NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 580 — Patriot
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
Nem persze. Nem egy tényező döntötte el. (Azért Luck minőséget nem találsz minden bokorban.)

Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek. (Mit tudom én, most kapta meg a hivatalos munkaköri leírását, felelősségi területeit és ez nem egyezett 100%-ig a szóban megállapodottakkal.)
tomi-tomi
Valszeg ez lehet a háttérben😊. A Colt csúnyán megvezette őt és így nem maradt más választása, mint fájó szívvel marad nálatok😊. Csak el jutunk oda nemsokára, hogy végül is áldozat ebben a történetben😊.
pfefe8
Hát igen-igen sajnálom, hogy minden második mondatot olvasod el.


"the Krafts send their regards"
Eddy
Szerintem inkább:

 images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51DRjTHlLtL.jpg
tomi-tomi
Csak mondom, ti ebben a történetben a Lannisterek vagytok és nem a Starkok!
Isti81
Ebbe nincs igazad.
"A Lannister always pays his debts." JMD pedig most mutatott be.
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
Nem persze. Nem egy tényező döntötte el. (Azért Luck minőséget nem találsz minden bokorban.)

Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek. (Mit tudom én, most kapta meg a hivatalos munkaköri leírását, felelősségi területeit és ez nem egyezett 100%-ig a szóban megállapodottakkal.)
tomi-tomi
Valszeg ez lehet a háttérben😊. A Colt csúnyán megvezette őt és így nem maradt más választása, mint fájó szívvel marad nálatok😊. Csak el jutunk oda nemsokára, hogy végül is áldozat ebben a történetben😊.
pfefe8
Hát igen-igen sajnálom, hogy minden második mondatot olvasod el.


"the Krafts send their regards"
Eddy
Szerintem inkább:

 images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51DRjTHlLtL.jpg
tomi-tomi
Csak mondom, ti ebben a történetben a Lannisterek vagytok és nem a Starkok!

Szerkesztette: Isti81
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mike Reiss (aki Pats-ügyekben megbízható ) azt írja, hogy közelálló források szerint szó sincs arról, hogy Belichick menne, az ő helyzete egészen biztos 2018-ra. Kraft „ultra-agresszív” nyomást helyezett JMD-re az elmúlt napokban, olyat, hogy ha ilyen lett volna egy hónappal korábban, biztos nem keres magának máshol HC állást. A másik faktor a család, a feleség és a négy gyerek: 2009-10-es denveri és a 2011-es ramses állás – és az a csapás, amit ez a családja számára jelentett – értékelendővé tett JMD számára a stabilitást, mivel 2012 óta New Englandben van. A harmadik említett faktor – ez nekem elég fura – hogy JMD ragaszkodása az elmúlt napokban egyre nagyobb lett a Pats iránt, egyre fontosabbnak tartotta a Pats organizáción belül kialakult kapcsolatait. Végül ezeknek a kapcsolatoknak az erőssége – amelyekhez párosultak Coltssal kapcsolatos elvárások – fontos faktort jelentettek a döntésnél. Én ezt úgy értelmezem, hogy lehet, hogy Luck állapota, a roster állapota vagy egyéb ok miatt irreálisnak érezte a Colts elvárásait.

Adam Schefter szintén azt írja, hogy JMD kezdettől fogva nem volt biztos a döntésben, ezt mutatta a második megbeszélés a Colts staffal és azzal, hogy JMD vacillál, a Colts FO is tisztában volt, JMD folyamatosan jelezte a Colts vezetés felé, hogy időre van szüksége, hogy kiforrjon a döntése és hogy ezt meg kell vitatnia a családdal. Schefter szerint nem a pénz volt a döntésnél a legfontosabb motiváció, hanem a család New Englandből Indianapolisba való költöztetése .
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
És mit csinál Luckkal? Sérült vállal trade egy 24,4 milliós 2018-as caphittel? Kinek? Egy 1/3-as QB fizetése sem kis tétel. Igaz, van mintegy 80 milla cap space a Coltsnál, de két ilyen szintű QB luxus lenne. Azon kívül van ott nagyobb need is...

