New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nem csak Talibra kell figyelni. Ma kezdődik a másik sittes pere, amilyen mázlink van a draftolt CB-ekkel, Dennard kap 5 év letöltendőt.LordTamas
Remélhetően nem kap letöltendőt, ha jól mléxem nincs priusza.
A draft előtt két nappal pofozkodott, ergo nem volt még NFL játékos... a ligától kaphat eltiltást?
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nem csak Talibra kell figyelni. Ma kezdődik a másik sittes pere, amilyen mázlink van a draftolt CB-ekkel, Dennard kap 5 év letöltendőt.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Én már azt is furcsálom, hogy minden oldalon azt lehet olvasni, hogy a Talib egyértelműen a top FA cornerback idén. A salary cap gondok ellenére Lewis a Steelers prioritása lesz idén. Kérdés, mire kinyit a piac és nem lesz új szerződése, addigra a Pats már hosszabbított-e Talibbal?
DoM
Szerintem a Pats nem fog hosszabbítani Talibbal (ezàltal kidobtunk egy picket az ablakon....), Lewis pedig megfogja nèzni a piacot. Ha kijön remèlem ràrepülünk. Nem sèrülèkeny, nincs agyonhypolva ès egy zseni kezei alatt dolgozott eddig 😀
Közben làtom kitört a Harvin làz 😀 Ha èrdeklôdünk, remèlem nagyon èsznèl lesz az FO...

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jogos, bár Kolb pár meccses (ok kezdőként) bóhockodása is sokat ért. 😊zinedine5
5 meccsen volt kezdő 2010-ben, az majdnem egy harmad idény.

Talib helyett pedig sokkal jobban örülnèk Keenen Lewisnak. Èn tuti ôt cèloznám meg az FA cornerbackek közül.Boston
Én már azt is furcsálom, hogy minden oldalon azt lehet olvasni, hogy a Talib egyértelműen a top FA cornerback idén. A salary cap gondok ellenére Lewis a Steelers prioritása lesz idén. Kérdés, mire kinyit a piac és nem lesz új szerződése, addigra a Pats már hosszabbított-e Talibbal?

Ugyanakkor elég szép a cornerback felhozatal, ami remélhetőleg lejjebb nyomja majd az árakat: Talib, Lewis, Grimes, Sean Smith, DRC, Houston, Cason, T. Porter, M. Jenkins. Gamble cut is borítékolható kategória.

Addig nincs nagy problémám Talib meg nem tartásával, vagy éppen a CB posztnak csak B-kategóriás játékos útján való megerősítésével, ha azt a pénzt a védőfalra költi a csapat (és nem a támadóoldalra) akár 3techre Wilfork mellé, akár univerzális 43 left endre (Michael Bennett), akár kezdő safetyre (Phillips, Landry).
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Gyulus + 1 kivéve a talán Gregoryt. Én nem làttam elèg kiegyensúlyozottnak a teljesítmènyèt ahhoz, hogy nyugodtan betoljuk DMC helyère.
Talib helyett pedig sokkal jobban örülnèk Keenen Lewisnak. Èn tuti ôt cèloznám meg az FA cornerbackek közül.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Sokat töprengtem a top 3 szabadügynökünkről (Vollmer, Talib, WW), valamint azon, hogy milyen áldozatokkal tudnánk capet szerezni.

Talib... azt már sikeresen kiszivárogtatta a staff, h nálunk is voltak gondok a hozzáállásával (frissen érkezve nem vállalt be pluszmunkát), plusz volt az a sérülés is.
Ettől függetlenül lesz kérő rendesen, az idei FA-felhozatal nagyon gyenge CB-k terén, 100% hogy megkínálják egy évi 8 milkás, több éves szerződéssel. 27 éves, CB-poszt, jó eséllyel nincs már sok lehetősége arra, hogy egy topfizus szerződést húzzon be, inkább elmegy a ligautolsóhoz, minthogy nálunk vállaljon be egy "prove-it"-féle egy éves szerződést.

DMC-t visszarakjuk CB posztra, Dennard #2, Arrington újraigazolás #3-ra (nickel poszton jól nyomta), Ras-I jó eséllyel a cut sorsára jut... ha nem, akkor elvileg ő a magas, fizikális cornerünk.

