New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fletcher egy évre újraszerződtetve. Jó lenne már gyógyultan látni.zinedine5
RFA tenderrel 1.3 millióért lehetett volna itt tartani, de ez eredeti drafthely kompenzációt jelentett volna, vagyis "ingyen" elvihette volna másik csapat, ha a Pats nem matcheli az ajánlatot. Az eggyel magasabb tender már 2 millió (2.körös kompenzáció). Kíváncsi vagyok az 1.3 millió melyik oldalán lesz az új szerződés összege, esetleg lesz-e egy része garantált.DoM
Csodálkoznék, ha ezeknek a közelében lenne. (Bán már Arrington most lejáróját is megepőnek tartottam.) Min. közelire tippelnék.zinedine5
Contract length: 1 year
Base salary for 2013: $555,000
Signing bonus: $65,000
Total guaranteed money: $65,000

zinedine5
Hát ez úgy eléggé korrekt lett, örülök, hogy maradni akart, csak egészséges legyen végre

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Fletcher egy évre újraszerződtetve. Jó lenne már gyógyultan látni.zinedine5
RFA tenderrel 1.3 millióért lehetett volna itt tartani, de ez eredeti drafthely kompenzációt jelentett volna, vagyis "ingyen" elvihette volna másik csapat, ha a Pats nem matcheli az ajánlatot. Az eggyel magasabb tender már 2 millió (2.körös kompenzáció). Kíváncsi vagyok az 1.3 millió melyik oldalán lesz az új szerződés összege, esetleg lesz-e egy része garantált.DoM
Csodálkoznék, ha ezeknek a közelében lenne. (Bán már Arrington most lejáróját is megepőnek tartottam.) Min. közelire tippelnék.zinedine5
Contract length: 1 year
Base salary for 2013: $555,000
Signing bonus: $65,000
Total guaranteed money: $65,000
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Nálam most Flakon bejött a legjobb 10 qb közé. Ha SB-t akarnék nyerni és álomcsapatba qb kell, nem őt választanám, de amit most művelt a PO-ban az így egészében korrekt volt. Jól összerakták a csapatot is hozzá (az általam említett 3-4 nikkelbolha elkapóval, plusz a védelem), de most idén szépen megcsinálta.
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Megvan a recept hogy nyerj SB-t! Szerezz egy Qb-t erős karral adj hozzá 2-3 fizikális elkapót, egy csiptenyi mozgás két csipetnyi nagyjából arra dobás ahol kóricál elkapó és már kész is a győzelem! Flaccónak annyi időt töltött a levegőben a tojás hogy konkrétan megittam alatta egy sört éscompliti lett! Nem akartam elhinni! Kis Maning magasságokban járt!ParadSEC
Na azért ne kezdjük most el Flaccot fikázni ha kérhetem. Szerintem még most sincs ott az NFL legjobb 5 de még talán a legjobb 10 QB-ja között se, de amit ebben a POban mutatott az valami hihetetlen volt. Igazi vezére volt a csapatnak és tényleg meccsdöntő faktor lett belőle. 11Td 0 int ez nagyon beszédes adat 4 PO meccs alatt. FViktor93
Nem fikázásnak szántam csak az utobbi 2 SB erre az elméletemre hajaz! Flaccoval nincs bajom, mindenkinek lehetnek jó szériái már ráfért főleg mert kell(et ) neki a nagy lóvé szerződéssel ez szerintem elég motiváló erőt jelentett számára+"jó csapatnak" van szerencséje! Egy szó mint száz kell Fizikális WR és Cb a csapatnak, mert amúgy eljutunk a rájátszásba és ott kihullunk mint a szél mert nem tudunk erőteljes focit játszani amihez a SB megnyeréséhez szükség van!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nem a szívem csücske a Pats, de Gronkowskit nagyon bírom.
Egy kis WWE Las Vegas-ban, törött kézzel, utánozhatatlan 😀:
ROB GRONKOWSKI VEGAS WRESTLING
Robilluma
Szerencsére a címmel ellentétben nem a törött kezére érkezett és még csak nem is azzal csinálta a dobást. Pojáca. 😛DoM
Úgy látszik ez már a standard off-season program része lesz:
Gronk bohócot csinál magából valahol... 😊Sinisa
Legyen, csak vegye ki a playoff-módból a sérülést, és teszek rá magasról hol ugrálgat 😀Wyatt
Egyetértek. Amúgy nekem teljesen emberi, amit Gronk csinál, szerintem abszolút belefér. 23 éves, sokszoros dollár-milliomos, vidám, népszerű figura, még szép, hogy bulizik (nem balhézik, mint sok társa) az offseasonban ezerrel.
Az idei szezonban is hihetetlenül jól teljesített a sérüléséig, pedig milyen sírás ment a kinti szakértőknél, hogy nem veszi komolyan magát.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem a szívem csücske a Pats, de Gronkowskit nagyon bírom.
Egy kis WWE Las Vegas-ban, törött kézzel, utánozhatatlan 😀:
ROB GRONKOWSKI VEGAS WRESTLING
Robilluma
Szerencsére a címmel ellentétben nem a törött kezére érkezett és még csak nem is azzal csinálta a dobást. Pojáca. 😛DoM
Úgy látszik ez már a standard off-season program része lesz:
Gronk bohócot csinál magából valahol... 😊Sinisa
Legyen, csak vegye ki a playoff-módból a sérülést, és teszek rá magasról hol ugrálgat 😀

