NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?
Wyatt
Csak a szokásost 😉
Általános Doktor
Hát az előző két fordulóban már egészen jól működött a védelmünk, végre nem abból állt az elképzelés, hogy 3 emberes rush, és akkor addig várunk, amíg valaki el nem szakad a védőktől. Mondjuk legalább a pontszámot egészen normális szinten sikerült tartani cserébe előtte is. Remélem, DT-t jól semlegesíti majd Ryan/Rowe, aztán állítólag ellenetek jó meccse lehet most Blountnak, de én attól mindig félek 😊
Egy Talib-pick elég sanszos, de akkor a Seahawks, Ravens, Broncos secondary elleni egy-egy is pipa lenne, és lehetne szépen menni int nélkül tovább 😀

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?
Wyatt
Mindennek vannak fokozatai, az már egy erősebb fokozat... 😊

Én azt várom, hogy Bennett fog minket szétszopatni, ahogy a Pats TEk mindig is tették, meg persze Brady, hacsak hirtelen nem kezd újra brutál fokozatban működni a pass rush, de ebben most nem nagyon bízok...

Mondjuk ha JMD-nek van annyi OC potenciálja, amennyit azért mindig beleláttam, akkor futni fogtok, mi meg nyelni, mint a torkos borz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 970 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?
Wyatt
Csak a szokásost 😉

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem, ha nagyon gerinctelenkedni akarna az ember, nem is idézi, mert akkor lehet, nem is látja, így meg kap róla értesítést 😊
Viszont, ha már a sok felesleges dolgon átrágtátok magatokat, foglalkozzatok a meccsünkkel inkább 😊
Mit vártok ellenünk?

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
amúgy vágom hogy kapsz róla értesítést ha idézlek, azért a titans topikjába írtam mert ha ide kommentelek akkor meg az lett volna a baj hogy minek jön ide a hüje Patses okoskodni és belepofázni mindenbe

amúgy meg végigolvasva a nanditoval folytatott eszmecserét, csak leírtam hogy az alapján mi jött le nekem a véleményekből, először ide akartam beírni, de végül úgy döntöttem hogy nincs értelme tovább emlegetni itt a témát mert nemigen vezet sehováCuchulain82
Ha csak gratulálni akartál nekik, akkor miért idéztél? Ha viszont a Douglas témához akartál hozzászólni, akkor annak itt lett volna a helye, mert itt volt róla szó. Nándi is itt szólt hozzá. Ha véleményed van, állj bele. Annál rosszabb nem történhet, mint, hogy nem értenek veled egyet. Ez meg miért is lenne baj? Ha viszont nem akarod tovább folytatni, akkor ne írj semmit. 😊 Főleg ne vigyél át beidézve egy postot oda, ahol a témában nem is volt vita.

(Egyébként a módszereddel nem, de a véleményeddel - és Nándiéval - egyetértek. Nem gondolom, hogy Douglas szándékosan sérülést akart volna okozni. Annak ellenére sem, hogy itt tényleg volt ideje átgondolni, hogy lefejeli-e a térdét, vagy sem. Ugyanígy nem gondoltam év elején a Newton-ra "mért" verésnél sem. Sőt, még Talib szemen szúrásánál sem gondolom, hogy tényleg a szemét akarta kiszúrni. Aki játszott már csapatsportot, zrikálták meccs alatt, esetleg kapott itt-ott egyet bokára, vesére, az tudja, hogy el tud gurulni a gyógyszer, le tud menni a függöny egy pillanatra, hogy aztán a következő pillanatban már nem is tudod miért és mire. És vannak olyan játékosok, akik erre hajlamosabbak, könnyebben elgurul a gyógyszer, és vannak kevésbé azok. De mindenkinek van egy határ, amit átlépve lemegy a függöny. A jog is megkülönbözteti a hirtelen felindulást és a szándékosságot. Az egyiknél előre úgy akarom, hogy törjön, a másiknál csak lemegy a függöny, és nem gondolok bele. Persze tudom, a sport nem jog, de ettől még a hirtelen felindulás és a szándékosság nem ugyanaz a sportban sem. És azt is tudom, hogy volt bounty ügy, nem szentek játszanak ebben a sportba. De FELTÉTELEZNI egy élő videofilm alapán a rossz szándékot lehet, de az csak egy vélemény. Pontosan ugyanannyira alátámasztott, mint NEM feltételezni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Imádom, amikor valaki vesz innen egy hsz-t és betéve egy másik csapat topicjába elmondja virágnyelven, hogy itt mindenki pöcs, de ahhoz nem elég bátor, hogy ide kommenteljen. Csak ugye az a vicces, hogy értesítés jön, ha a kommentemet idézik valahol, bár nem az enyémre válaszolt, mert az csak idézve volt, de az üzenet így is megjön ugyebár. Hát igen, a gerinc ritka kincs...