Elnézve az AFC South csapatait és az Indy rosterét, lehet, hogy több fantáziát lát OC-ként várni, hogy Bill örökébe lépjen a Patsnél mint reménykedni egy esetleges PO részvételben. A Jags és az egészséges játékosokból álló Texans egyértelműen jobb csapat mint a Colts , a Titanst nem tudom megítélni, ellenünk keveset mutattak, de csak PO résztvevő lett. Nem gondolom, hogy sikernek könyvelt volna el egy 8:8-as szezont.

De lehet, hogy csak reálisan felmérte saját magát, hogy nem alkalmas HC-nak és emelt fizetésnél nem hagyja ott a tutit, az ismerős vizeket, ahol ráadásul rengeteg sikerélménye volt. Nekem a véleményem a denveri kaland óta, hogy nem jó HC. Valahogy nem tekintélyt sugárzó személyiség.

De ezek szerint a hírek a SB alatt igazak voltak.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
Nem persze. Nem egy tényező döntötte el. (Azért Luck minőséget nem találsz minden bokorban.)

Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek. (Mit tudom én, most kapta meg a hivatalos munkaköri leírását, felelősségi területeit és ez nem egyezett 100%-ig a szóban megállapodottakkal.)
tomi-tomi
Valszeg ez lehet a háttérben😊. A Colt csúnyán megvezette őt és így nem maradt más választása, mint fájó szívvel marad nálatok😊. Csak el jutunk oda nemsokára, hogy végül is áldozat ebben a történetben😊.
pfefe8
Hát igen-igen sajnálom, hogy minden második mondatot olvasod el.


"the Krafts send their regards"
Eddy
Szerintem inkább:



Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
Nem persze. Nem egy tényező döntötte el. (Azért Luck minőséget nem találsz minden bokorban.)

Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek. (Mit tudom én, most kapta meg a hivatalos munkaköri leírását, felelősségi területeit és ez nem egyezett 100%-ig a szóban megállapodottakkal.)
tomi-tomi
Valszeg ez lehet a háttérben😊. A Colt csúnyán megvezette őt és így nem maradt más választása, mint fájó szívvel marad nálatok😊. Csak el jutunk oda nemsokára, hogy végül is áldozat ebben a történetben😊.

Steelers fan
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
Nem persze. Nem egy tényező döntötte el. (Azért Luck minőséget nem találsz minden bokorban.)

Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek. (Mit tudom én, most kapta meg a hivatalos munkaköri leírását, felelősségi területeit és ez nem egyezett 100%-ig a szóban megállapodottakkal.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
A résztvevők - teljesen természetes módon - azon kezdtek el agyalni, hogyan növeljék/növelhetik a saját egységnyi esélyüket. A döntő többség "anyám lelki üdvét most adom el, hátha egyszer döntőt nyerek" hozzáállással látott neki. S voltak néhányan, akik "anyám lelki üdvét is eladom, csak folyamatosan rájátszásba jussak jó csapattal, akkor nyerni fogok" meglátással éltek. Mindkettő vezetett eredményre.

tomi-tomi
Lehet én vagyok rosszindulatú (sőt biztos) de ezen bekezdés elolvasása után a Spygate volt az 1., ami eszembe jutott.
empty taxi
Remélem ez igaz, és akkor JMD-t kitiltják a ligából és annak közeléből is! (Szép lenne 😀)
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
???
empty taxi
Nyilván "komolyan" gondoltam 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A résztvevők - teljesen természetes módon - azon kezdtek el agyalni, hogyan növeljék/növelhetik a saját egységnyi esélyüket. A döntő többség "anyám lelki üdvét most adom el, hátha egyszer döntőt nyerek" hozzáállással látott neki. S voltak néhányan, akik "anyám lelki üdvét is eladom, csak folyamatosan rájátszásba jussak jó csapattal, akkor nyerni fogok" meglátással éltek. Mindkettő vezetett eredményre.

tomi-tomi
Lehet én vagyok rosszindulatú (sőt biztos) de ezen bekezdés elolvasása után a Spygate volt az 1., ami eszembe jutott.
empty taxi
Remélem ez igaz, és akkor JMD-t kitiltják a ligából és annak közeléből is! (Szép lenne 😀)
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
???


