NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
legkomolytalanabb meccsünk, ez nagy szó mert játszottunk Fisher ellen és még Friscoban is volt meccsünk

(reméljük!!!) nem sérült meg senki, Miamiba utazhat az ifi csapat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
brady pocket qb whaat? 😀
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Azt hiszem kibírjuk jelen állás szerint! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Hightower nem lesz.

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Kellemes ünnepeket minden Kedves Szurkolótársnak! 😊 Avagy Merry Patsmas!

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000762078/article/todd-bowles-in-hospital-may-not-coach-vs-patriots
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
LeGarrette Blount is the first player in New England Patriots history with 1,000+ rush yards & 15+ rush TD in a season.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Robert Kraft és az ő első beruházása a profi sport világában. A Boston Lobsters:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap3000000760954/NFL-Films-Presents-Robert-Kraft-and-the-Boston-Lobsters

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Martellus színes világa:
 www.patriots.com/news/2016/12/22/martyisms-wise-colorful-words-live

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Csak nekem tűnt fel hogy Van Noy gyakorlatilag úgy viselkedik/játszik a pályán mintha már éveket húzott volna le itt?
Mikor HT kiesett egy időre még a rádiós sisakot is ő kapta meg ha jól emlékszem...
Nekem ez a döbbenet és abszolút pozitív értelemben...
Castleai01
Az ő példája markánsan mutatja, hogy bár a talent sem elhanyagolható, de alapvetően egy csapat-, csapatrészfelépítés nem azt jelenti, hogy jó játékosokat összetesznek, hanem (kis túlzással) bárki lehet hasznos, tűnhet jónak, mert a vezetők (hc, oc, dc, stb.) nem emberekben, hanem teamekben gondolkodnak, és ezért, ha jó a felépítmény, akkor bárki cserélhető, bárki beépíthető.
És (kis túlzással) bárkit ki lehet tenni ha elkésik, ha arcoskodik, ha nem akar beilleszkedni, és (kis túlzással) bárkit be lehet építeni, még azt is, aki egy Lionsban tűnik teljesen fogalmatlannak.

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Csak nekem tűnt fel hogy Van Noy gyakorlatilag úgy viselkedik/játszik a pályán mintha már éveket húzott volna le itt?
Mikor HT kiesett egy időre még a rádiós sisakot is ő kapta meg ha jól emlékszem...
Nekem ez a döbbenet és abszolút pozitív értelemben...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez még mindig nem csak a sackekből áll, de tény, hogy amióta nem másfél emberrel próbálunk irányítót támadni, azért jóval jobban néz ki a sztori 😊
Wyatt
Nem volt huzatom kikeresgélni a teljes pass rush statisztikákat. De komfortos irányítót csak negyedekre láttam az utóbbi időkben.

Bye week óta teljesen beérett a védelem. Az új szerzemények pontosan értik a dolgukat; MP kedvére variálhat.
tomi-tomi
Nem is konkrétan neked, vagy ellened, csak megjegyzésként. Nekem a Rams ellen volt az áttörés, de ott még rá lehetett fogni az ellenfél töketlenségére. A Ravens ellen azért már azért nem lehetett nem észrevenni, hogy most már messze nem ugyanaz a védelem, mint az első mondjuk 10 fordulóban volt, a Broncos ellen meg az első negyedet leszámítva parádés volt 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk ez még mindig nem csak a sackekből áll, de tény, hogy amióta nem másfél emberrel próbálunk irányítót támadni, azért jóval jobban néz ki a sztori 😊
Wyatt
Nem volt huzatom kikeresgélni a teljes pass rush statisztikákat. De komfortos irányítót csak negyedekre láttam az utóbbi időkben.

