New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Mennyire ocsmány dolog egy yardra engedni az ellent hail maryből... 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Azta milyen meccs volt...

Volt itt minden mint egy jó falusi búcsúban 😉

3 eladott labda itt, 2 ott; 2 (vagy az utolsó punttal inkább 3) borzasztó St munka itt, 2 ott; 2-3 borzasztó dropp az elkapóktól.
Aztán a végén egy majdnem Hailmary...

Just WIN baby!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Hát azért mi is hibázgattunk, csöppet nagyarcúnak tűnik ez a 45-17.....
csi77
Sebaj. Talán már nem sokáig kell kibírni ezt a kétségkívül remek hegemóniát, aztán maradnak az értelmes Pats drukkerek. Nyert a jobb csapat, nyert a győztes típusú csapat.
tüsi91
Nem kell felhúzni magad ezen szerintem, engem is rettenetesen idegesített, hogy a meccs elején adtunk 14 pontot (amit kb ugyanígy ti szereztetek meg), a második fumble-nél a sérülés zavart engem, nem is a labdavesztés. De hogy kétszer is úgy pattan fel a labda, hogy egy Bears-játékosnak mozdulnia sem kellett érte, az tényleg dühítő, és ha azt nézzük, hogyan dobált az első félidőben Trubisky, akkor tényleg nagyon vezetni kellett volna, ehelyett szorossá tettük a meccset, meg a végét is igyekeztük elcseszni.

Ugyanakkor mindkét interception mocsok nagy védőteljesítmény volt, simán lehetett volna abból két sima incomplete is, persze ez a pontokban nem feltétlenül jelentett volna differenciát. Nem volt ez rossz meccs, csak kicsit sok volt a hiba mindkét oldalon

több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Hát azért mi is hibázgattunk, csöppet nagyarcúnak tűnik ez a 45-17.....
csi77
Sebaj. Talán már nem sokáig kell kibírni ezt a kétségkívül remek hegemóniát, aztán maradnak az értelmes Pats drukkerek. Nyert a jobb csapat, nyert a győztes típusú csapat.
tüsi91
mindkét csapat sokat hibázott a meccsen, az egy TD különbség szerintem reális

a jobb csapat nyert de ez a Bears messze a legjobb amit az elmúlt 4-5 évben láttam, sajnos Trubi /akárcsak Bortles a Jagsben/ inkább futó mint irányító szépen mozog ki a zsebből de olyan homály passzokat ad időnként hogy az félelmetes

azért gratulálok nektek is nagyon jó kis meccs volt 😉

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Hát azért mi is hibázgattunk, csöppet nagyarcúnak tűnik ez a 45-17.....
csi77
Sebaj. Talán már nem sokáig kell kibírni ezt a kétségkívül remek hegemóniát, aztán maradnak az értelmes Pats drukkerek. Nyert a jobb csapat, nyert a győztes típusú csapat.
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Hát azért mi is hibázgattunk, csöppet nagyarcúnak tűnik ez a 45-17.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Kettővel alattad rakták be, hogy valszeg nem az

Jó volt az a Develin-játék, de már megint egy kibaszott felpattanó interception. Van már hét Bradynek, ebből alaphangon háromhoz köze sem volt
Wyatt
Ez a QB-k átka, de azért amikor 4 yardos passból csinál az elkapó/RB 50-60 yardot, esetleg TD-vel, azt is beírják nekik, úgyhogy ne sajnáld! Arról nemis beszélve, hogy elfordul, mikor az elkapó menti meg az INT-től őket.
Vagy a statisztika ennyire fontos neked?
csi77
Igen, igen, ez jogos, nála pedig bőven szokott lenne a YAC, bár az is igaz, hogy direkt erre épül a rendszer, hogy ezeket maximalizáljuk, szal nem veszem el az érdemeket ott sem.

Én azért csak sajnálom, ha peches interceptionje van, de inkább engem zavarjon, mint őt 😊

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Kettővel alattad rakták be, hogy valszeg nem az

Jó volt az a Develin-játék, de már megint egy kibaszott felpattanó interception. Van már hét Bradynek, ebből alaphangon háromhoz köze sem volt
Wyatt
Ez a QB-k átka, de azért amikor 4 yardos passból csinál az elkapó/RB 50-60 yardot, esetleg TD-vel, azt is beírják nekik, úgyhogy ne sajnáld! Arról nemis beszélve, hogy elfordul, mikor az elkapó menti meg az INT-től őket.
Vagy a statisztika ennyire fontos neked?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
NB2
Kettővel alattad rakták be, hogy valszeg nem az

Jó volt az a Develin-játék, de már megint egy kibaszott felpattanó interception. Van már hét Bradynek, ebből alaphangon háromhoz köze sem volt

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
hát majdnem sikerült tökön vernünk magunkat......
Ennyi labdát nem nagyon szokott a csapat odaajándékozni az ellenfélnek 😕

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Ezt a meccset nyerni kellett volna 45-17-re, erre összeszerencsétlenkedünk a Bearsnek legalább 21 pontot! Komolyan 3&2-re mi az istennek dobunk Develinnek, ahelyett, hogy futottunk volna?
ÁÁÁÁÁ, komolyan rossz nézni! Michelt meg rossz volt nézni, szerintem IR...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezek a kurva felpattanó labdák fognak a sírba vinni...

Mi faszom vége volt ez

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, jó lenne, ha nem season ending lenne

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
 twitter.com/profootballdoc/status/1054071743776616449?s=21

Talán megússza az ACL szakadást, de az a meniscus se hangzik jól.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kurvára nem kellene, igen...

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
szarok a meccsre, ha Michel megy az IR-re az komolyan visszafogja vetni a csapatot



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Napi bulvár: Ezért fog TOMBRÉDI akár 50 éves koráig is játszani!!!

 velvet.hu/elet/2018/10/21/a_nyolcvan_az_uj_negyven/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????
Stez
1 Te-el játszunk úgyhogy biztos hogy játszik 😀
ParadSEC
Velem jatszotok?
Homar banda!

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????
Stez
1 Te-el játszunk úgyhogy biztos hogy játszik 😀
ParadSEC
Allenre elkapásaira nem nagyon kell készülnie a Bearsnek 😕
De remélem rámcáfol.

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????
Stez
1 Te-el játszunk úgyhogy biztos hogy játszik 😀
ParadSEC
2 poszton fog játszani. Egyszerre!
gdavid
Mérétéből adodóan sima ügy lenne

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????
Stez
1 Te-el játszunk úgyhogy biztos hogy játszik 😀
ParadSEC
2 poszton fog játszani. Egyszerre!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????
Stez
1 Te-el játszunk úgyhogy biztos hogy játszik 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????
Stez
Bold prediction for Gordon 🙂
5 target
4 catch
124 yards
2 TD-s

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 7. Fordulóban ????

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
OFF!

Milyen "pocsék" lehet bostoninak lenni...
Februárban SB, tavasszal főcsoport döntő az NBA-ben, most meg a Red Sox van a döntőben.