Én azért ide írom, mert nem a saját topikjába tette a kommentet és én egyébként se szoktam más csapat topikjába menni, csak ha megszólítanak és itt most az nem történt meg...
StormST
karira gerincet kértem a jézuskától, rögtön kettőt is hogy legyen tartalék

amúgy vágom hogy kapsz róla értesítést ha idézlek, azért a titans topikjába írtam mert ha ide kommentelek akkor meg az lett volna a baj hogy minek jön ide a hüje Patses okoskodni és belepofázni mindenbe

amúgy meg végigolvasva a nanditoval folytatott eszmecserét, csak leírtam hogy az alapján mi jött le nekem a véleményekből, először ide akartam beírni, de végül úgy döntöttem hogy nincs értelme tovább emlegetni itt a témát mert nemigen vezet sehová

ettől még tarthatsz bunkó parasztnak /lehet az is vagyok 😛/
Cuchulain82
Írj neki időben, nehogy ne legyen ott a fa alatt... 😛

Nem tartalak bunkónak, csak nem tartottam gerincesnek az eljárást, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Imádom, amikor valaki vesz innen egy hsz-t és betéve egy másik csapat topicjába elmondja virágnyelven, hogy itt mindenki pöcs, de ahhoz nem elég bátor, hogy ide kommenteljen. Csak ugye az a vicces, hogy értesítés jön, ha a kommentemet idézik valahol, bár nem az enyémre válaszolt, mert az csak idézve volt, de az üzenet így is megjön ugyebár. Hát igen, a gerinc ritka kincs...

Én azért ide írom, mert nem a saját topikjába tette a kommentet és én egyébként se szoktam más csapat topikjába menni, csak ha megszólítanak és itt most az nem történt meg...
StormST
karira gerincet kértem a jézuskától, rögtön kettőt is hogy legyen tartalék

amúgy vágom hogy kapsz róla értesítést ha idézlek, azért a titans topikjába írtam mert ha ide kommentelek akkor meg az lett volna a baj hogy minek jön ide a hüje Patses okoskodni és belepofázni mindenbe

amúgy meg végigolvasva a nanditoval folytatott eszmecserét, csak leírtam hogy az alapján mi jött le nekem a véleményekből, először ide akartam beírni, de végül úgy döntöttem hogy nincs értelme tovább emlegetni itt a témát mert nemigen vezet sehová

ettől még tarthatsz bunkó parasztnak /lehet az is vagyok 😛/
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Imádom, amikor valaki vesz innen egy hsz-t és betéve egy másik csapat topicjába elmondja virágnyelven, hogy itt mindenki pöcs, de ahhoz nem elég bátor, hogy ide kommenteljen. Csak ugye az a vicces, hogy értesítés jön, ha a kommentemet idézik valahol, bár nem az enyémre válaszolt, mert az csak idézve volt, de az üzenet így is megjön ugyebár. Hát igen, a gerinc ritka kincs...

Én azért ide írom, mert nem a saját topikjába tette a kommentet és én egyébként se szoktam más csapat topikjába menni, csak ha megszólítanak és itt most az nem történt meg...
StormST
Mindannyian pöcsök vagytok. (Btw, nem én vagyok az említett kommentelő, de hátha ettől jobb lesz)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Más:

The 2016 Broncos are the 1st team since 1978 to play their final 3 games vs. teams to all start 10-3 or better (Patriots, Chiefs, Raiders)

A kihívás adott, mondhatni történelmi, én bízom benne, hogy legalább 1 győzelem lesz ebből a 3 meccsből, azt nem merném megtippelni, hogy melyik lesz az vagy azok, amiket hozni tudunk, fel kell javulni a támadó oldalon nagyon, a védőknek meg a futás ellen kéne picit jobban játszani, akkor bárkit meg tudunk szorítani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Egyrészt nem Titans fan volt (ezért nem írtam abba a topicba, mert egy Pats fant nem fogok savazni a Titans topicban és a Pats topicban se, mert oda meg végképp nem való ez a téma), másrészt nem Douglas-t védte...