Bye week óta teljesen beérett a védelem. Az új szerzemények pontosan értik a dolgukat; MP kedvére variálhat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez még mindig nem csak a sackekből áll, de tény, hogy amióta nem másfél emberrel próbálunk irányítót támadni, azért jóval jobban néz ki a sztori 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem ugye ez szubjektív, még mindig nagyon ergya, viszont az év elejei szinthez képest javulás felfedezhető.
Studi
Az utolsó három meccsen 10 sack. Egyrészt 50+-os idénynek megfelelő, másrészt a rettegett pass rush csapatoké: 5 - Broncos, Bills, Hawks, 4 - KC, Jets.

Javulás stimmel, csak éppen liga top3 szintre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Pass Rush nálunk csak nyomokban fedezhető fel.

Studi
Áthoztam ide.

Azért ez így jelenleg nem pontos. Amióta elkezdtük rendesen rotálni a 4 DE-t (Ninko belejött az eltiltás után, Flowers is teljes értékű lett), plusz Flowers beletanult a belső, DT pozícióból induló pass rushra megváltozott a helyzet.

Biztos nem leszünk egy Denver D, de elég jól elkaristol ez az egység.
zinedine5
Nekem ugye ez szubjektív, még mindig nagyon ergya, viszont az év elejei szinthez képest javulás felfedezhető.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Pass Rush nálunk csak nyomokban fedezhető fel.

Studi
Áthoztam ide.

Azért ez így jelenleg nem pontos. Amióta elkezdtük rendesen rotálni a 4 DE-t (Ninko belejött az eltiltás után, Flowers is teljes értékű lett), plusz Flowers beletanult a belső, DT pozícióból induló pass rushra megváltozott a helyzet.

Biztos nem leszünk egy Denver D, de elég jól elkaristol ez az egység.
zinedine5
Én azt látom, hogy az első félidőben megy a konzervatív playhívás, nem engedünk nagy játékokat és öljük a futást. Aztán félidőben megnézzük, hogy ki az o fal gyenge pontja, melyik gapet érdemes támadni.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Pass Rush nálunk csak nyomokban fedezhető fel.

Studi
Áthoztam ide.

Azért ez így jelenleg nem pontos. Amióta elkezdtük rendesen rotálni a 4 DE-t (Ninko belejött az eltiltás után, Flowers is teljes értékű lett), plusz Flowers beletanult a belső, DT pozícióból induló pass rushra megváltozott a helyzet.

Biztos nem leszünk egy Denver D, de elég jól elkaristol ez az egység.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
csalódtam volna ha BB ezt nem tudja 😀

 www.youtube.com/watch?v=4O3R7_UUb5U
ZERO_L

Nem ártana ha Cyrus Jones is megtanulná. 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
csalódtam volna ha BB ezt nem tudja 😀

 www.youtube.com/watch?v=4O3R7_UUb5U



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Ward agyrazkodasprotokoll alatt van. Ez egyreszt megmagyarazza a meccs utani nyilatkozatat, masreszt kicsit meglepo, mert ezek szerint van neki olyan, amit azert ugyesen titkol

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szóval, ha első körért akarjuk eladni őt, akkor csak a Bills illetve a Washington jöhetne képbe.

ervinator
Szerintem WSH aligha...pick alapján persze, de hülyék lennének egy 100 körüli PR-es, idén majdnem 5000 yardos QB-t, aki a labdát sem sokat adja el, leváltani...csak kényszerűségből max, ha nem sikerül Cousinsszal megegyezni.

És minden éremnek két oldala van...persze Pats oldalról Garoppolo milyen nagy érték, remekül helyt állt, sokat tanult, stb
De más csapatoknak el kell gondolkozni dolgokon: Vajon a mi rendszerünkbe is olyan jó lenne? Hmm, igaz jól játszott, de csak pár meccsen volt, kb rookie...akkor megéri nekünk, ha hamarosan meg kéne fizetni, vagy inkább egy rookie, aki 4 évig szart sem keres? Mert bizonyosan lesznek amolyan "rookie" hibái, ha más nem, egy másik csapat miatt...már nem a megszokott környezetben lenne. És még lehetnek ilyen okok, amiért nem biztos, hogy adnak érte top10-et
Chargers LT
Top10-et véleményem szerint egyáltalán nem ér Jimmy. Első kör közepe / vége felé viszont már a draft legjobbnak ítélt QB-i nem lesznek bent, így könnyet elképzelhető, hogy a kereslet találkozik a kínálattal.