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Nem a szívem csücske a Pats, de Gronkowskit nagyon bírom.
Egy kis WWE Las Vegas-ban, törött kézzel, utánozhatatlan 😀:
ROB GRONKOWSKI VEGAS WRESTLING
Robilluma
Szerencsére a címmel ellentétben nem a törött kezére érkezett és még csak nem is azzal csinálta a dobást. Pojáca. 😛DoM
Úgy látszik ez már a standard off-season program része lesz:
Gronk bohócot csinál magából valahol... 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem a szívem csücske a Pats, de Gronkowskit nagyon bírom.
Egy kis WWE Las Vegas-ban, törött kézzel, utánozhatatlan 😀:
ROB GRONKOWSKI VEGAS WRESTLING
Robilluma
Szerencsére a címmel ellentétben nem a törött kezére érkezett és még csak nem is azzal csinálta a dobást. Pojáca. 😛
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nem a szívem csücske a Pats, de Gronkowskit nagyon bírom.
Egy kis WWE Las Vegas-ban, törött kézzel, utánozhatatlan 😀:
ROB GRONKOWSKI VEGAS WRESTLING


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Megvan a recept hogy nyerj SB-t! Szerezz egy Qb-t erős karral adj hozzá 2-3 fizikális elkapót, egy csiptenyi mozgás két csipetnyi nagyjából arra dobás ahol kóricál elkapó és már kész is a győzelem! Flaccónak annyi időt töltött a levegőben a tojás hogy konkrétan megittam alatta egy sört éscompliti lett! Nem akartam elhinni! Kis Maning magasságokban járt!ParadSEC
Na azért ne kezdjük most el Flaccot fikázni ha kérhetem. Szerintem még most sincs ott az NFL legjobb 5 de még talán a legjobb 10 QB-ja között se, de amit ebben a POban mutatott az valami hihetetlen volt. Igazi vezére volt a csapatnak és tényleg meccsdöntő faktor lett belőle. 11Td 0 int ez nagyon beszédes adat 4 PO meccs alatt.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Kérdés, hogy Gronk a 2. kéztörése után mennyire lesz üvegkezű. Egy TE-nél nem éppen nyerő, ha sérülékeny. 😕 toxique
Reméljük Gronk jövöre fitt és egészséges lesz, Hernandezzel együtt!
Ja és még Ballardot se felejtsük el!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Kérdés, hogy Gronk a 2. kéztörése után mennyire lesz üvegkezű. Egy TE-nél nem éppen nyerő, ha sérülékeny. 😕
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Megvan a recept hogy nyerj SB-t! Szerezz egy Qb-t erős karral adj hozzá 2-3 fizikális elkapót, egy csiptenyi mozgás két csipetnyi nagyjából arra dobás ahol kóricál elkapó és már kész is a győzelem! Flaccónak annyi időt töltött a levegőben a tojás hogy konkrétan megittam alatta egy sört éscompliti lett! Nem akartam elhinni! Kis Maning magasságokban járt!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eli Manning 2011 szezon kezdet előtt mondott vmi olyasmit, hogy egy szinten van Bradyvel lsd 2012 SB-t megnyerte....
Flacco is mondott vmi hasonlót 2012 szezonkezdetkor lsd 2013 SB azaz nem oyan rég megnyerte....

na Brady kijelenti 2013 szezon kezdetkor. hogy ő a legjobb QB aki valaha játszott akkor zsebben van a 2014 februárjában rendezendő SB 😀 😀 😀

ThundersNFL
Úgy legyen. Kár, hogy tőle idegenek az ilyen megnyilatkozások.Burkus
Aztán ha nem nyerünk, jön az újabb mémáradat 😛

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Eli Manning 2011 szezon kezdet előtt mondott vmi olyasmit, hogy egy szinten van Bradyvel lsd 2012 SB-t megnyerte....
Flacco is mondott vmi hasonlót 2012 szezonkezdetkor lsd 2013 SB azaz nem oyan rég megnyerte....

na Brady kijelenti 2013 szezon kezdetkor. hogy ő a legjobb QB aki valaha játszott akkor zsebben van a 2014 februárjában rendezendő SB 😀 😀 😀

