New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
és itt a legfrissebb infó...

Asked Attleboro Clerk ab Aaron Hernandez arrest warrant: "We have not seen or heard of any [paperwork] on the way, no."

az ESPN is óriási öngólt lőtt, lehozták breaking news-ként, hogy warrant issued, most meg már órák óta csak az a cikk van kint, hogy warrant near


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
most már van. az ABC News szerint.deyell
pontosítsunk:
@AdamSchefter

Police issue arrest warrant for obstruction of justice for Aaron Hernandez, per multiple media reports

Update: Police have prepared arrest warrant for Patriots TE Aaron Hernandez for obstruction of justice, per ABC News.


erről beszélek... az elméletileg egy hír, hogy a rendőrség vagy kiadta vagy nem adta ki a letartóztatási parancsot, nem hogy "valószínűleg kiadja", "mindjárt kiadja", "már szinte kiadta", "épp most szövegezik", satöbbi...jjncaa
Pont pár napja méltattam Adam Shitfej munkásságát az ilyen elhamarkodott szenzációhajhász "first" jelentések miatt. Ami az ő ujjából jön az még csak nem is 50-50.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
mert én frissítem a bowl.hu-s twitter- és facebook-csatornát, szóval a korábbiaknál jobban követem a híreket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
most már van. az ABC News szerint.deyell
pontosítsunk:
@AdamSchefter

Police issue arrest warrant for obstruction of justice for Aaron Hernandez, per multiple media reports

Update: Police have prepared arrest warrant for Patriots TE Aaron Hernandez for obstruction of justice, per ABC News.


erről beszélek... az elméletileg egy hír, hogy a rendőrség vagy kiadta vagy nem adta ki a letartóztatási parancsot, nem hogy "valószínűleg kiadja", "mindjárt kiadja", "már szinte kiadta", "épp most szövegezik", satöbbi...jjncaa
mostanában ezek a dolgok nagyon a bögyödben vannak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000213802/article/no-arrest-warrant-issued-in-odin-lloyd-homicide-investigation
Még nem érkezett semmilyen letartóztatási parancs.
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
most már van. az ABC News szerint.deyell
pontosítsunk:
@AdamSchefter

Police issue arrest warrant for obstruction of justice for Aaron Hernandez, per multiple media reports

Update: Police have prepared arrest warrant for Patriots TE Aaron Hernandez for obstruction of justice, per ABC News.


erről beszélek... az elméletileg egy hír, hogy a rendőrség vagy kiadta vagy nem adta ki a letartóztatási parancsot, nem hogy "valószínűleg kiadja", "mindjárt kiadja", "már szinte kiadta", "épp most szövegezik", satöbbi...jjncaa
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000213802/article/no-arrest-warrant-issued-in-odin-lloyd-homicide-investigation

Japp.
Korábban mondtam már, hogy én max akkor kezdek pánikolni, mikor már hivatalosan begyanúsítják.
Nevetséges, hogy mennyi kamu "report" születik ebben az ügyben.Gyulus
Mondjuk ha letartóztatják sem biztos, hogy vádat is emelnek ellene. Bár az elmondott "bizonyítékok" alapján lehetséges. Miért nem tud ez is csak kurvázni meg piálni uborkaszezonban mint az összes többi?
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000213802/article/no-arrest-warrant-issued-in-odin-lloyd-homicide-investigation
Még nem érkezett semmilyen letartóztatási parancs.
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
most már van. az ABC News szerint.deyell
pontosítsunk:
@AdamSchefter

Police issue arrest warrant for obstruction of justice for Aaron Hernandez, per multiple media reports

Update: Police have prepared arrest warrant for Patriots TE Aaron Hernandez for obstruction of justice, per ABC News.


erről beszélek... az elméletileg egy hír, hogy a rendőrség vagy kiadta vagy nem adta ki a letartóztatási parancsot, nem hogy "valószínűleg kiadja", "mindjárt kiadja", "már szinte kiadta", "épp most szövegezik", satöbbi...jjncaa
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000213802/article/no-arrest-warrant-issued-in-odin-lloyd-homicide-investigation

Japp.
Korábban mondtam már, hogy én max akkor kezdek pánikolni, mikor már hivatalosan begyanúsítják.
Nevetséges, hogy mennyi kamu "report" születik ebben az ügyben.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Addig amíg nem BB-t sittelik, addig nem izgulok (Magamat sajnálom, mert Hörnit szerettem, de aki hülye...)!!!