Ha valakinek nem tetszik a véleményem (véleményünk), az jelezze itt, vagy tartsa magában, de más csapat topicjában tenni ezt már gerinctelenség és undorító, szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Imádom, amikor valaki vesz innen egy hsz-t és betéve egy másik csapat topicjába elmondja virágnyelven, hogy itt mindenki pöcs, de ahhoz nem elég bátor, hogy ide kommenteljen. Csak ugye az a vicces, hogy értesítés jön, ha a kommentemet idézik valahol, bár nem az enyémre válaszolt, mert az csak idézve volt, de az üzenet így is megjön ugyebár. Hát igen, a gerinc ritka kincs...

Én azért ide írom, mert nem a saját topikjába tette a kommentet és én egyébként se szoktam más csapat topikjába menni, csak ha megszólítanak és itt most az nem történt meg...
StormST
de most jobb lesz attól, ha ilyen hsz-szel visszahozzuk ide a vitát?
Hadd védjék a Titans fanok a Titans játékost, tőlünk se állta meg mindenki, hogy védje a Newton ellen elkövetett szabálytalanságot, meg mindenkinek szíve joga máshogy látni és máshogy megítélni egy-egy helyzetet.
Mi így látjuk más úgy, a lényeg, hogy Harris jól van, a liga majd dönt a büntetésről, mi meg nyugadtan elfelejthetjük Douglast

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Imádom, amikor valaki vesz innen egy hsz-t és betéve egy másik csapat topicjába elmondja virágnyelven, hogy itt mindenki pöcs, de ahhoz nem elég bátor, hogy ide kommenteljen. Csak ugye az a vicces, hogy értesítés jön, ha a kommentemet idézik valahol, bár nem az enyémre válaszolt, mert az csak idézve volt, de az üzenet így is megjön ugyebár. Hát igen, a gerinc ritka kincs...

Én azért ide írom, mert nem a saját topikjába tette a kommentet és én egyébként se szoktam más csapat topikjába menni, csak ha megszólítanak és itt most az nem történt meg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Már ne haragudj (vagy akár haragudhatsz is, ha akarsz), de ez egy ritka óvodás tempó...

StormST
Ebben a topikban nem is annyira ritka.

Elég sok időbe és erőfeszítésbe került, hogy befejezzétek az idei rendszeres Oszi fikázást a tavalyi Oszi istenítés után.
tomi-tomi
Az ellen is harcoltam... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Már ne haragudj (vagy akár haragudhatsz is, ha akarsz), de ez egy ritka óvodás tempó...

StormST
Ebben a topikban nem is annyira ritka.

Elég sok időbe és erőfeszítésbe került, hogy befejezzétek az idei rendszeres Oszi fikázást a tavalyi Oszi istenítés után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Troll On:
Nem TJ. Ward mészárolta le Gronk térdét "véletlenül" ?
Nem pont ezért igazoltátok le?
😊
Pari
😊 nice

