New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...Gyulus
érdekes értékítéleted van.Amadeus91
Szerinted halottnak kellemetlenebb lenni, vagy nemi erőszak áldozatának?Sobri Jóska
függ a halál nemétől. Sokan lehet elcserélnék az atombombától való elevenen elégést egy snassz seggbekúrásra.Amadeus91
Nem értetted a kérdést.
Itt az áldozattal való lelki azonosulásról van szó.
Egy erőszakot túl- majd megélni kellemetlenebb, mint a halált.
Az ugyanis nem jár tapasztalással, ergo semmi kellemetlenség nincs benne.
Tehát Gyulus az áldozattal való empátia oldaláról közelít, és úgy arra jut, hogy rosszabb dolog erőszak után ezt megélni, mint nem létezni, vagyis meghalni.
Egyébként szerintem is kellemetlenebb nemi erőszak áldozatának lenni, mint halottnak.
Te nem így gondolod?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...Gyulus
érdekes értékítéleted van.Amadeus91
Szerinted halottnak kellemetlenebb lenni, vagy nemi erőszak áldozatának?Sobri Jóska
függ a halál nemétől. Sokan lehet elcserélnék az atombombától való elevenen elégést egy snassz seggbekúrásra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maradjunk abban, hogy itthon az erőszak elképzelhetőbb, és életszerűbb(közelibb?), ezért nyilván ez hatással van erre (jobban el tudjuk képzelni, hogy valaki ennek az áldozatává válik), de azért a halálnál már cseszheted, hogy kevésbé kellemetlen (már, ha jól értem, hogy erre gondoltál)
Btw, egy icipicit elkanyarodtunk a topictól, ezt inkább az offban kéne folytatni

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...Gyulus
érdekes értékítéleted van.Amadeus91
Szerinted halottnak kellemetlenebb lenni, vagy nemi erőszak áldozatának?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...Gyulus
érdekes értékítéleted van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...Gyulus
nem gyanúsították. nyomozás sem volt. egy nő beperelte, de semmivel sem tudta alátámasztani.

choose life
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.polamalu
Nemi erőszakkal gyanúsították. Az én szememben az talán még rosszabb is...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nem tud három éve alatt egy elkapó TE olyan hasznot csinálni, ami kiegyenlíti a jelenlegi helyzetet. Úgy néz ki, hogy egy GYILKOS vagy egy gyilkosságban bűnrészes játékos van a Patriots-ban, egy az eredményességet és szervezeti kultúrát figyelembe véve mintafranchise-ban. És most a hírekben folyamatosan ezt tártsítják a Patriothoz és nem pl az álompárt. Ezt megérzi a FRANCHISE, míg ha Hernandeznek a minicamp alatt szétment volna az Achillese és annyi lenne a karrierjének, azt nem.
Szerintem ha Kraft visszamehetne az időben, akkor nem draftolná Hernandezt. De ez csak az én véleményem.

.Robilluma
rázós az ügy valóban, de ne felejtsük hogy Ray Lewis és a Ravens egészen jól
átvészelt egy hasonló esetet!yooker
Majd' ha meglesz az az ominózus gyanúsítás, na, majd akkor törődünk ezzel az egésszel. Addig (sőt: az elítélésig) ártatlan és az NFL is mehet a picsába fegyelmezgetéssel.

Megjegyzem, ugyanezen az alapon az előbb említett Ray Lewisnak, vagy épp Big "she said no" Bennek is repülnie kellett volna évekkel ezelőtt. Mert ez egy olyan elvi kérdés, ahol majdhogynem irreleváns, hogy ki mekkora sztár.Gyulus
Azért mintha Ben nem gyilkosságba keveredett volna. Ne mossuk össze a szezont a fazonnal.
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nem tud három éve alatt egy elkapó TE olyan hasznot csinálni, ami kiegyenlíti a jelenlegi helyzetet. Úgy néz ki, hogy egy GYILKOS vagy egy gyilkosságban bűnrészes játékos van a Patriots-ban, egy az eredményességet és szervezeti kultúrát figyelembe véve mintafranchise-ban. És most a hírekben folyamatosan ezt tártsítják a Patriothoz és nem pl az álompárt. Ezt megérzi a FRANCHISE, míg ha Hernandeznek a minicamp alatt szétment volna az Achillese és annyi lenne a karrierjének, azt nem.
Szerintem ha Kraft visszamehetne az időben, akkor nem draftolná Hernandezt. De ez csak az én véleményem.

.Robilluma
rázós az ügy valóban, de ne felejtsük hogy Ray Lewis és a Ravens egészen jól
átvészelt egy hasonló esetet!yooker
Majd' ha meglesz az az ominózus gyanúsítás, na, majd akkor törődünk ezzel az egésszel. Addig (sőt: az elítélésig) ártatlan és az NFL is mehet a picsába fegyelmezgetéssel.