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
A résztvevők - teljesen természetes módon - azon kezdtek el agyalni, hogyan növeljék/növelhetik a saját egységnyi esélyüket. A döntő többség "anyám lelki üdvét most adom el, hátha egyszer döntőt nyerek" hozzáállással látott neki. S voltak néhányan, akik "anyám lelki üdvét is eladom, csak folyamatosan rájátszásba jussak jó csapattal, akkor nyerni fogok" meglátással éltek. Mindkettő vezetett eredményre.

tomi-tomi
Lehet én vagyok rosszindulatú (sőt biztos) de ezen bekezdés elolvasása után a Spygate volt az 1., ami eszembe jutott.
empty taxi
Remélem ez igaz, és akkor JMD-t kitiltják a ligából és annak közeléből is! (Szép lenne 😀)

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A résztvevők - teljesen természetes módon - azon kezdtek el agyalni, hogyan növeljék/növelhetik a saját egységnyi esélyüket. A döntő többség "anyám lelki üdvét most adom el, hátha egyszer döntőt nyerek" hozzáállással látott neki. S voltak néhányan, akik "anyám lelki üdvét is eladom, csak folyamatosan rájátszásba jussak jó csapattal, akkor nyerni fogok" meglátással éltek. Mindkettő vezetett eredményre.

tomi-tomi
Lehet én vagyok rosszindulatú (sőt biztos) de ezen bekezdés elolvasása után a Spygate volt az 1., ami eszembe jutott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Szerintem ilyen nyomorék OC nem kell Indybe, főleg HC ként, aki ennyire át tudja baszni az egész ligát. Ez a gyökér emberileg nulla, és remélem hogy a karma lecsap majd rá... Idióta

Szerkesztette: Offensive Blow Job (OBJ) 🏈

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pont az lényeg, hogy annak idején ment Denverbe olyan fiatalon mutatja, hogy akar ő HC lenni nagyon is !
Sztem Belichick kb teljesen elvesztette az öltözőt és minden játékost nem lehet kirúgni , én már azon is meglepődnék ha maradna még 1 évet! Valahol nagyon furcsa lesz ez ha így lesz, mert az amit a csapat elért az elmúlt időszakban , BB-nek köszönhető. Az ami most történik szerintem csak azt mutatja, hogy az ESPN cikke igaz lehet, mert különben ez nem történhetne meg és én nem lepődnék meg azon sem ha hamarosan bejelentenék, hogy JMD lesz a főedző! Minek várni 1 évet akkor már! Jól ez nem tudom hogyan sülhetne el, BB elvesztette nagyon sok játékos bizalmát és sok szurkolóék is! Egyébként azt még megértem, hogy sokan azon lamentálnak, hogy ezt BB elbaszta, de azért a kirúgását követelni az szégyen. Tett ő annyit ezért a csapatért, hogy normális körülmények között ebből semmi probléma nem lenne! A Colts és a Pats viszony kb. most hidegháborús szintre került! Itt a két csapat közül valamelyik nagyot nyert! Ha JMD majd jó HC lesz akkor a Coltsnál idegesek lehetnek, ha viszont a denveri formáját hozza majd, akkor viszont örülhetnek, mert nem baszódik el Luck karrierje, viszont ha tényleg megkapja a Pats HC posztját és esetleg nem válik be akkor az nagy bukó lesz itt mindenkinek!
Isti81