Gregory személyében az FS adott, drafton vagy FA-n beszerezhetünk egy futás ellen valamivel hatékonyabb S-t. Az FA- piac ezen a téren egészen erős, s Talib árának a feléért megoldanánk a secondary problémáját.
(három ötlet: William Moore ATL, Kenny Philips NYG vagy épp az idei évben bizonyító Landry NYJ).
Gyulus
Olyan szinten más képet mutat a védelem Talibbal a kezdőben, hogy hiba lenne azt gondolni, hogy pár játékos mozgatásával minden rendben lesz. Ha nincs Talib és mondjuk a Dennard, DMC párosból az egyik megsérül, máris Arrington a kezdő CB, ami remekül nézett ki eddig. Kétségtelen, hogy kéne egy jó safety, de Talib nélkül ez a sec. kb ligautolsó.

Én nem azt mondom, hogy kell a csere, de ha tényleg szeretnénk cserélni, akkor jó lenne játszatni őt vagy bárkit ezen a poszton. Hoyer-ért nem kaptunk szart se, közben meg a kezdő pozicióértfog küzdeni Arizonában.zinedine5
Az a gond, hogy amikor esetleg pályára léphetne, mert már a győzelem "tuti" tétmeccsen egy teljesen demotivált ellenféllel szemben, mennyivel tudna többet mutatni a ligának egy premeccshez képest? Semmivel. Biztos rövid az emlékezetem, de volt olyan trade csereirányítóért, aki nem a kezdő sérülése miatt tudott tétmeccsen kezdőként pályára lépni és negyedik negyedes bohóckodással hívta fel magára a figyelmet?DoM
Jogos, bár Kolb pár meccses (ok kezdőként) bóhockodása is sokat ért. 😊
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Sokat töprengtem a top 3 szabadügynökünkről (Vollmer, Talib, WW), valamint azon, hogy milyen áldozatokkal tudnánk capet szerezni.

1)
Vollmert szerintem nem szabad kiengedni a piacra... sérülések ide vagy oda, lesz olyan csapat, amelyik egy tisztességes LT-fizuval megkínálná. Adunk neki egy 4 éves, top3 RT fizut, s gondoskodtunk arról, hogy a tackle posztokon elit játékosok nyomják s védik Tomot. Winston 4 évre kapott 22 milliót, ennyit szerintem SeaBass is megér.

Egyébként épp itt fáj Mankins szerződéshosszabbítása. D. Thomas harmadannyiba kerülne és LG poszton nincs köztük ekkora különbség, főleg ha Logan a továbbiakban is ennyit lesz sérült. Tradelni valószínűleg nem lehet, nagyon durva cap hittel járna.

2)
Talib... azt már sikeresen kiszivárogtatta a staff, h nálunk is voltak gondok a hozzáállásával (frissen érkezve nem vállalt be pluszmunkát), plusz volt az a sérülés is.
Ettől függetlenül lesz kérő rendesen, az idei FA-felhozatal nagyon gyenge CB-k terén, 100% hogy megkínálják egy évi 8 milkás, több éves szerződéssel. 27 éves, CB-poszt, jó eséllyel nincs már sok lehetősége arra, hogy egy topfizus szerződést húzzon be, inkább elmegy a ligautolsóhoz, minthogy nálunk vállaljon be egy "prove-it"-féle egy éves szerződést.

DMC-t visszarakjuk CB posztra, Dennard #2, Arrington újraigazolás #3-ra (nickel poszton jól nyomta), Ras-I jó eséllyel a cut sorsára jut... ha nem, akkor elvileg ő a magas, fizikális cornerünk.

Gregory személyében az FS adott, drafton vagy FA-n beszerezhetünk egy futás ellen valamivel hatékonyabb S-t. Az FA- piac ezen a téren egészen erős, s Talib árának a feléért megoldanánk a secondary problémáját.
(három ötlet: William Moore ATL, Kenny Philips NYG vagy épp az idei évben bizonyító Landry NYJ).