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Troll On:
Nem TJ. Ward mészárolta le Gronk térdét "véletlenül" ?
Nem pont ezért igazoltátok le?
😊
Pari
jah, ezért akarjuk Krugert is, elvégre PO meccsen hogy kiütötte szegény Ridley-t 😀
Negritis
Igazából tárgyaltunk Lawrence Taylor-al is, hátha visszajön a nyugdíjból, hogy 1-2 QB térdét szétcsessze, de egyelőre nem állt kötélnek a jelek szerint... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 049 — The Mathematician
Troll On:
Nem TJ. Ward mészárolta le Gronk térdét "véletlenül" ?
Nem pont ezért igazoltátok le?
😊
Pari
jah, ezért akarjuk Krugert is, elvégre PO meccsen hogy kiütötte szegény Ridley-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Troll On:
Nem TJ. Ward mészárolta le Gronk térdét "véletlenül" ?
Nem pont ezért igazoltátok le?
😊
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Faszagyerek ez a Douglas, volt pofája kijelenteni, hogy nem akarta bántani Harris-t, ő csak keményen játszik. Alapos fogalomzavarokkal küzd a kis pöcs, úgy látom. Ha nem akarta volna bántani, akkor nem a térdére megy, hanem lejjebb, a kemény játék meg nem ez, ha keményen játszana, akkor blokkolta volna 1on1, nem lábra megy. Deion Sanders és Tomlinson is erről beszéltek az NFL Network-n, az ilyen blokkokat a RB-k nyomják bent a gyúrás közben, nem a WR-ek kint a szélen, egyszerűen nem szokás...

Remélem kap egy alapos büntetést, ha már a komolyabb verést megúszta meccs közben...
StormST
Nem ez az első eset, hogy valaki rosszul blokkol, vagy éppen rossz megoldást választ. Sajnos nem is kell messzire menni: Campbell letarolta Tannehillt, súlyos sérülést okozott neki. Arról mi a véleményed? Szándékosan ütötte ki, vagy sem? Vagy hozzam fel példának az 1. fordulót, ahol a védőitek adtak rendesen Cam fejének? Volt belőle vita rendesen, nem is akarom feléleszteni, és nem is gondolom azt, hogy Camet bárki szándékosan ki akarta volna ütni. De itt van egy másik sajnálatos eset, és nyíltan feltételezed, hogy Harrist bántani akarták. Mi célból tette volna ezt? Talib és Roby ellen se lett volna sokkal több esélye a WR-eknek, vagy éppen Mariotának. Hibázott, durva volt, kapjon érte büntetést, de nem kell többet belelátni. Ez a második éve Douglasnak nálunk, és nem dirty player, tudtommal a Falconsban sem volt az.
Nandito
Na mondjuk a Panthers fanok (jogosan) nagyon ki voltak borulva a 2 durva h2h miatt (Millerénél épp hogy összeakadt a 2 sisak vétlenül), akkor mi most miért ne lehetnénk kiakadva? Stewartnak se volt előtte-utána dirty playe

Amúgy nálam is Swearinger díjas play volt. Becélozta Harris térdét és sisakkal odafejelt. A játéknak ott egyáltalán nem volt sebessége, hogy a lábra mért ütés véletlenül csússzon le térdre, mellesleg Harris mozgási energiája (sebesség2*tömeg) azt se indokolta, hogy lentre menjen, de az mindegy, mehet oda csak ne térdre, csak mivel Harris kvázi állt, nem egy odavetődök és véletlenül pont a legrosszabb helyen találkozok vele szituáció volt.

Kubiak eszkalálta a liga felé, majd eldöntik ér-e büntetést. Ezzel max a liga büdzséje jár jól. Harris szerencsére jól van, szóval mi akár tovább is léphetnénk rajta.
Black_Adder
Naná, fordítva én is ki lennék akadva. De nem is erre reagáltam, hanem arra, hogy Doglas direktbe bántani akarta Harrist.
Douglas blokkolni akart, ez a feladata a futójátéknál. (Foglalkoznak a témával, utána lehet olvasni.) Csak annyira szerencsecsomag volt, hogy nem elé, hanem a térdének vetődött. Az meg különösen vicces, hogy mozgási energiát veszünk ide, meg kvázi állóhelyzetet. Még azt is írjuk a számlájára, hogy hátul nincs szeme, és nem látta, hogy közben már Henryt földre vitték, és nem kell neki blokkolni.
Nandito
Nem kell, hogy hátul legyen szeme. Nagy sebességnél elhiszem, hogy blokkolni akar, csak így sikerül, egy kvázi álló embert viszont könnyű ott blokkolni, ahol akarod.
Black_Adder
Kvázi álló ember, mintha sakktábláról beszélnénk... Mindenesetre megértettem a dolgot, ha lett volna sebesség, akkor belefér, a Ti játékosaitoknál is belefér, hisz a játék hevében mindent lehet. Szemet is ki lehet nyomni, az is belefér. Úgyhogy legyen akkor igazatok, Douglas direktbe kiakarta ütni Harrist, sőt minden Titans játékos leakart valakit mészárolni. Mocskos egy csapatnak szurkolok, ez van!
Nandito
Már ne haragudj (vagy akár haragudhatsz is, ha akarsz), de ez egy ritka óvodás tempó...