Álmodj királylány.... 😊
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Lehet ez az egész túl van gondolva. Simán csak Kraft előállt az utolsó pillanatban egy olyan fizetési ajánlattal, ami magasabb, mint az Indy-s. Tudtommal edzőknél nincs cap (?).
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Én a következő képpen tudom elképzelni a folyamatot:
3 kordinátor elvesztése -> Butler-ügy -> vesztett SB - > Gronk lebegtetett visszavonulása -> Belichik nem erősíti meg a sajtájon, hogy visszatér
+ Brady 41 éves és Garoppolo el van trédelve már

Kraft azt látja, hogy atomjaira hullik minden pár nap alatt.Válság stáb a SB után, és odaígérnek mindent JMD-nek , csak maradjon. Így csak Patriciát kell pótolni, mert még Judge ST coach is marad (?). Most már biztosra veszem, hogy Gronk se vonul vissza.

Egyébként JMD egy geci, emberileg nulla.Ez nálam tény.
De rohadt jó OC, és örülök, hogy 2018-ban ő hívja majd a játékokat az Offense-nek.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
A Colts szurkolok eddig is nagyon kedveltek minket,de alighanem tovabb melyult ez a baratsag...
kolok1972
1. Patriots-ot mindenki utálja, tehát nem teljesen mindegy? 😊
2. Egy egyén döntése nem értem, hogy miért a csapat iránt kelt másokban további ellenszenvet?
bogec7
Mert ha már utálni kell vkit azok mi legyünk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Na az eddigi szeretetünk tovább mélyült....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
A Colts szurkolok eddig is nagyon kedveltek minket,de alighanem tovabb melyult ez a baratsag...
kolok1972
1. Patriots-ot mindenki utálja, tehát nem teljesen mindegy? 😊
2. Egy egyén döntése nem értem, hogy miért a csapat iránt kelt másokban további ellenszenvet?

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
A Colts szurkolok eddig is nagyon kedveltek minket,de alighanem tovabb melyult ez a baratsag...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Eddy New England Patriots 12
"the Krafts send their regards"
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Akár merről nézem - DeflateGate ide vagy oda - ez óriási kibaszás a Coltsal, ha igaz.
Ahogy Peterk mondta, már százszor kezet ráztak. Emberileg elásta magát örökre.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy olyan belterjes ligában, mint az NFL nem hiszem hogy ellőné magát végleg. Másfelől értem amit mondasz, hogy normális csapat nem hívná, de a Colts sem épp egy álom franchise jelenleg. Ballard keménykezű a csapat talentszintje alacsonyan van és Luck jövőre is kérdéses.ervinator
Ha ez a baj akkor el se fogadja az első interjú felkérést. Vagy a másodikat. Vagy a SB után szól, hogy állj, mégse. De hivatalosan be is jelentették. Már a holnapi sajtótájékoztatót is leszervezték. Gondolod, hogy ilyent megtesz egy franchise, ha nem rázott százszor kezet a jelölttel és már a papírmunkát is elvégezte az ügynöke?

Adja magát a BB lelép scenario, de én nem vagyok meggyőződve róla teljesen, hogy ez nem egy utolsó nagy roham 2 pajtitól, hogy legyen még egy gyűrű.
ervinator
Utolsó nagy roham? Koordinátorként? Mennyit ér még egy koordinátori gyűrű? Te fel tudod sorolni, hogy kik nyertek koordinátorként gyűrűt? Tudod, hogy Belichick nyert-e és ha igen, hányat? 😊

Ez csak bostoni HC állás lehet. Ha nem az, akkor a pali megbolondult.
peterk2005
Belichick kettőt nyert a Giantsszel, így van neki hét. És fontosak is neki, egyértelmű a giantses kötődése.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
... és a roster értékelését, különösen a támadófalét. Az a hír járja, hogy Luckot újra kell operálni.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)