ThundersNFL
Úgy legyen. Kár, hogy tőle idegenek az ilyen megnyilatkozások.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dean Pees gyűrűt nyert koordinátorként. Pats szurkolótábor egykori elsőszámú közellensége.DoM
És Ihedigbo is.gdavid
Azért ne bohóckodjunk már. 😛 Védő koordinátor vs. special teams töltelék.DoM
Persze, igazad van 😀 De ettől még gyűrűje van. Ami - elnézve tavalyi teljesítményét nálunk - az NFL megcsúfolása. Másként kérdezem: van rajta kívül játékos, aki az elmúlt két évben két SB-t játszott és ebből egyet meg is nyert? 😀Burkus
Jacobs?JoeyPorter
Ő sem játszott meg Manningham sem (előbbi kifúrta magát a csapatból, utóbbi sérült volt)

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Dean Pees gyűrűt nyert koordinátorként. Pats szurkolótábor egykori elsőszámú közellensége.DoM
És Ihedigbo is.gdavid
Azért ne bohóckodjunk már. 😛 Védő koordinátor vs. special teams töltelék.DoM
Persze, igazad van 😀 De ettől még gyűrűje van. Ami - elnézve tavalyi teljesítményét nálunk - az NFL megcsúfolása. Másként kérdezem: van rajta kívül játékos, aki az elmúlt két évben két SB-t játszott és ebből egyet meg is nyert? 😀Burkus
Jacobs?

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Eli Manning 2011 szezon kezdet előtt mondott vmi olyasmit, hogy egy szinten van Bradyvel lsd 2012 SB-t megnyerte....
Flacco is mondott vmi hasonlót 2012 szezonkezdetkor lsd 2013 SB azaz nem oyan rég megnyerte....

na Brady kijelenti 2013 szezon kezdetkor. hogy ő a legjobb QB aki valaha játszott akkor zsebben van a 2014 februárjában rendezendő SB 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Dean Pees gyűrűt nyert koordinátorként. Pats szurkolótábor egykori elsőszámú közellensége.DoM
És Ihedigbo is.gdavid
Azért ne bohóckodjunk már. 😛 Védő koordinátor vs. special teams töltelék.DoM
Hát ez az! Nálunk az idény nagy részében kezdő S volt...

(lehet, hogy a smiley-val erre utaltál?)

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Megnézve ezt az SB-t, meg már régóta fogalmazódik meg bennem, szóval nem vagyunk mi "túl fehérek"? A hollóknak az egy Pitta-n kívül csupa fekete, atletikus elkapóik és futóik hozták a meccset. Boldinnak felnyomják 5 méterre a labdát és azt is leszedi. De T.Smith is ilyen és még sorolhatnám. Vagy Brady már nem pontos ezekhez a játékokhoz vagy csak Flakonnak hót mákja volt, hogy kifogott 3 szerencsétlen csapatot akinek ilyen gyenge hátsó alakzata volt?NB2
Nem tudom van-e rá jobb szó, de a Pats túlságosan egy finesse csapat - Gronk nélkül meg főleg.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A védő koordinátort illetően csak annyit jegyeznék meg, hogy BB is két gyűrűt védő koordinátorként nyert, nem? És elég nagy becsben tartja őket, ld. Five Rings.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dean Pees gyűrűt nyert koordinátorként. Pats szurkolótábor egykori elsőszámú közellensége.DoM
És Ihedigbo is.gdavid
Azért ne bohóckodjunk már. 😛 Védő koordinátor vs. special teams töltelék.DoM
Persze, igazad van 😀 De ettől még gyűrűje van. Ami - elnézve tavalyi teljesítményét nálunk - az NFL megcsúfolása. Másként kérdezem: van rajta kívül játékos, aki az elmúlt két évben két SB-t játszott és ebből egyet meg is nyert? 😀
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Megnézve ezt az SB-t, meg már régóta fogalmazódik meg bennem, szóval nem vagyunk mi "túl fehérek"? A hollóknak az egy Pitta-n kívül csupa fekete, atletikus elkapóik és futóik hozták a meccset. Boldinnak felnyomják 5 méterre a labdát és azt is leszedi. De T.Smith is ilyen és még sorolhatnám. Vagy Brady már nem pontos ezekhez a játékokhoz vagy csak Flakonnak hót mákja volt, hogy kifogott 3 szerencsétlen csapatot akinek ilyen gyenge hátsó alakzata volt?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Dean Pees gyűrűt nyert koordinátorként. Pats szurkolótábor egykori elsőszámú közellensége.DoM
És Ihedigbo is.gdavid
Azért ne bohóckodjunk már. 😛 Védő koordinátor vs. special teams töltelék.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dean Pees gyűrűt nyert koordinátorként. Pats szurkolótábor egykori elsőszámú közellensége.DoM
És Ihedigbo is.gdavid
Nekem is ez járt a fejemben. Ihedigbonek van gyűrűje, Gronknak, Welkernek stb. nincs... Én Moss-nak szurkoltam, hogy legyen meg. De ő ugyan van ezzel mint a haldokló férj a feleségével...