Akkor se fért volna bele, ha lett volna sebesség, de akkor magyarázható lett volna azzal, hogy Harris nem úgy mozgott, ahogy ő gondolta, vagy hogy elszámolta magát, most ezek szimplán nem állnak fent...

De OK! 1998-ban Bill Romanowski szemem köpött egy 49ers játékost, így rendben van, amit Douglas csinált! Ha már régi dolgokat hozol fel, akkor miért állsz meg ennyire közeli múltnál?

Egyébként Talib szemkinyomós marhaságáról soha nem állította itt senki, hogy az rendben volt, mi ugyanúgy savaztuk, ahogy minket is savaztak érte, az se volt igazolható semmivel, sima emberi hülyeség, fizetett is érte rendesen, azóta most Douglas volt az első, akinek sikerült kihoznia a sodrából...

A csapat nem mocskos, egy játékosa volt most az, nem kell játszani az 5 évest, csak simán elismerni, hogy a videók alapján sokkal valószínűbb a szándékosság, mint a hiba vagy a keménység, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Nem, nem fér bele. Kaptuk is a savat miatta bőven.
Más Titans játékosról nem volt szó csak Douglasről.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Faszagyerek ez a Douglas, volt pofája kijelenteni, hogy nem akarta bántani Harris-t, ő csak keményen játszik. Alapos fogalomzavarokkal küzd a kis pöcs, úgy látom. Ha nem akarta volna bántani, akkor nem a térdére megy, hanem lejjebb, a kemény játék meg nem ez, ha keményen játszana, akkor blokkolta volna 1on1, nem lábra megy. Deion Sanders és Tomlinson is erről beszéltek az NFL Network-n, az ilyen blokkokat a RB-k nyomják bent a gyúrás közben, nem a WR-ek kint a szélen, egyszerűen nem szokás...

Remélem kap egy alapos büntetést, ha már a komolyabb verést megúszta meccs közben...
StormST
Nem ez az első eset, hogy valaki rosszul blokkol, vagy éppen rossz megoldást választ. Sajnos nem is kell messzire menni: Campbell letarolta Tannehillt, súlyos sérülést okozott neki. Arról mi a véleményed? Szándékosan ütötte ki, vagy sem? Vagy hozzam fel példának az 1. fordulót, ahol a védőitek adtak rendesen Cam fejének? Volt belőle vita rendesen, nem is akarom feléleszteni, és nem is gondolom azt, hogy Camet bárki szándékosan ki akarta volna ütni. De itt van egy másik sajnálatos eset, és nyíltan feltételezed, hogy Harrist bántani akarták. Mi célból tette volna ezt? Talib és Roby ellen se lett volna sokkal több esélye a WR-eknek, vagy éppen Mariotának. Hibázott, durva volt, kapjon érte büntetést, de nem kell többet belelátni. Ez a második éve Douglasnak nálunk, és nem dirty player, tudtommal a Falconsban sem volt az.
Nandito
Na mondjuk a Panthers fanok (jogosan) nagyon ki voltak borulva a 2 durva h2h miatt (Millerénél épp hogy összeakadt a 2 sisak vétlenül), akkor mi most miért ne lehetnénk kiakadva? Stewartnak se volt előtte-utána dirty playe

Amúgy nálam is Swearinger díjas play volt. Becélozta Harris térdét és sisakkal odafejelt. A játéknak ott egyáltalán nem volt sebessége, hogy a lábra mért ütés véletlenül csússzon le térdre, mellesleg Harris mozgási energiája (sebesség2*tömeg) azt se indokolta, hogy lentre menjen, de az mindegy, mehet oda csak ne térdre, csak mivel Harris kvázi állt, nem egy odavetődök és véletlenül pont a legrosszabb helyen találkozok vele szituáció volt.

