudok megbízni
r.baggio
Nyugodtan kiszedheti második körben a Dizájn részt is úgy ahogy a Fórum észrevételekkel történt. Csak a helyet foglalja jó ideje. Elég lesz egy topik is az egyéb dolgok alatt. Mondjuk egy kép beillesztős (img) gomb nem ártana a szövegdoboz fölé mert lassan megtelik a privát levelezőm a hogyan rakjunk be aláírást kérdésekkel (szívesen válaszolok ne értse félre senki).


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Lett végre fejlesztő, löfli haverja, aki elméletileg ma, azaz vasárnap tényleg nekiáll a botok kiírtásának, majd remélhetően a fejlesztéseknek. Ha valamiért ő se válik be, akkor jöhet a végső mentsvárként tartott lépés, mert barátnőm is programozó, akit ugyan nem akartam bevonni ebbe a bowl.hu-s szarkavalkádba, nagyon afelé haladunk... másban én már nem is tudok megbízni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
És megint itt ez a rohadt nagy csend, sehol egy újabb ígéret. A fórum pedig omlik össze. Nekem már a Minden topik olvasottnak jelölése se megy. A többit már meg se említem. Pedig én aztán kitartó vagyok, de most...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
En tovabbra is varom a forumozokat az altalam megcsinalt 2nd down forumon. Akinek az nem felelne meg, annak csinaltam 3rd down nevu forumot.
Stez
ez lassan 4th & long már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
valentinx fonok urat kivaloan jellemzi, hogy hetrol hetre megtortenhet az, hogy elarasztjak a Smith-ugynokok ezt a Matrixot, meg a mai is. Nyugodtan feldughatja a popcijaba azt, amit itt felepitett, majd aztan szepen szetrombolt.
Stez
Amúgy - nem tőled kérdezem, csak ekapcsán, felszíre tört egy lappangó gondolatom - volt valami átadás-átvételi?
Csak az oldal került megvásárlásra vagy a forráskód is? Ha utóbbi is - one would hope so - akkor csak az aktuális verzió, vagy egy verzió kezelő segítségével a korábbi release-ek, esetleg minden változtatás látható? Mert ha az utolsó napokban volt valami változás a forráskódban, azokat lehet visszavonnám, hátha több hiba került be akkor, mint feature...
Semmi rosszra nem gondolok, az emberek hibázhatnak, utolsó pillanatban végzett fejlesztésekre kevesebb tesztelési idő jut, lehet mondjuk egy új smile-val véletlenül bejött egy új biztonsági rés is, így az oldal megvétele előtt 1-2 órával...
Illetve eladott termékre hallottam már olyat, hogy van garancia bizonyos ideig. Szoftver terméknél is. Bogarakra.
Black_Adder
Ma délután nekem is ez jutott eszembe, hogy pontosan mi is történt itt nyáron? Mi lett eladva és kinek és hogyan? Ezért a kalamajkáért kit lehetne előszedni?
NB2
stezt főleg, meg a meleg hálótársát anyót

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
valentinx fonok urat kivaloan jellemzi, hogy hetrol hetre megtortenhet az, hogy elarasztjak a Smith-ugynokok ezt a Matrixot, meg a mai is. Nyugodtan feldughatja a popcijaba azt, amit itt felepitett, majd aztan szepen szetrombolt.
Stez
Amúgy - nem tőled kérdezem, csak ekapcsán, felszíre tört egy lappangó gondolatom - volt valami átadás-átvételi?
Csak az oldal került megvásárlásra vagy a forráskód is? Ha utóbbi is - one would hope so - akkor csak az aktuális verzió, vagy egy verzió kezelő segítségével a korábbi release-ek, esetleg minden változtatás látható? Mert ha az utolsó napokban volt valami változás a forráskódban, azokat lehet visszavonnám, hátha több hiba került be akkor, mint feature...
Semmi rosszra nem gondolok, az emberek hibázhatnak, utolsó pillanatban végzett fejlesztésekre kevesebb tesztelési idő jut, lehet mondjuk egy új smile-val véletlenül bejött egy új biztonsági rés is, így az oldal megvétele előtt 1-2 órával...
Illetve eladott termékre hallottam már olyat, hogy van garancia bizonyos ideig. Szoftver terméknél is. Bogarakra.
Black_Adder
Ma délután nekem is ez jutott eszembe, hogy pontosan mi is történt itt nyáron? Mi lett eladva és kinek és hogyan? Ezért a kalamajkáért kit lehetne előszedni?
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
En tovabbra is varom a forumozokat az altalam megcsinalt 2nd down forumon. Akinek az nem felelne meg, annak csinaltam 3rd down nevu forumot.
Stez
a Raiders drukkerek nevében hivatalosan is kérném az idei évre a 4th down megnyitását