3)
WW

Szerintem megy. Sok múlhat itt Tomon is, ritka nagy balhét csaphat ha elengedik a kedvenc labradorját.
A vezetőség szvsz a 2 TE szerződéshosszabbításával döntött.

Annyi a kérdés, hogy Lloyd marad-e, az a 3 milkás bonus ezt azért kérdésessé teszi. Elszakadni képtelen, gyak. 0 YAC-ot produkál.
#2 possession WR, pedig ide elvileg mélységi célpontnak hoztuk.

Az is lehet h mindkét top WR-ünk távozik, slotban megtartjuk Edelmant, húzunk egy sebes fiatalt drafton és egy középáras FA-t a túlsó oldalra. Külön poén lenne, ha valamely FA WR nem kapna komolyabb fizuajánlatot, s amiatt idejönnének 1 évre, hadd produkálják a statokat Tommal. Volt már ilyenre példa. Az idei FA WR felhozatalból erre Bowe (hozzállás) és Amendola (sérülékenység) esélyes.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én nem azt mondom, hogy kell a csere, de ha tényleg szeretnénk cserélni, akkor jó lenne játszatni őt vagy bárkit ezen a poszton. Hoyer-ért nem kaptunk szart se, közben meg a kezdő pozicióértfog küzdeni Arizonában.zinedine5
Az a gond, hogy amikor esetleg pályára léphetne, mert már a győzelem "tuti" tétmeccsen egy teljesen demotivált ellenféllel szemben, mennyivel tudna többet mutatni a ligának egy premeccshez képest? Semmivel. Biztos rövid az emlékezetem, de volt olyan trade csereirányítóért, aki nem a kezdő sérülése miatt tudott tétmeccsen kezdőként pályára lépni és negyedik negyedes bohóckodással hívta fel magára a figyelmet?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Én nem azt mondom, hogy kell a csere, de ha tényleg szeretnénk cserélni, akkor jó lenne játszatni őt vagy bárkit ezen a poszton. Hoyer-ért nem kaptunk szart se, közben meg a kezdő pozicióértfog küzdeni Arizonában.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Reiss azt feszegeti, hogy ha szeretnénk elcserélni bármilyen qb-t, akkor talán nem ártana játszatni. Mert ugye így senki nem fog érte adni komoly ellenértéket.
Ennek tükrében lehet, hogy lenne értelme eldőlt meccsek végén beállítani a csere qb-t.

 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=bostonnew-england-patriots&id=4739743zinedine5
Viszont jelenleg egy csere van csak, Mallett meg tehetségre sima 1. körös volt, szal nem feltétlen kellene tőle megválniWyatt
szerintem sem. Lassan gondolni kell az utódlásra (+ egy jó beugró sem árt, ha netalántán TB megsérülne idény közben)...
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Reiss azt feszegeti, hogy ha szeretnénk elcserélni bármilyen qb-t, akkor talán nem ártana játszatni. Mert ugye így senki nem fog érte adni komoly ellenértéket.
Ennek tükrében lehet, hogy lenne értelme eldőlt meccsek végén beállítani a csere qb-t.

 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=bostonnew-england-patriots&id=4739743zinedine5
Viszont jelenleg egy csere van csak, Mallett meg tehetségre sima 1. körös volt, szal nem feltétlen kellene tőle megválniWyatt
Igen, jobban örülnék neki, ha Rodgers-módra kinevelnénk az utódot belőle és nem cserélgetnénk.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Reiss azt feszegeti, hogy ha szeretnénk elcserélni bármilyen qb-t, akkor talán nem ártana játszatni. Mert ugye így senki nem fog érte adni komoly ellenértéket.
Ennek tükrében lehet, hogy lenne értelme eldőlt meccsek végén beállítani a csere qb-t.

 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=bostonnew-england-patriots&id=4739743zinedine5
Viszont jelenleg egy csere van csak, Mallett meg tehetségre sima 1. körös volt, szal nem feltétlen kellene tőle megválni

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Reiss azt feszegeti, hogy ha szeretnénk elcserélni bármilyen qb-t, akkor talán nem ártana játszatni. Mert ugye így senki nem fog érte adni komoly ellenértéket.
Ennek tükrében lehet, hogy lenne értelme eldőlt meccsek végén beállítani a csere qb-t.