Kubiak eszkalálta a liga felé, majd eldöntik ér-e büntetést. Ezzel max a liga büdzséje jár jól. Harris szerencsére jól van, szóval mi akár tovább is léphetnénk rajta.
Black_Adder
Naná, fordítva én is ki lennék akadva. De nem is erre reagáltam, hanem arra, hogy Doglas direktbe bántani akarta Harrist.
Douglas blokkolni akart, ez a feladata a futójátéknál. (Foglalkoznak a témával, utána lehet olvasni.) Csak annyira szerencsecsomag volt, hogy nem elé, hanem a térdének vetődött. Az meg különösen vicces, hogy mozgási energiát veszünk ide, meg kvázi állóhelyzetet. Még azt is írjuk a számlájára, hogy hátul nincs szeme, és nem látta, hogy közben már Henryt földre vitték, és nem kell neki blokkolni.
Nandito
Nem kell, hogy hátul legyen szeme. Nagy sebességnél elhiszem, hogy blokkolni akar, csak így sikerül, egy kvázi álló embert viszont könnyű ott blokkolni, ahol akarod.
Black_Adder
Kvázi álló ember, mintha sakktábláról beszélnénk... Mindenesetre megértettem a dolgot, ha lett volna sebesség, akkor belefér, a Ti játékosaitoknál is belefér, hisz a játék hevében mindent lehet. Szemet is ki lehet nyomni, az is belefér. Úgyhogy legyen akkor igazatok, Douglas direktbe kiakarta ütni Harrist, sőt minden Titans játékos leakart valakit mészárolni. Mocskos egy csapatnak szurkolok, ez van!

Music City Miracle
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Faszagyerek ez a Douglas, volt pofája kijelenteni, hogy nem akarta bántani Harris-t, ő csak keményen játszik. Alapos fogalomzavarokkal küzd a kis pöcs, úgy látom. Ha nem akarta volna bántani, akkor nem a térdére megy, hanem lejjebb, a kemény játék meg nem ez, ha keményen játszana, akkor blokkolta volna 1on1, nem lábra megy. Deion Sanders és Tomlinson is erről beszéltek az NFL Network-n, az ilyen blokkokat a RB-k nyomják bent a gyúrás közben, nem a WR-ek kint a szélen, egyszerűen nem szokás...

Remélem kap egy alapos büntetést, ha már a komolyabb verést megúszta meccs közben...
StormST
Nem ez az első eset, hogy valaki rosszul blokkol, vagy éppen rossz megoldást választ. Sajnos nem is kell messzire menni: Campbell letarolta Tannehillt, súlyos sérülést okozott neki. Arról mi a véleményed? Szándékosan ütötte ki, vagy sem? Vagy hozzam fel példának az 1. fordulót, ahol a védőitek adtak rendesen Cam fejének? Volt belőle vita rendesen, nem is akarom feléleszteni, és nem is gondolom azt, hogy Camet bárki szándékosan ki akarta volna ütni. De itt van egy másik sajnálatos eset, és nyíltan feltételezed, hogy Harrist bántani akarták. Mi célból tette volna ezt? Talib és Roby ellen se lett volna sokkal több esélye a WR-eknek, vagy éppen Mariotának. Hibázott, durva volt, kapjon érte büntetést, de nem kell többet belelátni. Ez a második éve Douglasnak nálunk, és nem dirty player, tudtommal a Falconsban sem volt az.
Nandito
Na mondjuk a Panthers fanok (jogosan) nagyon ki voltak borulva a 2 durva h2h miatt (Millerénél épp hogy összeakadt a 2 sisak vétlenül), akkor mi most miért ne lehetnénk kiakadva? Stewartnak se volt előtte-utána dirty playe

Amúgy nálam is Swearinger díjas play volt. Becélozta Harris térdét és sisakkal odafejelt. A játéknak ott egyáltalán nem volt sebessége, hogy a lábra mért ütés véletlenül csússzon le térdre, mellesleg Harris mozgási energiája (sebesség2*tömeg) azt se indokolta, hogy lentre menjen, de az mindegy, mehet oda csak ne térdre, csak mivel Harris kvázi állt, nem egy odavetődök és véletlenül pont a legrosszabb helyen találkozok vele szituáció volt.