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Eredmenykoveto utan, most mar tobbi topic is.
Lassan cikket is irnak a botok? 😀
Beki
pedig egy pillanatra azt hittem vmi hatalmas, liga szintu bejelentes tortent, h minden topic felporgott 😕
kosz Putyin
Borbinho
biztos a kommentszám alapú reklámpénzekre hajtanak a srácok

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok nem lesz NCAA eredmenykoveto a héten ???????🤔🤔
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eredmenykoveto utan, most mar tobbi topic is.
Lassan cikket is irnak a botok? 😀
Beki
Nekem az egyik küldött PM-t most meg kódolja a mátrixot a jets topikban.
LoL
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen!
KoporShow
Én is kaptam. És a törlés funkció sem működik, úgyhogy most már PMből is tudom hogy 20. Nem mintha a topicokban a némítás funkciót tartanám a megfelelő megoldásnak, de PM-ben a rendelkezésemre álló eszközökkel sehogy se tudok védekezni.

Tudom hogy nem ide tartozik, meg többen írták, hogy eddig is lehetett használni a fórumot, jó úgy ahogy van, de a Fórummal Kapcsolatos Észrevételek el van rejtve. Valahova azért beírom, hátha valaki komolyan veszi még, és nem csak ilyen 4th downos poénkodások jönnek meg a problémák szőnyeg alá söprése.

Az emailcím és jelszó cserélés viszont szerencsére működik...
Black_Adder
Én visszaírtam neki, hogy 21, amivel nem tudott mit kezdeni, hanem elindította az önmegsemmisítő protokollját. Nálam ez annyi változással járt, hogy ilyen leszarom a fejed smileyt már ne tudok írni.

Úgy érzem, győztem, a kurva anyját a robotoknak!
Fast Willie
Azert okosan az ilyen kijelentesekkel, amikor mindannyiunkat korbevesz a Skynet. Es nem, nem a szexrobotokra gondolok, hanem Arnoldekra.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Eredmenykoveto utan, most mar tobbi topic is.
Lassan cikket is irnak a botok? 😀
Beki
Nekem az egyik küldött PM-t most meg kódolja a mátrixot a jets topikban.
LoL
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen!
KoporShow
Én is kaptam. És a törlés funkció sem működik, úgyhogy most már PMből is tudom hogy 20. Nem mintha a topicokban a némítás funkciót tartanám a megfelelő megoldásnak, de PM-ben a rendelkezésemre álló eszközökkel sehogy se tudok védekezni.

Tudom hogy nem ide tartozik, meg többen írták, hogy eddig is lehetett használni a fórumot, jó úgy ahogy van, de a Fórummal Kapcsolatos Észrevételek el van rejtve. Valahova azért beírom, hátha valaki komolyan veszi még, és nem csak ilyen 4th downos poénkodások jönnek meg a problémák szőnyeg alá söprése.

Az emailcím és jelszó cserélés viszont szerencsére működik...
Black_Adder
Én visszaírtam neki, hogy 21, amivel nem tudott mit kezdeni, hanem elindította az önmegsemmisítő protokollját. Nálam ez annyi változással járt, hogy ilyen leszarom a fejed smileyt már ne tudok írni.