Megjegyzem, ugyanezen az alapon az előbb említett Ray Lewisnak, vagy épp Big "she said no" Bennek is repülnie kellett volna évekkel ezelőtt. Mert ez egy olyan elvi kérdés, ahol majdhogynem irreleváns, hogy ki mekkora sztár... s az is mindegy, hogy elkövette-e vagy sem, hiszen már csak elkövetés gyanúja is árt a franchise-nak.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem tud három éve alatt egy elkapó TE olyan hasznot csinálni, ami kiegyenlíti a jelenlegi helyzetet. Úgy néz ki, hogy egy GYILKOS vagy egy gyilkosságban bűnrészes játékos van a Patriots-ban, egy az eredményességet és szervezeti kultúrát figyelembe véve mintafranchise-ban. És most a hírekben folyamatosan ezt tártsítják a Patriothoz és nem pl az álompárt. Ezt megérzi a FRANCHISE, míg ha Hernandeznek a minicamp alatt szétment volna az Achillese és annyi lenne a karrierjének, azt nem.
Szerintem ha Kraft visszamehetne az időben, akkor nem draftolná Hernandezt. De ez csak az én véleményem.

.Robilluma
rázós az ügy valóban, de ne felejtsük hogy Ray Lewis és a Ravens egészen jól
átvészelt egy hasonló esetet!
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nekem ebből az ismételt házkutatásból keresőkutyával meg bűnügyi laborosok hadával az jön le, hogy a rendőröknek nincs semmi vagy nagyon kevés a kezükben és abban reménykednek, hogy találnak valamit. Lehet, hogy hullakereső kutyák, hátha van még áldozat. 😊

Ettől függetlenül ha a rögtöni házkutatás nem hozott eredményt, a házat ennek ellenére nem pecsételték le, Hernandezt - akit már az ügyvédje hozott haza is - nem tartóztatták le, akkor nagyon kevés az az esélye egy újabb házkutatás sikerének, amikor napjai voltak Hörninek arra, hogy minden további nyomot szakemberek bevonásával eltüntessen.

Nekem ez a házkutatás pozitív üzenet a jövőt illetően.
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ó pedig már eszembe jutott mikor a Rém rendes családban kutyaházat építenek, WC-vel, meg mozgássérült feljáróval...


több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
"NFL Network reporting that's a doll house, not a dog house."

Csak egy újabb slow news day... Twitteren élő eredménykövetés megy a most zajló házkutatásról a nagy kinti zsurnaliszták között, nevetséges


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Detectives now searching the doghouse out back of Hernandez house.


At the risk of making light of a serious situation, how jealous is the search dog going to be when he has to search that massive dog house?
😂
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Tebow berakják Brady helyett qbnak, ő meg megy kifele TEnek mert így a jó, majd pedig az SBn megverjük a friscot sok-0ra és Timet megválasztják az év offense Tebowjánal

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Egy a lényeg: a PO-ba már Tebow-val megyük.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelentem, Putyin amnéziás lett!
Azt nyilatkozta, hogy sem Kraftra, sem bajnoki gyűrűre nem emlékszik!



Afotós meg mehet majd nyaralni Szibériába!laccoo74
Befosott Hernitől, rájött, hogy nem érdemes szívózniaWyatt
Haha jó vicc, vagy Kraft szívózása után Putyin odacsörgött Amerikába, ahol fél nap múlva Hörni belekeveredik egy gyilkosságba és el is meszelik.
Aztán holnap meg Kraft kap egy SMS-t, hogy Tom lesz a következő. 😀

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Befosott Hernitől, rájött, hogy nem érdemes szívózniaWyatt
Putyin több danos cselgáncsmester, nem félős gyerek. Bárkinek einstandolja a gyűrűjét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Közben az első támogató már szakított is Hernandezzel.
A CytoSport táplálékkiegészítő gyártó azonnali hatállyal szerződést bontott.
Bármi is lesz az ügy vége,érzékeny veszteségek várhatóak bevételi oldalon.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jelentem, Putyin amnéziás lett!
Azt nyilatkozta, hogy sem Kraftra, sem bajnoki gyűrűre nem emlékszik!



Afotós meg mehet majd nyaralni Szibériába!laccoo74
Befosott Hernitől, rájött, hogy nem érdemes szívóznia

több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Viszont úgy néz ki ha sittre megy akkor is jár neki a fizetése garantált része, és a sapkát is terheli ha jól értem:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pykzzvxmgyglnkzpuaqj
Examining Aaron Hernandez's New England Patriots contract
Aaron Hernandez's contract with the New England Patriots does not include a "failure to perform" clause, Ian Rapoport reported. What does that mean for Hernandez if he faces eventual legal troubles?


Grat az ügynökének 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyébként az ABC-re ne hallgassatok Hörni témában, minden amit lehoztak eddig Bréking nyúzként az egy rakás hazugság volt és ezt vette át az ESPN is becuppanva. A végén még Hörni lesz Dexter....


JT Daniels fan
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


De, ha annyira fontos neki, majd csináltatok egy másikat!
Á, nem fontos,Kinder tojásban találtam! 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jelentem, Putyin amnéziás lett!
Azt nyilatkozta, hogy sem Kraftra, sem bajnoki gyűrűre nem emlékszik!



Afotós meg mehet majd nyaralni Szibériába!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap tweetje Hernandez ügyben Seth Meyerstől, a Saturday Night Live főírójától :

I bet Aaron Hernandez keeps refreshing ESPN.com to see if he's been arrested yet.