Nem is baj, ha nincs Tomnak első számú elkapója, mert már sokszor így is Wes-t erőltette akkor is, ha nem volt a legjobb helyzetben, míg mások totál üresen voltak. 2006-ban legalább nem lehetett tudni, hogy mire készüljenek a védők, meg remélem több lesz a futás is!!!Egon
Szerintem viszont semmivel nem lesz másabb idén. Ja de, Welkert ezentúl Amendolának hívjuk majd 😊

több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Addig amíg nem BB-t sittelik, addig nem izgulok (Magamat sajnálom, mert Hörnit szerettem, de aki hülye...)!!!

Nem is baj, ha nincs Tomnak első számú elkapója, mert már sokszor így is Wes-t erőltette akkor is, ha nem volt a legjobb helyzetben, míg mások totál üresen voltak. 2006-ban legalább nem lehetett tudni, hogy mire készüljenek a védők, meg remélem több lesz a futás is!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
most már van. az ABC News szerint.deyell
pontosítsunk:
@AdamSchefter

Police issue arrest warrant for obstruction of justice for Aaron Hernandez, per multiple media reports

Update: Police have prepared arrest warrant for Patriots TE Aaron Hernandez for obstruction of justice, per ABC News.


erről beszélek... az elméletileg egy hír, hogy a rendőrség vagy kiadta vagy nem adta ki a letartóztatási parancsot, nem hogy "valószínűleg kiadja", "mindjárt kiadja", "már szinte kiadta", "épp most szövegezik", satöbbi...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
jaja, nagyon utálom ezt, mikor a híraszályban néha történik egy nagyobb volumenű dolog, aztán a tévétársaságok azon versenyeznek, hogy ki közli le először az ezzel kapcsolatos bombahírt (aminek természetesen egyenes következménye, hogy néha már azelőtt megteszik ezt, hogy lett is volna valami)...jjncaa
Vagy valóban jó volt a füles, amiről a konkurencia lemaradt, ezért kitalálja, hogy kamu az egész és hitelteleníti az ellenlábást. Most is erről lehetett inkább szó. A nap végén viszont csak az marad meg, hogy a hülyék farkast kiáltottak.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
most már van. az ABC News szerint.

choose life
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.undisputedly
jaja, nagyon utálom ezt, mikor a híraszályban néha történik egy nagyobb volumenű dolog, aztán a tévétársaságok azon versenyeznek, hogy ki közli le először az ezzel kapcsolatos bombahírt (aminek természetesen egyenes következménye, hogy néha már azelőtt megteszik ezt, hogy lett is volna valami)...

Hernandez számára meg innen már akkor se lenne visszaút, ha tisztázzák, ahogy az angol mondja, "the damage is done"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag még sincs letartóztatási parancs.
Cbsnews szerint legalábbis.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
OFF: A bolond Gators játékosok között azért van azért gyémánt is: Percy Harvin. aztec
Harvin mondjuk ugyanolyan bolond volt a főiskolában, Childress a draftolása előtt még a nagymuterjával is elbeszélgetett, hogy mi baj van a gyerekkel, és maga a nagyi mondta, hogy "neki kell kezelésbe vennie" ["you gotta handle him"]


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Kicsit lemaradtam az események elejérő. Ugye ez a Lloyd akit megöltek nem az exPats WR?Bazzani
nem.winston
desutianap
sütianap a fejét. 😊Medvepapa

nem modhattyátok hogy nem mondtam meg, a csevegőbe írtam, - Bom Tredy áll az oldalvonalnál és sír................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kicsit lemaradtam az események elejérő. Ugye ez a Lloyd akit megöltek nem az exPats WR?Bazzani
nem.winston
desutianap
sütianap a fejét. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Kicsit lemaradtam az események elejérő. Ugye ez a Lloyd akit megöltek nem az exPats WR?Bazzani
nem.winston
de


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kicsit lemaradtam az események elejérő. Ugye ez a Lloyd akit megöltek nem az exPats WR?Bazzani
nem.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit lemaradtam az események elejérő. Ugye ez a Lloyd akit megöltek nem az exPats WR?

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hernandez ellen állítólag kiadták az elfogatóparancsot.
A vád: az igazságszolgáltatás munkájának akadályozása!laccoo74
hogy néz ki abban az államban erre a jogszabály? Szövetségi van rá? Mennyi jár ezért?Amadeus91
Több mindentől is függ, de azzal már biztosan számolhatnak a Pats fanok,hogy magától a ligától jön a felfüggesztés, még akkor is,ha itt megáll az ügy. Pacman vagy bigben például úgy kapott eltiltást,hogy el sem ítélték őket. Az tehát szinte biztos,hogy több meccses eltiltás jön, és ez a minimum.
Olyan forgatókönyv is létezik,mint Ray esetében, akit szintén emberölési ügyben volt "érdekelt", és csak azért nem kapott ténylegesen letöltendőt,mert vallott másokra...