Úgy érzem, győztem, a kurva anyját a robotoknak!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
valentinx fonok urat kivaloan jellemzi, hogy hetrol hetre megtortenhet az, hogy elarasztjak a Smith-ugynokok ezt a Matrixot, meg a mai is. Nyugodtan feldughatja a popcijaba azt, amit itt felepitett, majd aztan szepen szetrombolt.
Stez
Amúgy - nem tőled kérdezem, csak ekapcsán, felszíre tört egy lappangó gondolatom - volt valami átadás-átvételi?
Csak az oldal került megvásárlásra vagy a forráskód is? Ha utóbbi is - one would hope so - akkor csak az aktuális verzió, vagy egy verzió kezelő segítségével a korábbi release-ek, esetleg minden változtatás látható? Mert ha az utolsó napokban volt valami változás a forráskódban, azokat lehet visszavonnám, hátha több hiba került be akkor, mint feature...
Semmi rosszra nem gondolok, az emberek hibázhatnak, utolsó pillanatban végzett fejlesztésekre kevesebb tesztelési idő jut, lehet mondjuk egy új smile-val véletlenül bejött egy új biztonsági rés is, így az oldal megvétele előtt 1-2 órával...
Illetve eladott termékre hallottam már olyat, hogy van garancia bizonyos ideig. Szoftver terméknél is. Bogarakra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat mi mas jojjon, mintsem hogy ne vegyem komolyan? Kezdjek el menstrualni minden hetvegen es fordulo elott, hogy idestova egy honapja konkretan minosithetetlen a valentinx altal nem mukodtetett szarhalmaz, ami bowl.hu neven fut?

En mar nem veszem ezt komolyan, mint ahogy azt sem veszem komolyan, hogy pont ilyen idokozonkent elokerul valaki, aztan jon az igergetes, meg a nagy szavak, hogy valtoztatas igy meg ugy.

Ez az egesz egy bohockodas, semmi tobb. Nem is er annyit, hogy az ember felhuzza magat vagy idegeskedjen rajta.

valentinx fonok urat kivaloan jellemzi, hogy hetrol hetre megtortenhet az, hogy elarasztjak a Smith-ugynokok ezt a Matrixot, meg a mai is. Nyugodtan feldughatja a popcijaba azt, amit itt felepitett, majd aztan szepen szetrombolt.

A problemak szonyeg ala sopreset ne nekem cimezd, en pontosan ugyanannyira latom es tapasztalom, mint te, de most mit irjak rola nyolcezredszer is? Hogy megkapjam ugyanazokat a kamuvalaszokat es igergeteseket, mint az elmult iksz honapban?

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Eredmenykoveto utan, most mar tobbi topic is.
Lassan cikket is irnak a botok? 😀
Beki
Nekem az egyik küldött PM-t most meg kódolja a mátrixot a jets topikban.
LoL
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen!
KoporShow
Én is kaptam. És a törlés funkció sem működik, úgyhogy most már PMből is tudom hogy 20. Nem mintha a topicokban a némítás funkciót tartanám a megfelelő megoldásnak, de PM-ben a rendelkezésemre álló eszközökkel sehogy se tudok védekezni.

Tudom hogy nem ide tartozik, meg többen írták, hogy eddig is lehetett használni a fórumot, jó úgy ahogy van, de a Fórummal Kapcsolatos Észrevételek el van rejtve. Valahova azért beírom, hátha valaki komolyan veszi még, és nem csak ilyen 4th downos poénkodások jönnek meg a problémák szőnyeg alá söprése.

Az emailcím és jelszó cserélés viszont szerencsére működik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No 502-es error után, most uccsó hsz-eket nem látom fórum 90%-án. xDDDD
Beki
Mert azok törölve lettek. Mindegyik 20 volt, nem maradtál le sokról
Wyatt
Láttam tegnap este, még barátkozni is akart PM-ben hasonló üzenettel.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No 502-es error után, most uccsó hsz-eket nem látom fórum 90%-án. xDDDD
Beki
Mert azok törölve lettek. Mindegyik 20 volt, nem maradtál le sokról