NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
amilyen sokan vártunk sokat a VIkingstól annyira voltak reggel botrányszarok :/ nem is értem
braxa88
Várjunk azért még pár meccset, de valóban kevés kilátástalanabb csapatot láttam week 1-en 😕
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
amilyen sokan vártunk sokat a VIkingstól annyira voltak reggel botrányszarok :/ nem is értem
braxa88
Majd hétvégén mi felemeljük őket a padlóról az égbe.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amilyen sokan vártunk sokat a VIkingstól annyira voltak reggel botrányszarok :/ nem is értem
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
az első forduló fő tanulsága

 twitter.com/smartfootball/status/643653492507324416

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sajnálom h nincs több olyan HC mint Ryan

Bills coach Rex Ryan says he won't be game planning for Patriots RB Dion Lewis in Week 2.
"(I) don't think we're gonna focus on that kid," Ryan said. "I can't even tell you that kid's name... "
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 940
Egy kis konnyites akinej van android kedzuleke:
LiveNowTv applikacio.
Sok ingyenes tv csatorna,mondjuk a 3/4 erdektelen.A UK csatornak amik erdemlegesek nfl szempontbol no meg a kanadai(CTV).Vasarnap duplat adnak eloben.
Amugy AFL tv csatorna is talalhato.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Rams topikból loptam:
 l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/8GTiJMxwozr1JLUvMiS1Dg--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztxPTg1/http:/l.yimg.com/os/publish-images/sports/2015-09-11/07785580-58c0-11e5-8c1c-7d54fcc36510_lk4f_dIpelCX8bNn-X7olWhStC2RaaemdzDakFkSfHU.jpg
empty
Látszik, hogy engem nem kérdeztek meg...

Szerkesztette: r.baggio

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
New Orleans-ban sohase volt panasz a drogok minőségére :p

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Rams topikból loptam:
 l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/8GTiJMxwozr1JLUvMiS1Dg--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztxPTg1/http:/l.yimg.com/os/publish-images/sports/2015-09-11/07785580-58c0-11e5-8c1c-7d54fcc36510_lk4f_dIpelCX8bNn-X7olWhStC2RaaemdzDakFkSfHU.jpg
empty
Giants mehet a Pat helyére ma reggeli 5.54' óta

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Rams topikból loptam:
 l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/8GTiJMxwozr1JLUvMiS1Dg--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztxPTg1/http:/l.yimg.com/os/publish-images/sports/2015-09-11/07785580-58c0-11e5-8c1c-7d54fcc36510_lk4f_dIpelCX8bNn-X7olWhStC2RaaemdzDakFkSfHU.jpg
empty
De a bowl.hu lista alapján is hátul lenne a címvédő egy hisztiméteren.

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szemét Chargers

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Rams topikból loptam:
 l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/8GTiJMxwozr1JLUvMiS1Dg--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztxPTg1/http:/l.yimg.com/os/publish-images/sports/2015-09-11/07785580-58c0-11e5-8c1c-7d54fcc36510_lk4f_dIpelCX8bNn-X7olWhStC2RaaemdzDakFkSfHU.jpg

Szerkesztette: r.baggio


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Honnan lehet leszedni a meccsekről ilyen vágott videót? Amin az egész meccs kb 30-40 perc?
Demecs
úgy keress rá, hogy condensed. a gamepass-ben benne van :p

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Honnan lehet leszedni a meccsekről ilyen vágott videót? Amin az egész meccs kb 30-40 perc?

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
valami jo podcastet tudtok ajanlani, amit erdemes kovetni? nfl/college foci johet egyarant.
Zolee23
Dave Dameshek
Kampman
Az inkább egy talk show, poénra épül, sok faszságot beszélnek, szakmailag megkérdőjelezhető az egész szerintem.
Sixo
mostanában vannak ott egykori vagy még aktív játékosok is. persze ha valaki komoly szakmaiságra vágyik, ne ezt hallgassa
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
valami jo podcastet tudtok ajanlani, amit erdemes kovetni? nfl/college foci johet egyarant.
Zolee23
Dave Dameshek
Kampman
Az inkább egy talk show, poénra épül, sok faszságot beszélnek, szakmailag megkérdőjelezhető az egész szerintem.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Red Zone Channelt ilyen jó minőségben korábban még nem láttam
 zunox.hk/zunox1.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
valami jo podcastet tudtok ajanlani, amit erdemes kovetni? nfl/college foci johet egyarant.
Zolee23
Dave Dameshek
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
https://bowl.hu/images/cache/uploads/54c2149aa178fe9909dcea6d8785db8a.jpg
NFL meccselőzetesek - 1. hét | Bowl.hu
A csütörtöki nyitány után elindul végre a nagyüzem!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valami jo podcastet tudtok ajanlani, amit erdemes kovetni? nfl/college foci johet egyarant.
Zolee23
Bang radio hour. Inkàbb poén mint szakmai.

Ross Tucker podcast. Arànylag rövid, de jòk a vendégek, meg ő id focizott ugyebàr.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
valami jo podcastet tudtok ajanlani, amit erdemes kovetni? nfl/college foci johet egyarant.
Zolee23
nfl-nél egyértelmű:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Podcast kategória | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


a jobb ncaa-seket egyszer már összeírtam itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
valami jo podcastet tudtok ajanlani, amit erdemes kovetni? nfl/college foci johet egyarant.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
erre nem lehet mit mondani 😀
"On Friday, shortly after agreeing to terms with the Raiders, Smith was charged with misdemeanor charges of DUI with prior conviction, vandalism and hit and run"
JSanyo
Legalább tudják Oaklandben, hogy egy igazi Raidert igazoltak le.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
kicsit off
 www.funnyordie.com/videos/3fc18ee796/brutally-honest-nfl-theme-song-with-bonnie-mckee?_cc=__d___&_ccid=v2uyg5.nuj7q8

Szerkesztette: DiamondsHead44

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
erre nem lehet mit mondani 😀
"On Friday, shortly after agreeing to terms with the Raiders, Smith was charged with misdemeanor charges of DUI with prior conviction, vandalism and hit and run"