Kubiak eszkalálta a liga felé, majd eldöntik ér-e büntetést. Ezzel max a liga büdzséje jár jól. Harris szerencsére jól van, szóval mi akár tovább is léphetnénk rajta.
Black_Adder
Naná, fordítva én is ki lennék akadva. De nem is erre reagáltam, hanem arra, hogy Doglas direktbe bántani akarta Harrist.
Douglas blokkolni akart, ez a feladata a futójátéknál. (Foglalkoznak a témával, utána lehet olvasni.) Csak annyira szerencsecsomag volt, hogy nem elé, hanem a térdének vetődött. Az meg különösen vicces, hogy mozgási energiát veszünk ide, meg kvázi állóhelyzetet. Még azt is írjuk a számlájára, hogy hátul nincs szeme, és nem látta, hogy közben már Henryt földre vitték, és nem kell neki blokkolni.
Nandito
Nem kell, hogy hátul legyen szeme. Nagy sebességnél elhiszem, hogy blokkolni akar, csak így sikerül, egy kvázi álló embert viszont könnyű ott blokkolni, ahol akarod.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Heuermannel amúgy mi van?
Volt egy meccse 2 elkapással se előtte se utána nem láttam pályán cserébe tradeeltünk ugye Derbiért.

Hatalmas nagy semmi.
Talán nem kellett volna ódákat zengeni róla, amíg IRen volt és a TCt is kihagyta

Btw az FO mérlege RBből eddig 0/3 ball hillman booker
OTből mondjuk 1/3 OF vs painter schofield sombrero

A drafton inkább húzzanak a dbe az elején az jobban megy
Black_Adder
Heuermannak én még adok egy offseasont. Julius Thomasnak sem volt több momentuma az első két évében. Én pont nála tanultam meg, hogy vannak olyan játékosok, akik két évet alszanak. Ha a harmadik szezonban sem mutat semmit, akkor nem tudott akklimatizálódni. Igaz Jeffnek nem hoznak egy Manninget. Az RB draft besülések az igazán fájdalmas döntései Elwaynek vagy az edzői stábnak. Amúgy az O kordinátorunk mit csinál? Neki nincs felelősége ebben a rémes fal/futó problémában? Mellesleg ha McCoyt kivágják Chargersből, én elnézném itt újra, hogy mit hozna ki a két titánból. A QB-k maximalizálásához nagyon értett. Vagy ő Kubessel nem kompatibilis?
Zalán
Egy Kubes tipusú HC mellett az OC poszt elég súlytalan, ahogy ez nálunk is tapasztalható. McCoy-t hiba lenne idehozni, két dudás lenne egy csárdában és McCoy inkább QB centrikus OC...

A RB téma már rázósabb, Ball pl. egy Heisman-döntős, NCAA TD record holder pedigréjével érkezett az NFL-be, még ha a 2012-es szezonja nem is volt annyira erős, mint a 2011-es, így se sok jel mutatott rá, hogy akkora bust lesz, mint amilyen lett, talán csak az, hogy már college-ben kicsit túl lett terhelve. Hillman nem való feature back-nek, igaz a 3rd round kicsit talán magas lett érte, de ettől még én nem tartottam rossz futónak és a tavalyi 800+ yard-ja nem apró segítség volt a SB szezonban. Voltak szar meccsei és középen nem is tud futni, de most én pl. örülnék, ha a keretben lenne. Booker-t én még nem írnám le teljesen, ha jövő szezon elején is fos lesz, 2 offseason-el a háta mögött, akkor keresztet vethetünk rá...

