Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki szeretné látni, hogy miként mutatna Kirk Cousins pl. Cardinals, 49ers, Jets, Bills vagy Jags mezben, kattintson ide!
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/20978049/nfl-destination-kirk-cousins-ten-teams-washington-redskins-quarterback-play-2018-free-agent-market
iktriad
Én pl. 'skins mezben sem szeretem látni...
apeszos
????????????

Vagy a válaszat megkapom a ma esti meccsen?

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aki szeretné látni, hogy miként mutatna Kirk Cousins pl. Cardinals, 49ers, Jets, Bills vagy Jags mezben, kattintson ide!
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/20978049/nfl-destination-kirk-cousins-ten-teams-washington-redskins-quarterback-play-2018-free-agent-market
iktriad
Én pl. 'skins mezben sem szeretem látni...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki szeretné látni, hogy miként mutatna Kirk Cousins pl. Cardinals, 49ers, Jets, Bills vagy Jags mezben, kattintson ide!
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/20978049/nfl-destination-kirk-cousins-ten-teams-washington-redskins-quarterback-play-2018-free-agent-market
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Janet Jackson lesz a meglepetésvendég. 😊
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Vicces lenne minden szerdan arra fogadni ki lesz a browns QB plusz kotesben,hogy futhat e Zeke avagy sem ...
Janek
Utóbbi 1,04-es igen mindig 😛

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Vicces lenne minden szerdan arra fogadni ki lesz a browns QB plusz kotesben,hogy futhat e Zeke avagy sem ...

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Játékosokat kérdeztek QBkról, kit sackkelnének leginkább, ki a legtúlértékeltebb, kivel nem játszanának 1 csapatban, stb
 www.espn.com/blog/nflnation/post/_/id/253203/qb-confidential-tom-brady-talks-trash-eli-manning-overrated-joe-flacco-living-off-super-bowl-win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.
csi77
Senki nem tudja...még a sporik se. Lehet, h ez megint a catch rule valamilyen perverz változatának magyarázata. Pl. mivel endzoneban tartózkodott az elkapó és nem vált futóvá (nem volt klasszikus football move/nem labdával a kezében lépett át az EZ-ba), ezért végig birtokolnia kellett volna a labdát, tehát a földetéréskor is. Talán emiatt nem volt elég a két láb letétele (???), hanem végig kellett volna birtokolnia a labdát (possession része nem volt meg?). De csak tippelek. Én egyébként megadtam volna.
Fast Willie
Elvileg ezért. Ha a játékos az EZ-ban szerzi meg (kapja el) a labdát, akkor végig kell menni a "birtokbavételi eljáráson". Talán jobb is lenne így hívni, mert tényleg röhej, hogy mennyi feltétele van, lassan esküdtszék is kell, hogy eldöntse. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.
csi77
"CSAK!!!"
R. S. Goodell

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.
csi77
Senki nem tudja...még a sporik se. Lehet, h ez megint a catch rule valamilyen perverz változatának magyarázata. Pl. mivel endzoneban tartózkodott az elkapó és nem vált futóvá (nem volt klasszikus football move/nem labdával a kezében lépett át az EZ-ba), ezért végig birtokolnia kellett volna a labdát, tehát a földetéréskor is. Talán emiatt nem volt elég a két láb letétele (???), hanem végig kellett volna birtokolnia a labdát (possession része nem volt meg?). De csak tippelek. Én egyébként megadtam volna.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy megfelelő helyen kérem-e, de amennyiben vkinek lenne accesse PFF statjaihoz:
megkérhetném, hogy dobjatok be képeket lécci a Jets OL passz-, és futásblokkolásáról + DL-ünk QB hit/hurry dolgairól, köszi szépen. 😊
Beki
Ennyit tudtam tenni
(Hit/hurry nincs az alap csomagban)
 ibb.co/mvM0rR
 ibb.co/ce1N5m
 ibb.co/hpCUkm
Adirotor
Köszönöm szépen! 😊
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem tudom, hogy megfelelő helyen kérem-e, de amennyiben vkinek lenne accesse PFF statjaihoz:
megkérhetném, hogy dobjatok be képeket lécci a Jets OL passz-, és futásblokkolásáról + DL-ünk QB hit/hurry dolgairól, köszi szépen. 😊
Beki
Ennyit tudtam tenni
(Hit/hurry nincs az alap csomagban)
 ibb.co/mvM0rR
 ibb.co/ce1N5m
 ibb.co/hpCUkm
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy megfelelő helyen kérem-e, de amennyiben vkinek lenne accesse PFF statjaihoz:
megkérhetném, hogy dobjatok be képeket lécci a Jets OL passz-, és futásblokkolásáról + DL-ünk QB hit/hurry dolgairól, köszi szépen. 😊
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
tavalyi NO-DEN meccs után nem volt arról szó, hogy a játékosokat kötelezik az oldalvonal színétől eltérő cipő használatát, vagy ez csak egy felvetés volt?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
ÉVEK ÓTA ÁT VAGYUNK VERVE!


alatriste
Azt mondod, hogy Zoli fejhallgatójának a másik oldalán valószínűleg az van, hogy "Klárika"?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ÉVEK ÓTA ÁT VAGYUNK VERVE!



Liverpool Fc
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Kíváncsi vagyok ki lesz az a csapat aki olyan ajánlatot tesz le Bowman elé, hogy el is fogadja azt.
Coolearie
Keleti-part, állítólag


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Kíváncsi vagyok ki lesz az a csapat aki olyan ajánlatot tesz le Bowman elé, hogy el is fogadja azt.
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nagyon szépen köszönöm a magyarázatot!
Akkor ebben az esetben ha a puntoló csapat fogja meg a labdát akkor ők onnan támadnak vagy mindenféleképpen az ellenfélen a sor?
xy21
igen, abban az esetben ha a fogadó csapat nem ér hozzá de a puntolóból valaki felveszi a labda halottá válik és onnan jön a fogadó csapat.
davemayer
((( +- az esetleges büntetések távolsága )))

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Lehet a sporttévés közvetítésekben többet kéne beszélni az alapokról kicsit részletesebben...

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagyon szépen köszönöm még egyszer!
Olvasom a "Ne csak a labdát nézd" című könyvet és hát most döbbentem rá, hogy nem egyszerű ez a játék 😀
xy21
kiváló a fordítás

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a Lionsnak szurkolnál, akkor egy meccs 😊

több mint 8 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Nagyon szépen köszönöm még egyszer!
Olvasom a "Ne csak a labdát nézd" című könyvet és hát most döbbentem rá, hogy nem egyszerű ez a játék 😀
xy21
Sok-sok meccsnézés, és egyre egyszerűbbé válik 😉 Egy év és már szidni fogod a bírót 😀
több mint 8 éve
xy21 Kansas City Chiefs 3
Nagyon szépen köszönöm még egyszer!
Olvasom a "Ne csak a labdát nézd" című könyvet és hát most döbbentem rá, hogy nem egyszerű ez a játék 😀