 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=bostonnew-england-patriots&id=4739743
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
hi. vki be tudná linkelni azt a videót ahol gronk lesérül a colts ellen? előre is köszighstzR
A Texans elleni sérülése:
 www.youtube.com/watch?v=T2nEfaXoID8
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
hi. vki be tudná linkelni azt a videót ahol gronk lesérül a colts ellen? előre is köszi


több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.profootballbusiness.com/2013/02/atvitt-capmennyiseg-2013.html

Sanyi írása alapján akkor + 5,6 millióval több lesz a sapkában???
Azért az nem lenne mindegy!Egon
Szerintem már számoltak vele, amikor 16-18 milliós cap space-t írtak. Jelenleg kb. 109,5 millión állunk a dead money-val együtt, az átvitt összeggel ki is jön 17 millió környéke.
A levesbe menőkkel lehet spórolni nagyjából 3-3,5 milliót, ez be is fedné a draftolt újoncok bérét; ebből a 16-18 millióból lehet gazdálkodni a FA piacon. Esetleg Mankins szerződésével lehet még bűvészkedni 3-4 millióért. (Vagy eltrade-elni.) TB és Baby Vince szerződését nem nagyon érdemes birizgálni, így is 2014-re hármójuk pénze 44 millió lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
 www.profootballbusiness.com/2013/02/atvitt-capmennyiseg-2013.html

Sanyi írása alapján akkor + 5,6 millióval több lesz a sapkában???
Azért az nem lenne mindegy!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nekem van a legmegértőbb és legdrágább feleségem. 😀 Tőle kaptam ezeket:Feribali
Gyönyörűűűű 😊

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bedard cikke tele van pressure és sack statisztikával.

Ami érdekes/meglepő, hogy Wilfork 26.5 pressure, 3.5 sack, 21.5 stuffed run kb. annyi, mint amit Deaderick és Love produkált együtt 25.5 pressure, 26.5 stuffed run.
több mint 11 éve
Feribali New England Patriots 48
Nekem van a legmegértőbb és legdrágább feleségem. 😀 Tőle kaptam ezeket:
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Valószínűleg azért, mert tisztában vannak az egészségi állapotával, ami nem sugall túl sok jót...Egon
Ha három beszámítható éve lenne, ami az RFA státusz feltétele, akkor 630 ezer lenne a minimálfizetése. Ennél kevesebbet nem kaphatna az NFL szabályai szerint.DoM
A szerződés hosszára és a garantált összegre gondoltam 😉
Lényegében, ha kivágják, akkor csak azt a 65.000 $-t buknánk (cap), de lehet, hogy rosszul tudom!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valószínűleg azért, mert tisztában vannak az egészségi állapotával, ami nem sugall túl sok jót...Egon
Ha három beszámítható éve lenne, ami az RFA státusz feltétele, akkor 630 ezer lenne a minimálfizetése. Ennél kevesebbet nem kaphatna az NFL szabályai szerint.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Valószínűleg azért, mert tisztában vannak az egészségi állapotával, ami nem sugall túl sok jót...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Contract length: 1 year
Base salary for 2013: $555,000
Signing bonus: $65,000
Total guaranteed money: $65,000
zinedine5
Ez érdekes, mert e szerint a harmadik évüket az NFL-ben játszók minimálbérét kapta. Viszont ha fizetés szempontjából nem számított a 2012-es IR töltött idény, akkor RFA sem lehetett idén csak ERFA és mindjárt érthető, hogy miért nincs az 1.3 millió közelében sem a szerződése. Nem igaz?

2013 Exclusive Rights Free Agent tender:

405,000 $ (0 accrued season)
480,000 $ (1 accrued season)
555,000 $ (2 accrued seasons)
Végül az ERFA tender mellé kapott egy kevés aláíráspénzt.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hát ez úgy eléggé korrekt lett, örülök, hogy maradni akart, csak egészséges legyen végreWyatt
Meg kell majd küzdenie a rosterhelyért, annyi biztos. Jön még sub-LB FA-ről és jó eséllyel a draftról is.