Nehéz megtippelni, hogy egy RB mennyire lesz jó az NFL-ben és mennyire bírja majd a terhelést, nem csak mi lövünk mellé és nem csak nekünk van pechünk. Rengeteg RB jön ki minden szezonban, csak egy példával érzékeltetném elsőre, hogy mennyire nehéz ügy ez: 2012-ben Hillman volt az 6. RB a drafton, az előtte kivett 5 első és máodik körösből 1 már visszavolunt sérülés miatt, Pead-nek baleset vetett véget a karrierjének, 2 FA és csak Doug Martin vált be...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Faszagyerek ez a Douglas, volt pofája kijelenteni, hogy nem akarta bántani Harris-t, ő csak keményen játszik. Alapos fogalomzavarokkal küzd a kis pöcs, úgy látom. Ha nem akarta volna bántani, akkor nem a térdére megy, hanem lejjebb, a kemény játék meg nem ez, ha keményen játszana, akkor blokkolta volna 1on1, nem lábra megy. Deion Sanders és Tomlinson is erről beszéltek az NFL Network-n, az ilyen blokkokat a RB-k nyomják bent a gyúrás közben, nem a WR-ek kint a szélen, egyszerűen nem szokás...

Remélem kap egy alapos büntetést, ha már a komolyabb verést megúszta meccs közben...
StormST
Nem ez az első eset, hogy valaki rosszul blokkol, vagy éppen rossz megoldást választ. Sajnos nem is kell messzire menni: Campbell letarolta Tannehillt, súlyos sérülést okozott neki. Arról mi a véleményed? Szándékosan ütötte ki, vagy sem? Vagy hozzam fel példának az 1. fordulót, ahol a védőitek adtak rendesen Cam fejének? Volt belőle vita rendesen, nem is akarom feléleszteni, és nem is gondolom azt, hogy Camet bárki szándékosan ki akarta volna ütni. De itt van egy másik sajnálatos eset, és nyíltan feltételezed, hogy Harrist bántani akarták. Mi célból tette volna ezt? Talib és Roby ellen se lett volna sokkal több esélye a WR-eknek, vagy éppen Mariotának. Hibázott, durva volt, kapjon érte büntetést, de nem kell többet belelátni. Ez a második éve Douglasnak nálunk, és nem dirty player, tudtommal a Falconsban sem volt az.
Nandito
A többi eset ebből a szempontból szerintem egyáltalán nem releváns. Attól még, hogy más volt vagy nem volt szándékos, az miben befolyásolja azt, hogy ez az volt-e? Vagy ha más is hülye volt, akkor ő is lehet az?

A Panthers elleni esetek nem voltak szépek, sőt, nem zárom ki egyáltalán, hogy szándékosan akartak Cam-nek adni egyet, de azok játék hevében történt dolgok voltak, ez meg egy play-től messze, ártalmatlan szituációban történt eset volt, ég és föld a kettő. Harris a play-t nézte, Douglas meg Harris térdét, becélozta és rávetődött. Ez nem keménység vagy durvaság volt, hanem sérülésveszélyes és aljas play volt. Nem is egy félresikerült blokk volt, Harris kvázi állt, nem belelépett egy alacsonyra induló blokkba és nem is hátralépett egy magasra induló előtt.

Nem tudom miért csinálta és hogy miért pont Harris ellen. Nem kizárt például, hogy beszólt neki, de egy ilyen mozdulat sehogy se lehet indokolt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 661 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Heuermannel amúgy mi van?
Volt egy meccse 2 elkapással se előtte se utána nem láttam pályán cserébe tradeeltünk ugye Derbiért.

Hatalmas nagy semmi.
Talán nem kellett volna ódákat zengeni róla, amíg IRen volt és a TCt is kihagyta

Btw az FO mérlege RBből eddig 0/3 ball hillman booker
OTből mondjuk 1/3 OF vs painter schofield sombrero

A drafton inkább húzzanak a dbe az elején az jobban megy
Black_Adder
Heuermannak én még adok egy offseasont. Julius Thomasnak sem volt több momentuma az első két évében. Én pont nála tanultam meg, hogy vannak olyan játékosok, akik két évet alszanak. Ha a harmadik szezonban sem mutat semmit, akkor nem tudott akklimatizálódni. Igaz Jeffnek nem hoznak egy Manninget. Az RB draft besülések az igazán fájdalmas döntései Elwaynek vagy az edzői stábnak. Amúgy az O kordinátorunk mit csinál? Neki nincs felelősége ebben a rémes fal/futó problémában? Mellesleg ha McCoyt kivágják Chargersből, én elnézném itt újra, hogy mit hozna ki a két titánból. A QB-k maximalizálásához nagyon értett. Vagy ő Kubessel nem kompatibilis?

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”