Maga az akadályoztatás már években mérhető tétel, szóval ha nem sikerül kimosniuk a Ropes & Gray embereinek, akkor kemény évei lesznek. Maga a telefon összetörése, a kamerák felvételeinek megsemmisítése, és a tény,hogy takarító brigádot rendeltek a házhoz (!) elég gyanús...

Amennyiben ennél is tovább megy a dolog, akkor nyilván egy jó időre vége a karrierjének(kb örökre).
Már így is nemkívánatos személy a Gillette-ben, ugyanis igazak a hírek, és tényleg megmondták neki a stadionban,hogy jobb lesz ha távozik.
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
OFF: A bolond Gators játékosok között azért van azért gyémánt is: Percy Harvin.
Ezek után simán kinézem a stábból, hogy Hernandez tisztázásáig - mert nagyon remélem, hogy a kicsit IQ-ban visszamaradt vagy csak barátokat rossz helyen kereső srácot már láthatjuk szeptemberben az NFL-ben játszani -az all-round player Tebow-t kezdik átképezni, hogy TE legyen.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az igazságszolgáltatás akadályozását nem kell még véglegesnek tekinteni. Azok alapján amit eddig írtak az újságok, hogy mennyi féleképpen próbálta eltüntetni a nyomokat elképzelhető, hogy ezzel csak kiemelik az utcáról, hogy a nyomozás további menetét ne befolyásolja, aztán még eldől, hogy milyen köze volt Lloyd halálához. Szökés, menekülés veszélyét is említették már. A sok "tényből" amit az elmúlt napokban lehetett olvasni, kb. ez az obstruciton of justice a legkedvezőbb, amivel szembenézhet Hernandez. Még közel sincs vége ezzel szerintem.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Hernandez ellen állítólag kiadták az elfogatóparancsot.
A vád: az igazságszolgáltatás munkájának akadályozása!laccoo74
hogy néz ki abban az államban erre a jogszabály? Szövetségi van rá? Mennyi jár ezért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
...füvezős, bandázós idiótákkal...Robilluma
Bocs az offért, de meg kell jegyeznem, hogy még nem hallottam olyan hírt, hogy a betépett apuka agyba-főbe verte a családját egy spangli után. A gandzsa egyébként épp annyira nem tehet a fogyasztója fogyatékosságáról, mint a szesz, de sokkal könnyebb ezeket hibáztatni mint szembenézni a dolgok realitásával.gyeek
Itt nem közvetlenül a fűről van szó, hiába próbálod úgy beállítani... Lehet, hogy egy betépett apuka nem verte még szét a családját, de pl. ez a gyilkosság is a rendőrség szerint a marihuána (valaki átvágott valakit, stb.) miatt volt, tehát egy ilyen szer nem csak direkt módon tud hatni a társadalomra

Gondolom ugyanígy védted volna a prohibition során a szeszcsempészeket is, csak azért, mert te az alkoholt nem tartod önmagában veszélyesnekjjncaa
Látod, pont ezt mondtam, állítgatás nélkül, csak egy általánosító kifejezésre reagáltam. Az ha valaki egy rakás szar ember, árulhat bármit rózsavíztől, xanaxon keresztül crack kokainig, akkor is az marad ami: szar ember. És nem tudom hogy jön ide hogy én dílereket meg szeszcsempészeket védek, mikor ilyet soha nem tetttem se írásban, se gyakorlatban.

Részemről ennyi, szerintem érthetően írtam le mit akartam mondani a kijelentésemmel, elfogadni nem kell, vitatkozni felesleges rajta.
/ON

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
...füvezős, bandázós idiótákkal...Robilluma
Bocs az offért, de meg kell jegyeznem, hogy még nem hallottam olyan hírt, hogy a betépett apuka agyba-főbe verte a családját egy spangli után. A gandzsa egyébként épp annyira nem tehet a fogyasztója fogyatékosságáról, mint a szesz, de sokkal könnyebb ezeket hibáztatni mint szembenézni a dolgok realitásával.gyeek
Azért nézz utána, hogy mit jelent a drogos karrier kifejezés.
A fű szinte sosem a végállomás, csak egy stáció egy olyan úton, ami valami igazán kellemetlenhez vezet.
Sobri Jóska
Olyan kellemetlen dolgokhoz, mint pl McDonalds kaja... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.