Washington már tavaly is szenvedett Kirk szerződésével és idén is arról szólnak a hírek, hogy nem annyira szeretnék őt megfizetni.
ervinator
De nemsokára Jimmy-t is meg kell fizetni, nem sok időt nyernének és még kockáztatnak is egy nagyot a legfontosabb poszton.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Szóval, ha első körért akarjuk eladni őt, akkor csak a Bills illetve a Washington jöhetne képbe.

ervinator
Szerintem WSH aligha...pick alapján persze, de hülyék lennének egy 100 körüli PR-es, idén majdnem 5000 yardos QB-t, aki a labdát sem sokat adja el, leváltani...csak kényszerűségből max, ha nem sikerül Cousinsszal megegyezni.

És minden éremnek két oldala van...persze Pats oldalról Garoppolo milyen nagy érték, remekül helyt állt, sokat tanult, stb
De más csapatoknak el kell gondolkozni dolgokon: Vajon a mi rendszerünkbe is olyan jó lenne? Hmm, igaz jól játszott, de csak pár meccsen volt, kb rookie...akkor megéri nekünk, ha hamarosan meg kéne fizetni, vagy inkább egy rookie, aki 4 évig szart sem keres? Mert bizonyosan lesznek amolyan "rookie" hibái, ha más nem, egy másik csapat miatt...már nem a megszokott környezetben lenne. És még lehetnek ilyen okok, amiért nem biztos, hogy adnak érte top10-et
Chargers LT
Top10-et véleményem szerint egyáltalán nem ér Jimmy. Első kör közepe / vége felé viszont már a draft legjobbnak ítélt QB-i nem lesznek bent, így könnyet elképzelhető, hogy a kereslet találkozik a kínálattal.

Washington már tavaly is szenvedett Kirk szerződésével és idén is arról szólnak a hírek, hogy nem annyira szeretnék őt megfizetni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Szóval, ha első körért akarjuk eladni őt, akkor csak a Bills illetve a Washington jöhetne képbe.

ervinator
Szerintem WSH aligha...pick alapján persze, de hülyék lennének egy 100 körüli PR-es, idén majdnem 5000 yardos QB-t, aki a labdát sem sokat adja el, leváltani...csak kényszerűségből max, ha nem sikerül Cousinsszal megegyezni.

És minden éremnek két oldala van...persze Pats oldalról Garoppolo milyen nagy érték, remekül helyt állt, sokat tanult, stb
De más csapatoknak el kell gondolkozni dolgokon: Vajon a mi rendszerünkbe is olyan jó lenne? Hmm, igaz jól játszott, de csak pár meccsen volt, kb rookie...akkor megéri nekünk, ha hamarosan meg kéne fizetni, vagy inkább egy rookie, aki 4 évig szart sem keres? Mert bizonyosan lesznek amolyan "rookie" hibái, ha más nem, egy másik csapat miatt...már nem a megszokott környezetben lenne. És még lehetnek ilyen okok, amiért nem biztos, hogy adnak érte top10-et

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Szóval, ha első körért akarjuk eladni őt, akkor csak a Bills illetve a Washington jöhetne képbe.

ervinator
Én a Cardinalst sem zárnám ki.
empty taxi
Jogos, a Cards is ott lehet a kérők között, bár a fenti csapatok között őket gondolnám a legkevésbé reálisnak. Inkább elképzelhetőnek tartom, hogy megtartják még Palmert és draftról próbálnak valakit elhozni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"